XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 158 utakmica za dan
Subota, 16 Maj 2020


Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
16.05.2020
17:00
RSK
Rabrovo
16.05.2020 17:00
Budućnost Krušik 2014
:
RSK
Takovo
Gornji Milanovac
16.05.2020
17:00
Jedinstvo
Ub
16.05.2020 17:00
Takovo
:
Jedinstvo
Mokra Gora
Zubin Potok
16.05.2020
17:00
Loznica
Loznica
16.05.2020 17:00
Mokra Gora
:
Loznica
Tutin
Tutin
16.05.2020
17:00
Mačva 1929
Bogatić
16.05.2020 17:00
Tutin
:
Mačva 1929
Šumadija (A)
Aranđelovac
16.05.2020
17:00
Sloga (P)
Požega
16.05.2020 17:00
Šumadija (A)
:
Sloga (P)
Borac 1926
Čačak
16.05.2020
17:00
Sloga (K)
Kraljevo
16.05.2020 17:00
Borac 1926
:
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
Požarevac
16.05.2020
17:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
16.05.2020 17:00
Mladi radnik 1926
:
Trepča
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
16.05.2020
17:00
Jošanica
Novi Pazar
16.05.2020 17:00
Sloga 33
:
Jošanica
OFK Vršac
Vršac
16.05.2020
16:30
Omladinac
Novi Banovci
16.05.2020 16:30
OFK Vršac
:
Omladinac
Bečej 1918
Bečej
16.05.2020
16:30
Hajduk 1912
Kula
16.05.2020 16:30
Bečej 1918
:
Hajduk 1912
Dinamo 1945
Pančevo
16.05.2020
16:30
Bačka 1901
Subotica
16.05.2020 16:30
Dinamo 1945
:
Bačka 1901
Kozara
Banatsko Veliko Selo
16.05.2020
16:30
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
16.05.2020 16:30
Kozara
:
Radnički (SM)
Bratstvo 1946
Prigrevica
16.05.2020
16:30
Radnički 1912
Sombor
16.05.2020 16:30
Bratstvo 1946
:
Radnički 1912
1. Maj Ruma
Ruma
16.05.2020
16:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
16.05.2020 16:30
1. Maj Ruma
:
Radnički (Zr)
OFK Sinđelić
Niš
16.05.2020
17:00
Jedinstvo
Bošnjace
16.05.2020 17:00
OFK Sinđelić
:
Jedinstvo
Trstenik PPT
Trstenik
16.05.2020
17:00
SFS Borac
Paraćin
16.05.2020 17:00
Trstenik PPT
:
SFS Borac
GFK Dubočica
Leskovac
16.05.2020
17:00
Dunav
Prahovo
16.05.2020 17:00
GFK Dubočica
:
Dunav
GFK Jagodina
Jagodina
16.05.2020
17:00
OFK Topličanin
Prokuplje
16.05.2020 17:00
GFK Jagodina
:
OFK Topličanin
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.05.2020
16:30
Radnički (O)
Obrenovac
16.05.2020 16:30
Radnički (NB)
:
Radnički (O)
OFK Mladenovac
Mladenovac
16.05.2020
16:30
Lokomotiva
Beograd
16.05.2020 16:30
OFK Mladenovac
:
Lokomotiva
BSK Borča
Borča
16.05.2020
16:30
Zvezdara
Beograd
16.05.2020 16:30
BSK Borča
:
Zvezdara
OFK Beograd
Beograd
16.05.2020
16:30
TEK Sloga
Veliki Crljeni
16.05.2020 16:30
OFK Beograd
:
TEK Sloga
GSP Polet Dorćol
Beograd
16.05.2020
11:00
Teleoptik
Zemun
16.05.2020 11:00
GSP Polet Dorćol
:
Teleoptik
Sloga 1924
Batočina
16.05.2020
17:00
Borac 1932
Ralja
16.05.2020 17:00
Sloga 1924
:
Borac 1932
Ribnica
Mionica
16.05.2020
17:00
Zadrugar
Lajkovac
16.05.2020 17:00
Ribnica
:
Zadrugar
Spartak
Ljig
16.05.2020
17:00
Radnički (V)
Valjevo
16.05.2020 17:00
Spartak
:
Radnički (V)
Borac
Lešnica
16.05.2020
17:00
Rađevac
Krupanj
16.05.2020 17:00
Borac
:
Rađevac
Goč
Vrnjačka Banja
16.05.2020
17:00
Budućnost
Resnik
16.05.2020 17:00
Goč
:
Budućnost
FAP
Priboj
16.05.2020
17:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
16.05.2020 17:00
FAP
:
Sloga (BB)
GFK Sloboda
Užice
16.05.2020
17:00
Jedinstvo Putevi
Užice
16.05.2020 17:00
GFK Sloboda
:
Jedinstvo Putevi
Crnokosa
Kosjerić
16.05.2020
17:00
Sloboda (Č)
Čačak
16.05.2020 17:00
Crnokosa
:
Sloboda (Č)
Sloga
Čonoplja
16.05.2020
16:30
OFK Vrbas
Vrbas
16.05.2020 16:30
Sloga
:
OFK Vrbas
Radnički
Sombor
16.05.2020
16:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
16.05.2020 16:30
Radnički
:
Mladost (BP)
Crvenka
Crvenka
16.05.2020
16:30
Mladost APA
Apatin
16.05.2020 16:30
Crvenka
:
Mladost APA
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
16.05.2020
16:30
Tisa
Adorjan
16.05.2020 16:30
OFK Stari Grad
:
Tisa
Tekstilac
Odžaci
16.05.2020
16:30
ČSK Pivara
Čelarevo
16.05.2020 16:30
Tekstilac
:
ČSK Pivara
Krila Krajine
Bačka Palanka
16.05.2020
16:30
Mladost (T)
Turija
16.05.2020 16:30
Krila Krajine
:
Mladost (T)
Bajša
Bajša
16.05.2020
16:30
Tavankut
Tavankut
16.05.2020 16:30
Bajša
:
Tavankut
Radnički (NP)
Nova Pazova
16.05.2020
16:30
Jugović
Kać
16.05.2020 16:30
Radnički (NP)
:
Jugović
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
16.05.2020
16:30
Hajduk (D)
Divoš
16.05.2020 16:30
Podrinje
:
Hajduk (D)
Mladost (NS)
Novi Sad
16.05.2020
16:30
Jadran
Golubinci
16.05.2020 16:30
Mladost (NS)
:
Jadran
Cement
Beočin
16.05.2020
16:30
Crvena zvezda
Novi Sad
16.05.2020 16:30
Cement
:
Crvena zvezda
Mladost (BJ)
Bački Jarak
16.05.2020
16:30
Borac
Šajkaš
16.05.2020 16:30
Mladost (BJ)
:
Borac
Radnički (S)
Sutjeska
16.05.2020
16:30
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
16.05.2020 16:30
Radnički (S)
:
Crvena zvezda (VS)
Sloboda
Novi Kozarci
16.05.2020
16:30
Budućnost
Srpska Crnja
16.05.2020 16:30
Sloboda
:
Budućnost
Begej
Žitište
16.05.2020
16:30
Borac (St)
Starčevo
16.05.2020 16:30
Begej
:
Borac (St)
Sloga
Plandište
16.05.2020
16:30
Naftagas
Elemir
16.05.2020 16:30
Sloga
:
Naftagas
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
16.05.2020
16:30
Krajina
Krajišnik
16.05.2020 16:30
Jedinstvo (NB)
:
Krajina
Sloga
Leskovac
16.05.2020
17:00
Akademija 10
Prokuplje
16.05.2020 17:00
Sloga
:
Akademija 10
Nebeski Andjeli
Vranje
16.05.2020
17:00
Vranjska Banja
Vranjska Banja
16.05.2020 17:00
Nebeski Andjeli
:
Vranjska Banja
Pčinja
Trgovište
16.05.2020
17:00
Morava
Vladičin Han
16.05.2020 17:00
Pčinja
:
Morava
OFK Kosanica
Kuršumlija
16.05.2020
17:00
Pusta Reka
Bojnik
16.05.2020 17:00
OFK Kosanica
:
Pusta Reka
Budućnost
Orašje
16.05.2020
17:00
Čekmin
Čekmin
16.05.2020 17:00
Budućnost
:
Čekmin
Rtanj
Boljevac
16.05.2020
17:00
Jedinstvo (P)
Pirot
16.05.2020 17:00
Rtanj
:
Jedinstvo (P)
Bor 1919
Bor
16.05.2020
17:00
Rajko Mitić
Bela Palanka
16.05.2020 17:00
Bor 1919
:
Rajko Mitić
Brodoremont
Kladovo
16.05.2020
17:00
Lužnica
Babušnica
16.05.2020 17:00
Brodoremont
:
Lužnica
Balkanski
Dimitrovgrad
16.05.2020
17:00
Đerdap
Kladovo
16.05.2020 17:00
Balkanski
:
Đerdap
Jedinstvo 1936
Kruševac
16.05.2020
17:00
Kušiljevo
Kušiljevo
16.05.2020 17:00
Jedinstvo 1936
:
Kušiljevo
Blagotin
Poljna
16.05.2020
17:00
Sloga
Despotovac
16.05.2020 17:00
Blagotin
:
Sloga
Svrljig
Svrljig
16.05.2020
17:00
Bukovik
Razanj
16.05.2020 17:00
Svrljig
:
Bukovik
Napredak
Medoševac
16.05.2020
16:30
BSK Batajnica
Batajnica
16.05.2020 16:30
Napredak
:
BSK Batajnica
Studenski Grad
Novi Beograd
16.05.2020
16:30
Šumadija
Šopić
16.05.2020 16:30
Studenski Grad
:
Šumadija
Đerdap
Golubac
16.05.2020
17:00
Rudar 2001
Kostolac
16.05.2020 17:00
Đerdap
:
Rudar 2001
Trgovački
Petrovac na Mlavi
16.05.2020
17:00
Obilić
Živica
16.05.2020 17:00
Trgovački
:
Obilić
Rudar
Baljevac
16.05.2020
17:30
Napredak
Gračac
16.05.2020 17:30
Rudar
:
Napredak
Mladost
Vrdila
16.05.2020
17:30
Ribnica
Jovac
16.05.2020 17:30
Mladost
:
Ribnica
Mladi radnik 1925
Grdica
16.05.2020
17:30
Budućnost
Konarevo
16.05.2020 17:30
Mladi radnik 1925
:
Budućnost
Polet
Karavukovo
16.05.2020
16:30
Vojvodina
Tovariševo
16.05.2020 16:30
Polet
:
Vojvodina
Tvrđava
Bač
16.05.2020
16:30
Omladinac
Bukovac
16.05.2020 16:30
Tvrđava
:
Omladinac
Njegoš
Lovćenac
16.05.2020
17:00
Đurđin
Đurđin
16.05.2020 17:00
Njegoš
:
Đurđin
Obilić (NK)
Novi Kneževac
16.05.2020
17:00
Srbobran
Srbobran
16.05.2020 17:00
Obilić (NK)
:
Srbobran
Napredak
Nadalj
16.05.2020
17:00
Sloga
Ostojićevo
16.05.2020 17:00
Napredak
:
Sloga
Rudar
Vrdnik
16.05.2020
16:30
Ljukovo
Ljukovo
16.05.2020 16:30
Rudar
:
Ljukovo
Omladinac
Stepanovićevo
16.05.2020
17:30
Fruškogorac
Sremska Kamenica
16.05.2020 17:30
Omladinac
:
Fruškogorac
OFK Futog
Futog
16.05.2020
17:30
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
16.05.2020 17:30
OFK Futog
:
RFK Novi Sad 1921
Radnički (K)
Kovin
16.05.2020
17:00
Jugoslavija
Jabuka
16.05.2020 17:00
Radnički (K)
:
Jugoslavija
Rudna Glava
Rudna Glava
16.05.2020
Brestovac
Borski Brestovac
16.05.2020
Rudna Glava
:
Brestovac
Poreč
Donji milanovac
16.05.2020
Nemetali
Donja Bela Reka
16.05.2020
Poreč
:
Nemetali
Krivelj
Krivelj
16.05.2020
BSK
Bukovče
16.05.2020
Krivelj
:
BSK
Hajduk
Rujevica
16.05.2020
17:00
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
16.05.2020 17:00
Hajduk
:
OFK Knjaz
Ozren
Sokobanja
16.05.2020
17:00
PRO Rudar
Podvis
16.05.2020 17:00
Ozren
:
PRO Rudar
Varvarin
Varvarin
16.05.2020
17:00
Trudbenik
Stalać
16.05.2020 17:00
Varvarin
:
Trudbenik
Rakovica
Beogra
16.05.2020
10:00
Poštar Zvezdara
Beograd
16.05.2020 10:00
Rakovica
:
Poštar Zvezdara
Mladost
Čibutkovica
16.05.2020
16:30
Barajevo
Barajevo
16.05.2020 16:30
Mladost
:
Barajevo
Vinča
Vinča (Grocka)
16.05.2020
16:30
Rabrovac
Rabrovac
16.05.2020 16:30
Vinča
:
Rabrovac
Rasovača
Rasovača
16.05.2020
17:00
Padina
Padina
16.05.2020 17:00
Rasovača
:
Padina
Zaplanjac
Gadžin Han
16.05.2020
17:00
Napredak 2012
Krušje
16.05.2020 17:00
Zaplanjac
:
Napredak 2012
Sloga
Milatovac
16.05.2020
17:00
Vinča
Vinča (Topola)
16.05.2020 17:00
Sloga
:
Vinča
Trbunje
Trbunje
16.05.2020
16:30
Dobrič
Pejkovac
16.05.2020 16:30
Trbunje
:
Dobrič
Rudar 1945
Radljevo
16.05.2020
16:30
Pambukovica
Pambukovica
16.05.2020 16:30
Rudar 1945
:
Pambukovica
Crvena Jabuka
Ub
16.05.2020
16:30
Joševa
Joševa
16.05.2020 16:30
Crvena Jabuka
:
Joševa
Jedinstvo 2017
Tutin
16.05.2020
17:30
Miločajac
Miločaj
16.05.2020 17:30
Jedinstvo 2017
:
Miločajac
Mlada krila
Metikoši
16.05.2020
17:30
Mineral 2015
Rudno
16.05.2020 17:30
Mlada krila
:
Mineral 2015
Progorelica
Progorelica
16.05.2020
17:30
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
16.05.2020 17:30
Progorelica
:
Jedinstvo (D)
Sloven
Ruma
16.05.2020
16:30
Fruška Gora
Ruma
16.05.2020 16:30
Sloven
:
Fruška Gora
Jednota
Šid
16.05.2020
16:30
Sremac
Berkasovo
16.05.2020 16:30
Jednota
:
Sremac
Dunav
Banatska Palanka
16.05.2020
17:00
Karaš (J)
Jasenovo
16.05.2020 17:00
Dunav
:
Karaš (J)
Šumadinac
Dragovo
16.05.2020
17:30
Sloboda
Šuljkovac
16.05.2020 17:30
Šumadinac
:
Sloboda
Zenit
Oparić
16.05.2020
17:30
Ursule
Ursule
16.05.2020 17:30
Zenit
:
Ursule
Sinđelić 1934
Vojska
16.05.2020
17:30
Vinorača
Vinorača
16.05.2020 17:30
Sinđelić 1934
:
Vinorača
Dedinje
Beograd
16.05.2020
16:30
Mladi proleter
Beograd
16.05.2020 16:30
Dedinje
:
Mladi proleter
Premijer
Badovinci
16.05.2020
17:30
Napredak
Mačvanski Belotić
16.05.2020 17:30
Premijer
:
Napredak
OFK Šabac
Šabac
16.05.2020
17:30
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
16.05.2020 17:30
OFK Šabac
:
Omladinac 2013 (SL)
Milicionar
Bogatić
16.05.2020
17:30
Cer
Petkovica
16.05.2020 17:30
Milicionar
:
Cer
Radnički
Koceljeva
16.05.2020
17:30
Jevremovac
Jevremovac
16.05.2020 17:30
Radnički
:
Jevremovac
Avala 1939
Beli Potok
16.05.2020
16:30
PKB (PS)
Padinska skela
16.05.2020 16:30
Avala 1939
:
PKB (PS)
Polet S.D.
Suvi Do
16.05.2020
17:00
Zadrugar 1947
Tabanovac
16.05.2020 17:00
Polet S.D.
:
Zadrugar 1947
Rade Milošević
Dubočka
16.05.2020
17:00
Sloga 1952
Veliki Popovac
16.05.2020 17:00
Rade Milošević
:
Sloga 1952
Jasenovac
Krepoljin
16.05.2020
17:00
Mladost (R)
Ranovac
16.05.2020 17:00
Jasenovac
:
Mladost (R)
Žitkovica 2017
Žitkovica
16.05.2020
17:00
Žika Marković Uča
Miljević
16.05.2020 17:00
Žitkovica 2017
:
Žika Marković Uča
OFK Žeželj
Donja Sabanta
16.05.2020
17:00
Ćava
Grošnica
16.05.2020 17:00
OFK Žeželj
:
Ćava
Kapidžija
Kapidžija
16.05.2020
17:00
Rasina
Vitanovac
16.05.2020 17:00
Kapidžija
:
Rasina
Globoder
Globoder
16.05.2020
17:00
Polet
Šavrane
16.05.2020 17:00
Globoder
:
Polet
Budućnost (S)
Samaila
16.05.2020
Koštam Polje
Delimeđe
16.05.2020
Budućnost (S)
:
Koštam Polje
Milakovac 2018
Milakovac
16.05.2020
Partizan (V)
Vrba
16.05.2020
Milakovac 2018
:
Partizan (V)
Sparta
Kaona
16.05.2020
17:30
Polet
Jalovik
16.05.2020 17:30
Sparta
:
Polet
Zmajevac
Belasica
16.05.2020
17:00
Mladost 2015
Mala Reka
16.05.2020 17:00
Zmajevac
:
Mladost 2015
Lomnica
Velika Lomnica
16.05.2020
17:00
Kruševica
Kruševica
16.05.2020 17:00
Lomnica
:
Kruševica
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
16.05.2020
17:00
Dvorane
Dvorane
16.05.2020 17:00
Pepeljevac 1947
:
Dvorane
Vrelo 1971
Milanovac
16.05.2020
17:00
Selište
Selište
16.05.2020 17:00
Vrelo 1971
:
Selište
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
16.05.2020
17:00
Mladost (K)
Krupaja
16.05.2020 17:00
Budućnost (M)
:
Mladost (K)
Laznica
Laznica
16.05.2020
17:00
Homoljac
Žagubica
16.05.2020 17:00
Laznica
:
Homoljac
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 0
Schalke 04
Gelsenkirchen
16.05.2020 15:30
Borussia Dortmund
4 : 0
Schalke 04
RB Leipzig
Leipzig
1 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
16.05.2020 15:30
RB Leipzig
1 : 1
Freiburg
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
16.05.2020 18:30
Eintracht
1 : 3
Borussia M'gladbach
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 3
Hertha BSC
Berlin
16.05.2020 15:30
Hoffenheim
0 : 3
Hertha BSC
Fortuna
Düsseldorf
0 : 0
Paderborn
Paderborn
16.05.2020 15:30
Fortuna
0 : 0
Paderborn
Augsburg
Augsburg
1 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
16.05.2020 15:30
Augsburg
1 : 2
Wolfsburg
Partizan
Beograd
16.05.2020
00:04
Radnički (N)
Niš
16.05.2020 00:04
Partizan
:
Radnički (N)
Napredak
Kruševac
16.05.2020
00:04
Mladost (L)
Lučani
16.05.2020 00:04
Napredak
:
Mladost (L)
Čukarički
Beograd
16.05.2020
00:04
Grafičar
Beograd
16.05.2020 00:04
Čukarički
:
Grafičar
Vojvodina
Novi Sad
16.05.2020
00:04
Rad
Beograd
16.05.2020 00:04
Vojvodina
:
Rad
TSC
Bačka Topola
16.05.2020
00:04
Voždovac
Beograd
16.05.2020 00:04
TSC
:
Voždovac
Spartak ŽK
Subotica
16.05.2020
00:04
Brodarac
Novi Beograd
16.05.2020 00:04
Spartak ŽK
:
Brodarac
Crvena zvezda
Beograd
16.05.2020
00:04
Internacional
Beograd
16.05.2020 00:04
Crvena zvezda
:
Internacional
OFK Beograd
Beograd
16.05.2020
00:04
Trajal
Kruševac
16.05.2020 00:04
OFK Beograd
:
Trajal
Partizan
Beograd
16.05.2020
00:03
Radnički (N)
Niš
16.05.2020 00:03
Partizan
:
Radnički (N)
Kiker
Kraljevo
16.05.2020
00:03
Mačva
Šabac
16.05.2020 00:03
Kiker
:
Mačva
Čukarički
Beograd
16.05.2020
00:03
RFK Grafičar
Beograd
16.05.2020 00:03
Čukarički
:
RFK Grafičar
Vojvodina
Novi Sad
16.05.2020
00:03
Rad
Beograd
16.05.2020 00:03
Vojvodina
:
Rad
Teleoptik
Zemun
16.05.2020
00:03
Zemun
Zemun
16.05.2020 00:03
Teleoptik
:
Zemun
Spartak ŽK
Subotica
16.05.2020
00:03
Brodarac
Beograd
16.05.2020 00:03
Spartak ŽK
:
Brodarac
Crvena zvezda
Beograd
16.05.2020
00:03
Apolon 4
Kragujevac
16.05.2020 00:03
Crvena zvezda
:
Apolon 4
Real Niš
Niš
16.05.2020
00:03
OFK Vršac
Vršac
16.05.2020 00:03
Real Niš
:
OFK Vršac
Bačka
Pačir
16.05.2020
10:00
Vinogradar
Hajdukovo
16.05.2020 10:00
Bačka
:
Vinogradar
Arena SU
Subotica
16.05.2020
10:00
Subotica '08
Subotica
16.05.2020 10:00
Arena SU
:
Subotica '08
TSC
Bačka Topola
16.05.2020
14:00
Bajša
Bajša
16.05.2020 14:00
TSC
:
Bajša
AFK
Ada
16.05.2020
10:00
Čantavir
Čantavir
16.05.2020 10:00
AFK
:
Čantavir
Subotica '07
Subotica
16.05.2020
10:00
Radnički 1905
Bajmok
16.05.2020 10:00
Subotica '07
:
Radnički 1905
Ženski FK
Loznica
16.05.2020
11:00
Radnički Stobex
Klupci
16.05.2020 11:00
Ženski FK
:
Radnički Stobex
Rađ
Krupanj
16.05.2020
11:00
Respekt
Loznica
16.05.2020 11:00
Rađ
:
Respekt
Loznica
Loznica
16.05.2020
11:00
Podrinje
Lozničko Polje
16.05.2020 11:00
Loznica
:
Podrinje
Jadar 07
Loznica
16.05.2020
11:00
Jedinstvo
Mali Zvornik
16.05.2020 11:00
Jadar 07
:
Jedinstvo

Rukomet

Jugović
Kać
16.05.2020
Vrbas Petrol
Vrbas
16.05.2020
Jugović
:
Vrbas Petrol
Smederevo
Smederevo
16.05.2020
Lavovi BP
Bačka Palanka
16.05.2020
Smederevo
:
Lavovi BP
SC Voždovac 2012
Beograd
16.05.2020
Jedinstvo
Novi Bečej
16.05.2020
SC Voždovac 2012
:
Jedinstvo
Crvenka
Crvenka
16.05.2020
Morava
Velika Plana
16.05.2020
Crvenka
:
Morava
Mačva (B)
Bogatić
16.05.2020
Kolubara
Lazarevac
16.05.2020
Mačva (B)
:
Kolubara