XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 156 utakmica za dan
Subota, 2 Maj 2020


Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
02.05.2020
16:30
Takovo
Gornji Milanovac
02.05.2020 16:30
Budućnost Krušik 2014
:
Takovo
Mokra Gora
Zubin Potok
02.05.2020
16:30
RSK
Rabrovo
02.05.2020 16:30
Mokra Gora
:
RSK
Tutin
Tutin
02.05.2020
16:30
Jedinstvo
Ub
02.05.2020 16:30
Tutin
:
Jedinstvo
Šumadija (A)
Aranđelovac
02.05.2020
16:30
Loznica
Loznica
02.05.2020 16:30
Šumadija (A)
:
Loznica
Borac 1926
Čačak
02.05.2020
16:30
Mačva 1929
Bogatić
02.05.2020 16:30
Borac 1926
:
Mačva 1929
Mladi radnik 1926
Požarevac
02.05.2020
16:30
Sloga (K)
Kraljevo
02.05.2020 16:30
Mladi radnik 1926
:
Sloga (K)
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
02.05.2020
16:30
Sušica
Kragujevac
02.05.2020 16:30
Sloga 33
:
Sušica
Bečej 1918
Bečej
02.05.2020
16:30
OFK Vršac
Vršac
02.05.2020 16:30
Bečej 1918
:
OFK Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
02.05.2020
16:30
Dunav
Stari Banovci
02.05.2020 16:30
Dinamo 1945
:
Dunav
Kozara
Banatsko Veliko Selo
02.05.2020
16:30
Hajduk 1912
Kula
02.05.2020 16:30
Kozara
:
Hajduk 1912
Bratstvo 1946
Prigrevica
02.05.2020
16:30
Bačka 1901
Subotica
02.05.2020 16:30
Bratstvo 1946
:
Bačka 1901
1. Maj Ruma
Ruma
02.05.2020
16:30
Radnički 1912
Sombor
02.05.2020 16:30
1. Maj Ruma
:
Radnički 1912
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.05.2020
16:30
Borac
Sakule
02.05.2020 16:30
Radnički (Zr)
:
Borac
OFK Sinđelić
Niš
02.05.2020
16:30
Temnić 1924
Varvarin
02.05.2020 16:30
OFK Sinđelić
:
Temnić 1924
Trstenik PPT
Trstenik
02.05.2020
16:30
Vlasina
Vlasotince
02.05.2020 16:30
Trstenik PPT
:
Vlasina
GFK Dubočica
Leskovac
02.05.2020
16:30
Car Konstantin
Niš
02.05.2020 16:30
GFK Dubočica
:
Car Konstantin
GFK Jagodina
Jagodina
02.05.2020
16:30
Radan
Lebane
02.05.2020 16:30
GFK Jagodina
:
Radan
OFK Topličanin
Prokuplje
02.05.2020
16:30
Dunav
Prahovo
02.05.2020 16:30
OFK Topličanin
:
Dunav
OFK Mladenovac
Mladenovac
02.05.2020
16:30
Radnički (O)
Obrenovac
02.05.2020 16:30
OFK Mladenovac
:
Radnički (O)
BSK Borča
Borča
02.05.2020
16:30
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.05.2020 16:30
BSK Borča
:
Radnički (NB)
OFK Beograd
Beograd
02.05.2020
16:30
IMT
Beograd
02.05.2020 16:30
OFK Beograd
:
IMT
GSP Polet Dorćol
Beograd
02.05.2020
11:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
02.05.2020 11:00
GSP Polet Dorćol
:
Stepojevac Vaga
Teleoptik
Zemun
02.05.2020
10:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
02.05.2020 10:00
Teleoptik
:
TEK Sloga
Sloga 1924
Batočina
02.05.2020
16:30
OFK Napredak
Markovac
02.05.2020 16:30
Sloga 1924
:
OFK Napredak
Karađorđe
Topola
02.05.2020
16:30
VGSK
Veliko Gradište
02.05.2020 16:30
Karađorđe
:
VGSK
Ribnica
Mionica
02.05.2020
16:30
Brezovica
Brezovica
02.05.2020 16:30
Ribnica
:
Brezovica
Spartak
Ljig
02.05.2020
16:30
Zadrugar
Lajkovac
02.05.2020 16:30
Spartak
:
Zadrugar
Goč
Vrnjačka Banja
02.05.2020
16:30
Zvečan
Zvečan
02.05.2020 16:30
Goč
:
Zvečan
Omladinac
Novo Selo
02.05.2020
16:30
Radnik
Ušće
02.05.2020 16:30
Omladinac
:
Radnik
FAP
Priboj
02.05.2020
16:30
Sloga (S)
Sjenica
02.05.2020 16:30
FAP
:
Sloga (S)
GFK Sloboda
Užice
02.05.2020
16:30
Sevojno
Sevojno
02.05.2020 16:30
GFK Sloboda
:
Sevojno
Crnokosa
Kosjerić
02.05.2020
16:30
Jasen
Brodarevo
02.05.2020 16:30
Crnokosa
:
Jasen
Sloga
Čonoplja
02.05.2020
16:30
Bačka
Pačir
02.05.2020 16:30
Sloga
:
Bačka
Radnički
Sombor
02.05.2020
16:30
Vojvodina
Bačko Gradište
02.05.2020 16:30
Radnički
:
Vojvodina
Crvenka
Crvenka
02.05.2020
16:30
OFK Vrbas
Vrbas
02.05.2020 16:30
Crvenka
:
OFK Vrbas
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
02.05.2020
16:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
02.05.2020 16:30
OFK Stari Grad
:
Mladost (BP)
Tekstilac
Odžaci
02.05.2020
16:30
Mladost APA
Apatin
02.05.2020 16:30
Tekstilac
:
Mladost APA
Krila Krajine
Bačka Palanka
02.05.2020
16:30
Tisa
Adorjan
02.05.2020 16:30
Krila Krajine
:
Tisa
Bajša
Bajša
02.05.2020
16:30
ČSK Pivara
Čelarevo
02.05.2020 16:30
Bajša
:
ČSK Pivara
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
02.05.2020
16:30
Radnički (NP)
Nova Pazova
02.05.2020 16:30
Podrinje
:
Radnički (NP)
Mladost (NS)
Novi Sad
02.05.2020
16:30
Hajduk (D)
Divoš
02.05.2020 16:30
Mladost (NS)
:
Hajduk (D)
Cement
Beočin
02.05.2020
16:30
Sloga (E)
Erdevik
02.05.2020 16:30
Cement
:
Sloga (E)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
02.05.2020
16:30
Crvena zvezda
Novi Sad
02.05.2020 16:30
Mladost (BJ)
:
Crvena zvezda
Sloboda
Novi Kozarci
02.05.2020
16:30
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
02.05.2020 16:30
Sloboda
:
Crvena zvezda (VS)
Begej
Žitište
02.05.2020
16:30
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
02.05.2020 16:30
Begej
:
Proleter (BK)
Sloga
Plandište
02.05.2020
16:30
ŽAK
Kikinda
02.05.2020 16:30
Sloga
:
ŽAK
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
02.05.2020
16:30
Naftagas
Elemir
02.05.2020 16:30
Jedinstvo (NB)
:
Naftagas
Krajina
Krajišnik
02.05.2020
16:30
Kikinda 1909
Kikinda
02.05.2020 16:30
Krajina
:
Kikinda 1909
Nebeski Andjeli
Vranje
02.05.2020
16:30
Akademija 10
Prokuplje
02.05.2020 16:30
Nebeski Andjeli
:
Akademija 10
Pčinja
Trgovište
02.05.2020
16:30
Polet 1980
Laplje Selo
02.05.2020 16:30
Pčinja
:
Polet 1980
OFK Kosanica
Kuršumlija
02.05.2020
16:30
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
02.05.2020 16:30
OFK Kosanica
:
Svetlost Badnjevac
Budućnost
Orašje
02.05.2020
16:30
Morava
Vladičin Han
02.05.2020 16:30
Budućnost
:
Morava
Bor 1919
Bor
02.05.2020
16:30
Jedinstvo (P)
Pirot
02.05.2020 16:30
Bor 1919
:
Jedinstvo (P)
Brodoremont
Kladovo
02.05.2020
16:30
Rtanj
Boljevac
02.05.2020 16:30
Brodoremont
:
Rtanj
Balkanski
Dimitrovgrad
02.05.2020
16:30
Timok 1919
Zaječar
02.05.2020 16:30
Balkanski
:
Timok 1919
BSK
Bogovina
02.05.2020
16:30
Hajduk Veljko
Negotin
02.05.2020 16:30
BSK
:
Hajduk Veljko
Jedinstvo 1936
Kruševac
02.05.2020
16:30
Levač
Rekovac
02.05.2020 16:30
Jedinstvo 1936
:
Levač
Blagotin
Poljna
02.05.2020
16:30
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
02.05.2020 16:30
Blagotin
:
Jastrebac
Svrljig
Svrljig
02.05.2020
16:30
OFK Napredak 1929
Aleksinac
02.05.2020 16:30
Svrljig
:
OFK Napredak 1929
Napredak
Medoševac
02.05.2020
16:30
Prva Iskra
Barič
02.05.2020 16:30
Napredak
:
Prva Iskra
Studenski Grad
Novi Beograd
02.05.2020
16:30
BSK Batajnica
Batajnica
02.05.2020 16:30
Studenski Grad
:
BSK Batajnica
Turbina
Vreoci
02.05.2020
16:30
BASK
Beograd
02.05.2020 16:30
Turbina
:
BASK
Đerdap
Golubac
02.05.2020
16:30
Mlava (ML)
Malo Laole
02.05.2020 16:30
Đerdap
:
Mlava (ML)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
02.05.2020
16:30
Borac (Ž)
Žabari
02.05.2020 16:30
Trgovački
:
Borac (Ž)
Radnik (Ub)
Ub
02.05.2020
16:30
Rubribreza
Rubribreza
02.05.2020 16:30
Radnik (Ub)
:
Rubribreza
Karađorđe
Ribnica
02.05.2020
17:00
Tavnik
Tavnik
02.05.2020 17:00
Karađorđe
:
Tavnik
Polet
Karavukovo
02.05.2020
16:30
Budućnost (M)
Mladenovo
02.05.2020 16:30
Polet
:
Budućnost (M)
Tvrđava
Bač
02.05.2020
16:30
Slavija
Pivnice
02.05.2020 16:30
Tvrđava
:
Slavija
Sloga
Ostojićevo
02.05.2020
17:00
Preporod
Novi Žednik
02.05.2020 17:00
Sloga
:
Preporod
Radnički 1905
Bajmok
02.05.2020
17:00
Panonija IM Topola
Panonija
02.05.2020 17:00
Radnički 1905
:
Panonija IM Topola
Srbobran
Srbobran
02.05.2020
17:00
Jadran
Feketić
02.05.2020 17:00
Srbobran
:
Jadran
Proleter (RS)
Ravno Selo
02.05.2020
17:00
Proleter (Nj)
Njegoševo
02.05.2020 17:00
Proleter (RS)
:
Proleter (Nj)
Njegoš
Lovćenac
02.05.2020
17:00
Obilić (NK)
Novi Kneževac
02.05.2020 17:00
Njegoš
:
Obilić (NK)
Rudar
Vrdnik
02.05.2020
16:30
Železničar
Inđija
02.05.2020 16:30
Rudar
:
Železničar
Fruškogorski partizan
Bukovac
02.05.2020
17:00
Bačka (B)
Begeč
02.05.2020 17:00
Fruškogorski partizan
:
Bačka (B)
Slavija
Novi Sad
02.05.2020
17:00
OFK Sirig
Sirig
02.05.2020 17:00
Slavija
:
OFK Sirig
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
02.05.2020
17:00
Petrovaradin
Petrovaradin
02.05.2020 17:00
RFK Novi Sad 1921
:
Petrovaradin
OFK Futog
Futog
02.05.2020
17:00
TSK
Temerin
02.05.2020 17:00
OFK Futog
:
TSK
BAK
Bela Crkva
02.05.2020
17:00
Partizan (G)
Gaj
02.05.2020 17:00
BAK
:
Partizan (G)
Partizan (U)
Uljma
02.05.2020
17:00
Budućnost (A)
Alibunar
02.05.2020 17:00
Partizan (U)
:
Budućnost (A)
Rudna Glava
Rudna Glava
02.05.2020
Ključ
Podvrška
02.05.2020
Rudna Glava
:
Ključ
Poreč
Donji milanovac
02.05.2020
Radnički
Klokočevac
02.05.2020
Poreč
:
Radnički
Krivelj
Krivelj
02.05.2020
Polet
Jabukovac
02.05.2020
Krivelj
:
Polet
Varvarin
Varvarin
02.05.2020
17:00
Sebečevac
Sebečevac
02.05.2020 17:00
Varvarin
:
Sebečevac
Morava (KS)
Kočino Selo
02.05.2020
17:00
Bratstvo
Međureč
02.05.2020 17:00
Morava (KS)
:
Bratstvo
Rakovica
Beogra
02.05.2020
10:00
Šumadinac
Bečmen
02.05.2020 10:00
Rakovica
:
Šumadinac
Mladost
Čibutkovica
02.05.2020
16:30
OFK Zabrežje
Zabrežje
02.05.2020 16:30
Mladost
:
OFK Zabrežje
Radnički 1924
Kočane
02.05.2020
16:30
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
02.05.2020 16:30
Radnički 1924
:
Moravac (ZT)
Sloga
Milatovac
02.05.2020
16:30
Plaskovac
Plaskovac
02.05.2020 16:30
Sloga
:
Plaskovac
Trbunje
Trbunje
02.05.2020
16:00
Jug Bogdan
Đakus
02.05.2020 16:00
Trbunje
:
Jug Bogdan
Rudar 1945
Radljevo
02.05.2020
16:30
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
02.05.2020 16:30
Rudar 1945
:
Strmovo 1968
Crvena Jabuka
Ub
02.05.2020
16:30
Kolubara (J)
Jabučje
02.05.2020 16:30
Crvena Jabuka
:
Kolubara (J)
Jedinstvo 2017
Tutin
02.05.2020
17:00
Borac (A)
Adrani
02.05.2020 17:00
Jedinstvo 2017
:
Borac (A)
Mlada krila
Metikoši
02.05.2020
17:00
Lazac
Lazac
02.05.2020 17:00
Mlada krila
:
Lazac
Progorelica
Progorelica
02.05.2020
17:00
Miločajac
Miločaj
02.05.2020 17:00
Progorelica
:
Miločajac
Jednota
Šid
02.05.2020
16:30
Graničar 1924
Adaševci
02.05.2020 16:30
Jednota
:
Graničar 1924
Ursule
Ursule
02.05.2020
17:00
Budućnost
Đurinac
02.05.2020 17:00
Ursule
:
Budućnost
Sloga
Voljavče
02.05.2020
17:00
Mladost
Gložane
02.05.2020 17:00
Sloga
:
Mladost
Kupinovac
Kupinovac
02.05.2020
17:00
Zenit
Oparić
02.05.2020 17:00
Kupinovac
:
Zenit
Dedinje
Beograd
02.05.2020
16:30
Bežanija
Novi Beograd
02.05.2020 16:30
Dedinje
:
Bežanija
Potisje
Kanjiža
02.05.2020
17:00
Šampion
Orom
02.05.2020 17:00
Potisje
:
Šampion
Premijer
Badovinci
02.05.2020
17:00
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
02.05.2020 17:00
Premijer
:
Zadrugar
OFK Šabac
Šabac
02.05.2020
17:00
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
02.05.2020 17:00
OFK Šabac
:
Budućnost 1929 (ZM)
Milicionar
Bogatić
02.05.2020
17:00
Lipolist
Lipolist
02.05.2020 17:00
Milicionar
:
Lipolist
Studenac
Gornja Koviljača
02.05.2020
17:00
Gučevo 1929
Banja Koviljača
02.05.2020 17:00
Studenac
:
Gučevo 1929
Radnički
Koceljeva
02.05.2020
17:00
PSK
Provo
02.05.2020 17:00
Radnički
:
PSK
Polet S.D.
Suvi Do
02.05.2020
16:30
Borac (V)
Vukovac
02.05.2020 16:30
Polet S.D.
:
Borac (V)
Rade Milošević
Dubočka
02.05.2020
16:30
Manastirica
Manastirica
02.05.2020 16:30
Rade Milošević
:
Manastirica
Jasenovac
Krepoljin
02.05.2020
16:30
Sloga 1952
Veliki Popovac
02.05.2020 16:30
Jasenovac
:
Sloga 1952
Žitkovica 2017
Žitkovica
02.05.2020
16:30
Dizel
Bare
02.05.2020 16:30
Žitkovica 2017
:
Dizel
OFK Žeželj
Donja Sabanta
02.05.2020
16:30
Divostin
Kragujevac
02.05.2020 16:30
OFK Žeželj
:
Divostin
Globoder
Globoder
02.05.2020
17:00
Čarapan
Kruševac
02.05.2020 17:00
Globoder
:
Čarapan
Budućnost (S)
Samaila
02.05.2020
Sloga Obrva
Obrva
02.05.2020
Budućnost (S)
:
Sloga Obrva
Milakovac 2018
Milakovac
02.05.2020
Studen Vitez
Studenica
02.05.2020
Milakovac 2018
:
Studen Vitez
Sparta
Kaona
02.05.2020
17:00
Skupljen 2013
Skupljen
02.05.2020 17:00
Sparta
:
Skupljen 2013
Lomnica
Velika Lomnica
02.05.2020
17:00
Padež
Padež
02.05.2020 17:00
Lomnica
:
Padež
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
02.05.2020
17:00
Mladost 2015
Mala Reka
02.05.2020 17:00
Pepeljevac 1947
:
Mladost 2015
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
02.05.2020
16:30
Bliznak-Medveđica
Bliznak
02.05.2020 16:30
Budućnost (M)
:
Bliznak-Medveđica
Laznica
Laznica
02.05.2020
16:30
Mladost (K)
Krupaja
02.05.2020 16:30
Laznica
:
Mladost (K)
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
02.05.2020
TSC
Kanjiža
02.05.2020
ŽGFK Lavice Dubočica
:
TSC
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
02.05.2020
Spartak DOO
Subotica
02.05.2020
ŽFU Zvezda B 2018
:
Spartak DOO
Napredak Junior 2018
Kruševac
02.05.2020
Rad
Beograd
02.05.2020
Napredak Junior 2018
:
Rad
Radnički 2012
Niš
02.05.2020
Kolubara
Lazarevac
02.05.2020
Radnički 2012
:
Kolubara
Mačva
Šabac
02.05.2020
Majdanpek
Majdanpek
02.05.2020
Mačva
:
Majdanpek
Partizan
Beograd
02.05.2020
00:04
Napredak
Kruševac
02.05.2020 00:04
Partizan
:
Napredak
Čukarički
Beograd
02.05.2020
00:04
Radnički (N)
Niš
02.05.2020 00:04
Čukarički
:
Radnički (N)
Vojvodina
Novi Sad
02.05.2020
00:04
Mladost (L)
Lučani
02.05.2020 00:04
Vojvodina
:
Mladost (L)
TSC
Bačka Topola
02.05.2020
00:04
Grafičar
Beograd
02.05.2020 00:04
TSC
:
Grafičar
Spartak ŽK
Subotica
02.05.2020
00:04
Rad
Beograd
02.05.2020 00:04
Spartak ŽK
:
Rad
Crvena zvezda
Beograd
02.05.2020
00:04
Voždovac
Beograd
02.05.2020 00:04
Crvena zvezda
:
Voždovac
OFK Beograd
Beograd
02.05.2020
00:04
Brodarac
Novi Beograd
02.05.2020 00:04
OFK Beograd
:
Brodarac
Trajal
Kruševac
02.05.2020
00:04
Internacional
Beograd
02.05.2020 00:04
Trajal
:
Internacional
Partizan
Beograd
02.05.2020
00:03
Kiker
Kraljevo
02.05.2020 00:03
Partizan
:
Kiker
Čukarički
Beograd
02.05.2020
00:03
Radnički (N)
Niš
02.05.2020 00:03
Čukarički
:
Radnički (N)
Vojvodina
Novi Sad
02.05.2020
00:03
Mačva
Šabac
02.05.2020 00:03
Vojvodina
:
Mačva
Teleoptik
Zemun
02.05.2020
00:03
RFK Grafičar
Beograd
02.05.2020 00:03
Teleoptik
:
RFK Grafičar
Spartak ŽK
Subotica
02.05.2020
00:03
Rad
Beograd
02.05.2020 00:03
Spartak ŽK
:
Rad
Crvena zvezda
Beograd
02.05.2020
00:03
Zemun
Zemun
02.05.2020 00:03
Crvena zvezda
:
Zemun
Real Niš
Niš
02.05.2020
00:03
Brodarac
Beograd
02.05.2020 00:03
Real Niš
:
Brodarac
OFK Vršac
Vršac
02.05.2020
00:03
Apolon 4
Kragujevac
02.05.2020 00:03
OFK Vršac
:
Apolon 4
Obilić
Novi Kneževac
02.05.2020
11:00
Bečej 1918
Bečej
02.05.2020 11:00
Obilić
:
Bečej 1918
Bačka
Pačir
02.05.2020
10:00
Preporod
Novi Žednik
02.05.2020 10:00
Bačka
:
Preporod
TSC
Bačka Topola
02.05.2020
15:30
Spartak '06
Subotica
02.05.2020 15:30
TSC
:
Spartak '06
TSC
Bačka Topola
02.05.2020
14:00
Spartak
Subotica
02.05.2020 14:00
TSC
:
Spartak
AFK
Ada
02.05.2020
11:00
Vinogradar
Hajdukovo
02.05.2020 11:00
AFK
:
Vinogradar
Subotica '07
Subotica
02.05.2020
10:00
Bajša
Bajša
02.05.2020 10:00
Subotica '07
:
Bajša
Radnički 1905
Bajmok
02.05.2020
10:00
Čantavir
Čantavir
02.05.2020 10:00
Radnički 1905
:
Čantavir
Ženski FK
Loznica
02.05.2020
11:00
Rađ
Krupanj
02.05.2020 11:00
Ženski FK
:
Rađ
Jadar 07
Loznica
02.05.2020
11:00
Radnički Stobex
Klupci
02.05.2020 11:00
Jadar 07
:
Radnički Stobex
Loznica
Loznica
02.05.2020
11:00
Respekt
Loznica
02.05.2020 11:00
Loznica
:
Respekt
Podrinje
Lozničko Polje
02.05.2020
11:00
Jedinstvo
Mali Zvornik
02.05.2020 11:00
Podrinje
:
Jedinstvo

Rukomet

Smederevo
Smederevo
02.05.2020
Vrbas Petrol
Vrbas
02.05.2020
Smederevo
:
Vrbas Petrol
SC Voždovac 2012
Beograd
02.05.2020
Jugović
Kać
02.05.2020
SC Voždovac 2012
:
Jugović
Crvenka
Crvenka
02.05.2020
Lavovi BP
Bačka Palanka
02.05.2020
Crvenka
:
Lavovi BP
Mačva (B)
Bogatić
02.05.2020
Jedinstvo
Novi Bečej
02.05.2020
Mačva (B)
:
Jedinstvo
Sivac 69
Sivac
02.05.2020
Morava
Velika Plana
02.05.2020
Sivac 69
:
Morava