XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 497 utakmica za dan
Nedelja, 19 Mart 2017


Fudbal

Čukarički
Beograd
3 : 4
Crvena zvezda
Beograd
19.03.2017 15:00
Čukarički
3 : 4
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Mladost
Lučani
19.03.2017 17:00
Vojvodina
0 : 1
Mladost
Zemun
Zemun
2 : 1
Sloboda
Užice
19.03.2017 14:30
Zemun
2 : 1
Sloboda
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 3
Manchester Utd
Manchester
19.03.2017 13:00
Middlesbrough
1 : 3
Manchester Utd
Tottenham
London
2 : 1
Southampton
Southampton
19.03.2017 15:15
Tottenham
2 : 1
Southampton
Manchester City
Manchester
1 : 1
Liverpool
Liverpool
19.03.2017 17:30
Manchester City
1 : 1
Liverpool
Mainz 05
Mainz
0 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
19.03.2017 15:30
Mainz 05
0 : 1
Schalke 04
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
0 : 1
Bayern
München
19.03.2017 17:30
Borussia M'gladbach
0 : 1
Bayern
Empoli
Empoli
2 : 3
Napoli
Napoli
19.03.2017 12:30
Empoli
2 : 3
Napoli
Bologna
Bologna
4 : 1
Chievo
Verona
19.03.2017 15:00
Bologna
4 : 1
Chievo
Crotone
Crotone
0 : 1
Fiorentina
Firenze
19.03.2017 15:00
Crotone
0 : 1
Fiorentina
Sampdoria
Genova
0 : 1
Juventus
Torino
19.03.2017 15:00
Sampdoria
0 : 1
Juventus
Cagliari
Cagliari
0 : 0
Lazio
Roma
19.03.2017 15:00
Cagliari
0 : 0
Lazio
Atalanta
Bergamo
3 : 0
Pescara
Pescara
19.03.2017 15:00
Atalanta
3 : 0
Pescara
Udinese
Udine
4 : 1
Palermo
Palermo
19.03.2017 18:00
Udinese
4 : 1
Palermo
Roma
Roma
3 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
19.03.2017 20:45
Roma
3 : 1
Sassuolo
PSG
Paris
2 : 1
Lyon
Lyon
19.03.2017 21:00
PSG
2 : 1
Lyon
Dijon
Dijon
0 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
19.03.2017 17:00
Dijon
0 : 1
Saint-Étienne
Caen
Caen
0 : 3
Monaco
Monaco
19.03.2017 15:00
Caen
0 : 3
Monaco
Leganés
Leganés
0 : 0
Málaga
Málaga
19.03.2017 12:00
Leganés
0 : 0
Málaga
Atlético Madrid
Madrid
3 : 1
Sevilla
Sevilla
19.03.2017 16:15
Atlético Madrid
3 : 1
Sevilla
Sporting Gijón
Gijón
3 : 1
Granada
Granada
19.03.2017 18:30
Sporting Gijón
3 : 1
Granada
Barcelona
Barcelona
4 : 2
Valencia
Valencia
19.03.2017 20:45
Barcelona
4 : 2
Valencia
La Coruña
La Coruña
0 : 1
Celta Vigo
Vigo
19.03.2017 18:30
La Coruña
0 : 1
Celta Vigo
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Berane
Berane
19.03.2017 15:30
Igalo
0 : 0
Berane
Jezero
Plav
1 : 2
Ibar
Rožaje
19.03.2017 15:30
Jezero
1 : 2
Ibar
Mornar
Bar
3 : 0
Bratstvo
Cijevna
19.03.2017 15:30
Mornar
3 : 0
Bratstvo
Kom
Podgorica
0 : 0
Cetinje
Cetinje
19.03.2017 15:30
Kom
0 : 0
Cetinje
Radnički
Berane
0 : 2
Otrant Olympic
Ulcinj
19.03.2017 15:30
Radnički
0 : 2
Otrant Olympic
Petnjica
Petnjica
0 : 4
Pljevlja 97
Pljevlja
19.03.2017 14:00
Petnjica
0 : 4
Pljevlja 97
Drezga
Piperi
1 : 3
Ribnica
Podgorica
19.03.2017 14:00
Drezga
1 : 3
Ribnica
Crvena stijena
Podgorica
3 : 0
Gorštak
Kolašin
19.03.2017 15:00
Crvena stijena
3 : 0
Gorštak
Borac (S)
Sakule
2 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
19.03.2017 14:30
Borac (S)
2 : 0
Radnički (Zr)
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
TSC
Bačka Topola
19.03.2017 14:30
Dunav
1 : 0
TSC
Železničar
Lajkovac
1 : 1
FAP
Priboj
19.03.2017 14:30
Železničar
1 : 1
FAP
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
19.03.2017 14:30
Mihajlovac 1934
0 : 0
Jošanica
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 0
Karađorđe (T)
Topola
19.03.2017 11:00
Polet (LJ)
0 : 0
Karađorđe (T)
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Car Konstantin
Niš
19.03.2017 15:00
Vlasina
2 : 0
Car Konstantin
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Radan
Lebane
19.03.2017 15:00
Pukovac
2 : 1
Radan
Tabane 1970
Jagodina
2 : 3
OFK Sinđelić
Niš
19.03.2017 15:00
Tabane 1970
2 : 3
OFK Sinđelić
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Dunav
Prahovo
19.03.2017 15:00
Temnić 1924
2 : 0
Dunav
Prva Iskra
Barič
4 : 3
BSK Batajnica
Batajnica
19.03.2017 11:00
Prva Iskra
4 : 3
BSK Batajnica
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 2
Dorćol
Beograd
19.03.2017 14:30
Crvena Zvezda
0 : 2
Dorćol
Rakovica
Rakovica
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
19.03.2017 13:00
Rakovica
0 : 4
Radnički (NB)
Žarkovo
Žarkovo
5 : 1
Sopot
Sopot
19.03.2017 11:00
Žarkovo
5 : 1
Sopot
Tisa (A)
Adorjan
0 : 3
Subotica
Subotica
19.03.2017 14:30
Tisa (A)
0 : 3
Subotica
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
19.03.2017 14:30
Tavankut
1 : 0
Tekstilac
Bačka (P)
Pačir
3 : 1
Mladost (T)
Turija
19.03.2017 14:30
Bačka (P)
3 : 1
Mladost (T)
Dolina
Padina
2 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
19.03.2017 14:30
Dolina
2 : 0
Radnički (S)
Vojvodina 1928
Perlez
5 : 5
Polet (N)
Nakovo
19.03.2017 14:30
Vojvodina 1928
5 : 5
Polet (N)
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
1 : 3
Kabel
Novi Sad
19.03.2017 14:30
Hajduk 1925 Podunavac
1 : 3
Kabel
Index
Novi Sad
0 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
19.03.2017 10:00
Index
0 : 1
Mladost (BJ)
Sremac Vojka
Vojka
2 : 0
Sofeks
Futog
19.03.2017 14:30
Sremac Vojka
2 : 0
Sofeks
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 0
Slavija
Novi Sad
19.03.2017 14:30
Hajduk (Č)
0 : 0
Slavija
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
19.03.2017 14:30
LSK Laćarak
2 : 1
Jedinstvo (SP)
Sušica
Kragujevac
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
19.03.2017 14:30
Sušica
0 : 2
Takovo
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Bane
Raška
19.03.2017 14:30
Orlovac
1 : 0
Bane
Dragačevo
Guča
0 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
19.03.2017 14:30
Dragačevo
0 : 3
Sloboda (Č)
Tutin
Tutin
1 : 0
Sloga
Kraljevo
19.03.2017 14:30
Tutin
1 : 0
Sloga
Miokovci
Miokovci
1 : 2
Karađorđe
Ribnica
19.03.2017 14:30
Miokovci
1 : 2
Karađorđe
Šumadija (T)
Toponica
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
19.03.2017 14:30
Šumadija (T)
2 : 0
Šumadija (A)
Zvižd
Kučevo
0 : 1
VGSK
Veliko Gradište
19.03.2017 14:30
Zvižd
0 : 1
VGSK
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
19.03.2017 14:30
Mladi radnik 1940
0 : 1
Petar Dobrnjac
Borac 1932
Ralja
0 : 2
RSK
Rabrovo
19.03.2017 14:30
Borac 1932
0 : 2
RSK
Borac (Ž)
Žabari
0 : 4
Proleter
Vranovo
19.03.2017 14:30
Borac (Ž)
0 : 4
Proleter
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
19.03.2017 14:30
Radjevac
2 : 0
Jedinstvo 1945
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
19.03.2017 14:30
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
Polimlje
OFK Divci
Divci
1 : 0
Spartak 1924
Ljig
19.03.2017 14:30
OFK Divci
1 : 0
Spartak 1924
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Malošište
Malošište
19.03.2017 15:00
Hajduk Veljko
1 : 1
Malošište
Moravica
Subotinac
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
19.03.2017 15:00
Moravica
3 : 1
Brodoremont
Napredak
Aleksinac
0 : 3
OFK Bor
Bor
19.03.2017 15:00
Napredak
0 : 3
OFK Bor
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 0
Bukovik
Razanj
19.03.2017 15:00
Šarbanovac
1 : 0
Bukovik
Levač
Rekovac
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
19.03.2017 15:00
Levač
1 : 0
SFS Borac
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
19.03.2017 15:00
Župa
2 : 0
Bošnjane
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Juhor
Obrež
19.03.2017 15:00
OFK Lugomir
2 : 1
Juhor
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Trajal
Kruševac
19.03.2017 15:00
Poljoprivrednik
1 : 1
Trajal
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
19.03.2017 15:00
Vranjska Banja
3 : 0
Jedinstvo (GM)
Mladost (M)
Medoševac
1 : 2
Budućnost (O)
Orašje
19.03.2017 15:00
Mladost (M)
1 : 2
Budućnost (O)
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
19.03.2017 15:00
OFK Brzi Brod
0 : 0
Jedinstvo (P)
Budućnost (P)
Popovac
4 : 0
Lužnica
Babušnica
19.03.2017 15:00
Budućnost (P)
4 : 0
Lužnica
Turbina
Vreoci
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
19.03.2017 14:30
Turbina
1 : 1
Jedinstvo
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Borac (L)
Lazarevac
19.03.2017 14:30
Budućnost
2 : 0
Borac (L)
Hajduk
Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
19.03.2017 11:00
Hajduk
1 : 0
Borac (O)
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
0 : 1
Sremčica
Sremčica
19.03.2017 14:30
PKB Padinska Skela
0 : 1
Sremčica
Torlak
Kumodraž
2 : 2
Zvezdara
Beograd
19.03.2017 10:00
Torlak
2 : 2
Zvezdara
Senta
Senta
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
19.03.2017 15:30
Senta
2 : 1
Preporod
Bajša
Bajša
2 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
19.03.2017 15:30
Bajša
2 : 0
Proleter (Nj)
Napredak
Nadalj
1 : 2
Njegoš
Lovćenac
19.03.2017 15:30
Napredak
1 : 2
Njegoš
Jadran (S)
Sanad
0 : 2
Krivaja
Krivaja
19.03.2017 15:30
Jadran (S)
0 : 2
Krivaja
Jadran (F)
Feketić
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
19.03.2017 15:30
Jadran (F)
2 : 1
Eđšeg
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
19.03.2017 15:30
Sutjeska
2 : 0
Panonija IM Topola
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Hajduk Junior
Kula
19.03.2017 14:30
Krila Krajine
2 : 0
Hajduk Junior
Rusin
Ruski Krstur
1 : 3
Slavija
Pivnice
19.03.2017 14:30
Rusin
1 : 3
Slavija
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
ŽAK
Sombor
19.03.2017 14:30
Mladost (BP)
1 : 0
ŽAK
Lipar
Lipar
0 : 3
BSK
Bački Brestovac
19.03.2017 14:30
Lipar
0 : 3
BSK
OFK Šikara
Sombor
1 : 1
Budućnost
Mladenovo
19.03.2017 14:30
OFK Šikara
1 : 1
Budućnost
Terekveš
Svilojevo
3 : 3
Stari Grad
Bačka Palanka
19.03.2017 14:30
Terekveš
3 : 3
Stari Grad
Strela
Ivanovo
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
19.03.2017 15:00
Strela
0 : 0
Partizan (G)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Borac (St)
Starčevo
19.03.2017 15:00
Sloga (BNS)
4 : 1
Borac (St)
Vulturul
Grebenac
4 : 2
Partizan (U)
Uljma
19.03.2017 15:00
Vulturul
4 : 2
Partizan (U)
Polet
Izbište
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
19.03.2017 15:00
Polet
1 : 2
Jugoslavija
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
19.03.2017 15:00
Jedinstvo (V)
2 : 0
Budućnost (A)
Mladost (O)
Omoljica
2 : 0
Vojvodina (C)
Crepaja
19.03.2017 15:00
Mladost (O)
2 : 0
Vojvodina (C)
Vojvodina (S)
Seleuš
0 : 0
BAK
Bela Crkva
19.03.2017 15:00
Vojvodina (S)
0 : 0
BAK
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
19.03.2017 15:00
Crvena zvezda
1 : 2
Jedinstvo Stević
Lehel
Mužlja
2 : 2
Borac
Aleksandrovo
19.03.2017 15:00
Lehel
2 : 2
Borac
Jedinstvo
Bočar
4 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
19.03.2017 15:00
Jedinstvo
4 : 0
Mladost (L)
Naftagas (B)
Boka
3 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
19.03.2017 15:00
Naftagas (B)
3 : 0
Omladinac
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Banat
Čenta
19.03.2017 15:00
Mladost (BD)
1 : 0
Banat
C. Zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
19.03.2017 15:00
C. Zvezda (RS)
0 : 0
Proleter 2006
FK Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
19.03.2017 14:30
FK Graničar 1924
1 : 0
Hrtkovci
Napredak
Popinci
0 : 4
Hajduk
Divoš
19.03.2017 14:30
Napredak
0 : 4
Hajduk
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Borac
Klenak
19.03.2017 14:30
Ljukovo
2 : 1
Borac
Jadran
Golubinci
1 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
19.03.2017 14:30
Jadran
1 : 0
Budućnost
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Partizan
Vitojevci
19.03.2017 14:30
Sloboda
1 : 0
Partizan
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
Miletić
Mošorin
19.03.2017 15:30
Vinogradar
1 : 2
Miletić
Bačka
Đurđevo
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
19.03.2017 15:30
Bačka
1 : 1
OFK Sirig
Titel
Titel
0 : 6
Jedinstvo
Gospođinci
19.03.2017 15:30
Titel
0 : 6
Jedinstvo
Proleter
Banoštor
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
19.03.2017 15:30
Proleter
0 : 1
Petrovaradin
Tatra
Kisač
0 : 1
OFK Futog
Futog
19.03.2017 15:30
Tatra
0 : 1
OFK Futog
Real
Podunavci
0 : 1
Granit
Jošanička banja
19.03.2017 11:00
Real
0 : 1
Granit
Ibar
Mataruška Banja
2 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
19.03.2017 15:00
Ibar
2 : 2
Novi Pazar 1928
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
19.03.2017 15:00
Magnohrom
2 : 0
Omladinac
Ribnica
Jovac
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
19.03.2017 15:00
Ribnica
1 : 0
OFK Ras
Proleter
Pečenog
3 : 0
Rudar
Baljevac
19.03.2017 15:00
Proleter
3 : 0
Rudar
Mataruge
Mataruge
0 : 3
Radnik
Ušće
19.03.2017 15:00
Mataruge
0 : 3
Radnik
Borac
Vraneši
0 : 0
Stubal
Stubal
19.03.2017 15:00
Borac
0 : 0
Stubal
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Srbija
Ilićevo
19.03.2017 15:00
Vinogradi DB
0 : 3
Srbija
Vodojaža
Grošnica
4 : 0
Borac
Drenovac
19.03.2017 15:00
Vodojaža
4 : 0
Borac
Šumadija 1934
Drača
0 : 3
Mladost
Pajazitovo
19.03.2017 15:00
Šumadija 1934
0 : 3
Mladost
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
19.03.2017 15:00
Šumadinac
2 : 1
Kolonija
Budućnost
Resnik
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
19.03.2017 15:00
Budućnost
2 : 1
Jedinstvo
Sloboda
Grbice
0 : 3
Sloga D
Desimirovac
19.03.2017 15:00
Sloboda
0 : 3
Sloga D
Lunjevica
Lunjevica
1 : 4
Polet (T)
Trbušani
19.03.2017 14:30
Lunjevica
1 : 4
Polet (T)
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 1
Napredak
Svračkovci
19.03.2017 14:30
Jedinstvo (K)
3 : 1
Napredak
Brezak
Pranjani
4 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
19.03.2017 14:30
Brezak
4 : 2
Backovac Junajted
Omladinac (Z)
Zablaće
2 : 3
LFK Mladost
Lučani
19.03.2017 14:30
Omladinac (Z)
2 : 3
LFK Mladost
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
19.03.2017 14:30
Donja Vrbava
1 : 0
Ozrem PMH
Spartak
Trnava
1 : 2
Slatina
Slatina
19.03.2017 14:30
Spartak
1 : 2
Slatina
Mladost (P)
Preljina
2 : 0
Prijevor
Prijevor
19.03.2017 14:30
Mladost (P)
2 : 0
Prijevor
Budućnost
Ratari
2 : 0
Podunavac
Udovice
19.03.2017 14:30
Budućnost
2 : 0
Podunavac
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Udarnik
Lozovik
19.03.2017 14:30
Osipaonica
0 : 3
Udarnik
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 0
Polet
Trnovče
19.03.2017 14:30
Crvena zvezda
1 : 0
Polet
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 2
Pobeda
Golobok
19.03.2017 14:30
Mladi borac
2 : 2
Pobeda
SASK
Saraorci
1 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
19.03.2017 14:30
SASK
1 : 1
Bresje Superior
Šumadija
Azanja
4 : 2
Sloboda
Lipe
19.03.2017 14:30
Šumadija
4 : 2
Sloboda
Omladinac
Rakinac
1 : 5
Sloga
Miloševac
19.03.2017 14:30
Omladinac
1 : 5
Sloga
Omladinac
Donja Rača
1 : 1
Trnava
Donja Trnava
19.03.2017 14:30
Omladinac
1 : 1
Trnava
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
OFK Šatornja
Donja Šatornja
19.03.2017 14:30
Lokomotiva
2 : 0
OFK Šatornja
BSK
Belosavci
6 : 1
Banja 1957
Banja
19.03.2017 14:30
BSK
6 : 1
Banja 1957
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 1
Vinča
Vinča
19.03.2017 14:30
OFK Aranđelovac
3 : 1
Vinča
ŽSK
Žirovnica
0 : 2
Proleter 1976
Jelovik
19.03.2017 14:30
ŽSK
0 : 2
Proleter 1976
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
19.03.2017 14:30
Prvi srpski ustanak
3 : 0
Vitlina-Bokanja
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
19.03.2017 14:30
Rudar (Kr)
2 : 0
Mladost (B)
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 3
Napredak 1936
Veliko Crniće
19.03.2017 14:30
Mlava (ML)
0 : 3
Napredak 1936
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Radnik (S)
Salakovac
19.03.2017 14:30
Krilaš
0 : 1
Radnik (S)
Rudar (S)
Stamnica
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
19.03.2017 14:30
Rudar (S)
3 : 0
Borac (K)
Makce
Makce
0 : 1
Sloga (B)
Burovac
19.03.2017 14:30
Makce
0 : 1
Sloga (B)
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Borac (L)
Lešnica
19.03.2017 15:00
Mladi Borac
1 : 1
Borac (L)
Majur
Majur
1 : 2
Borac (V)
Vladimirci
19.03.2017 15:00
Majur
1 : 2
Borac (V)
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
19.03.2017 15:00
Hajduk Stanko
2 : 2
Mladost (PP)
Antimon
Zajača
1 : 4
Radnički Šabački
Šabac
19.03.2017 15:00
Antimon
1 : 4
Radnički Šabački
Tulari
Tulari
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
19.03.2017 14:30
Tulari
3 : 0
Tešnjar
Mladost
Dračić
3 : 1
Trlić
Trlić
19.03.2017 14:30
Mladost
3 : 1
Trlić
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Sovljak
Sovljak
19.03.2017 14:30
Brezovica
3 : 1
Sovljak
Iskra
Donja Bukovica
3 : 1
Joševa
Joševa
19.03.2017 14:30
Iskra
3 : 1
Joševa
Savinac
Visibaba
0 : 1
Lazarica
Prilipac
19.03.2017 14:00
Savinac
0 : 1
Lazarica
Višesava
Bajina Bašta
6 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
19.03.2017 14:00
Višesava
6 : 2
Jedinstvo (K)
Polet
Rasna
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
19.03.2017 14:00
Polet
1 : 0
Zlatar
Ariljska rampa
Požega
5 : 1
Jasen
Brodarevo
19.03.2017 12:00
Ariljska rampa
5 : 1
Jasen
Ježevica
Ježevica
0 : 3
Perućac
Perućac
19.03.2017 11:00
Ježevica
0 : 3
Perućac
Blizna
Blizna
0 : 3
Slatina
Bor
19.03.2017 15:00
Blizna
0 : 3
Slatina
BSK
Bukovče
3 : 3
Polom
Leskovo
19.03.2017 15:00
BSK
3 : 3
Polom
Krivelj
Krivelj
0 : 3
Ključ
Podvrška
19.03.2017 15:00
Krivelj
0 : 3
Ključ
Čubra
Čubra
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
19.03.2017 15:00
Čubra
2 : 1
Deli Jovan
Branik
Štubik
0 : 1
Sloga
Kobišnica
19.03.2017 15:00
Branik
0 : 1
Sloga
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 0
Naisus 1977
Rožina
19.03.2017 15:00
Zemljoradnik
1 : 0
Naisus 1977
Mladost (Ba)
Batušinac
3 : 0
Jedinstvo GVD
Grejač
19.03.2017 15:00
Mladost (Ba)
3 : 0
Jedinstvo GVD
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 5
Naša krila
Belotinac
19.03.2017 15:00
Doljevac 1971
1 : 5
Naša krila
Mladost 1976
Biljeg
3 : 2
Radnički 1947
Čapljinac
19.03.2017 15:00
Mladost 1976
3 : 2
Radnički 1947
Radnički 1924
Kočane
1 : 3
Orljane
Orljane
19.03.2017 15:00
Radnički 1924
1 : 3
Orljane
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
19.03.2017 15:00
Moravac (ZT)
1 : 1
Rudar Alpos
Omladinac
Grezna
1 : 5
Rudar (G)
Grljan
19.03.2017
Omladinac
1 : 5
Rudar (G)
Trebič
Sokobanja
3 : 1
Vratarnica
Vratarnica
19.03.2017
Trebič
3 : 1
Vratarnica
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Osnić
Osnić
19.03.2017
Kablovi
2 : 0
Osnić
Malinik
Podgorac
3 : 0
ŠSK
Štipina
19.03.2017
Malinik
3 : 0
ŠSK
Sloga
Minićevo
1 : 1
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
19.03.2017
Sloga
1 : 1
Bučje Topla
Radnički (L)
Lubnica
1 : 1
OFK Grlište
Grlište
19.03.2017
Radnički (L)
1 : 1
OFK Grlište
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 1
Graničar
Veliki Izvor
19.03.2017 15:00
OFK Knjaz
3 : 1
Graničar
Dragocvet
Dragocvet
2 : 0
Hajduk
Čepure
19.03.2017 15:00
Dragocvet
2 : 0
Hajduk
Mladost (J)
Jovac
1 : 1
Partizan
Glogovac
19.03.2017 15:00
Mladost (J)
1 : 1
Partizan
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 2
Napredak (Z)
Zlatovo
19.03.2017 15:00
Kušiljevo
3 : 2
Napredak (Z)
Bratstvo
Međureč
2 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
19.03.2017 15:00
Bratstvo
2 : 0
OFK Bratstvo
Juhor
Glavinci
3 : 0
OFK Batinac
Batinac
19.03.2017 15:00
Juhor
3 : 0
OFK Batinac
Budućnost
Miliva
4 : 1
Morava
Ribare
19.03.2017 15:00
Budućnost
4 : 1
Morava
Naupare
Naupare
4 : 1
Sloga
Dašnica
19.03.2017 15:00
Naupare
4 : 1
Sloga
Vinogradar
Zleginje
4 : 1
Čitluk
Čitluk
19.03.2017 15:00
Vinogradar
4 : 1
Čitluk
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
6 : 1
FUD
Brus
19.03.2017 15:00
Jastrebac
6 : 1
FUD
Kupci
Kupci
3 : 0
Parunovac
Parunovac
19.03.2017 15:00
Kupci
3 : 0
Parunovac
Šanac
Šanac
6 : 1
Mladi radnik
Bačina
19.03.2017 15:00
Šanac
6 : 1
Mladi radnik
Crvena zastava
Hum
0 : 2
Budućnost
Prva Kutina
19.03.2017 11:00
Crvena zastava
0 : 2
Budućnost
Morava
Krušce
3 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
19.03.2017 15:00
Morava
3 : 1
Proleter (DV)
Vulkan
Brenica
0 : 1
Mladost
Lalinac
19.03.2017 15:00
Vulkan
0 : 1
Mladost
Sloboda
Gornja Vrežina
6 : 1
Sloga 1948
Malča
19.03.2017 15:00
Sloboda
6 : 1
Sloga 1948
Polet
Stajkovce
1 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
19.03.2017 14:30
Polet
1 : 1
Jedinstvo (GS)
Vučje
Vučje
3 : 0
Železničar
Brestovac
19.03.2017 14:30
Vučje
3 : 0
Železničar
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Jablanica
Medveđa
19.03.2017 14:30
Plantaža
1 : 0
Jablanica
Mladi Borac
Živkovo
2 : 1
Radnički (P)
Pertate
19.03.2017 14:30
Mladi Borac
2 : 1
Radnički (P)
Brza
OFK Brza
5 : 1
Progres
Ladovica
19.03.2017 14:30
Brza
5 : 1
Progres
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 0
Umac
Miroševce
19.03.2017 14:30
Kumarevo 65
1 : 0
Umac
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
1 : 4
Zloćudovo
Zloćudovo
19.03.2017 14:30
Omladinac (DS)
1 : 4
Zloćudovo
Bobište
Bobište
1 : 0
Sloga
Lipovica
19.03.2017 14:30
Bobište
1 : 0
Sloga
Zmaj 1953
Zemun
0 : 0
Borac
Progar
19.03.2017 14:30
Zmaj 1953
0 : 0
Borac
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 3
Sinđelić 2012
Ugrinovci
19.03.2017 14:30
PKB Kovilovo
2 : 3
Sinđelić 2012
Dunav
Veliko Selo
4 : 2
Mladi proleter
Beograd
19.03.2017 14:30
Dunav
4 : 2
Mladi proleter
13. Maj Zemun
Zemun
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
19.03.2017 11:00
13. Maj Zemun
2 : 2
Brodarac
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Banja
Višnjička Banja
19.03.2017 14:30
Institut
2 : 0
Banja
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski Rit
19.03.2017 14:30
Šumadinac
1 : 0
Lepušnica
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 1
Komgrap
Beograd
19.03.2017 14:30
Poštar Zvezdara
0 : 1
Komgrap
Urovci
Urovci
5 : 0
Mladost (B)
Baroševac
19.03.2017 14:30
Urovci
5 : 0
Mladost (B)
Barajevo
Barajevo
0 : 5
Napredak
Medoševac
19.03.2017 14:30
Barajevo
0 : 5
Napredak
Rušanj
Rušanj
3 : 5
TEK Sloga
Veliki Crljeni
19.03.2017 14:30
Rušanj
3 : 5
TEK Sloga
Polet
Grabovac
3 : 4
Burovo
Burovo
19.03.2017 14:30
Polet
3 : 4
Burovo
Strelac
Mislođin
3 : 1
Radnički
Rudovci
19.03.2017 14:30
Strelac
3 : 1
Radnički
Dunavac
Grocka
2 : 3
Kosmaj
Ralja
19.03.2017 14:30
Dunavac
2 : 3
Kosmaj
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Hajduk
Kamendol
19.03.2017 14:30
Kovačevac
1 : 2
Hajduk
Leštane
Leštane
3 : 0
Boleč
Grocka
19.03.2017 14:30
Leštane
3 : 0
Boleč
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
19.03.2017 14:30
Pudarci
1 : 1
Velika Krsna
Ropočevo
Ropočevo
1 : 2
Vinča
Vinča
19.03.2017 14:30
Ropočevo
1 : 2
Vinča
Zemljoradnik
Striža
4 : 0
Supska
Supska
19.03.2017 15:00
Zemljoradnik
4 : 0
Supska
Moravac 2015
Krušar
2 : 2
Omladinac
Šaludovac
19.03.2017 15:00
Moravac 2015
2 : 2
Omladinac
Mladost (S)
Sikirica
3 : 0
Borac 1805
Paljane-Ivankovac
19.03.2017 15:00
Mladost (S)
3 : 0
Borac 1805
Moravac
Gornje Vidovo
0 : 0
Rudar Stenjevac
Stenjevac
19.03.2017 15:00
Moravac
0 : 0
Rudar Stenjevac
Šumadija
Trešnjevica
3 : 2
Omladinski
Paraćin
19.03.2017 15:00
Šumadija
3 : 2
Omladinski
Napredak (S)
Svojnovo
4 : 7
Rudar
Senjski Rudnik
19.03.2017 15:00
Napredak (S)
4 : 7
Rudar
Istok 63
Plana
0 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
19.03.2017 15:00
Istok 63
0 : 2
15. Avgust 1950
Mladost (K)
Končarevo
3 : 1
Sloga
Voljavče
19.03.2017 15:00
Mladost (K)
3 : 1
Sloga
Morava
Kočino Selo
2 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
19.03.2017 15:00
Morava
2 : 1
Sinđelić 1934
Ursule
Ursule
2 : 2
Mladost (G)
Gložane
19.03.2017 15:00
Ursule
2 : 2
Mladost (G)
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Mladi radnik
Novo Lanište
19.03.2017 15:00
Vinorača
3 : 0
Mladi radnik
Šumadinac
Dragovo
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
19.03.2017 15:00
Šumadinac
2 : 0
Osaonica
Crni Vrh
Deonica
0 : 4
Kupinovac
Kupinovac
19.03.2017 15:00
Crni Vrh
0 : 4
Kupinovac
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
19.03.2017 11:00
Bratstvo
2 : 0
Mladost (DL)
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
0 : 1
Šumadija
Razgojna
19.03.2017 14:30
Sloboda (DB)
0 : 1
Šumadija
Atletiko
Donja Jajina
2 : 4
Gradac
Konopnica
19.03.2017 14:30
Atletiko
2 : 4
Gradac
Mladost (V)
Vinarce
1 : 0
Real
Donja Jajina
19.03.2017 14:30
Mladost (V)
1 : 0
Real
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Navalin
Navalin
19.03.2017 14:30
Jedinstvo (G)
3 : 0
Navalin
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 0
Napredak
Bogojevce
19.03.2017 14:30
Sušica 2012
3 : 0
Napredak
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 5
Mladost (B)
Batulovce
19.03.2017 14:30
Marjan MB
2 : 5
Mladost (B)
BSK
Belanovce
1 : 1
Milanovo
Milanovo
19.03.2017 14:30
BSK
1 : 1
Milanovo
Lemind
Leskovac
2 : 1
OFK Morava
Leskovac
19.03.2017 11:00
Lemind
2 : 1
OFK Morava
Dunav
Bački Monoštor
1 : 1
Kula
Kula
19.03.2017 14:30
Dunav
1 : 1
Kula
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
19.03.2017 14:30
Radnički 1918
2 : 1
Aleksa Šantić
Graničar (R)
Riđica
1 : 3
Hajduk (S)
Stapar
19.03.2017 14:30
Graničar (R)
1 : 3
Hajduk (S)
Omladinac (B)
Bukovac
1 : 2
Omladinac (D)
Deronje
19.03.2017 14:30
Omladinac (B)
1 : 2
Omladinac (D)
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
19.03.2017 15:00
Borac (VS)
2 : 1
Vladimirovac
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Potporanj
Potporanj
19.03.2017 15:00
Dunav
2 : 1
Potporanj
Dobrica
Dobrica
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
19.03.2017 15:00
Dobrica
3 : 2
Borac (VG)
Radnički 1927
Vršac
1 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
19.03.2017 15:00
Radnički 1927
1 : 0
Partizan (K)
Ratar
Kruščica
2 : 1
Ševac
Kusić
19.03.2017 15:00
Ratar
2 : 1
Ševac
Banat
Ilandža
0 : 2
Hajdučica
Hajdučica
19.03.2017 15:00
Banat
0 : 2
Hajdučica
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
19.03.2017 15:00
Vojvodina (CC)
2 : 1
Karaš (K)
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 4
Rusanda
Melenci
19.03.2017 15:00
ŽFK Banat
0 : 4
Rusanda
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 1
Jedinstvo
Ečka
19.03.2017 15:00
Radnički 1911
2 : 1
Jedinstvo
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
MSK
Mihajlovo
19.03.2017 15:00
Zadrugar
1 : 0
MSK
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 3
ASK
Aradac
19.03.2017 15:00
OFK Gradnulica
3 : 3
ASK
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 1
OFK Klek
Klek
19.03.2017 15:00
OFK Stajićevo
3 : 1
OFK Klek
Omladinac
Botoš
3 : 1
Zlatica
Zlatica
19.03.2017 15:00
Omladinac
3 : 1
Zlatica
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 3
Mladost
Buđanovci
19.03.2017 14:30
Jedinstvo (P)
0 : 3
Mladost
Železničar
Inđija
8 : 0
Hajduk
Višnjićevo
19.03.2017 14:30
Železničar
8 : 0
Hajduk
Graničar (O)
Obrež
4 : 1
Napredak
Žarkovac
19.03.2017 14:30
Graničar (O)
4 : 1
Napredak
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 2
Sloga
Čalma
19.03.2017 14:30
Graničar (K)
2 : 2
Sloga
OFK Brestač
Brestač
2 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
19.03.2017 14:30
OFK Brestač
2 : 0
Obilić 1993
PSK Putinci
Putinci
0 : 0
Borac
Martinci
19.03.2017 14:30
PSK Putinci
0 : 0
Borac
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
19.03.2017 14:30
Jedinstvo (M)
0 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Mlada krila
Metikoši
1 : 2
Borac (A)
Adrani
19.03.2017 10:00
Mlada krila
1 : 2
Borac (A)
Gruža
Vitanovac
3 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
19.03.2017 15:00
Gruža
3 : 0
Jedinstvo (D)
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Budućnost (K)
Konarevo
19.03.2017 15:00
Kraljevo Hajduk
1 : 2
Budućnost (K)
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Partizan
Vrba
19.03.2017 15:00
Zvezda
2 : 1
Partizan
Napredak (G)
Gračac
1 : 2
Metalac
Kraljevo
19.03.2017 15:00
Napredak (G)
1 : 2
Metalac
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
Tavnik
Tavnik
19.03.2017 15:00
Mladost (V)
2 : 1
Tavnik
Lazac
Lazac
2 : 2
Popovići
Popovići
19.03.2017 15:00
Lazac
2 : 2
Popovići
Sloga (D)
Duvanište
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
19.03.2017 15:00
Sloga (D)
2 : 0
Napredak
Duško
Klenje
4 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
19.03.2017 15:00
Duško
4 : 1
Mladost (MM)
Budućnost (Z)
Zminjak
3 : 0
Omladinac
Slepčević
19.03.2017 15:00
Budućnost (Z)
3 : 0
Omladinac
Borac (Š)
Šabac
0 : 3
Drina
Badovinci
19.03.2017 15:00
Borac (Š)
0 : 3
Drina
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
0 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
19.03.2017 15:00
Budućnost (PD)
0 : 1
Sloga (B)
Proleter
Šabac
0 : 3
Milicionar
Bogatić
19.03.2017 15:00
Proleter
0 : 3
Milicionar
Gorki
Glušci
0 : 0
Cer
Petkovica
19.03.2017 15:00
Gorki
0 : 0
Cer
Torpedo
Lojanice
1 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
19.03.2017 15:00
Torpedo
1 : 0
Vlašić
Cerić
Miokus
7 : 1
Sloga (K)
Krnić
19.03.2017 15:00
Cerić
7 : 1
Sloga (K)
Šipurske Livade
Šabac
2 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
19.03.2017 11:00
Šipurske Livade
2 : 1
Dušan Silni
Trešnjevka
Trbušac
1 : 1
Dobrava
Vukošić
19.03.2017 15:00
Trešnjevka
1 : 1
Dobrava
Radnički (К)
Koceljeva
2 : 1
Rankovac
Nakučani
19.03.2017 15:00
Radnički (К)
2 : 1
Rankovac
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
19.03.2017 15:00
Mladost 2013
0 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
OFK Jelen
Jelenča
6 : 1
Varna 012
Varna
19.03.2017 15:00
OFK Jelen
6 : 1
Varna 012
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
1 : 0
Karađorđe
Mišar
19.03.2017 15:00
Miloš Pocerac 2013
1 : 0
Karađorđe
Velika Reka
Velika Reka
4 : 1
7. Juli
Bela Crkva
19.03.2017 11:00
Velika Reka
4 : 1
7. Juli
Vidojevica
Lešnica
0 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
19.03.2017 15:00
Vidojevica
0 : 1
Milan Orlić
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Azbukovica
Crnča
19.03.2017 15:00
Sloga (LŠ)
2 : 1
Azbukovica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
6 : 1
Cerova
Cerova
19.03.2017 15:00
Jedinstvo (MZ)
6 : 1
Cerova
Gučevo
Banja Koviljača
4 : 0
Sloga (S)
Straža
19.03.2017 15:00
Gučevo
4 : 0
Sloga (S)
Stolice
Krupanj
0 : 3
Borac (K)
Kozjak
19.03.2017 15:00
Stolice
0 : 3
Borac (K)
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 3
Jadar (S)
Stupnica
19.03.2017 15:00
Jedinstvo (Z)
0 : 3
Jadar (S)
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 1
Prva Iskra
Runjani
19.03.2017 15:00
Mladost (DD)
3 : 1
Prva Iskra
Glumač
Glumač
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
19.03.2017 14:30
Glumač
0 : 2
Omladinac
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 2
Duškovci
Duškovci
19.03.2017 11:30
Borac
1 : 2
Duškovci
Avijatičar
Vranjani
5 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
19.03.2017 11:30
Avijatičar
5 : 0
Plavi Tok
Lauš
Lopaš
4 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
19.03.2017 11:30
Lauš
4 : 1
Dobrinjac
Gorobilje
Gorobilje
7 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
19.03.2017 14:30
Gorobilje
7 : 2
Napredak
Bakionica
Bakionica
5 : 1
Sečica
Seča reka
19.03.2017 14:30
Bakionica
5 : 1
Sečica
Trešnjica
Tvrdići
5 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
19.03.2017 14:30
Trešnjica
5 : 0
Pobeda
Sebečevac
Sebečevac
4 : 3
Mladost VPD
Kruševac
19.03.2017 15:00
Sebečevac
4 : 3
Mladost VPD
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Kapidžija
Kapidžija
19.03.2017 15:00
Gornji Stepoš
2 : 0
Kapidžija
Budućnost
Kaonik
1 : 0
Dedina
Dedina
19.03.2017 15:00
Budućnost
1 : 0
Dedina
Rasina
Vitanovac
3 : 0
Bukovica
Bukovica
19.03.2017 15:00
Rasina
3 : 0
Bukovica
Sloga
Majdevo
6 : 0
Borac
Bivolje
19.03.2017 11:00
Sloga
6 : 0
Borac
Čarapan
Kruševac
2 : 4
Žabare
Žabare
19.03.2017 11:00
Čarapan
2 : 4
Žabare
14. Oktobar
Izbenica
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
19.03.2017 15:00
14. Oktobar
4 : 1
Beli Orlovi
Gradina
Pejovac
4 : 1
Mladost
Donji Katun
19.03.2017 15:00
Gradina
4 : 1
Mladost
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
19.03.2017 15:00
Rubin (Z)
3 : 1
Stari Trstenik
Omladinac
Pojate
2 : 1
Borac
Gornji Katun
19.03.2017 15:00
Omladinac
2 : 1
Borac
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
19.03.2017 15:00
Donji Kopaonik
3 : 0
Jugovići
Trudbenik
Stalać
0 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
19.03.2017 15:00
Trudbenik
0 : 1
Rubin (DS)
Polet 57
Milutovac
2 : 0
Sloga
Lozna
19.03.2017 15:00
Polet 57
2 : 0
Sloga
Stojnik
Stojnik
4 : 0
Popović
Popovići
19.03.2017 11:00
Stojnik
4 : 0
Popović
Vojvoda
Dučina
1 : 3
OFK Rogača
Rogača
19.03.2017 15:00
Vojvoda
1 : 3
OFK Rogača
Vis
Parcani
3 : 1
Rudar 2012
Babe
19.03.2017 15:00
Vis
3 : 1
Rudar 2012
Omladinac
Veliko Polje
3 : 1
Posavina
Stubline
19.03.2017 15:00
Omladinac
3 : 1
Posavina
Rekreativo
Zabrežje
1 : 5
Rvati
Obrenovac
19.03.2017 15:00
Rekreativo
1 : 5
Rvati
Duboko
Mala Moštanica
5 : 2
Jedinstvo
Dren
19.03.2017 15:00
Duboko
5 : 2
Jedinstvo
Belo Polje
Belo Polje
2 : 2
Sloga
Ratari
19.03.2017 15:00
Belo Polje
2 : 2
Sloga
Borac
Ušće
2 : 1
Partizan
Draževac
19.03.2017 15:00
Borac
2 : 1
Partizan
Zvezda
Konatice
5 : 1
Ljubinić
Ljubinić
19.03.2017 15:00
Zvezda
5 : 1
Ljubinić
Badince
Badince
2 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
19.03.2017 11:00
Badince
2 : 1
Gornje Krajince
Rudar 1973
Rudare
0 : 4
Jašunja
Jašunja
19.03.2017 11:00
Rudar 1973
0 : 4
Jašunja
Planinac
Panjevac
3 : 5
Zelenika
Vitance
19.03.2017 15:00
Planinac
3 : 5
Zelenika
Heroj
Busilovac
1 : 0
Razvitak
Mirilovac
19.03.2017 15:00
Heroj
1 : 0
Razvitak
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 0
Radnik
Davidovac
19.03.2017 15:00
Donja Mutnica
1 : 0
Radnik
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 2
Polet
Zabrega
19.03.2017 15:00
OFK Juhor 2016
4 : 2
Polet
Mladost
Gornja Mutnica
4 : 1
Popovac
Popovac
19.03.2017 15:00
Mladost
4 : 1
Popovac
Vihor
Golubovac
1 : 3
ISK Izvor
Izvor
19.03.2017 12:00
Vihor
1 : 3
ISK Izvor
Napredak
Stubica
5 : 1
Jedinstvo
Ratari
19.03.2017 15:00
Napredak
5 : 1
Jedinstvo
Kosmajac
Koraćica
0 : 1
Šepšin
Šepšin
19.03.2017 14:30
Kosmajac
0 : 1
Šepšin
Borac
Amerić
1 : 3
Vlaška 1950
Vlaška (Mladenovac)
19.03.2017 14:30
Borac
1 : 3
Vlaška 1950
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
19.03.2017 14:30
Ivanča
0 : 3
Šumadija 1962
Sloga
Granice
0 : 3
Napredak
Međulužje
19.03.2017 14:30
Sloga
0 : 3
Napredak
Spartak ŽK
Subotica
0 : 3
Voždovac
Beograd
19.03.2017 15:00
Spartak ŽK
0 : 3
Voždovac
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Mačva
Šabac
19.03.2017 11:00
Vojvodina
2 : 1
Mačva
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
19.03.2017 15:00
Brodarac
1 : 1
Crvena zvezda
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
19.03.2017 14:30
Lokomotiva
1 : 2
Radnički (P)
Radnički (V)
Valjevo
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
19.03.2017 10:30
Radnički (V)
0 : 1
OFK Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Partizan
Beograd
19.03.2017 13:00
Radnički (N)
0 : 1
Partizan
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Čukarički
Beograd
19.03.2017 11:00
Jagodina
1 : 2
Čukarički
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
19.03.2017 12:00
Rudar
3 : 0
Sloga (K)
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Partizan
Cerovac
19.03.2017 11:00
Radnički 1923
2 : 1
Partizan
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 3
Budućnost (K)
Konarevo
19.03.2017 12:00
Goč
1 : 3
Budućnost (K)
Savacijum
Šabac
19.03.2017
11:00
Radnički Stobex
Klupci
19.03.2017 11:00
Savacijum
:
Radnički Stobex
Studentski Grad
Beograd
6 : 0
Žarkovo
Beograd
19.03.2017 11:00
Studentski Grad
6 : 0
Žarkovo
BSK Borča
Borča
3 : 0
BASK
Beograd
19.03.2017 10:00
BSK Borča
3 : 0
BASK
Kolubara
Lazarevac
0 : 6
Sindjelic
Beograd
19.03.2017 09:00
Kolubara
0 : 6
Sindjelic
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
IMT
Beograd
19.03.2017 10:00
Radnički (O)
1 : 0
IMT
Brodarac 2
Beograd
0 : 1
IM Rakovica
Rakovica
19.03.2017 09:00
Brodarac 2
0 : 1
IM Rakovica
Grafičar
Beograd
8 : 1
Prva Iskra
Barič
19.03.2017 10:00
Grafičar
8 : 1
Prva Iskra
Radnički MK
Novi Beograd
1 : 1
BASK MK
Beograd
19.03.2017 19:30
Radnički MK
1 : 1
BASK MK
Sinđelić MK
Beograd
0 : 2
Zemun MK
Zemun
19.03.2017 09:00
Sinđelić MK
0 : 2
Zemun MK
011 MK
Beograd
1 : 3
Lokomotiva MK
Beograd
19.03.2017 09:00
011 MK
1 : 3
Lokomotiva MK
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
19.03.2017 13:00
Spartak ŽK
3 : 1
Studentski Grad
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Kiker
Kraljevo
19.03.2017 13:00
Vojvodina
2 : 1
Kiker
Brodarac
Beograd
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
19.03.2017 12:00
Brodarac
0 : 6
Crvena zvezda
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Čukarički
Beograd
19.03.2017 13:30
Jagodina
1 : 1
Čukarički
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
19.03.2017 13:00
Radnički 1923
1 : 1
Sloga (K)
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Nacional AG
Novi Pazar
19.03.2017 10:00
Rudar
0 : 3
Nacional AG
Mačva 2005
Bogatić
5 : 0
Železničar
Lajkovac
19.03.2017 12:00
Mačva 2005
5 : 0
Železničar
Radnički (V)
Valjevo
1 : 2
Savacium
Šabac
19.03.2017 15:30
Radnički (V)
1 : 2
Savacium
BSK
Borča
3 : 1
Voždovac
Beograd
19.03.2017 12:00
BSK
3 : 1
Voždovac
Sindjelic
Beograd
3 : 2
Internacional
Beograd
19.03.2017 12:00
Sindjelic
3 : 2
Internacional
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
BSK 1925
Beograd
19.03.2017 12:30
Kolubara
2 : 1
BSK 1925
Teleoptik
Zemun
4 : 1
BASK
Beograd
19.03.2017 14:00
Teleoptik
4 : 1
BASK
Radnicki (NB)
Novi Beograd
2 : 0
011
Beograd
19.03.2017 17:30
Radnicki (NB)
2 : 0
011
Vinca
Vinca
1 : 3
Bežanija
Beograd
19.03.2017 15:00
Vinca
1 : 3
Bežanija
IMT
Beograd
2 : 0
Beograd 1929
Beograd
19.03.2017 12:00
IMT
2 : 0
Beograd 1929
Teleoptik MK
Zemun
2 : 0
Radnički NB MK
Novi Beograd
19.03.2017 11:00
Teleoptik MK
2 : 0
Radnički NB MK
Voždovac MK
Beograd-Voždovac
0 : 1
Studentski grad MK
Novi Beograd
19.03.2017 12:00
Voždovac MK
0 : 1
Studentski grad MK
AS
Novi Pazar
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
19.03.2017 10:30
AS
2 : 2
Sloga (K)
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Železničar
Lajkovac
19.03.2017 10:00
Mačva 2005
2 : 1
Železničar
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Savacijum
Šabac
19.03.2017 10:00
Radnički (V)
1 : 1
Savacijum
Ribnica
Mionica
0 : 6
Mačva (Š)
Šabac
19.03.2017 10:00
Ribnica
0 : 6
Mačva (Š)
Omladinac 2014
Ljig
0 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
19.03.2017 10:00
Omladinac 2014
0 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Teleoptik MK
Zemun
0 : 3
Crvena zvezda MK
Beograd
19.03.2017 09:00
Teleoptik MK
0 : 3
Crvena zvezda MK
Voždovac MK
Beograd
0 : 4
Partizan MK
Beograd
19.03.2017 09:00
Voždovac MK
0 : 4
Partizan MK
OFK Beograd MK
Beograd
4 : 0
Altina MK
Zemun
19.03.2017 10:00
OFK Beograd MK
4 : 0
Altina MK

Košarka

Crvena zvezda
Beograd
82 : 67
Budućnost
Podgorica
19.03.2017 19:00
Crvena zvezda
82 : 67
Budućnost
1:0
OKK Beograd
Beograd
67 : 66
Dunav
Stari Banovci
19.03.2017 17:00
OKK Beograd
67 : 66
Dunav
Hajduk
Kula
67 : 73
Akademik
Srbobran
19.03.2017 18:00
Hajduk
67 : 73
Akademik
Jedinstvo
Novi Becej
66 : 68
Radnički
Kovin
19.03.2017 18:00
Jedinstvo
66 : 68
Radnički
Ub
Ub
88 : 89
Priboj
Priboj
19.03.2017 19:00
Ub
88 : 89
Priboj
Polet
Ratina
68 : 84
Klik
Arilje
19.03.2017 13:00
Polet
68 : 84
Klik
Novi Pazar
Novi Pazar
74 : 61
Mileševac
Prijepolje
19.03.2017 18:00
Novi Pazar
74 : 61
Mileševac
OKK Junior
Niš
90 : 75
Morava
Vladičin Han
19.03.2017 18:30
OKK Junior
90 : 75
Morava
Niš
Niš
96 : 84
Mladost
Zaječar
19.03.2017 20:30
Niš
96 : 84
Mladost
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
89 : 67
Kuršumlija
Kuršumlija
19.03.2017 18:00
Dimitrovgrad
89 : 67
Kuršumlija
Astra
Beograd
64 : 55
Borča
Beograd
19.03.2017 17:00
Astra
64 : 55
Borča
Sivac
Sivac
104 : 109
Mladost Veternik
Veternik
19.03.2017 13:00
Sivac
104 : 109
Mladost Veternik
Dinamo
Pančevo
86 : 55
Jadran
Golubinci
19.03.2017 16:00
Dinamo
86 : 55
Jadran
Jedinstvo
Kačarevo
99 : 57
Vojka
Vojka
19.03.2017 18:00
Jedinstvo
99 : 57
Vojka
GM-032
Gornji Milanovac
68 : 60
Užice
Užice
19.03.2017 21:00
GM-032
68 : 60
Užice
Play off
Užice
80 : 100
Sloga
Požega
19.03.2017 14:00
Play off
80 : 100
Sloga
Napredak Junior
Kruševac
82 : 76
Požarevac
Požarevac
19.03.2017 15:00
Napredak Junior
82 : 76
Požarevac
Stari Ras
Novi Pazar
89 : 75
Trepča
Kosovska Mitrovica
19.03.2017 19:30
Stari Ras
89 : 75
Trepča
Bane
Raška
56 : 82
Stragari
Stragari
19.03.2017 18:30
Bane
56 : 82
Stragari
Paraćin
Paraćin
114 : 72
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
19.03.2017 15:00
Paraćin
114 : 72
Sloga (PM)
Zvezdara
Beograd
90 : 86
Umka 2009
Beograd
19.03.2017 16:00
Zvezdara
90 : 86
Umka 2009
Lazarevac
Lazarevac
62 : 51
Cerak
Beograd
19.03.2017 17:00
Lazarevac
62 : 51
Cerak
Montana 2003
Montana
41 : 44
Budućnost Bemax
Podgorica
19.03.2017 14:30
Montana 2003
41 : 44
Budućnost Bemax
0:1
Athlete Celje
Celje
61 : 57
Beroe
Stara Zagora
19.03.2017 17:00
Athlete Celje
61 : 57
Beroe
Proleter
Zrenjanin
90 : 22
Srbobran
Srbobran
19.03.2017 20:00
Proleter
90 : 22
Srbobran
Mionica
Mionica
31 : 29
MIX 1
Šabac
19.03.2017
Mionica
31 : 29
MIX 1

Odbojka

Spartak
Ljig
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
19.03.2017 19:00
Spartak
0 : 3
Vojvodina
0:2
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 3
Ribnica
Kraljevo
19.03.2017 19:00
Jedinstvo
2 : 3
Ribnica
1:1
Futog
Futog
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
19.03.2017 16:00
Futog
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Jagodina
Jagodina
1 : 3
VA 014 Gorenje
Valjevo
19.03.2017 16:00
Jagodina
1 : 3
VA 014 Gorenje
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
19.03.2017 16:30
Metalac Takovo
0 : 3
Mladenovac
Užice
Užice
3 : 0
Bečej
Bečej
19.03.2017 17:00
Užice
3 : 0
Bečej
Zaslon
Šabac
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
19.03.2017 17:00
Zaslon
0 : 3
Novi Sad
Dubočica
Leskovac
3 : 2
Timok
Zaječar
19.03.2017 18:30
Dubočica
3 : 2
Timok
Loznica
Loznica