XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 OFK Sinđelić - Borac (B) 2:1
2 26.08.2012 17:00 Sloga - OFK Sinđelić 0:1
3 02.09.2012 16:30 OFK Sinđelić - Radnik 1:0
4 09.09.2012 11:00 Car Konstantin - OFK Sinđelić 0:2
5 16.09.2012 16:00 OFK Sinđelić - Dubočica 1923 1:0
6 23.09.2012 16:00 Radnički (S) - OFK Sinđelić 1:0
7 30.09.2012 15:30 OFK Sinđelić - Kopaonik 1:0
8 07.10.2012 15:30 Radnički (P) - OFK Sinđelić 0:1
9 14.10.2012 15:00 OFK Sinđelić - Morava (Ć) 2:0
10 21.10.2012 15:00 Dinamo - OFK Sinđelić 0:0
11 28.10.2012 14:00 OFK Sinđelić - Trstenik PPT 1:0
12 04.11.2012 14:00 Moravac Orion - OFK Sinđelić 1:1
13 10.11.2012 13:30 OFK Sinđelić - Trgovački 1:0
14 18.11.2012 13:30 OFK Sinđelić - Žitorađa 1:0
15 25.11.2012 13:00 Hajduk Veljko - OFK Sinđelić 3:1
16 20.03.2013 15:00 Borac (B) - OFK Sinđelić 0:1
17 24.03.2013 15:00 OFK Sinđelić - Sloga 3:0
18 31.03.2013 15:30 Radnik - OFK Sinđelić 1:0
19 07.04.2013 16:00 OFK Sinđelić - Car Konstantin 1:0
20 14.04.2013 16:00 Dubočica 1923 - OFK Sinđelić 0:0
21 17.04.2013 16:00 OFK Sinđelić - Radnički (S) 2:1
22 21.04.2013 16:30 Kopaonik - OFK Sinđelić 2:1
23 28.04.2013 16:30 OFK Sinđelić - Radnički (P) 1:0
24 04.05.2013 16:30 Morava (Ć) - OFK Sinđelić 1:1
25 08.05.2013 16:30 OFK Sinđelić - Dinamo 1:0
26 12.05.2013 16:30 Trstenik PPT - OFK Sinđelić 0:1
27 19.05.2013 17:00 OFK Sinđelić - Moravac Orion 2:0
28 26.05.2013 17:30 Trgovački - OFK Sinđelić 3:1
29 02.06.2013 17:30 Žitorađa - OFK Sinđelić 0:0
30 09.06.2013 17:30 OFK Sinđelić - Hajduk Veljko 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga SrbijePobednik baraž dvomeča Radnik - OFK Sindjelić obezbediće plasman u PLS. Radnik (-1) 30 21 3 6 65
2 Baraž Pobednik baraž dvomeča Radnik - OFK Sindjelić obezbediće plasman u PLS. OFK Sinđelić 30 20 5 5 65
3 Radnički (P) 30 19 4 7 61
4 Moravac Orion 30 13 10 7 49
5 Žitorađa 30 14 5 11 47
6 Dubočica 1923 30 13 5 12 44
7 Hajduk Veljko 30 11 8 11 41
8 Sloga 30 12 5 13 41
9 Morava (Ć) 30 13 2 15 41
10 Kopaonik (-1) 30 11 7 12 39
11 Radnički (S) 30 11 5 14 38
12 Klub se ugasio Trgovački 30 11 4 15 37
13 Car Konstantin 30 10 6 14 36
14 Trstenik PPT (-1) 30 10 6 14 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Dinamo 30 9 4 17 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Borac (B) 30 1 3 26 6