Stevka Božurevka
Stragari
Sloboda 1948
Trijumf lidera i na neutralnom terenu

Fudbaleri Kamenorezca 76 iz Dublja u okviru 16. kola OFL Trstenik, kao "domaćini" odigrali su utakmicu u Osaonici i savladali Topoljak iz Grabovca rezultatom 2:1. Glavni sudija Dejan Palić zbog nedozvoljenih startova i prigovora podelio je domaćim igračima 4 i gostujućim 2 žuta kartona. Tokom cele utakmice bilo je šansi na obe strane, ali je prvo poluvreme zavrseno neresenim rezultatom 1:1. Dubljani su došli u vodstvo 1:0 pogodkom Pecića, posle lepe akcije i dodavanja Jakovljevića, a u 20. minutu igrac gostiju Prokić izjednačio je rezultat na 1:1.

U nastavku dobra igra sa lošom realizacijom, ipak u 70. minutu igrač Kamenorezca 76 Nikolić postigao je efektan pogodak sa velike udaljenosti i rešio pitanje pobednika rezultatom 2:1. U narednom 17. kolu Dubljani gostuju u Stragarima, a trenutno zauzimaju čvrsto čeonu poziciju sa 37 osvojenih bodova uz gol razliku +43 pogodka.