53'
53'
36'
Mačva u Nišu poražena minimalnim rezultatom

U utakmici 4. kola Linglong Tire Super lige Srbije, između domaće ekipe Radničkog i gostujuće Mačve, pobedu su odnele Nišlije minimalnim rezultatom. Strelac jedinog pogotka na meču bio je Nemanja Kojić u 37.minutu susreta.

Dragan Aničić: “Nakon ove utakmice, ja mogu da budem zadovoljan sa svim sem sa rezultatom. Mislim da smo većim delom utakmice diktirali ritam, imali posed lopte, šanse, jednostavno imamo taj problem sa realizacijom. Ne možemo ili ne znamo da realizujemo u pojedinim trenucima ono što napravimo I onda je epilog takav kakav je, kada igrate sa ekipom koja je iz samog vrha srpskog fudbala. Šanse koje napravite, morate realizovati da bi napravili dobar rezultat. U drugom delu smo imali totalnu kontrolu nad igrom, mogli smo do nerešenog rezultata. Da smo izjednačili ko zna šta bi bilo. Radnički je pobedio zasluženo I želim im da u nastavku prvenstva nastave ovako.”

Radnički: Ristić (g-k), Stevanović, Bjeličić, Kojić (Kasalica 72’), Gavrić, Aksentijević, Mitrović (Subotić 53’), Ćirković, Stoiljković (Dašić 90’), Petrović, Pantelić.

Mačva: Gordić (g), Pejović (k), Ivić (Knežević 88’), Pešić, Marković, Dabić, Mijailović, Zukanović (Milinković 64’), Ristivojević, Adamović (Trimanović 90’), Božić. Žuti kartoni: Adamović 36. i Mijailović 90.min

U narednom, 05.kolu domaćeg šampionata, šabačka Mačva dočekuje ekipu Novog Pazara.