XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.08.2011 17:00 Goblen - Mladost (DL) 4:3
2 03.09.2011 16:30 Mladost (DL) - Gornje Krajince 2:1
3 07.09.2011 16:30 Bratstvo (Z) - Mladost (DL) 3:2
4 10.09.2011 16:30 Mladost (DL) - Real 2:2
5 18.09.2011 16:00 Bratstvo (B) - Mladost (DL) 0:0
6 24.09.2011 16:00 Mladost (DL) - Brza 3:3
7 01.10.2011 15:30 Omladinac - Mladost (DL) 1:1
9 15.10.2011 15:00 Turekovac - Mladost (DL) 4:0
10 22.10.2011 15:00 Mladost (DL) - Nomanica 3:2
11 30.10.2011 14:00 Jasunja - Mladost (DL) 2:0
12 05.11.2011 14:00 Mladost (DL) - Moravac (G) 1:0
13 12.11.2011 13:30 Mladost (K) - Mladost (DL) 2:0
14 20.11.2011 13:30 BSK - Mladost (DL) 2:0
15 26.11.2011 13:00 Mladost (DL) - Moravac (P) 3:2
16 24.03.2012 15:00 Mladost (DL) - Goblen 3:2
17 31.03.2012 15:00 Gornje Krajince - Mladost (DL) 3:0
18 07.04.2012 15:30 Mladost (DL) - Bratstvo (Z) 1:3
19 14.04.2012 15:30 Real - Mladost (DL) 1:4
20 21.04.2012 16:00 Mladost (DL) - Bratstvo (B) 2:0
21 28.04.2012 16:00 Brza - Mladost (DL) 0:2
22 05.05.2012 16:30 Mladost (DL) - Omladinac 2:3
24 19.05.2012 17:00 Mladost (DL) - Turekovac 5:1
25 26.05.2012 17:00 Nomanica - Mladost (DL) 2:1
26 13.06.2012 17:00 Mladost (DL) - Jasunja 0:1
27 02.06.2012 17:00 Moravac (G) - Mladost (DL) 2:2
28 09.06.2012 17:30 Mladost (DL) - Mladost (K) 2:1
29 16.06.2012 17:30 Mladost (DL) - BSK 1:2
30 23.06.2012 17:30 Moravac (P) - Mladost (DL) 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Medjuopštinska Jablanička liga Gornje Krajince 28 20 4 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Medjuopštinska Jablanička liga Omladinac 28 18 7 3 61
3 Goblen 28 19 3 6 60
4 Bratstvo (Z) 28 17 6 5 57
5 Jasunja 28 12 4 12 40
6 Turekovac 28 11 6 11 39
7 Mladost (DL) 28 11 5 12 38
8 Bratstvo (B) 28 10 7 11 37
9 BSK 28 11 3 14 36
10 Mladost (K) 28 10 3 15 33
11 Moravac (G) 28 9 6 13 33
12 Real 28 8 7 13 31
13 Brza 28 8 5 15 29
14 Nomanica 28 7 6 15 27
15 Moravac (P) 28 2 2 24 8
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu