XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:30 Mladost (L) - Banat 0:1
2 21.08.2010 17:30 Napredak - Mladost (L) 1:3
3 29.08.2010 17:00 Mladost (L) - Dinamo 4:1
4 05.09.2010 16:30 Sinđelić - Mladost (L) 1:0
5 08.09.2010 16:30 Mladost (L) - Proleter (NS) 0:0
6 11.09.2010 16:30 Teleoptik - Mladost (L) 1:1
7 19.09.2010 16:30 Mladost (L) - Big bul Radnički 1:0
8 25.09.2010 16:00 Mladi radnik - Mladost (L) 3:1
9 03.10.2010 15:30 Mladost (L) - Kolubara 2:0
10 10.10.2010 15:00 Mladost (L) - Novi Pazar 0:0
11 16.10.2010 14:30 Radnički (S) - Mladost (L) 0:0
12 24.10.2010 14:00 Mladost (L) - Radnički 1923 1:0
13 30.10.2010 14:00 Bežanija - Mladost (L) 0:0
14 07.11.2010 13:00 Mladost (L) - BASK 0:0
15 13.11.2010 13:00 Novi Sad - Mladost (L) 3:0
16 21.11.2010 13:00 Mladost (L) - Zemun 0:0
17 28.11.2010 13:00 Srem - Mladost (L) 1:1
18 12.03.2011 14:00 Banat - Mladost (L) 3:0
19 20.03.2011 14:00 Mladost (L) - Napredak 0:0
20 27.03.2011 15:00 Dinamo - Mladost (L) 0:1
21 03.04.2011 15:00 Mladost (L) - Sinđelić 1:1
22 10.04.2011 15:30 Proleter (NS) - Mladost (L) 1:1
23 17.04.2011 16:30 Mladost (L) - Teleoptik 1:0
24 20.04.2011 16:30 Big bul Radnički - Mladost (L) 0:3
25 26.04.2011 16:30 Mladost (L) - Mladi radnik 0:0
26 01.05.2011 17:00 Kolubara - Mladost (L) 1:0
27 07.05.2011 17:00 Novi Pazar - Mladost (L) 2:1
28 15.05.2011 17:00 Mladost (L) - Radnički (S) 2:3
29 22.05.2011 17:00 Radnički 1923 - Mladost (L) 2:0
30 26.05.2011 17:00 Mladost (L) - Bežanija 2:0
31 29.05.2011 17:00 BASK - Mladost (L) 2:0
32 05.06.2011 17:00 Mladost (L) - Novi Sad 1:0
33 12.06.2011 17:00 Zemun - Mladost (L) 5:0
34 15.06.2011 17:00 Mladost (L) - Srem 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: Odustao od prelaska u visi rang BASK 34 24 5 5 77
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 34 22 8 4 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Novi Pazar 34 21 8 5 71
4 Banat 34 15 11 8 56
5 Sinđelić 34 15 8 11 53
6 Napredak 34 13 10 11 49
7 Radnički (S) 34 13 10 11 49
8 Proleter (NS) 34 12 9 13 45
9 Mladost (L) 34 11 12 11 45
10 Mladi radnik 34 12 7 15 43
11 Novi Sad 34 11 9 14 42
12 Bežanija 34 11 7 16 40
13 Teleoptik 34 9 12 13 39
14 Srem 34 8 12 14 36
15 Kolubara 34 9 9 16 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska BIP liga "Beograd" Zemun 34 8 9 17 33
17 Beleška: fuzija sa Donjim Sremom Big bul Radnički 34 7 5 22 26
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Dinamo 34 7 5 22 26
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu