25.03
15:00
Borac (M)
Sloboda (DT)
0
2
|
25.03.2018 15:00 | Borac (M) | 0 : 2 | Sloboda (DT) | |||||
25.03
15:00
PSK Putinci
1. Maj Ruma
1
2
|
25.03.2018 15:00 | PSK Putinci | 1 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
25.03
15:00
Rudar
Napredak (P)
0
3
|
25.03.2018 15:00 | Rudar | 0 : 3 | Napredak (P) | |||||
25.03
15:00
Jadran
Borac (K)
2
0
|
25.03.2018 15:00 | Jadran | 2 : 0 | Borac (K) | |||||
25.03
15:00
Budućnost
Graničar 1924
4
0
|
25.03.2018 15:00 | Budućnost | 4 : 0 | Graničar 1924 | |||||
25.03
15:00
Podrinje
Hrtkovci
5
0
|
25.03.2018 15:00 | Podrinje | 5 : 0 | Hrtkovci | |||||
25.03
15:00
Sloven
Železničar
1
0
|
25.03.2018 15:00 | Sloven | 1 : 0 | Železničar | |||||
25.03
15:00
Partizan
Ljukovo
3
0
|
25.03.2018 15:00 | Partizan | 3 : 0 | Ljukovo |
25.03
15:30
Kula
Stanišić
0
1
|
25.03.2018 15:30 | Kula | 0 : 1 | Stanišić | |||||
25.03
15:30
Slavija
Vojvodina
0
0
|
25.03.2018 15:30 | Slavija | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
25.03
15:30
Hajduk Junior
Crvenka
1
3
|
25.03.2018 15:30 | Hajduk Junior | 1 : 3 | Crvenka | |||||
25.03
15:30
Rusin
Budućnost (M)
2
2
|
25.03.2018 15:30 | Rusin | 2 : 2 | Budućnost (M) |
25.03
16:30
Vinogradar
Njegoš
2
1
|
25.03.2018 16:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Njegoš | |||||
25.03
16:30
Proleter (NJ)
Radnički 1905
2
2
|
25.03.2018 16:30 | Proleter (NJ) | 2 : 2 | Radnički 1905 |
25.03
14:30
SASK
7. Juli
3
3
|
25.03.2018 14:30 | SASK | 3 : 3 | 7. Juli | |||||
25.03
14:30
Pobeda
Vrbovac
2
0
|
25.03.2018 14:30 | Pobeda | 2 : 0 | Vrbovac | |||||
25.03
14:30
Osipaonica
Šumadija
4
1
|
25.03.2018 14:30 | Osipaonica | 4 : 1 | Šumadija | |||||
25.03
14:30
Crvena zvezda
Cerovac
2
1
|
25.03.2018 14:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Cerovac | |||||
25.03
14:30
Polet
Sloga
3
2
|
25.03.2018 14:30 | Polet | 3 : 2 | Sloga | |||||
25.03
14:30
Proleter 1947
Podunavac
0
4
|
25.03.2018 14:30 | Proleter 1947 | 0 : 4 | Podunavac | |||||
25.03
14:30
Obilić
Sloboda
0
0
|
25.03.2018 14:30 | Obilić | 0 : 0 | Sloboda | |||||
25.03
14:30
Radnik
Borac
1
3
|
25.03.2018 14:30 | Radnik | 1 : 3 | Borac |
25.03
15:00
Šumadija 1923
Jedinstvo (K)
0
0
|
25.03.2018 15:00 | Šumadija 1923 | 0 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
25.03
15:00
Napredak
Zadrugar
2
0
|
25.03.2018 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
25.03
15:00
Mladost (P)
Lunjevica
2
3
|
25.03.2018 15:00 | Mladost (P) | 2 : 3 | Lunjevica | |||||
25.03
15:00
Spartak
Brezak 1936
1
2
|
25.03.2018 15:00 | Spartak | 1 : 2 | Brezak 1936 | |||||
25.03
15:00
Omladinac (Z)
Backovac Junajted
2
0
|
25.03.2018 15:00 | Omladinac (Z) | 2 : 0 | Backovac Junajted | |||||
25.03
15:00
Polet (T)
Prijevor
1
2
|
25.03.2018 15:00 | Polet (T) | 1 : 2 | Prijevor |
25.03
15:00
Fruškogorac
Graničar (O)
5
0
|
25.03.2018 15:00 | Fruškogorac | 5 : 0 | Graničar (O) | |||||
25.03
15:00
OFK Bikić
Donji Petrovci
2
0
|
25.03.2018 15:00 | OFK Bikić | 2 : 0 | Donji Petrovci | |||||
25.03
15:00
Polet
Napredak
0
0
|
25.03.2018 15:00 | Polet | 0 : 0 | Napredak | |||||
25.03
15:00
OFK Brestač
Sloga
1
0
|
25.03.2018 15:00 | OFK Brestač | 1 : 0 | Sloga | |||||
25.03
15:00
Mladost (B)
Graničar (K)
5
0
|
25.03.2018 15:00 | Mladost (B) | 5 : 0 | Graničar (K) | |||||
25.03
15:00
Sloboda
Mitros
1
3
|
25.03.2018 15:00 | Sloboda | 1 : 3 | Mitros | |||||
25.03
10:00
Fruška Gora
Hajduk
1
0
|
25.03.2018 10:00 | Fruška Gora | 1 : 0 | Hajduk | |||||
25.03
15:00
Donji Srem 2015
OFK Zeka Buljubaša
2
0
|
25.03.2018 15:00 | Donji Srem 2015 | 2 : 0 | OFK Zeka Buljubaša |
25.03
15:00
Dinamo 1923
Jedinstvo
0
5
|
25.03.2018 15:00 | Dinamo 1923 | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
25.03
15:00
Partizan
Radnički 1918
1
0
|
25.03.2018 15:00 | Partizan | 1 : 0 | Radnički 1918 | |||||
25.03
15:00
Kordun
Aleksa Šantić
4
1
|
25.03.2018 15:00 | Kordun | 4 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
25.03
15:00
Hajduk
Rastina 1918
4
1
|
25.03.2018 15:00 | Hajduk | 4 : 1 | Rastina 1918 | |||||
25.03
15:00
Omladinac (B)
Dunav
0
0
|
25.03.2018 15:00 | Omladinac (B) | 0 : 0 | Dunav |
25.03
16:30
Solid
Palić
0
1
|
25.03.2018 16:30 | Solid | 0 : 1 | Palić | |||||
25.03
16:30
Lokomotiva
Čantavir
0
3
|
25.03.2018 16:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | Čantavir | |||||
25.03
16:30
Elektrovojvodina
Bikovo
3
1
|
25.03.2018 16:30 | Elektrovojvodina | 3 : 1 | Bikovo | |||||
25.03
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Hajduk
1
1
|
25.03.2018 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 1 : 1 | Hajduk | |||||
25.03
16:30
Đurđin
Bratstvo
6
0
|
25.03.2018 16:30 | Đurđin | 6 : 0 | Bratstvo | |||||
25.03
16:30
Žednik
Udarnik Višnjevac
4
1
|
25.03.2018 16:30 | Žednik | 4 : 1 | Udarnik Višnjevac |
25.03
15:30
Bačka
Jadran
2
1
|
25.03.2018 15:30 | Bačka | 2 : 1 | Jadran | |||||
25.03
15:30
Tromedja
Čoka
3
4
|
25.03.2018 15:30 | Tromedja | 3 : 4 | Čoka | |||||
25.03
15:30
AFK
Sloga
1
4
|
25.03.2018 15:30 | AFK | 1 : 4 | Sloga | |||||
25.03
15:30
Tisa
Jedinstvo (M)
4
2
|
25.03.2018 15:30 | Tisa | 4 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
25.03
15:30
Slavija
Jedinstvo (SK)
1
0
|
25.03.2018 15:30 | Slavija | 1 : 0 | Jedinstvo (SK) |
25.03
16:00
Čačak 94
Prijatelji
4
1
|
25.03.2018 16:00 | Čačak 94 | 4 : 1 | Prijatelji | |||||
25.03
16:00
Budućnost
Malba
3
0
|
25.03.2018 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Malba | |||||
25.03
16:00
Morava (M)
Rakova
1
4
|
25.03.2018 16:00 | Morava (M) | 1 : 4 | Rakova | |||||
25.03
16:00
Vujan
Kej
2
1
|
25.03.2018 16:00 | Vujan | 2 : 1 | Kej | |||||
25.03
16:00
Lugovi
Mladost (A)
1
2
|
25.03.2018 16:00 | Lugovi | 1 : 2 | Mladost (A) | |||||
25.03
16:00
Gavrilo Princip
Morava (K)
0
4
|
25.03.2018 16:00 | Gavrilo Princip | 0 : 4 | Morava (K) |
25.03
15:00
KFK Kula
Panonija
1
1
|
25.03.2018 15:00 | KFK Kula | 1 : 1 | Panonija | |||||
25.03
15:00
Telečka
Terekveš
3
4
|
25.03.2018 15:00 | Telečka | 3 : 4 | Terekveš | |||||
25.03
15:00
OFK Šikara
OFK Metalac
1
0
|
25.03.2018 15:00 | OFK Šikara | 1 : 0 | OFK Metalac | |||||
25.03
15:00
Dinamo
Graničar
2
1
|
25.03.2018 15:00 | Dinamo | 2 : 1 | Graničar |
25.03
11:00
Štitari
Globoder
1
5
|
25.03.2018 11:00 | Štitari | 1 : 5 | Globoder | |||||
25.03
11:00
Kruševica
Modrica
0
3
|
25.03.2018 11:00 | Kruševica | 0 : 3 | Modrica | |||||
25.03
15:00
Padež
Zmajevac
2
1
|
25.03.2018 15:00 | Padež | 2 : 1 | Zmajevac | |||||
25.03
15:00
Polet (K)
Vratare
3
5
|
25.03.2018 15:00 | Polet (K) | 3 : 5 | Vratare | |||||
25.03
15:00
Gaglovo
Lomnica
2
1
|
25.03.2018 15:00 | Gaglovo | 2 : 1 | Lomnica |
25.03
15:30
Bratstvo
Crvena stijena
1
4
|
25.03.2018 15:30 | Bratstvo | 1 : 4 | Crvena stijena | |||||
25.03
15:30
Drezga
Kom Eurozox 2
2
1
|
25.03.2018 15:30 | Drezga | 2 : 1 | Kom Eurozox 2 | |||||
25.03
15:00
Gorštak
Karioke
1
0
|
25.03.2018 15:00 | Gorštak | 1 : 0 | Karioke |
25.03
12:00
Sloga (R)
Hajduk
2
0
|
25.03.2018 12:00 | Sloga (R) | 2 : 0 | Hajduk | |||||
25.03
15:00
Sloga (SB)
Arsenal
0
4
|
25.03.2018 15:00 | Sloga (SB) | 0 : 4 | Arsenal |
25.03
13:00
Spartak
Rad
9
0
|
25.03.2018 13:00 | Spartak | 9 : 0 | Rad | |||||
25.03
14:00
Crvena zvezda
Napredak
13
0
|
25.03.2018 14:00 | Crvena zvezda | 13 : 0 | Napredak |
25.03
14:30
Kanjiža
Šumadija 1903
1
5
|
25.03.2018 14:30 | Kanjiža | 1 : 5 | Šumadija 1903 |
25.03
10:00
Jasenica 2017
Mladi borac
5
3
|
25.03.2018 10:00 | Jasenica 2017 | 5 : 3 | Mladi borac |
25.03
12:00
Njerš Ištvan
Spartak
|
25.03.2018 12:00 | Njerš Ištvan | : | Spartak |
25.03
19:00
BASK
BUSK
4
1
|
25.03.2018 19:00 | BASK | 4 : 1 | BUSK | |||||
25.03
17:00
Plavi 2000
Kosovo i Metohija
1
3
|
25.03.2018 17:00 | Plavi 2000 | 1 : 3 | Kosovo i Metohija |
25.03
18:00
Student
Zekas 75
91
70
|
25.03.2018 18:00 | Student | 91 : 70 | Zekas 75 | |||||
25.03
19:00
Mileševac
Napredak Junior
92
111
|
25.03.2018 19:00 | Mileševac | 92 : 111 | Napredak Junior | |||||
25.03
15:30
Radnički VA
Železničar
88
103
|
25.03.2018 15:30 | Radnički VA | 88 : 103 | Železničar | |||||
25.03
13:00
Polet
Radnički 1950
62
81
|
25.03.2018 13:00 | Polet | 62 : 81 | Radnički 1950 |
25.03
13:00
Radnik
Rtanj
51
64
|
25.03.2018 13:00 | Radnik | 51 : 64 | Rtanj |
25.03
13:20
BASK
Torlak
55
94
|
25.03.2018 13:20 | BASK | 55 : 94 | Torlak | |||||
25.03
20:30
Žitko Basket
Beko
82
90
|
25.03.2018 20:30 | Žitko Basket | 82 : 90 | Beko | |||||
25.03
14:00
Borac
Ras
89
75
|
25.03.2018 14:00 | Borac | 89 : 75 | Ras |
25.03
17:00
Bagljaš
Joker
75
63
|
25.03.2018 17:00 | Bagljaš | 75 : 63 | Joker | |||||
25.03
19:00
Tisa
Crvenka
89
65
|
25.03.2018 19:00 | Tisa | 89 : 65 | Crvenka | |||||
25.03
20:30
Sivac
Spartak OKK
88
77
|
25.03.2018 20:30 | Sivac | 88 : 77 | Spartak OKK |
25.03
18:00
Pink
Jadran
0
20
|
25.03.2018 18:00 | Pink | 0 : 20 | Jadran |
25.03
14:30
Sloga Elite
Požarevac
65
73
|
25.03.2018 14:30 | Sloga Elite | 65 : 73 | Požarevac | |||||
25.03
19:30
Stari Ras
Trepča
95
85
|
25.03.2018 19:30 | Stari Ras | 95 : 85 | Trepča |
25.03
19:00
Mladost
Hisar
83
64
|
25.03.2018 19:00 | Mladost | 83 : 64 | Hisar | |||||
25.03
14:00
Đerdap
Zicer
61
70
|
25.03.2018 14:00 | Đerdap | 61 : 70 | Zicer | |||||
25.03
16:00
Vlasotince
Pusta Reka
55
51
|
25.03.2018 16:00 | Vlasotince | 55 : 51 | Pusta Reka | |||||
25.03
14:00
Actavis Academy
Hajduk Veljko
20
0
|
25.03.2018 14:00 | Actavis Academy | 20 : 0 | Hajduk Veljko |
25.03
17:15
Vitez
Veba Basket
102
65
|
25.03.2018 17:15 | Vitez | 102 : 65 | Veba Basket | |||||
25.03
16:30
Eko Sport
Grocka
69
65
|
25.03.2018 16:30 | Eko Sport | 69 : 65 | Grocka | |||||
25.03
16:20
Cerak
Vizura
69
104
|
25.03.2018 16:20 | Cerak | 69 : 104 | Vizura | |||||
25.03
16:20
Mladost 2
Barajevo Bambi
82
50
|
25.03.2018 16:20 | Mladost 2 | 82 : 50 | Barajevo Bambi |
25.03
20:00
Mornar
Crvena zvezda MTS
88
84
|
25.03.2018 20:00 | Mornar | 88 : 84 | Crvena zvezda MTS | 1:1 | ||||
25.03
18:00
Cedevita
Budućnost VOLI
82
75
|
25.03.2018 18:00 | Cedevita | 82 : 75 | Budućnost VOLI | 1:1 |
25.03
17:00
Novi Pazar
Klik
82
63
|
25.03.2018 17:00 | Novi Pazar | 82 : 63 | Klik |
25.03
16:00
Crvena zvezda
Montana
69
77
|
25.03.2018 16:00 | Crvena zvezda | 69 : 77 | Montana | 0:1 | ||||
25.03
19:00
Celje
Budućnost
68
71
|
25.03.2018 19:00 | Celje | 68 : 71 | Budućnost | 0:1 |
25.03
15:00
Mileševka
Radnički 2016
80
57
|
25.03.2018 15:00 | Mileševka | 80 : 57 | Radnički 2016 |
25.03
12:30
Banovci Dunav
Njegoš
46
75
|
25.03.2018 12:30 | Banovci Dunav | 46 : 75 | Njegoš | |||||
25.03
18:00
Čelarevo
Proleter 023
74
67
|
25.03.2018 18:00 | Čelarevo | 74 : 67 | Proleter 023 | |||||
25.03
17:00
Srbobran
Karađorđevo
102
55
|
25.03.2018 17:00 | Srbobran | 102 : 55 | Karađorđevo |
25.03
19:00
Stara Pazova
Proleter (NS)
102
52
|
25.03.2018 19:00 | Stara Pazova | 102 : 52 | Proleter (NS) |
25.03
15:00
Bukovica Putevi
Metalac Takovo
0
3
|
25.03.2018 15:00 | Bukovica Putevi | 0 : 3 | Metalac Takovo |
25.03
12:30
Gračanica
Partizan
1
3
|
25.03.2018 12:30 | Gračanica | 1 : 3 | Partizan |
25.03
15:00
Radan
Ozren
0
3
|
25.03.2018 15:00 | Radan | 0 : 3 | Ozren |
25.03
20:00
Dunav Volley
Maglić 1953
3
0
|
25.03.2018 20:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Maglić 1953 | |||||
25.03
19:00
Mladost (NP)
Partizan
3
2
|
25.03.2018 19:00 | Mladost (NP) | 3 : 2 | Partizan | |||||
25.03
19:30
Šid
Hercegovina
0
3
|
25.03.2018 19:30 | Šid | 0 : 3 | Hercegovina |
25.03
16:00
Viner
Hajduk Veljko 2
3
1
|
25.03.2018 16:00 | Viner | 3 : 1 | Hajduk Veljko 2 |
25.03
13:00
Drina
VA 014 Gorenje 2
0
3
|
25.03.2018 13:00 | Drina | 0 : 3 | VA 014 Gorenje 2 |
25.03
20:30
Obrenovac
As
2
3
|
25.03.2018 20:30 | Obrenovac | 2 : 3 | As |
25.03
18:00
Železničar (Bg)
Klek Srbijašume
3
1
|
25.03.2018 18:00 | Železničar (Bg) | 3 : 1 | Klek Srbijašume |
25.03
14:00
Novi Sad
Loznica
1
3
|
25.03.2018 14:00 | Novi Sad | 1 : 3 | Loznica | |||||
25.03
17:00
Srem Iton
Bavanište
3
0
|
25.03.2018 17:00 | Srem Iton | 3 : 0 | Bavanište |
25.03
16:30
Kuršumlija
Majdanpek FBC
3
0
|
25.03.2018 16:30 | Kuršumlija | 3 : 0 | Majdanpek FBC | |||||
25.03
17:00
Student
Hajduk Veljko
3
0
|
25.03.2018 17:00 | Student | 3 : 0 | Hajduk Veljko |
25.03
15:45
Sloboda S
Trstenik
3
0
|
25.03.2018 15:45 | Sloboda S | 3 : 0 | Trstenik | |||||
25.03
17:00
Bambi volej
Mokra Gora
3
0
|
25.03.2018 17:00 | Bambi volej | 3 : 0 | Mokra Gora |
25.03
19:00
Šumadija
AS
1
3
|
25.03.2018 19:00 | Šumadija | 1 : 3 | AS |
25.03
18:00
Viner
Bor 2
3
2
|
25.03.2018 18:00 | Viner | 3 : 2 | Bor 2 |
25.03
18:00
Soko
Hajduk
1
3
|
25.03.2018 18:00 | Soko | 1 : 3 | Hajduk |
25.03
18:30
Dunav
Klek Srbijašume 2
2
3
|
25.03.2018 18:30 | Dunav | 2 : 3 | Klek Srbijašume 2 |
25.03
18:00
Mladost
Merkur
1
3
|
25.03.2018 18:00 | Mladost | 1 : 3 | Merkur | |||||
25.03
20:00
Bagljaš 023
NS Volej tim
3
0
|
25.03.2018 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | NS Volej tim |
25.03
20:30
Partizan 2
Crnjanski
3
2
|
25.03.2018 20:30 | Partizan 2 | 3 : 2 | Crnjanski |
25.03
13:30
BG Volley
21. maj
2
3
|
25.03.2018 13:30 | BG Volley | 2 : 3 | 21. maj |
25.03
15:00
Leskovac 98
Jagodina
3
0
|
25.03.2018 15:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Jagodina | |||||
25.03
19:00
Srbijanka 014
Sterija
3
0
|
25.03.2018 19:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Sterija | |||||
25.03
15:00
Milenijum
Inđija
0
3
|
25.03.2018 15:00 | Milenijum | 0 : 3 | Inđija |
25.03
12:20
Roda
Radnicki
2
3
|
25.03.2018 12:20 | Roda | 2 : 3 | Radnicki | |||||
25.03
12:20
Lucky Star
AS
3
2
|
25.03.2018 12:20 | Lucky Star | 3 : 2 | AS | |||||
25.03
09:00
Vizurine Ajkulice
Volleyland
3
1
|
25.03.2018 09:00 | Vizurine Ajkulice | 3 : 1 | Volleyland | |||||
25.03
12:40
Dunav
Kralj
0
3
|
25.03.2018 12:40 | Dunav | 0 : 3 | Kralj | |||||
25.03
10:50
Imlek
Partizan
3
0
|
25.03.2018 10:50 | Imlek | 3 : 0 | Partizan | |||||
25.03
12:40
Beograd
Blok Aut
3
0
|
25.03.2018 12:40 | Beograd | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
25.03
10:50
TENT
Crvena zvezda
0
3
|
25.03.2018 10:50 | TENT | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
25.03
09:00
Sterija
AS Batajnica
0
3
|
25.03.2018 09:00 | Sterija | 0 : 3 | AS Batajnica |
25.03
14:05
SPAS
Železnik 2012
2
3
|
25.03.2018 14:05 | SPAS | 2 : 3 | Železnik 2012 | |||||
25.03
14:05
Akademija Singidunum
Feniks Čukarički
0
3
|
25.03.2018 14:05 | Akademija Singidunum | 0 : 3 | Feniks Čukarički |
25.03
18:00
Crvenka
Loznica
30
23
|
25.03.2018 18:00 | Crvenka | 30 : 23 | Loznica | |||||
25.03
19:00
Inđija
Morava
26
28
|
25.03.2018 19:00 | Inđija | 26 : 28 | Morava |
25.03
20:00
Srem SM
Banatski Karlovac
24
34
|
25.03.2018 20:00 | Srem SM | 24 : 34 | Banatski Karlovac | |||||
25.03
19:00
Hercegovina
Jabuka
25
25
|
25.03.2018 19:00 | Hercegovina | 25 : 25 | Jabuka | |||||
25.03
17:30
Lavovi BP
Mladost TSK
26
24
|
25.03.2018 17:30 | Lavovi BP | 26 : 24 | Mladost TSK |
25.03
18:00
Sloga
Župa 54
39
29
|
25.03.2018 18:00 | Sloga | 39 : 29 | Župa 54 | |||||
25.03
18:00
Goč Merkur
Napredak
24
23
|
25.03.2018 18:00 | Goč Merkur | 24 : 23 | Napredak | |||||
25.03
19:30
Omladinac
Metalac
23
30
|
25.03.2018 19:30 | Omladinac | 23 : 30 | Metalac |
25.03
18:30
Metaloplastika 2
Metalac Gorenje
29
29
|
25.03.2018 18:30 | Metaloplastika 2 | 29 : 29 | Metalac Gorenje | |||||
25.03
18:00
Smederevo
Rekreativo
21
20
|
25.03.2018 18:00 | Smederevo | 21 : 20 | Rekreativo |
25.03
19:00
Paraćin
Jastrebac
34
28
|
25.03.2018 19:00 | Paraćin | 34 : 28 | Jastrebac | |||||
25.03
19:00
Aleksinac
Rtanj
25
29
|
25.03.2018 19:00 | Aleksinac | 25 : 29 | Rtanj |
25.03
18:00
Metalac
Radnički (JT)
33
27
|
25.03.2018 18:00 | Metalac | 33 : 27 | Radnički (JT) | |||||
25.03
19:30
ORK Pančevo
Potisje Pleteks
40
26
|
25.03.2018 19:30 | ORK Pančevo | 40 : 26 | Potisje Pleteks |
25.03
19:30
Udarnik
Palanka
27
36
|
25.03.2018 19:30 | Udarnik | 27 : 36 | Palanka | |||||
25.03
17:30
Jedinstvo 1974
Umčari
34
21
|
25.03.2018 17:30 | Jedinstvo 1974 | 34 : 21 | Umčari |
25.03
12:30
Rakovica
Dorćol
35
23
|
25.03.2018 12:30 | Rakovica | 35 : 23 | Dorćol | |||||
25.03
17:30
Lazarevac
Ub
25
21
|
25.03.2018 17:30 | Lazarevac | 25 : 21 | Ub | |||||
25.03
15:30
Barič
Gučevo
31
25
|
25.03.2018 15:30 | Barič | 31 : 25 | Gučevo |
25.03
17:30
Radan
Morava 84
25
17
|
25.03.2018 17:30 | Radan | 25 : 17 | Morava 84 | |||||
25.03
19:00
Planinka PV - 2
Vranje 1957 - 2
25
31
|
25.03.2018 19:00 | Planinka PV - 2 | 25 : 31 | Vranje 1957 - 2 |
25.03
18:00
Požarevac
Železničar 1949
23
31
|
25.03.2018 18:00 | Požarevac | 23 : 31 | Železničar 1949 |
25.03
19:00
Mokrin
Mladost
31
24
|
25.03.2018 19:00 | Mokrin | 31 : 24 | Mladost | |||||
25.03
19:00
Petrovaradin
Deronje
28
24
|
25.03.2018 19:00 | Petrovaradin | 28 : 24 | Deronje |
25.03
20:00
Čačak
Napredak 12
24
32
|
25.03.2018 20:00 | Čačak | 24 : 32 | Napredak 12 | |||||
25.03
17:00
Radnički 1964
Košutnjak
31
25
|
25.03.2018 17:00 | Radnički 1964 | 31 : 25 | Košutnjak |
25.03
18:00
Žitorađa
Rtanj
27
19
|
25.03.2018 18:00 | Žitorađa | 27 : 19 | Rtanj |
25.03
16:00
Mladi radnik
Rudar
30
15
|
25.03.2018 16:00 | Mladi radnik | 30 : 15 | Rudar |
25.03
16:00
Obilić
Jabuka (Ž)
13
30
|
25.03.2018 16:00 | Obilić | 13 : 30 | Jabuka (Ž) |
25.03
15:00
Miletić
Senta
9
11
|
25.03.2018 15:00 | Miletić | 9 : 11 | Senta |
25.03
19:00
Hajduk Veljko
Zaječar 1949 - 2
20
29
|
25.03.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 20 : 29 | Zaječar 1949 - 2 | |||||
25.03
18:30
Remesiana
Bor - RTB 2
22
23
|
25.03.2018 18:30 | Remesiana | 22 : 23 | Bor - RTB 2 |
25.03
18:00
Solaris
Vojvodina
10
7
|
25.03.2018 18:00 | Solaris | 10 : 7 | Vojvodina |
25.03
19:00
Pirot
Smederevo
4
5
|
25.03.2018 19:00 | Pirot | 4 : 5 | Smederevo | |||||
25.03
21:00
RB
Ekonomac
1
3
|
25.03.2018 21:00 | RB | 1 : 3 | Ekonomac |
25.03
18:00
Vranje
Vinter sport
0
0
|
25.03.2018 18:00 | Vranje | 0 : 0 | Vinter sport |
25.03
21:00
Mićko trend
Pčinja
1
4
|
25.03.2018 21:00 | Mićko trend | 1 : 4 | Pčinja | |||||
25.03
19:00
Hajduk
Kraljevićevo
4
2
|
25.03.2018 19:00 | Hajduk | 4 : 2 | Kraljevićevo | |||||
25.03
19:30
Tisa
Novi Sad
0
4
|
25.03.2018 19:30 | Tisa | 0 : 4 | Novi Sad |
25.03
19:00
Kosjerić
Raška
8
8
|
25.03.2018 19:00 | Kosjerić | 8 : 8 | Raška | |||||
25.03
Flash
Župski Rubin
3
0
|
25.03.2018 | Flash | 3 : 0 | Župski Rubin | |||||
25.03
19:00
Zlatar 033
Kragujevac 2011
2
3
|
25.03.2018 19:00 | Zlatar 033 | 2 : 3 | Kragujevac 2011 |
25.03
19:30
Niš 92
BSK
6
4
|
25.03.2018 19:30 | Niš 92 | 6 : 4 | BSK |
25.03
18:30
Prokuplje
Radnik
2
1
|
25.03.2018 18:30 | Prokuplje | 2 : 1 | Radnik | |||||
25.03
19:00
Ozren
Dolap
11
0
|
25.03.2018 19:00 | Ozren | 11 : 0 | Dolap |
25.03
Aranđelovac
Bezbednost 192
5
3
|
25.03.2018 | Aranđelovac | 5 : 3 | Bezbednost 192 |
25.03
13:00
Rad Mozzart
Partizan
7
22
|
25.03.2018 13:00 | Rad Mozzart | 7 : 22 | Partizan |