Budućnost 1948
Novi Mladi borac

Jasenička liga: Šumadija – Udarnil (B) 4:1

23.10.2011 N.Pavlović

Lider na tabeli od samog početka krenuo je žestoko, pa je već u 3. minutu došo u vođstvo. Gosti su u svom šesnaestercu igrali rukom, a mladi sudija Krasić pokazao na belu tačku. Preciznim udarcem, Dimitrijević je loptu poslao u levi ugao, a golman Jovanović je krenuo na desnu stranu. Posle samo devet minuta, nova radost domaćih igrača i navijača. Specijalista za izvođenje slobodnih udraca Batinić, sa desne strane levom nogom, bio je precizan za novo vođstvo. I treći gol domaćin je postigao iz slobodnog udarca. Ovoga puta, Majstorović je majstorski sa leve strane, desnom nogom šutirao u donji levi ugao nemoćnog Jovanovića. U pauzi susreta, Majstorović se žalio na povredu noge, pa je njegovo mesto u ekipi zauzeo Đorđević, a domaći je već posle sedam minuta igre preko Popovića, povećao prednost na 4:0. Tokom utakmice i gosti su imali šanse, a u 60. minutu posle akcije po levoj strani, Rašić je savladao Stojkovića, koji je u više navrata uspešno hvatao loptu. Ekipa Šumadije ( na fotografiji ) koja je počela utakmicu, u novoj opremi, dar sponzora 'Ars Kafe ' iz Azanje.

Igralište Šumadije u Azanji. Gledalaca oko 100. Sudija: Mladen Krasić ( Smederevska Palanka ) 7. Strelci: Dimitrijević 3. minut iz jedanaesterca, Batinić 12, Majstorović 38, Popović 57. minut za Šumadiju, a Rašić u 60. minutu za Udranik. Žuti kartoni: Škundrić ( Udarnik ). Igrač utakmice: M.Jelić ( Šumadija ).