11.11
13:30
Vladimir Durković
Zadrugar
1
0
|
11.11.2016 13:30 | Vladimir Durković | 1 : 0 | Zadrugar |
11.11
13:30
Gradac Pričević
Mali korak
0
3
|
11.11.2016 13:30 | Gradac Pričević | 0 : 3 | Mali korak |
11.11
11:00
Spartak ŽK
Vojvodina
3
1
|
11.11.2016 11:00 | Spartak ŽK | 3 : 1 | Vojvodina |
11.11
12:00
Budućnost (K)
Rudar
7
0
|
11.11.2016 12:00 | Budućnost (K) | 7 : 0 | Rudar |
11.11
11:00
Vojvodina
Indeks
2
0
|
11.11.2016 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Indeks | |||||
11.11
14:00
Radnički (NP)
OFK Hajduk
2
2
|
11.11.2016 14:00 | Radnički (NP) | 2 : 2 | OFK Hajduk |
11.11
14:00
Hajduk junior
Njerš Ištvan
2
0
|
11.11.2016 14:00 | Hajduk junior | 2 : 0 | Njerš Ištvan |
11.11
12:00
Partizan
BAK
1
2
|
11.11.2016 12:00 | Partizan | 1 : 2 | BAK |
11.11
13:00
Spartak ŽK
Vojvodina
1
2
|
11.11.2016 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Vojvodina |
11.11
12:00
Sloga (K)
Rudar
5
1
|
11.11.2016 12:00 | Sloga (K) | 5 : 1 | Rudar | |||||
11.11
13:00
Jošanica
Radnički 1923
0
2
|
11.11.2016 13:00 | Jošanica | 0 : 2 | Radnički 1923 |
11.11
12:00
Hajduk junior
Spartak
0
1
|
11.11.2016 12:00 | Hajduk junior | 0 : 1 | Spartak |
11.11
13:00
Ševac
Proleter
12
0
|
11.11.2016 13:00 | Ševac | 12 : 0 | Proleter |
11.11
Dinamo 1945
Tempo
7
0
|
11.11.2016 | Dinamo 1945 | 7 : 0 | Tempo |
11.11
15:30
Brodarac MK
Zemun MK
1
0
|
11.11.2016 15:30 | Brodarac MK | 1 : 0 | Zemun MK |
11.11
11:00
Vojvodina
Srem
5
1
|
11.11.2016 11:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Srem |
11.11
10:00
Hajduk junior
Spartak
1
1
|
11.11.2016 10:00 | Hajduk junior | 1 : 1 | Spartak |
11.11
11:00
Njerš Ištvan
Arena Su
0
2
|
11.11.2016 11:00 | Njerš Ištvan | 0 : 2 | Arena Su |
11.11
10:30
ND 2011
OFK Vlada Dimitrijević
2
0
|
11.11.2016 10:30 | ND 2011 | 2 : 0 | OFK Vlada Dimitrijević |
11.11
15:00
Rakovica
Banja
0
1
|
11.11.2016 15:00 | Rakovica | 0 : 1 | Banja |
11.11
16:30
OFK AS
ND 2011
6
1
|
11.11.2016 16:30 | OFK AS | 6 : 1 | ND 2011 |
11.11
15:00
KMF Raška
Rudar
3
0
|
11.11.2016 15:00 | KMF Raška | 3 : 0 | Rudar |
11.11
10:00
Mladi Proleter
Lokomotiva B
1
1
|
11.11.2016 10:00 | Mladi Proleter | 1 : 1 | Lokomotiva B |
11.11
14:00
Milutinac
Brodarac 1947
2
0
|
11.11.2016 14:00 | Milutinac | 2 : 0 | Brodarac 1947 |
11.11
17:00
Topola
Nova Pazova
72
78
|
11.11.2016 17:00 | Topola | 72 : 78 | Nova Pazova |
11.11
17:00
Radnik
Niš
77
69
|
11.11.2016 17:00 | Radnik | 77 : 69 | Niš |
11.11
20:15
Borac
Borča
71
77
|
11.11.2016 20:15 | Borac | 71 : 77 | Borča |
11.11
20:00
Svilajnac
Trepča
80
60
|
11.11.2016 20:00 | Svilajnac | 80 : 60 | Trepča |
11.11
20:00
Igokea
Mega Leks
64
67
|
11.11.2016 20:00 | Igokea | 64 : 67 | Mega Leks |
11.11
19:00
Mladost
Napredak Bosphorus
86
75
|
11.11.2016 19:00 | Mladost | 86 : 75 | Napredak Bosphorus |
11.11
17:30
Mileševac
Play Off
59
50
|
11.11.2016 17:30 | Mileševac | 59 : 50 | Play Off | |||||
11.11
13:00
Loznica
Duga
62
56
|
11.11.2016 13:00 | Loznica | 62 : 56 | Duga | |||||
11.11
12:00
Ljubovija
Lim
101
49
|
11.11.2016 12:00 | Ljubovija | 101 : 49 | Lim |
11.11
19:30
Sivac
Njegoš
29
80
|
11.11.2016 19:30 | Sivac | 29 : 80 | Njegoš |
11.11
19:30
Beočin
Stara Pazova
78
46
|
11.11.2016 19:30 | Beočin | 78 : 46 | Stara Pazova |
11.11
19:00
Kulpin
Mladost
3
1
|
11.11.2016 19:00 | Kulpin | 3 : 1 | Mladost |
11.11
MOK Topličanin 97/2
Junior
2
3
|
11.11.2016 | MOK Topličanin 97/2 | 2 : 3 | Junior | |||||
11.11
Topličanin 2
Radan
1
3
|
11.11.2016 | Topličanin 2 | 1 : 3 | Radan | |||||
11.11
Mladost
Morava
0
3
|
11.11.2016 | Mladost | 0 : 3 | Morava |
11.11
17:00
Tehničar
Šumadija
0
3
|
11.11.2016 17:00 | Tehničar | 0 : 3 | Šumadija | |||||
11.11
17:00
Lucky Star
Mladi Radnik
3
0
|
11.11.2016 17:00 | Lucky Star | 3 : 0 | Mladi Radnik |
11.11
20:00
Zlatibor
Tara
3
0
|
11.11.2016 20:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Tara |
11.11
20:00
Stampedo
Pirot
0
3
|
11.11.2016 20:00 | Stampedo | 0 : 3 | Pirot |
11.11
20:00
Crvena zvezda
Spartak
3
1
|
11.11.2016 20:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Spartak | |||||
11.11
18:00
Vizura
Dinamo
0
3
|
11.11.2016 18:00 | Vizura | 0 : 3 | Dinamo |
11.11
19:30
Vlasotince
Bela Palanka
29
46
|
11.11.2016 19:30 | Vlasotince | 29 : 46 | Bela Palanka |
11.11
19:30
Dalmatinac
Budućnost
34
23
|
11.11.2016 19:30 | Dalmatinac | 34 : 23 | Budućnost | |||||
11.11
19:00
Potisje Pleteks
Vladimirovac
23
24
|
11.11.2016 19:00 | Potisje Pleteks | 23 : 24 | Vladimirovac | |||||
11.11
18:00
Dolovo
Apatin
21
39
|
11.11.2016 18:00 | Dolovo | 21 : 39 | Apatin | |||||
11.11
20:30
Lavovi BP
Putinci
35
22
|
11.11.2016 20:30 | Lavovi BP | 35 : 22 | Putinci |
11.11
13:00
Grafičar
Prigrevica
12
17
|
11.11.2016 13:00 | Grafičar | 12 : 17 | Prigrevica | |||||
11.11
16:00
Vojput 2
Kljajićevo
40
26
|
11.11.2016 16:00 | Vojput 2 | 40 : 26 | Kljajićevo |
11.11
20:00
Senta
Naftagas
26
26
|
11.11.2016 20:00 | Senta | 26 : 26 | Naftagas |
11.11
13:00
Sočanica
Napredak 12
21
27
|
11.11.2016 13:00 | Sočanica | 21 : 27 | Napredak 12 | |||||
11.11
20:00
Metalac AD
Čačak
40
27
|
11.11.2016 20:00 | Metalac AD | 40 : 27 | Čačak |
11.11
20:45
Radnički
Ravangrad
33
31
|
11.11.2016 20:45 | Radnički | 33 : 31 | Ravangrad | |||||
11.11
18:30
Sloven
Petrovaradin
18
17
|
11.11.2016 18:30 | Sloven | 18 : 17 | Petrovaradin |
11.11
KVK Radnički
Singidunum
12
7
|
11.11.2016 | KVK Radnički | 12 : 7 | Singidunum |
11.11
20:00
Timok
Put-inženjering
0
3
|
11.11.2016 20:00 | Timok | 0 : 3 | Put-inženjering | |||||
11.11
Niš 92
Ekonomist
1
2
|
11.11.2016 | Niš 92 | 1 : 2 | Ekonomist | |||||
11.11
BSK
Pirot
1
2
|
11.11.2016 | BSK | 1 : 2 | Pirot | |||||
11.11
19:00
Vinter sport
Bor
5
5
|
11.11.2016 19:00 | Vinter sport | 5 : 5 | Bor | |||||
11.11
Vranje
Banjica
9
6
|
11.11.2016 | Vranje | 9 : 6 | Banjica |
11.11
19:00
Ozren
Babušnica 2011
6
2
|
11.11.2016 19:00 | Ozren | 6 : 2 | Babušnica 2011 |
11.11
18:30
Kopernikus SAS
Deus Rol. Mošić
3
4
|
11.11.2016 18:30 | Kopernikus SAS | 3 : 4 | Deus Rol. Mošić |
11.11
18:00
Crvena zvezda
Partizan
5
7
|
11.11.2016 18:00 | Crvena zvezda | 5 : 7 | Partizan |
11.11
17:00
Dunaújvárosi Acélbikák
UTE
2
4
|
11.11.2016 17:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | 2 : 4 | UTE | |||||
11.11
17:00
Dunarea Galati
DVTK Jegesmedvék
1
4
|
11.11.2016 17:00 | Dunarea Galati | 1 : 4 | DVTK Jegesmedvék | |||||
11.11
18:00
Debreceni HK
Fehérvári Titánok
2
3
|
11.11.2016 18:00 | Debreceni HK | 2 : 3 | Fehérvári Titánok | |||||
11.11
18:00
Sport Club Csíkszereda
Hokej klub Beograd
4
6
|
11.11.2016 18:00 | Sport Club Csíkszereda | 4 : 6 | Hokej klub Beograd | |||||
11.11
19:00
MAC Budapest
Ferencvárosi TC
9
3
|
11.11.2016 19:00 | MAC Budapest | 9 : 3 | Ferencvárosi TC |