XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
437 utakmica za dan Subota, 17 Mart 2018


Fudbal

17.03
14:30
Mokra Gora
Budućnost Krušik 2014
0
1
17.03.2018 14:30 0 : 1
17.03
14:30
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
0
0
17.03.2018 14:30 0 : 0
17.03
14:30
FAP
Jedinstvo Putevi
4
0
17.03.2018 14:30
FAP
4 : 0
17.03
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
┼Żelezni─Źar
1
1
17.03.2018 14:30 1 : 1
17.03
14:30
Šumadija (A)
Polet
0
1
17.03.2018 14:30 0 : 1
17.03
15:00
Timok
Rtanj
1
1
17.03.2018 15:00 1 : 1
17.03
15:00
Radni─Źki (S)
Ozren
2
0
17.03.2018 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Moravac Orion
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
2
17.03.2018 15:00 1 : 2
17.03
15:00
Jedinstvo (B)
Car Konstantin
1
1
17.03.2018 15:00 1 : 1
17.03
14:30
Mladost (BJ)
Bratstvo 1946
1
3
17.03.2018 14:30 1 : 3
17.03
14:30
Crvena zvezda (NS)
Borac (S)
1
2
17.03.2018 14:30 1 : 2
17.03
14:30
Dinamo 1945
Radni─Źki (NP)
1
0
17.03.2018 14:30 1 : 0
17.03
14:30
Be─Źej 1918
Radni─Źki (┼á)
4
0
17.03.2018 14:30 4 : 0
17.03
14:30
Od┼żaci
Dunav
5
1
17.03.2018 14:30 5 : 1
17.03
14:30
Cement
┼Żelezni─Źar
1
0
17.03.2018 14:30 1 : 0
17.03
14:30
Omladinac (NB)
Radni─Źki (SM)
1
3
17.03.2018 14:30 1 : 3
17.03
14:30
Radni─Źki (ZR)
Ba─Źka 1901
2
1
17.03.2018 14:30 2 : 1
17.03
14:30
BSK Bor─Źa
Sopot
1
1
17.03.2018 14:30 1 : 1
17.03
10:00
BASK
┼Żarkovo
0
1
17.03.2018 10:00 0 : 1
17.03
13:00
Lokomotiva
Radni─Źki (NB)
3
1
17.03.2018 13:00 3 : 1
17.03
14:30
Kolubara
Radni─Źki (O)
1
0
17.03.2018 14:30 1 : 0
17.03
11:00
GSP Polet Dor─çol
OFK Beograd
2
1
17.03.2018 11:00 2 : 1
17.03
14:30
Go─Ź
Trep─Źa
2
0
17.03.2018 14:30 2 : 0
17.03
14:30
Rudar 2001
Borac (┼Ż)
1
1
17.03.2018 14:30 1 : 1
17.03
14:30
VGSK
Petar Dobrnjac
3
4
17.03.2018 14:30 3 : 4
17.03
14:30
Sloga 33
Udarnik
4
0
17.03.2018 14:30 4 : 0
17.03
14:30
Mladi borac
Homoljac
1
3
17.03.2018 14:30 1 : 3
17.03
14:30
Ribnica
Radni─Źki Stobex
0
0
17.03.2018 14:30 0 : 0
17.03
14:30
Sevojno
Radni─Źki Gorenje
1
2
17.03.2018 14:30 1 : 2
17.03
14:30
Sovljak
OFK Divci
0
4
17.03.2018 14:30 0 : 4
17.03
14:30
Sloga (BB)
Polimlje
2
1
17.03.2018 14:30 2 : 1
17.03
15:00
Vranjska Banja
Budu─çnost (O)
3
0
17.03.2018 15:00 3 : 0
17.03
15:00
Morava (VH)
Nebeski Andjeli
4
0
17.03.2018 15:00 4 : 0
17.03
15:00
GFK Dubo─Źica
Pusta Reka
0
1
17.03.2018 15:00 0 : 1
17.03
15:00
Balkanski
Lu┼żnica
3
0
17.03.2018 15:00 3 : 0
17.03
15:00
BSK
Rudar Alpos
0
0
17.03.2018 15:00
BSK
0 : 0
17.03
15:00
Brodoremont
Sloga
2
0
17.03.2018 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Svrljig
─Éerdap
0
2
17.03.2018 15:00 0 : 2
17.03
15:00
Sloga (D)
Morava 1918
0
0
17.03.2018 15:00 0 : 0
17.03
15:00
OFK Lugomir
Jedinstvo
0
0
17.03.2018 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Kopaonik
Sloga (─ć)
5
1
17.03.2018 15:00 5 : 1
17.03
15:00
OFK Kosanica
Leva─Ź
1
1
17.03.2018 15:00 1 : 1
17.03
15:00
SFS Borac
┼Żupa
1
0
17.03.2018 15:00 1 : 0
17.03
14:30
Radni─Źki (S)
OFK Vršac
0
1
17.03.2018 14:30 0 : 1
17.03
14:30
Begej
Jedinstvo (BK)
4
1
17.03.2018 14:30 4 : 1
17.03
14:30
Sloboda (NK)
Vojvodina 1928
0
0
17.03.2018 14:30 0 : 0
17.03
14:30
Proleter
Sloga
3
2
17.03.2018 14:30 3 : 2
17.03
14:30
Sloga (E)
Sremac
1
0
17.03.2018 14:30 1 : 0
17.03
14:30
Polet (K)
Preporod
2
0
17.03.2018 14:30 2 : 0
17.03
14:30
Mladost Apa
Sloga (─î)
2
1
17.03.2018 14:30 2 : 1
17.03
10:00
Brodarac
Leštane
1
4
17.03.2018 10:00 1 : 4
17.03
14:30
Napredak
Borac
2
0
17.03.2018 14:30 2 : 0
17.03
14:30
Milutinac
Srem─Źica
0
0
17.03.2018 14:30 0 : 0
17.03
15:00
Naftagas (E)
Omladinac FAM
2
1
17.03.2018 15:00 2 : 1
17.03
15:00
Partizan (U)
Vojvodina (Cr)
5
0
17.03.2018 15:00 5 : 0
17.03
15:00
BAK
Vulturul
3
0
17.03.2018 15:00
BAK
3 : 0
17.03
15:00
Jedinstvo Stevi─ç
Radni─Źki (B)
2
0
17.03.2018 15:00 2 : 0
17.03
14:30
1. Maj Ruma
Rudar
2
0
17.03.2018 14:30 2 : 0
17.03
15:30
Crvenka
Rusin
4
0
17.03.2018 15:30 4 : 0
17.03
15:30
Vojvodina
Hajduk Junior
3
0
17.03.2018 15:30 3 : 0
17.03
15:30
Stanišić
Stari Grad
3
0
17.03.2018 15:30 3 : 0
17.03
15:30
Njegoš
Sutjeska
2
0
17.03.2018 15:30 2 : 0
17.03
15:30
Radni─Źki 1905
OFK Vrbas
0
0
17.03.2018 15:30 0 : 0
17.03
15:00
Pore─Ź
Zlot
0
1
17.03.2018 15:00 0 : 1
17.03
15:00
Brestovac
Rudna Glava
2
1
17.03.2018 15:00 2 : 1
17.03
15:00
BSK
Omladinac
3
0
17.03.2018 15:00
BSK
3 : 0
17.03
15:00
Sindjeli─ç
Podrinje
2
4
17.03.2018 15:00 2 : 4
17.03
15:00
─îitluk
Vinogradar
4
1
17.03.2018 15:00 4 : 1
17.03
14:30
Jedinstvo (Lj)
Rudar (S)
2
0
17.03.2018 14:30 2 : 0
17.03
14:30
Polet (SD)
─Éerdap
1
0
17.03.2018 14:30 1 : 0
17.03
15:00
Rudar
Budu─çnost
0
1
17.03.2018 15:00 0 : 1
17.03
14:30
Crnokosa
Lazarica
4
0
17.03.2018 14:30 4 : 0
17.03
14:30
Junior Novo Naselje
Trli─ç
0
0
17.03.2018 14:30 0 : 0
17.03
14:30
Banjani
Ka─Źer
2
0
17.03.2018 14:30 2 : 0
17.03
14:30
OFK Jabu─Źje
Vrelo Sport
1
0
17.03.2018 14:30 1 : 0
17.03
14:30
Pepeljevac
Tešnjar
3
0
17.03.2018 14:30 3 : 0
17.03
15:00
─ćava
Budu─çnost
1
1
17.03.2018 15:00 1 : 1
17.03
15:00
Jedinstvo
Kolonija
2
0
17.03.2018 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Orljane
Crvena zvezda
5
1
17.03.2018 15:00 5 : 1
17.03
15:00
Rasova─Źa
Naisus 1977
3
2
17.03.2018 15:00 3 : 2
17.03
15:00
Vulkan 1963
Mladost (M)
1
6
17.03.2018 15:00 1 : 6
17.03
15:00
Palilulac
Rudar
0
3
17.03.2018 15:00 0 : 3
17.03
15:00
Fruškogorski partizan
Jedinstvo (R)
1
2
17.03.2018 15:00 1 : 2
17.03
15:00
Veternik
Vinogradar
0
0
17.03.2018 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Mid┼żor
Omladinac
3
2
17.03.2018 15:00 3 : 2
17.03
15:00
Mlada krila
Tavnik
0
0
17.03.2018 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Beljanica
Rudar (SR)
3
1
17.03.2018 15:00 3 : 1
17.03
15:00
Zenit
Mladost (T)
0
0
17.03.2018 15:00 0 : 0
17.03
Jedinstvo
OFK Klek
1
2
17.03.2018 1 : 2
17.03
Zadrugar
OFK Gradnulica
3
0
17.03.2018 3 : 0
17.03
Radni─Źki 1911
Tamiš
5
0
17.03.2018 5 : 0
17.03
Potisje
ASK
3
0
17.03.2018 3 : 0
ASK
17.03
┼ŻFK Banat
Zlatica
3
2
17.03.2018 3 : 2
17.03
MSK
OFK Staji─çevo
1
2
17.03.2018
MSK
1 : 2
17.03
15:00
Velika Reka
Borac
0
0
17.03.2018 15:00 0 : 0
17.03
14:30
Atakante
Rekreativo 011
2
0
17.03.2018 14:30 2 : 0
17.03
15:00
Torpedo 1924
Mladost
3
3
17.03.2018 15:00 3 : 3
17.03
14:30
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
5
2
17.03.2018 14:30 5 : 2
17.03
14:30
Kaleni─ç
Rubribreza
2
1
17.03.2018 14:30 2 : 1
17.03
14:30
OFK Br─Ĺanac
Buja─Źi─ç
2
0
17.03.2018 14:30 2 : 0
17.03
15:00
Velika Drenova
Borac
2
1
17.03.2018 15:00 2 : 1
17.03
15:00
Gredetin
Polet (V)
2
5
17.03.2018 15:00 2 : 5
17.03
15:00
OFK Rutevac 1908
Jastrebac
0
2
17.03.2018 15:00 0 : 2
17.03
14:30
Rastina 1918
Omladinac (B)
3
1
17.03.2018 14:30 3 : 1
17.03
14:30
Polet
Dinamo 1923
4
1
17.03.2018 14:30 4 : 1
17.03
14:30
┼Żitkovica 2017
┼Żika Markovi─ç U─Źa
3
0
17.03.2018 14:30 3 : 0
17.03
Rade Milošević
Integral
1
2
17.03.2018 1 : 2
17.03
14:30
Stojnik
Mladost (G)
1
3
17.03.2018 14:30 1 : 3
17.03
15:30
─îoka
Tornjoš
0
5
17.03.2018 15:30 0 : 5
17.03
15:00
Sparta
Mladost (Z)
3
1
17.03.2018 15:00 3 : 1
17.03
15:00
Belpos
Skupljen 2013
1
3
17.03.2018 15:00 1 : 3
17.03
15:00
Mrovska
Dragojevac
3
1
17.03.2018 15:00 3 : 1
17.03
14:30
Mladost (DL)
Sloboda
1
3
17.03.2018 14:30 1 : 3
17.03
14:30
Gornje Sinkovce
Jašunja
7
5
17.03.2018 14:30 7 : 5
17.03
14:30
Navalin
Donja Lomnica
4
0
17.03.2018 14:30 4 : 0
17.03
16:30
Turekovac
Veternica
4
3
17.03.2018 16:30 4 : 3
17.03
16:30
Todorovce
Badince
5
1
17.03.2018 16:30 5 : 1
17.03
16:30
Nomanica
Veliko Trnjane
0
2
17.03.2018 16:30 0 : 2
17.03
16:30
Gornje Krajince
Atletiko
1
2
17.03.2018 16:30 1 : 2
17.03
15:00
Zvizdar 2012
Pambukovica
0
4
17.03.2018 15:00 0 : 4
17.03
14:30
OFK Gra─Ĺanski
Vojvoda Milenko
1
1
17.03.2018 14:30 1 : 1
17.03
15:00
Lomnica
Vratare
3
0
17.03.2018 15:00 3 : 0
17.03
15:00
Modrica
Pade┼ż
5
3
17.03.2018 15:00 5 : 3
17.03
15:00
Zmajevac
Polet (K)
3
0
17.03.2018 15:00 3 : 0
17.03
14:00
Sloga
Zvijezda 09
0
2
17.03.2018 14:00 0 : 2
17.03
14:00
Slavija
Rudar Prijedor
0
0
17.03.2018 14:00 0 : 0
17.03
14:00
Kozara
Sloboda
3
1
17.03.2018 14:00 3 : 1
17.03
14:00
┼Żeljezni─Źar
Drina
3
0
17.03.2018 14:00 3 : 0
17.03
14:00
Tekstilac
Sutjeska
2
0
17.03.2018 14:00 2 : 0
17.03
14:00
Napredak
Podrinje
1
0
17.03.2018 14:00 1 : 0
17.03
15:00
Krupa
Široki Brijeg
0
0
17.03.2018 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Zrinjski
┼Żeljezni─Źar
3
3
17.03.2018 15:00 3 : 3
17.03
15:00
Vitez
Sloboda
0
3
17.03.2018 15:00 0 : 3
17.03
17:00
─îelik
GOŠK
2
0
17.03.2018 17:00 2 : 0
17.03
15:00
Mladost
Borac
2
0
17.03.2018 15:00 2 : 0
17.03
15:00
Budu─çnost
OFK Petrovac
1
1
17.03.2018 15:00 1 : 1
17.03
15:00
Kom
De─Źi─ç
1
2
17.03.2018 15:00
Kom
1 : 2
17.03
15:00
Iskra
Grbalj
1
3
17.03.2018 15:00 1 : 3
17.03
15:00
Zeta
Mladost
0
0
17.03.2018 15:00 0 : 0
17.03
15:00
Karioke
Bratstvo
0
3
17.03.2018 15:00 0 : 3
17.03
15:00
Budu─çnost 2
Gorštak
0
1
17.03.2018 15:00 0 : 1
17.03
16:00
Bournemouth
WBA
2
1
17.03.2018 16:00 2 : 1
WBA
17.03
16:00
Huddersfield
Crystal Palace
0
2
17.03.2018 16:00 0 : 2
17.03
18:30
Liverpool
Watford
5
0
17.03.2018 18:30 5 : 0
17.03
16:00
Stoke
Everton
1
2
17.03.2018 16:00 1 : 2
17.03
18:30
Real Sociedad
Getafe
1
2
17.03.2018 18:30 1 : 2
17.03
13:00
La Coru├▒a
Las Palmas
1
1
17.03.2018 13:00 1 : 1
17.03
16:15
Valencia
Alav├ęs
3
1
17.03.2018 16:15 3 : 1
17.03
20:45
Real Betis
Espanyol
3
0
17.03.2018 20:45 3 : 0
17.03
15:30
Borussia M├Ânchengladbach
Hoffenheim
3
3
17.03.2018 15:30 3 : 3
17.03
15:30
Eintracht
Mainz 05
3
0
17.03.2018 15:30 3 : 0
17.03
15:30
Augsburg
Werder
1
3
17.03.2018 15:30 1 : 3
17.03
15:30
Hamburger SV
Hertha BSC
1
2
17.03.2018 15:30 1 : 2
17.03
18:30
Wolfsburg
Schalke 04
0
1
17.03.2018 18:30 0 : 1
17.03
20:45
SPAL
Juventus
0
0
17.03.2018 20:45 0 : 0
17.03
18:00
Udinese
Sassuolo
1
2
17.03.2018 18:00 1 : 2
17.03
20:00
Amiens SC
Troyes
1
1
17.03.2018 20:00 1 : 1
17.03
20:00
Angers
Caen
3
0
17.03.2018 20:00 3 : 0
17.03
17:00
Bordeaux
Rennes
0
2
17.03.2018 17:00 0 : 2
17.03
20:00
Montpellier
Dijon
2
2
17.03.2018 20:00 2 : 2
17.03
20:00
Toulouse
Strasbourg
2
2
17.03.2018 20:00 2 : 2
17.03
14:00
Temni─ç 1924
Proleter
0
1
17.03.2018 14:00 0 : 1
17.03
14:00
In─Ĺija
Dinamo
2
1
17.03.2018 14:00 2 : 1
17.03
15:30
Novi Pazar
─îSK Pivara
1
0
17.03.2018 15:30 1 : 0
17.03
15:00
Mašinac
Spartak
3
0
17.03.2018 15:00 3 : 0
17.03
14:00
Radni─Źki 2012
Polet
2
1
17.03.2018 14:00 2 : 1
17.03
11:00
Crvena zvezda
Radni─Źki 1923
2
1
17.03.2018 11:00 2 : 1
17.03
13:00
Radni─Źki (P)
Rad
1
2
17.03.2018 13:00 1 : 2
Rad
17.03
11:00
─îukari─Źki
Vo┼żdovac
3
3
17.03.2018 11:00 3 : 3
17.03
14:00
Napredak
In─Ĺija
4
2
17.03.2018 14:00 4 : 2
17.03
13:00
Vojvodina
Moravac Orion
2
1
17.03.2018 13:00 2 : 1
17.03
13:00
BASK
Kolubara
8
0
17.03.2018 13:00 8 : 0
17.03
11:30
Siti Sport Klub
Brodarac 2
1
1
17.03.2018 11:30 1 : 1
17.03
10:00
Zemun
Be┼żanija
3
2
17.03.2018 10:00 3 : 2
17.03
17:00
IMT
Radni─Źki (NB)
1
0
17.03.2018 17:00
IMT
1 : 0
17.03
12:00
Morava (VP)
Mladi radnik 1926
1
2
17.03.2018 12:00 1 : 2
17.03
10:00
Mladi borac
Proleter Mihajlovac
1
0
17.03.2018 10:00 1 : 0
17.03
11:00
Proleter 1947
Jasenica 2017
0
8
17.03.2018 11:00 0 : 8
17.03
11:00
Karadjordje
Mladi radnik 1940
2
1
17.03.2018 11:00 2 : 1
17.03
10:00
Šumadija (A)
Smederevo 1924
4
1
17.03.2018 10:00 4 : 1
17.03
13:00
Budu─çnost
Omladinac
2
10
17.03.2018 13:00 2 : 10
17.03
11:30
Poštar 1930
Vin─Źa
6
1
17.03.2018 11:30 6 : 1
17.03
09:00
BSK 1925
Zmaj 1953
5
0
17.03.2018 09:00 5 : 0
17.03
11:00
Srem
Trudbenik
0
2
17.03.2018 11:00 0 : 2
17.03
11:00
Zvezdara
Minel
0
2
17.03.2018 11:00 0 : 2
17.03
15:00
Šumadinac
Beograd 1929
2
3
17.03.2018 15:00 2 : 3
17.03
11:00
Stepojevac Vaga
GSP Polet
0
2
17.03.2018 11:00 0 : 2
17.03
13:00
Posavina
Budu─çnost
1
0
17.03.2018 13:00 1 : 0
17.03
10:00
Avala
Palilulac
2
3
17.03.2018 10:00 2 : 3
17.03
15:45
011 MK
OFK Beograd MO
2
1
17.03.2018 15:45 2 : 1
17.03
09:00
Sin─Ĺeli─ç MK
IMT MO
7
3
17.03.2018 09:00 7 : 3
17.03
14:00
Vo┼żdovac 2 MO
Lokomotiva 2 MO
4
0
17.03.2018 14:00 4 : 0
17.03
10:00
Crvena zvezda MML MK
Zuce MK
0
3
17.03.2018 10:00 0 : 3
17.03
11:00
Jagodina
Teleoptik
0
2
17.03.2018 11:00 0 : 2
17.03
12:30
Partizan
Dinamo
9
0
17.03.2018 12:30 9 : 0
17.03
13:00
Vojvodina
Kiker
4
0
17.03.2018 13:00 4 : 0
17.03
13:00
Novi Pazar
Zemun
1
0
17.03.2018 13:00 1 : 0
17.03
13:00
Crvena zvezda
Apolon 4
6
1
17.03.2018 13:00 6 : 1
17.03
19:00
IMT
Radni─Źki (O)
1
0
17.03.2018 19:00
IMT
1 : 0
17.03
09:00
011
Teleoptik
1
9
17.03.2018 09:00
011
1 : 9
17.03
11:00
Grafi─Źar
┼Żarkovo
2
2
17.03.2018 11:00 2 : 2
17.03
10:00
Budu─çnost
Zmaj 1953
0
1
17.03.2018 10:00 0 : 1
17.03
17:00
Crvena zvezda MK
Studenski grad MK
9
0
17.03.2018 17:00 9 : 0
17.03
12:30
Brodarac MK
OFK Beograd MK
1
0
17.03.2018 12:30 1 : 0
17.03
11:00
Mladenovac MK
Zemun MK
1
4
17.03.2018 11:00 1 : 4
17.03
09:00
─îukari─Źki MK
Radni─Źki NB MK
1
0
17.03.2018 09:00 1 : 0
17.03
11:00
Vo┼żdovac MK
BSK Bor─Źa MK
2
0
17.03.2018 11:00 2 : 0
17.03
13:45
011 MK
Vo┼żdovac B MK
3
7
17.03.2018 13:45 3 : 7
17.03
10:00
Nord Star MK
Kolubara MK
1
5
17.03.2018 10:00 1 : 5
17.03
16:00
OFK Beograd MK
Leštane MK
2
3
17.03.2018 16:00 2 : 3
17.03
10:00
Banja MK
Kosmaj MK
0
8
17.03.2018 10:00 0 : 8
17.03
15:00
Rakovica MK
Institut MK
2
0
17.03.2018 15:00 2 : 0
17.03
12:30
OLE MK
Zemun MK
4
2
17.03.2018 12:30 4 : 2
17.03
13:00
Jedinstvo MK
Sopot MK
1
2
17.03.2018 13:00 1 : 2
17.03
11:00
Rad V MK
Be┼żanija MK
0
4
17.03.2018 11:00 0 : 4
17.03
10:00
Srem─Źica MK
Radni─Źki (NB) MK
2
1
17.03.2018 10:00 2 : 1
17.03
13:00
Rad
OFK Beograd
1
1
17.03.2018 13:00
Rad
1 : 1
17.03
12:00
011
Vo┼żdovac
1
1
17.03.2018 12:00
011
1 : 1
17.03
17:00
─îukari─Źki
Zemun
5
1
17.03.2018 17:00 5 : 1
17.03
14:30
Brodarac
BSK 1925
5
0
17.03.2018 14:30 5 : 0
17.03
10:00
Teleoptik
Partizan
0
0
17.03.2018 10:00 0 : 0
17.03
15:00
Crvena zvezda
Kolubara
9
0
17.03.2018 15:00 9 : 0
17.03
09:00
Lola
Studentski Grad
2
6
17.03.2018 09:00 2 : 6
17.03
17:00
Sin─Ĺeli─ç
Dominus
2
3
17.03.2018 17:00 2 : 3
17.03
09:00
BSK
BASK
3
0
17.03.2018 09:00
BSK
3 : 0
17.03
10:00
Selo Mladenovac
Vin─Źa
3
0
17.03.2018 10:00 3 : 0
17.03
11:00
Dunavac
Balkan
1
6
17.03.2018 11:00 1 : 6
17.03
13:30
Graficar
Borac
1
2
17.03.2018 13:30 1 : 2
17.03
12:00
Sin─Ĺeli─ç
Novi Beograd
1
4
17.03.2018 12:00 1 : 4
17.03
11:00
Radni─Źki (NB) MK
011 MK
3
0
17.03.2018 11:00 3 : 0
17.03
09:00
Brodarac MK
Crvena zvezda MK
0
3
17.03.2018 09:00 0 : 3
17.03
08:45
Internacional MK
DIF MK
5
1
17.03.2018 08:45 5 : 1
17.03
09:00
Rad MK
Ada MK
2
3
17.03.2018 09:00 2 : 3
17.03
10:30
Olimpik MK
Milutinac MK
9
2
17.03.2018 10:30 9 : 2
17.03
12:30
OFK Beograd B MK
Vo┼żdovac B
3
0
17.03.2018 12:30 3 : 0
17.03
15:00
Radni─Źki PDM MK
GSP Polet MK
1
3
17.03.2018 15:00 1 : 3
17.03
10:00
Jedinstvo MK
Radni─Źki NB
0
1
17.03.2018 10:00 0 : 1
17.03
10:00
Ole MK
BASK MK
0
1
17.03.2018 10:00 0 : 1
17.03
13:00
Srem MK
Lokomotiva MK
1
1
17.03.2018 13:00 1 : 1
17.03
13:00
Crvena zvezda MML MK
Zemun B MK
7
2
17.03.2018 13:00 7 : 2
17.03
09:00
Radni─Źki (NB)
─îukari─Źki
0
2
17.03.2018 09:00 0 : 2
17.03
14:30
Sindjeli─ç
Radni─Źki (O)
3
1
17.03.2018 14:30 3 : 1
17.03
16:30
Brodarac 1947
Rad
1
0
17.03.2018 16:30 1 : 0
Rad
17.03
09:00
Olimpik
Budu─çnost
4
0
17.03.2018 09:00 4 : 0
17.03
15:00
Sindjelic 2012
Lola
3
2
17.03.2018 15:00 3 : 2
17.03
09:00
Crveni orao
Dominus
4
7
17.03.2018 09:00 4 : 7
17.03
13:30
Hajduk
Beograd 1929
0
1
17.03.2018 13:30 0 : 1
17.03
10:00
Munja Bari─Ź
Borac
3
0
17.03.2018 10:00 3 : 0
17.03
10:00
Velika Moštanica
┼Żarkovo
2
3
17.03.2018 10:00 2 : 3
17.03
12:00
Nord Star
Napredak
2
0
17.03.2018 12:00 2 : 0
17.03
09:00
Kormoran
Vin─Źa
4
2
17.03.2018 09:00 4 : 2
17.03
10:00
Bole─Ź
Vr─Źin
3
0
17.03.2018 10:00 3 : 0
17.03
10:00
Leštane
Lokomotiva
0
4
17.03.2018 10:00 0 : 4
17.03
10:30
Forza
Varga
2
13
17.03.2018 10:30 2 : 13
17.03
12:30
Zemun
OFK Beograd
0
4
17.03.2018 12:30 0 : 4

Košarka

17.03
19:00
Vrbas
Jedinstvo
91
73
17.03.2018 19:00 91 : 73
17.03
19:00
Hajduk
Dunav 2014
68
74
17.03.2018 19:00 68 : 74
17.03
19:00
Kris Kros
Topola
75
73
17.03.2018 19:00 75 : 73
17.03
19:00
Radni─Źki
Sloven
53
74
17.03.2018 19:00 53 : 74
17.03
20:00
Sveti ─Éor─Ĺe
Futog Tupanjac MD
86
69
17.03.2018 20:00 86 : 69
17.03
16:00
Omladinac
Nova Pazova
79
82
17.03.2018 16:00 79 : 82
17.03
19:00
Zlatar
Prva Petoletka
103
76
17.03.2018 19:00 103 : 76
17.03
18:30
Radni─Źki 1950
Para─çin
86
62
17.03.2018 18:30 86 : 62
17.03
18:00
┼Żelezni─Źar
Jagodina
101
88
17.03.2018 18:00 101 : 88
17.03
20:00
Napredak Junior
Radni─Źki VA
87
78
17.03.2018 20:00 87 : 78
17.03
18:00
Zekas 75
Mileševac
94
78
17.03.2018 18:00 94 : 78
17.03
18:00
Mladost Vesna
Radnik
61
70
17.03.2018 18:00 61 : 70
17.03
18:00
Jugbasket
Junior
81
85
17.03.2018 18:00 81 : 85
17.03
20:30
BKK Radni─Źki
Ras
101
69
17.03.2018 20:30 101 : 69
Ras
17.03
13:30
Slodes
Borac
66
63
17.03.2018 13:30 66 : 63
17.03
12:00
Torlak
Bor─Źa
61
55
17.03.2018 12:00 61 : 55
17.03
20:30
Astra
BASK
80
58
17.03.2018 20:30 80 : 58
17.03
17:30
Kadet
Bagljaš
65
70
17.03.2018 17:30 65 : 70
17.03
19:30
Star
Petrovgrad
80
62
17.03.2018 19:30 80 : 62
17.03
17:30
Velika Kikinda
Vojvodina (BŠ)
70
65
17.03.2018 17:30 70 : 65
17.03
18:30
Vojka
Opovo 99
65
82
17.03.2018 18:30 65 : 82
17.03
15:00
RU Koš
Šimanovci
85
82
17.03.2018 15:00 85 : 82
17.03
19:00
Ub
Mix
55
66
17.03.2018 19:00
Ub
55 : 66
Mix
17.03
16:00
Šabac
Student 014
103
55
17.03.2018 16:00 103 : 55
17.03
20:30
M015
┼Żelezni─Źar
86
82
17.03.2018 20:30 86 : 82
17.03
18:00
Ose─Źina
Mladost 2014
83
69
17.03.2018 18:00 83 : 69
17.03
20:15
Mladost
U┼żice
101
106
17.03.2018 20:15 101 : 106
17.03
15:00
GM-032
─îa─Źak 94
52
78
17.03.2018 15:00 52 : 78
17.03
18:00
Morava
Sloga
84
75
17.03.2018 18:00 84 : 75
17.03
17:00
Play off
Ivanjica
76
81
17.03.2018 17:00 76 : 81
17.03
19:00
Po┼żarevac
Svilajnac
64
52
17.03.2018 19:00 64 : 52
17.03
18:30
Sloga (PM)
Bane
80
65
17.03.2018 18:30 80 : 65
17.03
16:00
Go─Ź
Stragari Šumadija
76
83
17.03.2018 16:00 76 : 83
17.03
Trep─Źa
Despot
20
0
17.03.2018 20 : 0
17.03
Sloga Elite
Stari Ras
75
58
17.03.2018 75 : 58
17.03
17:00
Vlasotince
Mladost
74
71
17.03.2018 17:00 74 : 71
17.03
20:00
Hisar
Hajduk Veljko
86
61
17.03.2018 20:00 86 : 61
17.03
18:00
Pusta Reka
Kuršumlija
82
66
17.03.2018 18:00 82 : 66
17.03
20:00
Zicer
Vlasotince
64
66
17.03.2018 20:00 64 : 66
17.03
13:00
Barajevo
Mladost 2
78
63
17.03.2018 13:00 78 : 63
17.03
17:45
LA Basket
Bor─Źa 2
86
69
17.03.2018 17:45 86 : 69
17.03
14:30
Sava
Vitez
59
97
17.03.2018 14:30 59 : 97
17.03
18:00
Dynamic
Spartak
98
70
17.03.2018 18:00 98 : 70
17.03
19:30
KKK Radni─Źki
Borac
78
107
17.03.2018 19:30 78 : 107
17.03
18:00
Vršac
OKK Beograd
92
55
17.03.2018 18:00 92 : 55
17.03
20:00
Dunav
Sloga
87
74
17.03.2018 20:00 87 : 74
17.03
18:30
Beovuk 72
Tamiš
73
107
17.03.2018 18:30 73 : 107
17.03
17:00
Sloboda
Akademik
95
81
17.03.2018 17:00 95 : 81
17.03
19:30
Kolubara LA 2003
Mladost (SP)
73
70
17.03.2018 19:30 73 : 70
17.03
18:00
┼Żarkovo
Pirot
72
55
17.03.2018 18:00 72 : 55
17.03
18:00
Zdravlje Leskovac
Proleter Naftagas
82
70