XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 409 utakmica za dan
Subota, 6 Maj 2017


Fudbal

Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
06.05.2017 16:30
Radnički (SM)
2 : 1
Omladinac
TSC
Bačka Topola
0 : 0
Železničar
Pančevo
06.05.2017 16:30
TSC
0 : 0
Železničar
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
06.05.2017 16:30
Radnički (Zr)
3 : 0
Bačka 1901
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 1
Radnički (Š)
Šid
06.05.2017 16:30
Crvena zvezda (NS)
1 : 1
Radnički (Š)
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Sloga
Temerin
06.05.2017 16:30
Radnički (NP)
2 : 0
Sloga
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
06.05.2017 16:30
Jošanica
0 : 1
Smederevo 1924
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
06.05.2017 16:30
Šumadija 1903
1 : 1
Karađorđe (T)
Sloga (P)
Požega
5 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
06.05.2017 16:30
Sloga (P)
5 : 3
Jedinstvo Putevi
FAP
Priboj
3 : 3
Loznica
Loznica
06.05.2017 16:30
FAP
3 : 3
Loznica
Šapine
Šapine
1 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
06.05.2017 16:30
Šapine
1 : 2
Polet (LJ)
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
06.05.2017 16:30
Radnički 1923
4 : 0
Mihajlovac 1934
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
06.05.2017 16:30
OFK Sinđelić
0 : 0
Moravac Orion
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 1
Dunav
Prahovo
06.05.2017 16:30
Trstenik PPT
1 : 1
Dunav
Timok
Zaječar
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
06.05.2017 16:30
Timok
1 : 0
Temnić 1924
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
06.05.2017 16:30
Sloga (D)
0 : 1
Jedinstvo (P)
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
06.05.2017 16:30
Radnički (O)
0 : 2
BSK Batajnica
Rakovica
Rakovica
1 : 2
BASK
Beograd
06.05.2017 10:00
Rakovica
1 : 2
BASK
Brodarac 1947
Novi Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
06.05.2017 16:30
Brodarac 1947
1 : 0
GSP Polet
Potisje
Kanjiža
0 : 0
Polet (K)
Karavukovo
06.05.2017 16:30
Potisje
0 : 0
Polet (K)
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Mladost APA
Apatin
06.05.2017 16:30
Radnički (S)
3 : 0
Mladost APA
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 3
Bečej 1918
Bečej
06.05.2017 16:30
OFK Vrbas
0 : 3
Bečej 1918
Vršac united
Vršac
3 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
06.05.2017 16:30
Vršac united
3 : 0
Budućnost (SC)
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 0
Slavia
Kovačica
06.05.2017 16:30
Radnički (S)
3 : 0
Slavia
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 2
ŽAK
Kikinda
06.05.2017 16:30
Sloboda
2 : 2
ŽAK
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
06.05.2017 16:30
Jedinstvo (BK)
0 : 2
Kozara
Sloga
Plandište
4 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
06.05.2017 16:30
Sloga
4 : 0
Proleter (BK)
Slavija
Novi Sad
1 : 3
Hajduk (B)
Beška
06.05.2017 16:30
Slavija
1 : 3
Hajduk (B)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 0
Kupinovo
Kupinovo
06.05.2017 16:30
Mladost (BJ)
4 : 0
Kupinovo
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Arsenal
Kragujevac
06.05.2017 16:30
Sloga
2 : 0
Arsenal
VGSK
Veliko Gradište
1 : 2
Morava
Velika Plana
06.05.2017 16:30
VGSK
1 : 2
Morava
Šumadija (A)
Aranđelovac
7 : 0
Borac (Ž)
Žabari
06.05.2017 16:30
Šumadija (A)
7 : 0
Borac (Ž)
Radnički 1926
Požarevac
6 : 0
Borac 1932
Ralja
06.05.2017 16:30
Radnički 1926
6 : 0
Borac 1932
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
06.05.2017 16:30
Zadrugar
2 : 0
OFK Osečina
OFK Bor
Bor
1 : 3
Bukovik
Razanj
06.05.2017 16:30
OFK Bor
1 : 3
Bukovik
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Majdanpek
Majdanpek
06.05.2017 16:30
Brodoremont
4 : 0
Majdanpek
Svrljig
Svrljig
1 : 3
Šarbanovac
Šarbanovac
06.05.2017 16:30
Svrljig
1 : 3
Šarbanovac
Kopaonik
Brus
4 : 0
Morava 1918
Ćuprija
06.05.2017 14:00
Kopaonik
4 : 0
Morava 1918
OFK Topličanin
Prokuplje
4 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
06.05.2017 16:30
OFK Topličanin
4 : 0
OFK Lugomir
Nebeski andjeli
Vranje
1 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
06.05.2017 16:30
Nebeski andjeli
1 : 0
Morava (VH)
Budućnost (O)
Orašje
1 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
06.05.2017 16:30
Budućnost (O)
1 : 3
Jedinstvo (P)
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
Ropotovo
Ropotovo
06.05.2017 16:30
GFK Dubočica
2 : 2
Ropotovo
Pusta reka
Bojnik
1 : 2
Budućnost (P)
Popovac
06.05.2017 16:30
Pusta reka
1 : 2
Budućnost (P)
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
06.05.2017 16:30
Balkanski
1 : 1
OFK Brzi Brod
Milutinac
Zemun
1 : 1
Zvezdara
Beograd
06.05.2017 16:30
Milutinac
1 : 1
Zvezdara
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 2
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
06.05.2017 16:30
Balkan Mirijevo
3 : 2
PKB Padinska Skela
Lokomotiva
Beograd
6 : 0
Hajduk
Beograd
06.05.2017 16:30
Lokomotiva
6 : 0
Hajduk
Avala
Beli Potok
3 : 2
Budućnost
Zvečka
06.05.2017 16:30
Avala
3 : 2
Budućnost
Obilić
Novi Kneževac
1 : 3
Senta
Senta
06.05.2017 17:00
Obilić
1 : 3
Senta
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 3
Njegoš
Lovćenac
06.05.2017 17:00
Panonija IM Topola
1 : 3
Njegoš
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Vulturul
Grebenac
06.05.2017 17:00
BAK
2 : 0
Vulturul
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 0
Strela
Ivanovo
06.05.2017 17:00
Jedinstvo Stević
3 : 0
Strela
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 2
Jedinstvo
Bočar
06.05.2017 16:30
OFK Kikinda
2 : 2
Jedinstvo
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 1
Krajina
Krajišnik
06.05.2017 16:30
Proleter 2006
0 : 1
Krajina
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 2
Begej
Žitište
06.05.2017 16:30
Mladost (L)
0 : 2
Begej
Sloven
Ruma
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
06.05.2017 16:30
Sloven
1 : 2
Podrinje
Partizan
Vitojevci
2 : 0
FK Graničar 1924
Adaševci
06.05.2017 16:30
Partizan
2 : 0
FK Graničar 1924
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Hajduk
Divoš
06.05.2017 16:30
1. Maj Ruma
1 : 0
Hajduk
Omladinac
Stepanovićevo
5 : 1
Vinogradar
Ledinci
06.05.2017 17:00
Omladinac
5 : 1
Vinogradar
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 1
Titel
Titel
06.05.2017 17:00
Šajkaš 1908
5 : 1
Titel
Jugović
Kać
5 : 0
Bačka
Đurđevo
06.05.2017 17:00
Jugović
5 : 0
Bačka
OFK Futog
Futog
1 : 4
Jedinstvo
Gospođinci
06.05.2017 17:00
OFK Futog
1 : 4
Jedinstvo
Omladinac
Novo Selo
3 : 1
Radnik
Ušće
06.05.2017 17:00
Omladinac
3 : 1
Radnik
Magnohrom
Kraljevo
3 : 2
Proleter
Pečenog
06.05.2017 17:00
Magnohrom
3 : 2
Proleter
Vinogradi DB
Kragujevac
3 : 2
Budućnost
Resnik
06.05.2017 16:30
Vinogradi DB
3 : 2
Budućnost
Slatina
Slatina
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
06.05.2017 16:30
Slatina
3 : 1
Lunjevica
Podunavac
Udovice
1 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
06.05.2017 16:30
Podunavac
1 : 3
Mladi borac
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
06.05.2017 16:30
Polet (SD)
1 : 0
Krilaš
Sindjelić
Lipnica
2 : 1
Majur
Majur
06.05.2017 17:00
Sindjelić
2 : 1
Majur
Radnički Šabački
Šabac
2 : 0
Borac (V)
Vladimirci
06.05.2017 17:00
Radnički Šabački
2 : 0
Borac (V)
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
06.05.2017 16:30
Junior Novo Naselje
3 : 2
Tvrdojevac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 4
Mladost 1976
Biljeg
06.05.2017 16:30
Crvena Zvezda
4 : 4
Mladost 1976
Palilula
Aleksinac
3 : 4
Doljevac 1971
Doljevac
06.05.2017 16:30
Palilula
3 : 4
Doljevac 1971
Napredak (D)
Drenovac
15 : 1
Morava
Ribare
06.05.2017 17:00
Napredak (D)
15 : 1
Morava
Veterani Jastrebac
Blace
1 : 8
Jastrebac
Blace
06.05.2017
Veterani Jastrebac
1 : 8
Jastrebac
Palilulac
Niš
2 : 1
Crvena zastava
Hum
06.05.2017 16:30
Palilulac
2 : 1
Crvena zastava
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Padež
Petrovac
06.05.2017 16:30
Vladimir Durković
3 : 0
Padež
Zvezda
Blato
5 : 2
Spartak
Pirot
06.05.2017 16:30
Zvezda
5 : 2
Spartak
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 3
Polet
Stajkovce
06.05.2017 17:00
Jedinstvo (Š)
0 : 3
Polet
Glama
Koretište
4 : 0
Morava
Parteš
06.05.2017 16:30
Glama
4 : 0
Morava
Sloga
Ranilug
4 : 0
Izmornik
Pančelo - Tomance
06.05.2017 16:30
Sloga
4 : 0
Izmornik
Brezovica
Štrpce
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
06.05.2017
Brezovica
3 : 0
Radnički
Sitnica
Lepina
3 : 0
Ugljare
Ugljare
06.05.2017
Sitnica
3 : 0
Ugljare
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 3
Šumadija
Šopić
06.05.2017 16:30
Mladost (C)
3 : 3
Šumadija
Vinča
Vinča
0 : 0
Kosmaj
Ralja
06.05.2017 16:30
Vinča
0 : 0
Kosmaj
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
2 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
06.05.2017 17:00
Borac 1805
2 : 3
Rudar
Radnički (T)
Tekija
1 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
06.05.2017 17:00
Radnički (T)
1 : 2
Moravac
Zenit
Oparić
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
06.05.2017 17:00
Zenit
2 : 1
Šumadinac
Sloga (K)
Korman
4 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
06.05.2017 17:00
Sloga (K)
4 : 0
OFK Rutevac 1908
Napredak 1976
Jošanica
0 : 3
Jedinstvo 1952
Mužinac
06.05.2017 17:00
Napredak 1976
0 : 3
Jedinstvo 1952
Bukovik
Vrbovac
1 : 1
Sloga
Žučkovac
06.05.2017 17:00
Bukovik
1 : 1
Sloga
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 1
Atletiko
Donja Jajina
06.05.2017 17:00
Marjan MB
1 : 1
Atletiko
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 4
Slavija
Banatsko Aranđelovo
06.05.2017 17:00
Jedinstvo (M)
1 : 4
Slavija
Tornjoš
Tornjoš
1 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
06.05.2017 17:00
Tornjoš
1 : 1
Jedinstvo (SK)
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Dunav
Bački Monoštor
06.05.2017 16:30
Crvenka
4 : 0
Dunav
Železničar
Novi Sad
3 : 1
Obilić
Vilovo
06.05.2017 17:00
Železničar
3 : 1
Obilić
Centar
Novi Sad
2 : 1
Moskva
Budisava
06.05.2017 17:00
Centar
2 : 1
Moskva
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 1
Borac
Rakovac
06.05.2017 17:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 1
Borac
Grdica
Grdica
1 : 1
Napredak (G)
Gračac
06.05.2017 17:00
Grdica
1 : 1
Napredak (G)
Bjelica
Milatovići
0 : 3
Voćar
Kotraža
06.05.2017 16:30
Bjelica
0 : 3
Voćar
Sparta
Grabovica
1 : 6
Ozremica
Beršići
06.05.2017
Sparta
1 : 6
Ozremica
Omladinac (V)
Vučkovica
6 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
06.05.2017 16:30
Omladinac (V)
6 : 1
Crvena zvezda
Polet (V)
Voluja
5 : 4
Napredak (P)
Poljana
06.05.2017 16:30
Polet (V)
5 : 4
Napredak (P)
Torpedo
Tabanović
2 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
06.05.2017 17:00
Torpedo
2 : 0
Mladost (MM)
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 2
Vidojevica
Lešnica
06.05.2017 17:00
Mladost (DD)
2 : 2
Vidojevica
Jadar (S)
Stupnica
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
06.05.2017 17:00
Jadar (S)
2 : 1
Milan Orlić
Mladost
Vračević
2 : 1
Gunjevac
Gunjevac
06.05.2017 16:30
Mladost
2 : 1
Gunjevac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 6
Crvena Jabuka
Ub
06.05.2017 16:30
Polet (DL)
3 : 6
Crvena Jabuka
Kalenić
Kalenić
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
06.05.2017 16:30
Kalenić
1 : 1
OFK Paljuvi
Rubribreza
Rubribreza
3 : 3
Polet (T)
Takovo
06.05.2017 16:30
Rubribreza
3 : 3
Polet (T)
Vrelo Sport
Vrelo
11 : 0
Proleter
Bajevac
06.05.2017 16:30
Vrelo Sport
11 : 0
Proleter
OFK Sikole
Sikole
2 : 1
Rečka
Rečka
06.05.2017 16:30
OFK Sikole
2 : 1
Rečka
Rasina
Vitanovac
2 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
06.05.2017 17:00
Rasina
2 : 2
Gornji Stepoš
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 2
Mladost VPD
Kruševac
06.05.2017 17:00
Jedinstvo 1936
3 : 2
Mladost VPD
Varvarin
Varvarin
5 : 0
Gradina
Pejovac
06.05.2017 17:00
Varvarin
5 : 0
Gradina
Minel
Ripanj
0 : 0
Crvenka
Borča
06.05.2017 16:30
Minel
0 : 0
Crvenka
Senjak
Pirot
1 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
06.05.2017 16:30
Senjak
1 : 1
Rajko Mitić
Nišavac
Staničenje
1 : 2
Rongo Siti
Pirot
06.05.2017 16:30
Nišavac
1 : 2
Rongo Siti
Mekiš
Mekiš
1 : 2
Toplica
Šarlinac
06.05.2017 16:30
Mekiš
1 : 2
Toplica
Knežica
Knežica
0 : 4
Moravac
Čečina
06.05.2017
Knežica
0 : 4
Moravac
Kosovo
Zvezdan
1 : 4
Šljivar
Šljivar
06.05.2017 16:30
Kosovo
1 : 4
Šljivar
Kastrum
Gamzigrad
1 : 2
Timok 1928
Trnavac
06.05.2017 16:30
Kastrum
1 : 2
Timok 1928
Koprijan 1975
Gradište
1 : 4
Banaćanin
Aleksandrovo
06.05.2017 17:00
Koprijan 1975
1 : 4
Banaćanin
Todorovce
Todorovce
0 : 1
Nomanica
Nomanica
06.05.2017 16:30
Todorovce
0 : 1
Nomanica
Moravac (P)
Pečenjevce
1 : 0
Turekovac
Turekovac
06.05.2017 16:30
Moravac (P)
1 : 0
Turekovac
Soko
Krvije
1 : 4
Borac
Veliko Laole
06.05.2017 16:30
Soko
1 : 4
Borac
Veliko Laole
Veliko Laole
0 : 5
Radnik
Pankovo
06.05.2017 16:30
Veliko Laole
0 : 5
Radnik
Manastirica
Manastirica
10 : 1
Udarnik 2015
Ćovdin
06.05.2017 16:30
Manastirica
10 : 1
Udarnik 2015
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Mladost (L)
Leskovac (Petrovac na Mlavi)
06.05.2017 16:30
Jedinstvo
2 : 0
Mladost (L)
Brana Paunović 1933
Rašanac
2 : 2
Melnica
Melnica
06.05.2017 11:00
Brana Paunović 1933
2 : 2
Melnica
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
6 : 2
Sopot
Požarevac
06.05.2017 16:30
Rudar Kostolac 2008
6 : 2
Sopot
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Resava
Bukovac
06.05.2017 17:00
Beljanica
2 : 0
Resava
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
06.05.2017 17:00
Graničar
3 : 0
Crvena Zvezda
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
06.05.2017 17:00
Solunac
3 : 0
Gaj
Naša Krajina
Kupinik
2 : 2
Sloga
Margita
06.05.2017 17:00
Naša Krajina
2 : 2
Sloga
Mladost
Velika Greda
1 : 1
Janošik
Janošik
06.05.2017 17:00
Mladost
1 : 1
Janošik
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 0
Morava
Medvedja
06.05.2017 16:30
Stara Čaršija
4 : 0
Morava
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Rujišnik
Rujišnik
06.05.2017 16:30
Kamenorezac 76
3 : 0
Rujišnik
Mladost
Mala Drenova
4 : 1
Borjak 2013
Okruglica
06.05.2017 16:30
Mladost
4 : 1
Borjak 2013
Radnik
Davidovac
3 : 0
Budućnost
Lebina
06.05.2017 17:00
Radnik
3 : 0
Budućnost
Razvitak
Mirilovac
0 : 7
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
06.05.2017 17:00
Razvitak
0 : 7
OFK Borac
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
06.05.2017
TE Gučevo
3 : 1
Mladost (DB)
Mladost (G)
Gradilište
5 : 1
Granit
Radalj
06.05.2017
Mladost (G)
5 : 1
Granit
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 1
Budućnost
Samaila
06.05.2017 17:00
Bogutovačka Banja
2 : 1
Budućnost
Kralj Petar I
Topola
1 : 0
Borac
Kloka
06.05.2017 16:30
Kralj Petar I
1 : 0
Borac
Sloga
Zabojnica
5 : 4
Bečevica
Bečevica
06.05.2017 17:00
Sloga
5 : 4
Bečevica
Kotlenik
Guncati
4 : 4
Mladi Radnik
D ušica
06.05.2017 17:00
Kotlenik
4 : 4
Mladi Radnik
Omladinac
Bogatić
5 : 3
Bair
Bogatić
06.05.2017 17:00
Omladinac
5 : 3
Bair
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
06.05.2017 17:00
Sloboda
3 : 0
Stojan Lazarac
Neresnica
Neresnica
0 : 1
BSK 2015
Velika Bresnica
06.05.2017 16:30
Neresnica
0 : 1
BSK 2015
Sloga
Mustapić
3 : 0
Zviždic
Kučevo
06.05.2017 16:30
Sloga
3 : 0
Zviždic
Radenka
Radenka
3 : 0
Pobeda
Ševica
06.05.2017 16:30
Radenka
3 : 0
Pobeda
Ušće
Stalać
9 : 1
Kostrež
Ćićevac
06.05.2017 17:00
Ušće
9 : 1
Kostrež
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 3
OFK Orašje
Orašje
06.05.2017 17:00
Velika Morava
0 : 3
OFK Orašje
Jasenovac
Krepoljin
8 : 3
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
06.05.2017 16:30
Jasenovac
8 : 3
Budućnost
Vrelo 1971
Milanovac
0 : 3
Pobeda 1953
Osanica
06.05.2017 16:30
Vrelo 1971
0 : 3
Pobeda 1953
Domaćin
Kovačevac
2 : 1
Oniks
Lozovik
06.05.2017 17:00
Domaćin
2 : 1
Oniks
Munja
Baric
5 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
06.05.2017 17:30
Munja
5 : 0
Crvena Zastava
Trstenica
Trstenica
2 : 1
Tornado
Drazevac
06.05.2017 17:30
Trstenica
2 : 1
Tornado
Rojkovac
Obrenovac
5 : 2
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
06.05.2017 17:30
Rojkovac
5 : 2
Zadrugar
Petka
Petka
4 : 2
Strmovo
Strmovo
06.05.2017 17:30
Petka
4 : 2
Strmovo
Zeta
Golubovci
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
06.05.2017 17:00
Zeta
3 : 0
Jedinstvo
Dečić
Tuzi
0 : 0
Mladost
Podgorica
06.05.2017 17:00
Dečić
0 : 0
Mladost
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Budućnost
Podgorica
06.05.2017 17:00
Sutjeska
1 : 0
Budućnost
Grbalj
Radanovići
0 : 3
Lovćen
Cetinje
06.05.2017 17:00
Grbalj
0 : 3
Lovćen
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 3
Bokelj
Kotor
06.05.2017 17:00
OFK Petrovac
1 : 3
Bokelj
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Iskra
Danilovgrad
06.05.2017 17:00
Rudar
2 : 0
Iskra
Ribnica
Podgorica
0 : 7
OFK Mladost 1970
Lješkopolje
06.05.2017 17:30
Ribnica
0 : 7
OFK Mladost 1970
Maovi MH
Maovi
4 : 1
Bojić
Bojić
06.05.2017 11:00
Maovi MH
4 : 1
Bojić
Pocerina
Jevremovac
3 : 1
Metlić
Metlić
06.05.2017 17:00
Pocerina
3 : 1
Metlić
Voždovac
Beograd
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
06.05.2017 17:00
Voždovac
3 : 2
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
06.05.2017 19:00
Vojvodina
2 : 1
Mladost (L)
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 4
Čukarički
Beograd
06.05.2017 17:00
OFK Bačka
2 : 4
Čukarički
Borac
Čačak
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
06.05.2017 19:00
Borac
1 : 0
Metalac
Bournemouth
Bournemouth
2 : 2
Stoke
Stoke-on-Trent
06.05.2017 16:00
Bournemouth
2 : 2
Stoke
Burnley
Burnley
2 : 2
WBA
West Bromwich
06.05.2017 16:00
Burnley
2 : 2
WBA
Hull
Hull
0 : 2
Sunderland
Sunderland
06.05.2017 16:00
Hull
0 : 2
Sunderland
Leicester
Leicester
3 : 0
Watford
Watford
06.05.2017 16:00
Leicester
3 : 0
Watford
Manchester City
Manchester
5 : 0
Crystal Palace
London
06.05.2017 13:30
Manchester City
5 : 0
Crystal Palace
Swansea
Swansea
1 : 0
Everton
Liverpool
06.05.2017 18:30
Swansea
1 : 0
Everton
Bayern
München
1 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
06.05.2017 15:30
Bayern
1 : 0
Darmstadt 98
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
06.05.2017 15:30
Borussia Dortmund
2 : 1
Hoffenheim
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Augsburg
Augsburg
06.05.2017 15:30
Borussia M'gladbach
1 : 1
Augsburg
Hertha BSC
Berlin
1 : 4
RB Leipzig
Leipzig
06.05.2017 18:30
Hertha BSC
1 : 4
RB Leipzig
Ingolstadt
Ingolstadt
1 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
06.05.2017 15:30
Ingolstadt
1 : 1
Bayer Leverkusen
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
06.05.2017 15:30
Eintracht
0 : 2
Wolfsburg
Napoli
Napoli
3 : 1
Cagliari
Cagliari
06.05.2017 18:00
Napoli
3 : 1
Cagliari
Juventus
Torino
1 : 1
Torino
Torino
06.05.2017 20:45
Juventus
1 : 1
Torino
Nancy
Nancy-Tomblaine
0 : 3
Monaco
Monaco
06.05.2017 20:00
Nancy
0 : 3
Monaco
Lorient
Lorient
1 : 1
Angers
Angers
06.05.2017 20:00
Lorient
1 : 1
Angers
Lille
Villeneuve d'Ascq
0 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
06.05.2017 20:00
Lille
0 : 2
Metz
PSG
Paris
5 : 0
Bastia
Furiani
06.05.2017 17:00
PSG
5 : 0
Bastia
Toulouse
Toulouse
0 : 1
Caen
Caen
06.05.2017 20:00
Toulouse
0 : 1
Caen
Guingamp
Guingamp
4 : 0
Dijon
Dijon
06.05.2017 20:00
Guingamp
4 : 0
Dijon
Atlético Madrid
Madrid
1 : 0
Eibar
Eibar
06.05.2017 16:15
Atlético Madrid
1 : 0
Eibar
Sporting Gijón
Gijón
1 : 0
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
06.05.2017 13:00
Sporting Gijón
1 : 0
Las Palmas
Barcelona
Barcelona
4 : 1
Villarreal
Villarreal
06.05.2017 18:30
Barcelona
4 : 1
Villarreal
Granada
Granada
0 : 4
Real Madrid
Madrid
06.05.2017 20:45
Granada
0 : 4
Real Madrid
Spartak
Subotica
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
06.05.2017 19:30
Spartak
1 : 0
Crvena zvezda
Šumadija 1903
Kragujevac
7 : 0
Jagodina
Jagodina
06.05.2017 15:00
Šumadija 1903
7 : 0
Jagodina
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Knjaževac 2015
Knjaževac
06.05.2017
Majdanpek
2 : 1
Knjaževac 2015
Krstarica
Prokuplje
3 : 4
Radnički 2012
Niš
06.05.2017
Krstarica
3 : 4
Radnički 2012
Karađorđe
Topola
3 : 0
Sloga 036
Kraljevo
06.05.2017 11:00
Karađorđe
3 : 0
Sloga 036
Radnički (V)
Valjevo
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
06.05.2017 11:00
Radnički (V)
0 : 2
Brodarac
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
06.05.2017 13:00
Radnički (N)
0 : 1
Vojvodina
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Napredak
Kruševac
06.05.2017 16:00
Jagodina
1 : 1
Napredak
Čukarički
Beograd
3 : 0
Voždovac
Beograd
06.05.2017 11:30
Čukarički
3 : 0
Voždovac
Partizan
Beograd
3 : 3
Rad
Beograd
06.05.2017 11:00
Partizan
3 : 3
Rad
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
06.05.2017 11:00
Radnički (P)
3 : 1
Crvena zvezda
Omladinac
Novi Banovci
5 : 2
Begej
Žitište
06.05.2017 10:00
Omladinac
5 : 2
Begej
Partizan
Cerovac
2 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
06.05.2017 11:00
Partizan
2 : 3
Goč
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
Budućnost (K)
Konarevo
06.05.2017 14:00
Jošanica
0 : 3
Budućnost (K)
Karadjordje
Topola
6 : 0
Šumadija
Aranđelovac
06.05.2017 16:30
Karadjordje
6 : 0
Šumadija
Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 2
Radnički 1926
Požarevac
06.05.2017 16:30
Mihajlovac
1 : 2
Radnički 1926
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 1
Morava
Velika Plana
06.05.2017 16:30
Smederevo 1924
5 : 1
Morava
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
10 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
06.05.2017 16:30
Sloga 33
10 : 0
Mladi borac
Šapine
Šapine
5 : 6
Homoljac
Žagubica
06.05.2017 16:30
Šapine
5 : 6
Homoljac
Studentski Grad
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
06.05.2017 12:30
Studentski Grad
1 : 0
IMT
Sindjelic
Beograd
1 : 5
Internacional
Beograd
06.05.2017 15:00
Sindjelic
1 : 5
Internacional
BASK
Beograd
3 : 2
IM Rakovica
Rakovica
06.05.2017 12:30
BASK
3 : 2
IM Rakovica
Žarkovo
Beograd
1 : 7
Brodarac 2
Beograd
06.05.2017 15:00
Žarkovo
1 : 7
Brodarac 2
Bežanija
Beograd
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
06.05.2017 14:00
Bežanija
2 : 0
Radnički (O)
Budućnost
Alibunar
1 : 6
Stari Tamiš
Stari Tamiš
06.05.2017 16:00
Budućnost
1 : 6
Stari Tamiš
Polet
Idvor
2 : 1
Borac (Sa)
Sakule
06.05.2017 16:00
Polet
2 : 1
Borac (Sa)
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Omladinac 1927
Opovo
06.05.2017 16:00
Jugoslavija
2 : 0
Omladinac 1927
Glogonj
Glogonj
5 : 3
Dolina
Padina
06.05.2017 16:00
Glogonj
5 : 3
Dolina
Osipaonica
Osipaonica
4 : 1
Udarnik
Lozovik
06.05.2017
Osipaonica
4 : 1
Udarnik
Trudbenik
Trudbenik
1 : 10
Budućnost
Dobanovci
06.05.2017 09:00
Trudbenik
1 : 10
Budućnost
Omladinac
Veliko Polje
1 : 6
BSK 1925
Beograd
06.05.2017 17:00
Omladinac
1 : 6
BSK 1925
Sremcica
Sremcica
0 : 5
Vinča
Vinča
06.05.2017 10:00
Sremcica
0 : 5
Vinča
Postar 1930
Beograd
1 : 1
Seceranac Ada
Beograd
06.05.2017 11:00
Postar 1930
1 : 1
Seceranac Ada
DIF
Beograd
4 : 0
Dunavac Grocka
Grocka
06.05.2017 09:30
DIF
4 : 0
Dunavac Grocka
Sinđelić MK
Beograd
7 : 1
Studenski Grad MK
Novi Beograd
06.05.2017 09:00
Sinđelić MK
7 : 1
Studenski Grad MK
Rad MK
Beograd
9 : 0
BASK MK
Beograd
06.05.2017 09:00
Rad MK
9 : 0
BASK MK
Zemun MK
Zemun
4 : 2
Voždovac MK
Beograd
06.05.2017 09:00
Zemun MK
4 : 2
Voždovac MK
Stepojevac Vaga MK
Stepojevac
3 : 0
Palilulac MK
Beograd
06.05.2017
Stepojevac Vaga MK
3 : 0
Palilulac MK
IMT MK
Novi Beograd
4 : 0
Šumadinac MK
Bečmen
06.05.2017 16:00
IMT MK
4 : 0
Šumadinac MK
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Brodarac
Beograd
06.05.2017 15:00
Novi Pazar
1 : 1
Brodarac
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
06.05.2017 14:00
Moravac Orion
1 : 2
Vojvodina
Čukarički
Beograd
10 : 0
Studentski Grad
Novi Beograd
06.05.2017 09:00
Čukarički
10 : 0
Studentski Grad
Partizan
Beograd
3 : 2
Rad
Beograd
06.05.2017 13:00
Partizan
3 : 2
Rad
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Kiker
Kraljevo
06.05.2017 13:00
OFK Beograd
2 : 0
Kiker
Spartak
Subotica
3 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
06.05.2017 13:00
Spartak
3 : 1
Dinamo 1945
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Novi Sad 1921
Novi Sad
06.05.2017 12:00
Radnički (NP)
0 : 3
Novi Sad 1921
Indeks
Novi sad
3 : 1
Inđija
Inđija
06.05.2017 12:00
Indeks
3 : 1
Inđija
Hajduk junior
Kula
5 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
06.05.2017 12:00
Hajduk junior
5 : 2
Bačka (BP)
ŽAK junior
Sombor
3 : 1
Vrbas
Vrbas
06.05.2017 10:00
ŽAK junior
3 : 1
Vrbas
Apolon 4
Kragujevac
4 : 0
Nacional AG
Novi Pazar
06.05.2017 16:30
Apolon 4
4 : 0
Nacional AG
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Tutin
Tutin
06.05.2017 16:30
Sloga (K)
2 : 1
Tutin
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Bane
Raška
06.05.2017 16:30
Radnički 1923
3 : 2
Bane
Jošanica
Novi Pazar
4 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
06.05.2017 16:30
Jošanica
4 : 0
Mokra Gora
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
06.05.2017 16:30
Rudar
3 : 0
Šumadija 1903
Savacium
Šabac
06.05.2017
12:00
OFK Šabac
Šabac
06.05.2017 12:00
Savacium
:
OFK Šabac
Jedinstvo
Ub
06.05.2017
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
06.05.2017 12:00
Jedinstvo
:
Budućnost-Krušik 2014
Loznica
Loznica
5 : 2
Drina
Ljubovija
06.05.2017 10:00
Loznica
5 : 2
Drina
Donjošorac Sunrise
Šabac
06.05.2017
12:00
Radnički (V)
Valjevo
06.05.2017 12:00
Donjošorac Sunrise
:
Radnički (V)
Mladenovac
Mladenovac
0 : 6
011
Beograd
06.05.2017 12:00
Mladenovac
0 : 6
011
Internacional
Beograd
3 : 0
PKB
Padinska Skela
06.05.2017 12:00
Internacional
3 : 0
PKB
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
06.05.2017 12:30
Lokomotiva
4 : 1
Radnički (O)
Radnicki (NB)
Novi Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
06.05.2017 16:30
Radnicki (NB)
1 : 3
Teleoptik
Budućnost
Ratari
0 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
06.05.2017 16:30
Budućnost
0 : 1
Crvena zvezda
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
06.05.2017 16:30
Jedinstvo
0 : 0
Hrtkovci
Bačka 1901
Subotica
7 : 0
Subotica
Subotica
06.05.2017 10:00
Bačka 1901
7 : 0
Subotica
Borac
Pločica
0 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
06.05.2017 16:00
Borac
0 : 3
Mladost (V)
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Radnički
Baranda
06.05.2017 10:00
Mladost (O)
4 : 1
Radnički
Tempo
Sefkerin
1 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
06.05.2017 10:00
Tempo
1 : 5
Dinamo 1945
Polet
Grabovac
3 : 1
Strelac
Mislodjin
06.05.2017 13:00
Polet
3 : 1
Strelac
Posavina
Stubline
2 : 3
Jedinstvo
Dren
06.05.2017 13:00
Posavina
2 : 3
Jedinstvo
Mladost
Borina
2 : 7
Podrinje
Lozničko Polje
06.05.2017 17:00
Mladost
2 : 7
Podrinje
Jedinstvo
Mali Zvornik
6 : 0
Borac
Lešnica
06.05.2017 17:00
Jedinstvo
6 : 0
Borac
Čukarički MK
Beograd-Čukarica
0 : 1
Rad MK
Beograd-Voždovac
06.05.2017 09:00
Čukarički MK
0 : 1
Rad MK
Crvena zvezda MK
Beograd
6 : 0
Studentski grad MK
Novi Beograd
06.05.2017 11:00
Crvena zvezda MK
6 : 0
Studentski grad MK
Sinđelić MK
Beograd
1 : 4
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
06.05.2017 13:00
Sinđelić MK
1 : 4
Voždovac MK
Brodarac MK
Beograd
1 : 7
OFK Beograd MK
Beograd
06.05.2017 13:30
Brodarac MK
1 : 7
OFK Beograd MK
Radnički NB MK
Novi Beograd
2 : 0
BSK Borča MK
Borča
06.05.2017 19:00
Radnički NB MK
2 : 0
BSK Borča MK
Rad MK
Beograd
9 : 0
Crvena Zvezda MML MK
Beograd
06.05.2017 11:00
Rad MK
9 : 0
Crvena Zvezda MML MK
Šumadija 1962 MK
Jagnjilo
3 : 1
IMT MK
Novi Beograd
06.05.2017 10:00
Šumadija 1962 MK
3 : 1
IMT MK
Zemun MK-V
Zemun
3 : 0
OFK Zabrežje MK
Zabrežje
06.05.2017 11:30
Zemun MK-V
3 : 0
OFK Zabrežje MK
13. Maj MK
Zemun
4 : 0
011 V MK
Beograd
06.05.2017 09:30
13. Maj MK
4 : 0
011 V MK
Srem MK
Jakovo
2 : 0
Rad MK
Beograd
06.05.2017 12:00
Srem MK
2 : 0
Rad MK
Spartak
Subotica
2 : 0
Železničar
Pančevo
06.05.2017 11:00
Spartak
2 : 0
Železničar
CFK
Vrbas
1 : 3
Petar Puača
Novi Sad
06.05.2017 10:00
CFK
1 : 3
Petar Puača
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Novi Sad 1921
Novi Sad
06.05.2017 10:00
Radnički (NP)
0 : 2
Novi Sad 1921
Indeks
Novi sad
0 : 0
Inđija
Inđija
06.05.2017 10:00
Indeks
0 : 0
Inđija
TSC
Bačka Topola
15 : 0
Vrbas
Vrbas
06.05.2017 11:00
TSC
15 : 0
Vrbas
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Apolon
Kraljevo
06.05.2017 11:00
Kosmet
3 : 0
Apolon
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Apolon 4
Kragujevac
06.05.2017 13:00
Novi Pazar
3 : 2
Apolon 4
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
06.05.2017 11:00
Jošanica
0 : 2
Sport Klub 99
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
06.05.2017 11:00
Radnički 1923
1 : 1
Pazar Juniors
Kiker
Kraljevo
3 : 0
AS
Novi Pazar
06.05.2017 13:00
Kiker
3 : 0
AS
OFK Osečina
Osečina
2 : 3
OFK Šabac
Šabac
06.05.2017 11:00
OFK Osečina
2 : 3
OFK Šabac
Savacijum
Šabac
4 : 2
Omladinac 2014
Ljig
06.05.2017 10:00
Savacijum
4 : 2
Omladinac 2014
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Drina
Ljubovija
06.05.2017 10:00
Jedinstvo
0 : 1
Drina
Železničar
Lajkovac
5 : 1
Ribnica
Mionica
06.05.2017 10:00
Železničar
5 : 1
Ribnica
Loznica
Loznica
3 : 4
Radnički (V)
Valjevo
06.05.2017 12:00
Loznica
3 : 4
Radnički (V)
Presing
Požarevac
4 : 1
Cepelin 026
Smederevo
06.05.2017 10:00
Presing
4 : 1
Cepelin 026
011
Beograd
1 : 1
Čukarički
Beograd
06.05.2017 11:00
011
1 : 1
Čukarički
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Vozdovac
Beograd
06.05.2017 11:30
Brodarac
0 : 1
Vozdovac
Osipaonica
Osipaonica
10 : 0
Udarnik
Lozovik
06.05.2017
Osipaonica
10 : 0
Udarnik
SASK
Saraorci
14 : 1
Sloboda
Lipe
06.05.2017
SASK
14 : 1
Sloboda
Borac 1932
Ralja
1 : 9
Sloga
Miloševac
06.05.2017
Borac 1932
1 : 9
Sloga
Vidojevica
Lešnica
1 : 20
Jadar 07 II
Loznica
06.05.2017 10:00
Vidojevica
1 : 20
Jadar 07 II
Arena Su
Subotica
1 : 0
Njerš Ištvan
Totovo Selo
06.05.2017 11:00
Arena Su
1 : 0
Njerš Ištvan
Omladinac
Deliblato
5 : 3
Kolonija
Kovin
06.05.2017 16:00
Omladinac
5 : 3
Kolonija
Borac
Sakule
3 : 4
Spartak 1911
Debeljača
06.05.2017 16:00
Borac
3 : 4
Spartak 1911
Stenli
Glogonj
3 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
06.05.2017 16:00
Stenli
3 : 2
Jedinstvo Stević
Hajdučica
Hajdučica
2 : 2
Vulturul
Grebenac
06.05.2017 16:00
Hajdučica
2 : 2
Vulturul
Partizan
Uljma
0 : 5
Sloga
Plandište
06.05.2017 16:00
Partizan
0 : 5
Sloga
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 5
Vojvodina
Crvena Crkva
06.05.2017 16:00
Crvena zvezda
3 : 5
Vojvodina
Belo Polje
Belo Polje
9 : 0
Pobeda
Piroman
06.05.2017 09:00
Belo Polje
9 : 0
Pobeda
Buducnost
Zvecka
12 : 0
Posavina
Stubline
06.05.2017 10:00
Buducnost
12 : 0
Posavina
Obrenovac 1905
Obrenovac
10 : 2
Polet
Grabovac
06.05.2017 10:30
Obrenovac 1905
10 : 2
Polet
Sloga (L)
Lučica
0 : 3
Rudar (S)
Stamnica
06.05.2017 11:00
Sloga (L)
0 : 3
Rudar (S)
Rudar Kostolac 2008
Kostolac
3 : 0
Šapine
Šapine
06.05.2017 11:00
Rudar Kostolac 2008
3 : 0
Šapine
IMT
Beograd
6 : 3
Graficar
Beograd
06.05.2017
IMT
6 : 3
Graficar
Buducnost
Dobanovci
3 : 0
GSP Polet
Beograd
06.05.2017
Buducnost
3 : 0
GSP Polet
Lola
Beograd
8 : 1
Dorcol
Beograd
06.05.2017
Lola
8 : 1
Dorcol
Institut
Zemun
3 : 1
Zuce
Beograd
06.05.2017
Institut
3 : 1
Zuce
Rakovica
Beograd
3 : 3
Balkan
Beograd
06.05.2017 15:00
Rakovica
3 : 3
Balkan
Beograd 1929
Beograd
3 : 0
Obilic
Beograd
06.05.2017 11:00
Beograd 1929
3 : 0
Obilic
Banja
Beograd
0 : 4
OLE
Zemun
06.05.2017 13:00
Banja
0 : 4
OLE
Hajduk
Beograd
5 : 3
Palilulac
Beograd
06.05.2017 12:00
Hajduk
5 : 3
Palilulac
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
Studentski Grad
Beograd
06.05.2017 10:00
Kolubara
4 : 2
Studentski Grad
Vinca
Beograd
2 : 0
Seceranac Ada
Beograd
06.05.2017 13:00
Vinca
2 : 0
Seceranac Ada
Trijumf
Sremčica
0 : 2
Sremcica
Sremcica
06.05.2017 09:00
Trijumf
0 : 2
Sremcica
Čukarički MK
Beograd
8 : 0
Studenski grad MK
Novi Beograd
06.05.2017 12:00
Čukarički MK
8 : 0
Studenski grad MK
OFK Beograd MK
Beograd
1 : 1
Voždovac MK
Beograd
06.05.2017 10:30
OFK Beograd MK
1 : 1
Voždovac MK
Rad MK
Beograd
3 : 1
Teleoptik MK
Zemun
06.05.2017 13:00
Rad MK
3 : 1
Teleoptik MK
Selo Mladenovac MK
Mladenovac
4 : 1
Sinđelić MK
Beograd
06.05.2017 17:00
Selo Mladenovac MK
4 : 1
Sinđelić MK
Kosmaj MK
Ralja
1 : 0
Boleč MK
Boleč
06.05.2017 16:00
Kosmaj MK
1 : 0
Boleč MK
Dunavac MK
Grocka
9 : 0
Petlić MK
Smederevo
06.05.2017 10:00
Dunavac MK
9 : 0
Petlić MK
Napredak MK
Medoševac
5 : 2
Prva Iskra MK
Barič
06.05.2017 11:00
Napredak MK
5 : 2
Prva Iskra MK
Sinđelić MK
Ugrinovci
7 : 0
Forza MK
Beograd
06.05.2017 12:00
Sinđelić MK
7 : 0
Forza MK
Borac MK
Progar
0 : 3
Bežanija MK
Novi Beograd
06.05.2017 16:00
Borac MK
0 : 3
Bežanija MK
Tempo MK
Beograd
0 : 3
Olimpik MK
Beograd
06.05.2017 14:00
Tempo MK
0 : 3
Olimpik MK
Fer Plej 06 MK
Zemun
2 : 2
Zemun MK
Zemun
06.05.2017 11:00
Fer Plej 06 MK
2 : 2
Zemun MK
Knjaževac 2015
Knjaževac
0 : 2
Lavice Dubočica
Leskovac
06.05.2017
Knjaževac 2015
0 : 2
Lavice Dubočica
Čukarički
Beograd
6 : 0
BSK 1925
Beograd
06.05.2017 18:00
Čukarički
6 : 0
BSK 1925
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Rad
Banjica
06.05.2017 10:00
Radnički (O)
0 : 1
Rad
Jedinstvo
Mali Zvornik
0 : 5
Jadar 07
Loznica
06.05.2017
Jedinstvo
0 : 5
Jadar 07
Sloga
Korenita
1 : 9
Loznica I
Loznica
06.05.2017
Sloga
1 : 9
Loznica I
Loznica II
Loznica
7 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
06.05.2017
Loznica II
7 : 2
Podrinje
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 17
Pčelinjo
Loznica
06.05.2017
Radnički Stobeks
0 : 17
Pčelinjo
Bačka 1901
Subotica
0 : 7
Subotica
Subotica
06.05.2017 12:00
Bačka 1901
0 : 7
Subotica
Bajša
Bajša
0 : 6
TSC
Bačka Topola
06.05.2017 09:30
Bajša
0 : 6
TSC
Urovci
Urovci
7 : 2
Duboko
Mala Mostanica
06.05.2017 10:00
Urovci
7 : 2
Duboko
Zabrezje
Zabrezje
6 : 1
Belo Polje
Belo Polje
06.05.2017 10:00
Zabrezje
6 : 1
Belo Polje
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 1
Zvezda
Konatice
06.05.2017 12:00
Obrenovac 1905
1 : 1
Zvezda
Omladinac
Veliko Polje
8 : 1
Sloga
Ratari
06.05.2017 10:00
Omladinac
8 : 1
Sloga
Ribnica
Mionica
0 : 4
OFK Senjak
Valjevo
06.05.2017
Ribnica
0 : 4
OFK Senjak
Jedinstvo
Ub
9 : 0
Šampion
Valjevo
06.05.2017
Jedinstvo
9 : 0
Šampion
Radnički
Valjevo
4 : 0
Železničar
Lajkovac
06.05.2017
Radnički
4 : 0
Železničar
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Polet
Popucke
06.05.2017
OFK Osečina
3 : 0
Polet
Omladinac
Ljig
0 : 2
Budućnost Krušik
Valjevo
06.05.2017
Omladinac
0 : 2
Budućnost Krušik
Potisje
Kanjiža
4 : 1
Bačka
Mol
06.05.2017
Potisje
4 : 1
Bačka
Sinjdjelic
Ugrinovci
3 : 1
Jedinstvo
Surcin
06.05.2017 10:00
Sinjdjelic
3 : 1
Jedinstvo
Ada
Beograd
7 : 0
Buducnost
Dobanovci
06.05.2017 09:00
Ada
7 : 0
Buducnost
Dominus
Beograd
1 : 0
Olimpik
Beograd
06.05.2017 10:00
Dominus
1 : 0
Olimpik
Srem
Jakovo
1 : 5
Studentski Grad
Novi Beograd
06.05.2017 10:00
Srem
1 : 5
Studentski Grad
Bezanija
Beograd
1 : 0
Lola
Beograd
06.05.2017 12:00
Bezanija
1 : 0
Lola
Hajduk
Beograd
4 : 0
Lepusnica
Lepusnica
06.05.2017 10:00
Hajduk
4 : 0
Lepusnica
Zvezdara
Beograd
0 : 5
Balkan
Beograd
06.05.2017 11:00
Zvezdara
0 : 5
Balkan
Banja
Beograd
0 : 13
OLE
Borca
06.05.2017 11:00
Banja
0 : 13
OLE
Atakante
Beograd
7 : 1
IMT B
Novi Beograd
06.05.2017 10:00
Atakante
7 : 1
IMT B
Sindjelic
Beograd
3 : 1
Postar
Zvezdara
06.05.2017 16:00
Sindjelic
3 : 1
Postar
Trijumf
Beograd
2 : 2
Rakovica
Rakovica
06.05.2017 10:30
Trijumf
2 : 2
Rakovica
DIF
Beograd
3 : 2
Karioke
Beograd
06.05.2017 12:30
DIF
3 : 2
Karioke
BSK 1926
Baćevac
3 : 0
Komgrap
Beograd
06.05.2017 11:00
BSK 1926
3 : 0
Komgrap
Borac
Ostruznica
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
06.05.2017 10:00
Borac
1 : 2
Lokomotiva
Sopot
Sopot
0 : 3
OFK Beograd B
Beograd
06.05.2017 11:00
Sopot
0 : 3
OFK Beograd B
Vinca
Vinca
3 : 7
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
06.05.2017 10:15
Vinca
3 : 7
Crvena Zvezda MML
Radnicki NB
Novi Beograd
2 : 2
Forza
Beograd
06.05.2017 13:00
Radnicki NB
2 : 2
Forza
Milutinac
Zemun
10 : 0
Torlak
Beograd
06.05.2017 11:00
Milutinac
10 : 0
Torlak
Lokomotiva V
Beograd
3 : 0
Zmaj 1953
Beograd
06.05.2017 18:45
Lokomotiva V
3 : 0
Zmaj 1953
Brodarac 1947
Beograd
3 : 6
Zemun B
Zemun
06.05.2017 09:30
Brodarac 1947
3 : 6
Zemun B
BSK 1925 B
Batajnica
1 : 3
IMT
Beograd
06.05.2017 09:00
BSK 1925 B
1 : 3
IMT
Radnički Stobeks 07
Klupci
0 : 1
Loznica 06
Loznica
06.05.2017
Radnički Stobeks 07
0 : 1
Loznica 06
Sloga
Korenita
1 : 4
Gučevo 2016
Banja Koviljača
06.05.2017
Sloga
1 : 4
Gučevo 2016
ŠF Lipnica - Bradić
Lipnica
0 : 1
Jadar
Loznica
06.05.2017
ŠF Lipnica - Bradić
0 : 1
Jadar
Pčelinjo
Loznica
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
06.05.2017
Pčelinjo
1 : 0
Podrinje
Loznica 07
Loznica
0 : 0
Radnički Stobeks 06
Klupci
06.05.2017
Loznica 07
0 : 0
Radnički Stobeks 06
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 0
Borac
Kozjak
06.05.2017
Gučevo
3 : 0
Borac
Posavina
Stubline
1 : 9
Skela
Skela
06.05.2017 10:00
Posavina
1 : 9
Skela
Duboko
Mala Mostanica
0 : 3
Pobeda
Piroman
06.05.2017 12:00
Duboko
0 : 3
Pobeda
Radnicki
Obrenovac
1 : 1
Feniks
Zabrezje
06.05.2017 11:00
Radnicki
1 : 1
Feniks

Košarka

Partizan NIS
Beograd
93 : 87
Borac
Čačak
06.05.2017 19:30
Partizan NIS
93 : 87
Borac
Mega Leks
Beograd
75 : 86
Dynamic BG
Beograd
06.05.2017 19:00
Mega Leks
75 : 86
Dynamic BG
Vršac
Vršac
76 : 94
Crvena zvezda mts
Beograd
06.05.2017 18:00
Vršac
76 : 94
Crvena zvezda mts

Rukomet

Studentski grad
Beograd
27 : 20
Loznica
Loznica
06.05.2017 12:00
Studentski grad
27 : 20
Loznica
Žitorađa
Žitorađa
32 : 19
Hisar
Leskovac
06.05.2017 19:30
Žitorađa
32 : 19
Hisar
Planinka
Kuršumlija
45 : 20
Jagodina
Jagodina
06.05.2017 16:00
Planinka
45 : 20
Jagodina
Radnički
Ćuprija
41 : 21
Jastrebac
Blace
06.05.2017 17:00
Radnički
41 : 21
Jastrebac
Župa 54
Aleksandrovac
46 : 22
Trepča
Kosovska Mitrovica
06.05.2017 18:00
Župa 54
46 : 22
Trepča
BASK Soko
Beograd
36 : 21
Lazarevac
Lazarevac
06.05.2017 16:30
BASK Soko
36 : 21
Lazarevac
Dorćol
Beograd
26 : 45
Metaloplastika 2
Šabac
06.05.2017 13:30
Dorćol
26 : 45
Metaloplastika 2
Palanka
Smederevska Palanka
24 : 26
Smederevo
Smederevo
06.05.2017 18:00
Palanka
24 : 26
Smederevo
Majdanpek
Majdanpek
31 : 26
Rudar
Majdanpek
06.05.2017 18:30
Majdanpek
31 : 26
Rudar
ORK Beograd
Beograd
33 : 25
Loznica grad
Loznica
06.05.2017 20:00
ORK Beograd
33 : 25
Loznica grad
Grand Zvezda
Beograd
19 : 32
Mačva
Šabac
06.05.2017 18:00
Grand Zvezda
19 : 32
Mačva
Mladost
Zaječar
31 : 29
Jastrebac
Blace
06.05.2017 19:00
Mladost
31 : 29
Jastrebac
Naisa 2
Niš
34 : 28
Žitorađa
Žitorađa
06.05.2017 16:30
Naisa 2
34 : 28
Žitorađa
Dubočica
Leskovac
28 : 22
Radnički
Svilajnac
06.05.2017 17:00
Dubočica
28 :