Trenažni centri u Jagodini i Svilajncu
U sportskoj hali “JASSA” u Jagodini i u sportskoj hali u Svilajncu, 5. aprila 2018.godine okupiće se selekcije devojčica uzrasta od 14 do 17 godina.
Okupljanje će se odžati po sledećoj satnici:
- Sportska hala “Jassa“-Jagodina
- 10.30 – 12.00 trening generacije 2003/04 godište (trener Zvonko Paunović)
- 12.00 – 13.30 trening generacije 2001/02 godište (trener Marko Marković)
- 14.30 ručak u Domu učenika
- 15.30 polazak za Svilajnac
- Sportska hala u Svilajncu
- 17.00 izlazak na teren generacije 2003/04 i odigravanje trening utakmice protiv ŽRK Radnički godišta 2002. i mlađe
- 18.45 izlazak na teren generacije 2001/02 i odigravanje trening utakmice protiv prve ekipe ŽRK Radnički
- 20.30 povratak kućama
Igračice su dužne da ponesu sportsku opremu, loptu, zdravstvenu knjižicu. Zdrave i igračice spremne za normalne trenažne aktivnosti dužne su da potvrde dolazak najkasnije do utorka 05.aprila do 12 časova (generacija 2001/02 treneru Marković Marku na btoj telefona 065/2991667, generacija 2003/04 treneru Paunović Zvonku na broj telefona 063623250).
Dolazak igračica u Jagodinu je minimum pola sata pre početka treninga.
Troškove puta snose same igračice ili njihovi klubovi.
Foto: ŽORK Jagodina 2
Spisak kandidata za selekciju 2001/2002. godišta RS Centralne Srbije:
- Amina Hasanović ( ŽRK“Prijepolje“ )
- Marija Marijanović ( RK“Mladost 1949“)
- Jelena Pojužina ( RK“Radnički 1964“ )
- Selena Bogdanović ( ŽRK“Naisa“ )
- Petra Stojanović ( ŽORK“Jagodina“ )
- Višnja Filipović ( ŽORK“Jagodina“ )
- Katarina Stevanović ( RK“Mladost 1949“ )
- Sara Zlatković ( ŽORK“Jagodina“ )
- Lidija Ivković (ŽRK“Naisa“ )
- Đurđa Vujaklija (ŽRK“Radnički“-Svilajnac )
- Anđela Radulović ( ŽRK“Bekament“ )
- Anastasija Bogdanović ( RK“Mladost 1949“ )
- Mina Milošević (ŽORK“Jagodina“ )
- Ana Marković ( ŽJRK“Bor-RTB“)
- Tamara Preković (ŽRK“Bekament“ )
- Sanja Stamenković ( ŽRK“Naisa“ )
- Aleksandra Krstić ( ŽRK“Sloga“ )
- Magdalena Malenović ( ŽJRK“Bor-RTB“ )
- Teodora Bogosavljević ( ŽRK“Sloga“ )
- Katarina Stanković ( ŽRK“Kučevo“ )
- Natalija Mikić ( RK“Radnički 1964 “ )
- Marija Sinđelić (ŽRK“Radnički“ – Svilajnac )
- Magdalena Petković ( ŽRK“Naisa“)
- Emina Rondić ( ŽRK“Prijepolje“ )
Trener: Marko Marković
Trener golmana : Rodoljub Kurandić
Spisak kandidata za selekciju 2003/2004. godišta RS Centralne Srbije
- Zaganović Saška (ŽJRK „Bor-RTB“) golman
- Vavan Andrijana( ŽRK „Naisa“) golman
- Živić Miljana (RK „ Zaječar 1949“) golman
- Nestorović Sofija (ŽRK „Bekament“) golman
- Mitrović Jovana (ŽRK „Bekament“) desno krilo
- Mitić Sara (ŽRK „Vranje) levo krilo
- Mirković Sofija(ŽRK „Bekament )levo krilo
- Miletić Aleksandra (ŽRK „Kučevo) desno krilo
- Mitić Anđela (ŽORK „Jagodina“) desno krilo
- Stojković Anđela ( ŽRK „Rudar“) pivotmen
- Vukadinović Nađa( ŽRK „Naisa“) pivotmen
- Rosić Maša ( ŽRK „Naisa“) desni bek
- Kozić Milica (ŽJRK „Bor-RTB“) desni bek
- Tasov Jelena (ŽJRK „Bor-RTB“) desni bek
- Stanković Sara (ŽRK „ŽRK „Morava“) srednji bek
- Petrović Iva (ŽJRK „Bor-RTB“) levi bek
- Antić Lena(ŽORK „Jagodina“) desno krilo
- Milošević Jana ( RK „Zaječar 1949“) srednji bek
- Aranđelović Emilija( ŽRK „Naisa“) levi bek
- Petrović Mina (ŽRK „VGSK“) levi bek
- Đurić Milena (ŽORK „Jagodina“) pivotmen
- Stojanac Milica( ŽRK „Naisa“) levo krilo
- Piljević Anastasija (ŽJRK „Bor-RTB“) pivotmen
- Teodora Mirković (ŽRK“Čačak“ ) desno krilo
Trener: Zvonko Paunović
Trener golmana : Rodoljub Kurandić