04.03
17:30
OFK Petrovac
Iskra
0
0
|
04.03.2018 17:30 | OFK Petrovac | 0 : 0 | Iskra | |||||
04.03
14:00
Zeta
Sutjeska
0
1
|
04.03.2018 14:00 | Zeta | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
04.03
14:00
Mladost
Kom
1
1
|
04.03.2018 14:00 | Mladost | 1 : 1 | Kom | |||||
04.03
14:00
Grbalj
Budućnost
0
0
|
04.03.2018 14:00 | Grbalj | 0 : 0 | Budućnost | |||||
04.03
14:00
Rudar
Dečić
1
0
|
04.03.2018 14:00 | Rudar | 1 : 0 | Dečić |
04.03
14:30
Brighton
Arsenal
2
1
|
04.03.2018 14:30 | Brighton | 2 : 1 | Arsenal | |||||
04.03
17:00
Manchester City
Chelsea
1
0
|
04.03.2018 17:00 | Manchester City | 1 : 0 | Chelsea |
04.03
20:45
Valencia
Real Betis
2
0
|
04.03.2018 20:45 | Valencia | 2 : 0 | Real Betis | |||||
04.03
18:30
Real Sociedad
Alavés
2
1
|
04.03.2018 18:30 | Real Sociedad | 2 : 1 | Alavés | |||||
04.03
12:00
Levante
Espanyol
1
1
|
04.03.2018 12:00 | Levante | 1 : 1 | Espanyol | |||||
04.03
16:15
Barcelona
Atlético Madrid
1
0
|
04.03.2018 16:15 | Barcelona | 1 : 0 | Atlético Madrid |
04.03
15:30
Köln
Stuttgart
2
3
|
04.03.2018 15:30 | Köln | 2 : 3 | Stuttgart | |||||
04.03
18:00
Freiburg
Bayern
0
4
|
04.03.2018 18:00 | Freiburg | 0 : 4 | Bayern |
04.03
15:00
Caen
Strasbourg
2
0
|
04.03.2018 15:00 | Caen | 2 : 0 | Strasbourg | |||||
04.03
21:00
Marseille
Nantes
1
1
|
04.03.2018 21:00 | Marseille | 1 : 1 | Nantes | |||||
04.03
17:00
Montpellier
Lyon
1
1
|
04.03.2018 17:00 | Montpellier | 1 : 1 | Lyon |
04.03
18:00
Radnički
Dunav 2014
78
64
|
04.03.2018 18:00 | Radnički | 78 : 64 | Dunav 2014 | |||||
04.03
17:30
Mladost Veternik
Sloven
93
55
|
04.03.2018 17:30 | Mladost Veternik | 93 : 55 | Sloven |
04.03
19:00
Zlatar
Radnički 1950
59
66
|
04.03.2018 19:00 | Zlatar | 59 : 66 | Radnički 1950 | |||||
04.03
18:00
Železničar
Paraćin
92
89
|
04.03.2018 18:00 | Železničar | 92 : 89 | Paraćin | |||||
04.03
18:00
Student
Mileševac
100
85
|
04.03.2018 18:00 | Student | 100 : 85 | Mileševac |
04.03
21:00
Radnički (O)
Borac
69
95
|
04.03.2018 21:00 | Radnički (O) | 69 : 95 | Borac | |||||
04.03
17:00
Astra
Žitko Basket
77
59
|
04.03.2018 17:00 | Astra | 77 : 59 | Žitko Basket |
04.03
18:00
Velika Kikinda
Star
99
105
|
04.03.2018 18:00 | Velika Kikinda | 99 : 105 | Star | |||||
04.03
16:30
Spartak OKK
Vojvodina (BŠ)
20
0
|
04.03.2018 16:30 | Spartak OKK | 20 : 0 | Vojvodina (BŠ) | |||||
04.03
20:30
Crvenka
Budućnost (NS)
75
64
|
04.03.2018 20:30 | Crvenka | 75 : 64 | Budućnost (NS) |
04.03
15:30
Lokomotiva 2016
Železničar
63
122
|
04.03.2018 15:30 | Lokomotiva 2016 | 63 : 122 | Železničar | |||||
04.03
19:00
Stara Pazova
Dinamo
68
73
|
04.03.2018 19:00 | Stara Pazova | 68 : 73 | Dinamo |
04.03
15:00
GM-032
Užice
47
60
|
04.03.2018 15:00 | GM-032 | 47 : 60 | Užice | |||||
04.03
18:00
Play off
Čačak 94
85
86
|
04.03.2018 18:00 | Play off | 85 : 86 | Čačak 94 | |||||
04.03
14:30
Ivanjica
Sloga
90
64
|
04.03.2018 14:30 | Ivanjica | 90 : 64 | Sloga |
04.03
15:00
Trepča
Bane
87
73
|
04.03.2018 15:00 | Trepča | 87 : 73 | Bane | |||||
04.03
16:30
Sloga Elite
Stragari Šumadija
67
58
|
04.03.2018 16:30 | Sloga Elite | 67 : 58 | Stragari Šumadija |
04.03
16:10
Zvezdara
Vitez
56
81
|
04.03.2018 16:10 | Zvezdara | 56 : 81 | Vitez | |||||
04.03
20:20
Umka 2009
Mladost 2
80
88
|
04.03.2018 20:20 | Umka 2009 | 80 : 88 | Mladost 2 | |||||
04.03
16:30
Grocka
Cerak
69
54
|
04.03.2018 16:30 | Grocka | 69 : 54 | Cerak |
04.03
21:00
Cibona
Mornar
79
82
|
04.03.2018 21:00 | Cibona | 79 : 82 | Mornar | |||||
04.03
19:00
Partizan NIS
Budućnost VOLI
94
83
|
04.03.2018 19:00 | Partizan NIS | 94 : 83 | Budućnost VOLI |
04.03
13:00
Mladost Admiral
Borac
89
103
|
04.03.2018 13:00 | Mladost Admiral | 89 : 103 | Borac |
04.03
14:00
Play Off
ČA basket
36
71
|
04.03.2018 14:00 | Play Off | 36 : 71 | ČA basket | |||||
04.03
16:30
Prijepolje
Duga
57
119
|
04.03.2018 16:30 | Prijepolje | 57 : 119 | Duga | |||||
04.03
19:00
Železničar
Mileševka
58
84
|
04.03.2018 19:00 | Železničar | 58 : 84 | Mileševka |
04.03
13:00
Palanka 2012
Paraćin
72
82
|
04.03.2018 13:00 | Palanka 2012 | 72 : 82 | Paraćin | |||||
04.03
15:30
Radnički (KG)
Radnički 2016
74
62
|
04.03.2018 15:30 | Radnički (KG) | 74 : 62 | Radnički 2016 |
04.03
16:30
Proleter (NS)
Delfin
53
60
|
04.03.2018 16:30 | Proleter (NS) | 53 : 60 | Delfin |
04.03
18:00
Metalac Takovo
Bukovica Putevi
3
1
|
04.03.2018 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 1 | Bukovica Putevi |
04.03
14:00
Partizan
Gračanica
2
3
|
04.03.2018 14:00 | Partizan | 2 : 3 | Gračanica | |||||
04.03
14:30
Antena
Lotus
0
3
|
04.03.2018 14:30 | Antena | 0 : 3 | Lotus |
04.03
17:00
Desetka
Niš 2
3
1
|
04.03.2018 17:00 | Desetka | 3 : 1 | Niš 2 |
04.03
19:00
Vojvodina NS Seme 2
Botafogo
3
0
|
04.03.2018 19:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 0 | Botafogo |
04.03
17:00
Šumadija
Rudar
3
0
|
04.03.2018 17:00 | Šumadija | 3 : 0 | Rudar |
04.03
19:00
Jedinstvo
As
3
0
|
04.03.2018 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | As | |||||
04.03
17:00
Stig
Obrenovac
3
0
|
04.03.2018 17:00 | Stig | 3 : 0 | Obrenovac | |||||
04.03
12:00
Mladi Radnik 2
Roda
3
1
|
04.03.2018 12:00 | Mladi Radnik 2 | 3 : 1 | Roda | |||||
04.03
21:00
Obrenovac
Roda
0
3
|
04.03.2018 21:00 | Obrenovac | 0 : 3 | Roda |
04.03
13:00
Stampedo
Zaječar
0
3
|
04.03.2018 13:00 | Stampedo | 0 : 3 | Zaječar | |||||
04.03
16:00
Aleksinac
Student
0
3
|
04.03.2018 16:00 | Aleksinac | 0 : 3 | Student | |||||
04.03
15:00
Desetka
Kuršumlija
3
0
|
04.03.2018 15:00 | Desetka | 3 : 0 | Kuršumlija |
04.03
17:00
Mokra Gora
Sloboda S
3
2
|
04.03.2018 17:00 | Mokra Gora | 3 : 2 | Sloboda S | |||||
04.03
17:00
Tutin
Tara
3
0
|
04.03.2018 17:00 | Tutin | 3 : 0 | Tara |
04.03
19:00
Ruma
Novi Sad
3
2
|
04.03.2018 19:00 | Ruma | 3 : 2 | Novi Sad | |||||
04.03
15:00
Odbojka 013
Lavice 07
0
3
|
04.03.2018 15:00 | Odbojka 013 | 0 : 3 | Lavice 07 | |||||
04.03
17:00
Mladost (NP)
Volejstars
1
3
|
04.03.2018 17:00 | Mladost (NP) | 1 : 3 | Volejstars | |||||
04.03
16:30
Panonija
Maks
3
0
|
04.03.2018 16:30 | Panonija | 3 : 0 | Maks |
04.03
17:00
Šumadija
Ribnica
3
2
|
04.03.2018 17:00 | Šumadija | 3 : 2 | Ribnica |
04.03
16:00
Zaslon
Tehničar
0
3
|
04.03.2018 16:00 | Zaslon | 0 : 3 | Tehničar |
04.03
17:30
Gox-IN Phibrows
Vrbas
0
3
|
04.03.2018 17:30 | Gox-IN Phibrows | 0 : 3 | Vrbas |
04.03
20:00
NS Volej tim
Mladost
3
0
|
04.03.2018 20:00 | NS Volej tim | 3 : 0 | Mladost | |||||
04.03
15:00
Merkur
Bagljaš 023
1
3
|
04.03.2018 15:00 | Merkur | 1 : 3 | Bagljaš 023 |
04.03
20:30
Spas
Partizan 2
0
3
|
04.03.2018 20:30 | Spas | 0 : 3 | Partizan 2 | |||||
04.03
10:30
Pionir
Obilić
0
3
|
04.03.2018 10:30 | Pionir | 0 : 3 | Obilić |
04.03
18:00
Kolubara
Volleyland
1
3
|
04.03.2018 18:00 | Kolubara | 1 : 3 | Volleyland |
04.03
10:30
Akademija Singidunum
BG Volley
3
1
|
04.03.2018 10:30 | Akademija Singidunum | 3 : 1 | BG Volley |
04.03
10:50
Partizan
Mladenovac
3
0
|
04.03.2018 10:50 | Partizan | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
04.03
09:00
Crvena zvezda
Železničar
3
0
|
04.03.2018 09:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Železničar |
04.03
14:30
AS
Radnicki
3
0
|
04.03.2018 14:30 | AS | 3 : 0 | Radnicki | |||||
04.03
09:00
Roda
Volleyland
3
0
|
04.03.2018 09:00 | Roda | 3 : 0 | Volleyland | |||||
04.03
16:15
Lucky Star
Kralj
3
0
|
04.03.2018 16:15 | Lucky Star | 3 : 0 | Kralj | |||||
04.03
12:40
Vizurine Ajkulice
Partizan
2
3
|
04.03.2018 12:40 | Vizurine Ajkulice | 2 : 3 | Partizan | |||||
04.03
16:15
Dunav
Blok Aut
0
3
|
04.03.2018 16:15 | Dunav | 0 : 3 | Blok Aut | |||||
04.03
12:40
Imlek
Crvena zvezda
3
0
|
04.03.2018 12:40 | Imlek | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
04.03
14:30
Beograd
AS Batajnica
3
2
|
04.03.2018 14:30 | Beograd | 3 : 2 | AS Batajnica | |||||
04.03
10:50
TENT
Sterija
3
1
|
04.03.2018 10:50 | TENT | 3 : 1 | Sterija |
04.03
14:05
Akademija Singidunum
SPAS
1
3
|
04.03.2018 14:05 | Akademija Singidunum | 1 : 3 | SPAS | |||||
04.03
12:20
Feniks Čukarički
Novi Beograd
3
0
|
04.03.2018 12:20 | Feniks Čukarički | 3 : 0 | Novi Beograd | |||||
04.03
12:20
Vizurine Ajkulice
Volleyland 2
3
2
|
04.03.2018 12:20 | Vizurine Ajkulice | 3 : 2 | Volleyland 2 | |||||
04.03
14:05
Lucky Star 2
Železnik 2012
1
3
|
04.03.2018 14:05 | Lucky Star 2 | 1 : 3 | Železnik 2012 |
04.03
18:00
Crvenka
Morava
24
25
|
04.03.2018 18:00 | Crvenka | 24 : 25 | Morava |
04.03
19:30
Srem SM
Crvena zvezda
26
39
|
04.03.2018 19:30 | Srem SM | 26 : 39 | Crvena zvezda | |||||
04.03
19:00
Lavovi BP
Jabuka
32
28
|
04.03.2018 19:00 | Lavovi BP | 32 : 28 | Jabuka |
04.03
17:00
Radnički
Sloga
25
29
|
04.03.2018 17:00 | Radnički | 25 : 29 | Sloga | |||||
04.03
18:30
Novi Beograd
Smederevo
20
23
|
04.03.2018 18:30 | Novi Beograd | 20 : 23 | Smederevo | |||||
04.03
18:00
Metaloplastika 2
Partizan 2
32
30
|
04.03.2018 18:00 | Metaloplastika 2 | 32 : 30 | Partizan 2 |
04.03
19:30
Vojvoda Stepa
Radnički 1958
33
23
|
04.03.2018 19:30 | Vojvoda Stepa | 33 : 23 | Radnički 1958 | |||||
04.03
18:00
Potisje Pleteks
Titel
29
12
|
04.03.2018 18:00 | Potisje Pleteks | 29 : 12 | Titel | |||||
04.03
20:00
Radnički (JT)
ORK Pančevo
27
31
|
04.03.2018 20:00 | Radnički (JT) | 27 : 31 | ORK Pančevo |
04.03
18:00
Požarevac
Mokra Gora
27
27
|
04.03.2018 18:00 | Požarevac | 27 : 27 | Mokra Gora | |||||
04.03
18:00
Železničar 1949
Crvena zvezda
33
29
|
04.03.2018 18:00 | Železničar 1949 | 33 : 29 | Crvena zvezda |
04.03
17:00
Mladost
Temerin
31
26
|
04.03.2018 17:00 | Mladost | 31 : 26 | Temerin | |||||
04.03
19:00
Ravangrad
Deronje
36
28
|
04.03.2018 19:00 | Ravangrad | 36 : 28 | Deronje | |||||
04.03
17:00
Jadran
Radnički
33
24
|
04.03.2018 17:00 | Jadran | 33 : 24 | Radnički |
04.03
19:00
Solaris
Valjevo
17
10
|
04.03.2018 19:00 | Solaris | 17 : 10 | Valjevo |
04.03
Mladost
Dunav
8
6
|
04.03.2018 | Mladost | 8 : 6 | Dunav |
04.03
20:30
FON
International
2
4
|
04.03.2018 20:30 | FON | 2 : 4 | International |
04.03
17:00
Forum
SAS
8
6
|
04.03.2018 17:00 | Forum | 8 : 6 | SAS | |||||
04.03
19:30
Vinter sport
Viking
6
1
|
04.03.2018 19:30 | Vinter sport | 6 : 1 | Viking | |||||
04.03
18:15
Ekonomist
Metalac Kolorado
3
1
|
04.03.2018 18:15 | Ekonomist | 3 : 1 | Metalac Kolorado |
04.03
20:00
Pčinja
Tango
7
1
|
04.03.2018 20:00 | Pčinja | 7 : 1 | Tango | |||||
04.03
19:00
Kraljevićevo
Tisa
4
4
|
04.03.2018 19:00 | Kraljevićevo | 4 : 4 | Tisa |
04.03
19:00
Olimp
Partenon
4
3
|
04.03.2018 19:00 | Olimp | 4 : 3 | Partenon | |||||
04.03
19:00
Kosjerić
Flash
6
3
|
04.03.2018 19:00 | Kosjerić | 6 : 3 | Flash |
04.03
18:15
Leskovac
BSK
5
4
|
04.03.2018 18:15 | Leskovac | 5 : 4 | BSK | |||||
04.03
18:30
Zufo
Radnički 2010
2
1
|
04.03.2018 18:30 | Zufo | 2 : 1 | Radnički 2010 |
04.03
16:30
AS
Gurgusovac
6
4
|
04.03.2018 16:30 | AS | 6 : 4 | Gurgusovac |
04.03
18:10
Intelektualac
Palež
7
4
|
04.03.2018 18:10 | Intelektualac | 7 : 4 | Palež | |||||
04.03
21:30
Banjica
Gročanski
9
2
|
04.03.2018 21:30 | Banjica | 9 : 2 | Gročanski | |||||
04.03
18:15
Konjarnik
Kolubara
3
5
|
04.03.2018 18:15 | Konjarnik | 3 : 5 | Kolubara |
04.03
11:00
Karađorđe 2011
Bezbednost 192
3
4
|
04.03.2018 11:00 | Karađorđe 2011 | 3 : 4 | Bezbednost 192 |