XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2012 17:00 Sloga - Mladost (K) 1:5
2 25.08.2012 17:00 Mladost (K) - Polet 3:2
3 01.09.2012 17:00 Graničar (G) - Mladost (K) 3:0
4 08.09.2012 16:30 Mladost (K) - Kula 1:0
5 15.09.2012 16:30 OFK Mladost - Mladost (K) 0:0
6 23.09.2012 16:00 Kordun - Mladost (K) 1:0
7 29.09.2012 16:00 Mladost (K) - Omladinac (B) 1:2
8 07.10.2012 15:30 Graničar (R) - Mladost (K) 4:0
9 13.10.2012 15:30 Mladost (K) - Borac 4:4
10 21.10.2012 15:00 Omladinac (D) - Mladost (K) 4:0
11 27.10.2012 14:00 Mladost (K) - PIK 1:2
12 04.11.2012 14:00 BSK - Mladost (K) 3:6
13 10.11.2012 14:00 Mladost (K) - Zadrugar 2:3
14 17.11.2012 13:30 Radnički - Mladost (K) 2:1
15 24.11.2012 13:00 Mladost (K) - Hajduk 3:4
16 23.03.2013 15:00 Mladost (K) - Sloga 0:0
17 30.03.2013 15:30 Polet - Mladost (K) 3:0
18 06.04.2013 15:30 Mladost (K) - Graničar (G) 5:2
19 14.04.2013 16:00 Kula - Mladost (K) 2:1
20 20.04.2013 16:00 Mladost (K) - OFK Mladost 1:2
21 24.04.2013 16:00 Mladost (K) - Kordun 3:0
22 28.04.2013 16:30 Omladinac (B) - Mladost (K) 0:2
23 04.05.2013 16:30 Mladost (K) - Graničar (R) 1:4
24 08.05.2013 17:00 Borac - Mladost (K) 3:1
25 11.05.2013 17:00 Mladost (K) - Omladinac (D) 0:0
26 19.05.2013 17:00 PIK - Mladost (K) 3:0
27 25.05.2013 17:00 Mladost (K) - BSK 4:2
28 02.06.2013 17:00 Zadrugar - Mladost (K) 1:2
29 09.06.2013 17:00 Mladost (K) - Radnički 3:1
30 16.06.2013 17:00 Hajduk - Mladost (K) 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" PIK 30 28 2 0 86
2 OFK Mladost 30 19 6 5 63
3 Zadrugar 30 13 7 10 46
4 BSK 30 12 4 14 40
5 Hajduk 30 12 4 14 40
6 Polet 30 12 3 15 39
7 Kula 30 11 6 13 39
8 Borac 30 11 6 13 39
9 Kordun 30 10 9 11 39
10 Sloga 30 11 6 13 39
11 Omladinac (D) 30 10 8 12 38
12 Graničar (G) 30 12 2 16 38
13 Omladinac (B) 30 12 1 17 37
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Graničar (R) 30 10 5 15 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Mladost (K) 30 10 4 16 34
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci Radnički 30 8 5 17 29
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu