28.03
16:00
OFK Beograd
Kolubara
5
3
|
28.03.2018 16:00 | OFK Beograd | 5 : 3 | Kolubara | |||||
28.03
16:00
Radnički (O)
Grafičar
1
1
|
28.03.2018 16:00 | Radnički (O) | 1 : 1 | Grafičar | |||||
28.03
14:00
IMT
Lokomotiva
0
1
|
28.03.2018 14:00 | IMT | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
28.03
15:30
Radnički (NB)
Jedinstvo
0
0
|
28.03.2018 15:30 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.03
16:00
BSK Batajnica
Prva Iskra
1
1
|
28.03.2018 16:00 | BSK Batajnica | 1 : 1 | Prva Iskra | |||||
28.03
16:00
Stepojevac Vaga
BASK
1
1
|
28.03.2018 16:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 1 | BASK | |||||
28.03
16:00
Žarkovo
BSK Borča
5
0
|
28.03.2018 16:00 | Žarkovo | 5 : 0 | BSK Borča |
28.03
15:00
Kikinda 1909
Kozara
0
3
|
28.03.2018 15:00 | Kikinda 1909 | 0 : 3 | Kozara |
28.03
16:00
Rakovica
Torlak
0
0
|
28.03.2018 16:00 | Rakovica | 0 : 0 | Torlak |
28.03
15:30
Stari Grad
Lipar
7
1
|
28.03.2018 15:30 | Stari Grad | 7 : 1 | Lipar |
28.03
16:30
Vinogradar
Panonija IM Topola
3
0
|
28.03.2018 16:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
28.03
16:30
Senta
Bajša
0
3
|
28.03.2018 16:30 | Senta | 0 : 3 | Bajša | |||||
28.03
15:30
OFK Vrbas
Sutjeska
3
0
|
28.03.2018 15:30 | OFK Vrbas | 3 : 0 | Sutjeska |
28.03
15:30
Sloga
Jedinstvo GVD
0
4
|
28.03.2018 15:30 | Sloga | 0 : 4 | Jedinstvo GVD | |||||
28.03
15:30
Moravac (Č)
Mladost (B)
2
0
|
28.03.2018 15:30 | Moravac (Č) | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
28.03
15:30
Naisus 1977
Orljane
0
3
|
28.03.2018 15:30 | Naisus 1977 | 0 : 3 | Orljane | |||||
28.03
15:30
Morava (Ž)
Radnički 1924
2
1
|
28.03.2018 15:30 | Morava (Ž) | 2 : 1 | Radnički 1924 | |||||
28.03
15:30
Zemljoradnik
Radnički 1947
6
0
|
28.03.2018 15:30 | Zemljoradnik | 6 : 0 | Radnički 1947 | |||||
28.03
15:30
Moravac (ZT)
Doljevac 1971
3
2
|
28.03.2018 15:30 | Moravac (ZT) | 3 : 2 | Doljevac 1971 |
28.03
20:00
Dedinje
Busije
2
4
|
28.03.2018 20:00 | Dedinje | 2 : 4 | Busije | |||||
28.03
16:00
Posavac Tišma
Atakante
1
3
|
28.03.2018 16:00 | Posavac Tišma | 1 : 3 | Atakante | |||||
28.03
16:00
Novi Beograd
Sveti Stefan
5
1
|
28.03.2018 16:00 | Novi Beograd | 5 : 1 | Sveti Stefan | |||||
28.03
16:00
Sparta Železnik
Šećeranac Ada
3
1
|
28.03.2018 16:00 | Sparta Železnik | 3 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
28.03
16:00
Ajaks
BUSK
3
3
|
28.03.2018 16:00 | Ajaks | 3 : 3 | BUSK |
28.03
16:00
Zaklopača
Pinosava
1
1
|
28.03.2018 16:00 | Zaklopača | 1 : 1 | Pinosava | |||||
28.03
16:00
Mladost
PKB (K)
0
5
|
28.03.2018 16:00 | Mladost | 0 : 5 | PKB (K) | |||||
28.03
16:00
Minel
Partizan
3
3
|
28.03.2018 16:00 | Minel | 3 : 3 | Partizan | |||||
28.03
16:00
Umčari
Crvenka
0
2
|
28.03.2018 16:00 | Umčari | 0 : 2 | Crvenka | |||||
28.03
16:00
Siti Sport Klub
Poštar
4
3
|
28.03.2018 16:00 | Siti Sport Klub | 4 : 3 | Poštar | |||||
28.03
16:00
Podunavac
Hajduk
2
0
|
28.03.2018 16:00 | Podunavac | 2 : 0 | Hajduk |
28.03
15:30
Polet (V)
Škriljac
2
0
|
28.03.2018 15:30 | Polet (V) | 2 : 0 | Škriljac |
28.03
16:00
Bistrica
Sloga
3
0
|
28.03.2018 16:00 | Bistrica | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.03
16:00
Sloboda
Šumadija (MC)
2
1
|
28.03.2018 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | Šumadija (MC) | |||||
28.03
16:00
Polet
Rudar
3
2
|
28.03.2018 16:00 | Polet | 3 : 2 | Rudar | |||||
28.03
16:00
Vreoci
Mladi borac
2
2
|
28.03.2018 16:00 | Vreoci | 2 : 2 | Mladi borac | |||||
28.03
16:00
Mladost (Č)
20. Oktobar
1
2
|
28.03.2018 16:00 | Mladost (Č) | 1 : 2 | 20. Oktobar | |||||
28.03
16:00
BSK
Petka
0
2
|
28.03.2018 16:00 | BSK | 0 : 2 | Petka |
28.03
15:30
Zemljoradnik
Beli Orao
4
1
|
28.03.2018 15:30 | Zemljoradnik | 4 : 1 | Beli Orao | |||||
28.03
15:30
Vihor
Pobeda (SK)
2
0
|
28.03.2018 15:30 | Vihor | 2 : 0 | Pobeda (SK) | |||||
28.03
15:30
Metalac
OFK Građanski
1
0
|
28.03.2018 15:30 | Metalac | 1 : 0 | OFK Građanski | |||||
28.03
15:30
Vojvoda Milenko
Mip Majdan
0
2
|
28.03.2018 15:30 | Vojvoda Milenko | 0 : 2 | Mip Majdan | |||||
28.03
15:30
Sloga (Dr)
Napredak (Bu)
3
2
|
28.03.2018 15:30 | Sloga (Dr) | 3 : 2 | Napredak (Bu) |
28.03
16:00
Podrinje
Tekstilac
1
0
|
28.03.2018 16:00 | Podrinje | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
28.03
16:00
Sutjeska
Željezničar
1
0
|
28.03.2018 16:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Željezničar | |||||
28.03
16:00
Drina
Kozara
0
0
|
28.03.2018 16:00 | Drina | 0 : 0 | Kozara | |||||
28.03
16:00
Sloboda
Slavija
0
0
|
28.03.2018 16:00 | Sloboda | 0 : 0 | Slavija |
28.03
15:30
TSC
Sinđelić
1
2
|
28.03.2018 15:30 | TSC | 1 : 2 | Sinđelić | |||||
28.03
15:30
Jagodina
Novi Pazar
0
1
|
28.03.2018 15:30 | Jagodina | 0 : 1 | Novi Pazar | |||||
28.03
15:30
ČSK Pivara
Radnički 1923
0
0
|
28.03.2018 15:30 | ČSK Pivara | 0 : 0 | Radnički 1923 | |||||
28.03
15:30
Metalac
Teleoptik
2
3
|
28.03.2018 15:30 | Metalac | 2 : 3 | Teleoptik | |||||
28.03
15:30
Budućnost
Inđija
1
0
|
28.03.2018 15:30 | Budućnost | 1 : 0 | Inđija | |||||
28.03
15:30
Dinamo
Sloboda
1
0
|
28.03.2018 15:30 | Dinamo | 1 : 0 | Sloboda | |||||
28.03
15:30
Bežanija
Temnić 1924
0
0
|
28.03.2018 15:30 | Bežanija | 0 : 0 | Temnić 1924 | |||||
28.03
15:30
Proleter
Radnički (P)
5
1
|
28.03.2018 15:30 | Proleter | 5 : 1 | Radnički (P) |
28.03
10:00
BSK Borča
Radnički (O)
1
2
|
28.03.2018 10:00 | BSK Borča | 1 : 2 | Radnički (O) | |||||
28.03
13:00
BASK
Grafičar
2
0
|
28.03.2018 13:00 | BASK | 2 : 0 | Grafičar | |||||
28.03
12:45
Lokomotiva
Brodarac 2
2
0
|
28.03.2018 12:45 | Lokomotiva | 2 : 0 | Brodarac 2 | |||||
28.03
12:00
Studentski Grad
IM Rakovica
0
3
|
28.03.2018 12:00 | Studentski Grad | 0 : 3 | IM Rakovica | |||||
28.03
11:30
Siti Sport Klub
Bežanija
0
5
|
28.03.2018 11:30 | Siti Sport Klub | 0 : 5 | Bežanija | |||||
28.03
13:00
Zemun
IMT
4
3
|
28.03.2018 13:00 | Zemun | 4 : 3 | IMT |
28.03
15:00
Trudbenik
DIF
2
2
|
28.03.2018 15:00 | Trudbenik | 2 : 2 | DIF |
28.03
11:00
Crvena zvezda MK
011 MK
6
0
|
28.03.2018 11:00 | Crvena zvezda MK | 6 : 0 | 011 MK |
28.03
14:30
Rudar
Šumadija 1903
3
0
|
28.03.2018 14:30 | Rudar | 3 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
28.03
11:00
Sport Klub 99
Tutin
3
1
|
28.03.2018 11:00 | Sport Klub 99 | 3 : 1 | Tutin |
28.03
11:00
Čukarički
Partizan
1
0
|
28.03.2018 11:00 | Čukarički | 1 : 0 | Partizan |
28.03
11:30
Ada
Borac
4
1
|
28.03.2018 11:30 | Ada | 4 : 1 | Borac |
28.03
15:00
Ada MK
PKB MK
8
0
|
28.03.2018 15:00 | Ada MK | 8 : 0 | PKB MK |
28.03
18:00
Borac
Mladenovac
0
2
|
28.03.2018 18:00 | Borac | 0 : 2 | Mladenovac |
28.03
17:00
BKK Radnički
Borac
72
59
|
28.03.2018 17:00 | BKK Radnički | 72 : 59 | Borac |
28.03
18:00
Bosna Royal
Lovćen 1947
85
100
|
28.03.2018 18:00 | Bosna Royal | 85 : 100 | Lovćen 1947 | |||||
28.03
20:30
Split
Vršac
79
84
|
28.03.2018 20:30 | Split | 79 : 84 | Vršac | |||||
28.03
18:00
Teodo Tivat
Zrinjski
84
72
|
28.03.2018 18:00 | Teodo Tivat | 84 : 72 | Zrinjski | |||||
28.03
20:00
Dynamic VIP PAY
Rogaška
78
86
|
28.03.2018 20:00 | Dynamic VIP PAY | 78 : 86 | Rogaška |
28.03
18:00
Žarkovo
Napredak Bosphorus
73
70
|
28.03.2018 18:00 | Žarkovo | 73 : 70 | Napredak Bosphorus |
28.03
20:30
Botafogo
Kulpin
1
3
|
28.03.2018 20:30 | Botafogo | 1 : 3 | Kulpin |
28.03
21:00
Metalac Takovo 2
Lučani
1
3
|
28.03.2018 21:00 | Metalac Takovo 2 | 1 : 3 | Lučani |
28.03
18:00
Borac (St)
VA-014 Gorenje
3
0
|
28.03.2018 18:00 | Borac (St) | 3 : 0 | VA-014 Gorenje | |||||
28.03
18:00
Napredak 037
Smederevo Carina
3
0
|
28.03.2018 18:00 | Napredak 037 | 3 : 0 | Smederevo Carina | |||||
28.03
16:00
Kosovska Mitrovica
Partizan
0
3
|
28.03.2018 16:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Partizan | |||||
28.03
19:00
Klek Srbijašume
VGSK
1
3
|
28.03.2018 19:00 | Klek Srbijašume | 1 : 3 | VGSK |
28.03
20:00
Maks
Odbojka 013
0
3
|
28.03.2018 20:00 | Maks | 0 : 3 | Odbojka 013 |
28.03
20:30
Mladi Radnik
Ribnica
1
3
|
28.03.2018 20:30 | Mladi Radnik | 1 : 3 | Ribnica |
28.03
19:15
Zrenjanin
Metalac
25
31
|
28.03.2018 19:15 | Zrenjanin | 25 : 31 | Metalac |
28.03
20:00
Temerin
Radnički
32
29
|
28.03.2018 20:00 | Temerin | 32 : 29 | Radnički |
28.03
20:00
Medicinar
Kikinda
34
27
|
28.03.2018 20:00 | Medicinar | 34 : 27 | Kikinda | |||||
28.03
20:00
Mladost (NP)
Bekament
28
27
|
28.03.2018 20:00 | Mladost (NP) | 28 : 27 | Bekament | |||||
28.03
19:00
Bor RTB
Junior
30
24
|
28.03.2018 19:00 | Bor RTB | 30 : 24 | Junior | |||||
28.03
17:00
Voždovac 1955
Naisa
27
36
|
28.03.2018 17:00 | Voždovac 1955 | 27 : 36 | Naisa | |||||
28.03
19:00
Sloga (PM)
Jagodina
16
32
|
28.03.2018 19:00 | Sloga (PM) | 16 : 32 | Jagodina |
28.03
KVK Radnički
Partizan
5
11
|
28.03.2018 | KVK Radnički | 5 : 11 | Partizan |
28.03
20:00
Šabac
Budva
10
8
|
28.03.2018 20:00 | Šabac | 10 : 8 | Budva |
28.03
17:30
Ekonomac 2
Olimp
5
2
|
28.03.2018 17:30 | Ekonomac 2 | 5 : 2 | Olimp |