XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
17.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.05.2017 16:30 Karađorđe (T) 0 : 1 Smederevo 1924
18.05.2017 16:30 Jošanica 1 : 1 Jedinstvo Putevi
17.05.2017 16:30 Šumadija 1903 1 : 1 Loznica
17.05.2017 16:30 Sloga (P) 3 : 1 Zlatibor (Č)
17.05.2017 16:30 FAP 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
17.05.2017 16:30 Mokra Gora 1 : 3 Polet (LJ)
17.05.2017 16:30 Železničar 3 : 1 Mihajlovac 1934
17.05.2017 16:30 Šapine 0 : 1 Radnički 1923
18.05.2017 20:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 27 15 10 2 55
2 Sloga (P) 27 16 4 7 52
3 Budućnost Krušik 2014 27 15 7 5 52
4 Šapine 27 13 6 8 45
5 Šumadija 1903 27 11 5 11 38
6 Zlatibor (Č) 27 9 11 7 38
7 Smederevo 1924 27 11 4 12 37
8 Karađorđe (T) 27 8 9 10 33
9 Polet (LJ) 27 9 6 12 33
10 FAP 27 7 11 9 32
11 Jedinstvo Putevi 27 8 7 12 31
12 Mihajlovac 1934 27 7 9 11 30
13 Loznica 27 8 5 14 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mokra Gora 27 8 5 14 29
15 Železničar 27 8 5 14 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Morava Jošanica 27 5 12 10 27
28.kolo
Sledeće kolo
20/21.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.05.2017 16:30 Smederevo 1924 0 : 0 Šapine
20.05.2017 11:00 Radnički 1923 1 : 0 Železničar
21.05.2017 16:30 Mihajlovac 1934 0 : 0 Mokra Gora
21.05.2017 11:00 Polet (LJ) 2 : 0 FAP
20.05.2017 16:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Sloga (P)
20.05.2017 16:30 Zlatibor (Č) 2 : 0 Šumadija 1903
21.05.2017 16:30 Loznica 3 : 2 Jošanica
21.05.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Karađorđe (T)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu