XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Bačka - Preporod 0:2
2 25.08.2013 17:00 Preporod - Proleter 2:0
3 01.09.2013 16:30 Čantavir - Preporod 0:1
4 08.09.2013 16:30 Preporod - Panonija IM Topola 1:0
5 15.09.2013 16:00 Bajša - Preporod 0:1
6 22.09.2013 16:00 Preporod - Tavankut 0:0
7 28.09.2013 15:30 Čoka - Preporod 2:2
8 06.10.2013 15:30 Preporod - Vinogradar 5:1
9 12.10.2013 15:00 Olimpija (G) - Preporod 3:1
10 20.10.2013 14:30 Preporod - Jadran 2:1
11 27.10.2013 13:30 Preporod - AFK 1:0
12 02.11.2013 13:00 Njegoš - Preporod 0:1
13 10.11.2013 13:00 Preporod - Krivaja 0:1
14 16.11.2013 13:00 Subotica - Preporod 4:0
15 24.11.2013 13:00 Preporod - Olimpija (TS) 5:1
16 16.03.2014 15:00 Preporod - Bačka 1:0
17 23.03.2014 15:30 Proleter - Preporod 0:1
18 30.03.2014 16:30 Preporod - Čantavir 4:0
19 05.04.2014 16:30 Panonija IM Topola - Preporod 2:1
20 13.04.2014 16:30 Preporod - Bajša 4:0
21 16.04.2014 16:30 Tavankut - Preporod 2:0
22 20.04.2014 17:00 Preporod - Čoka 4:0
23 27.04.2014 17:00 Vinogradar - Preporod 4:1
24 04.05.2014 17:00 Preporod - Olimpija (G) 0:2
25 10.05.2014 17:00 Jadran - Preporod 3:2
26 24.05.2014 17:00 AFK - Preporod 0:3
27 28.05.2014 17:30 Preporod - Njegoš 5:0
28 31.05.2014 17:30 Krivaja - Preporod 2:3
29 08.06.2014 17:30 Preporod - Subotica 2:0
30 15.06.2014 17:30 Olimpija (TS) - Preporod 6:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu Subotica 30 23 5 2 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu Jadran 30 19 5 6 62
3 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu Preporod 30 19 2 9 59
4 Beleška: Odustala od plasmana u novoformiranu Bačku zonu Olimpija (G) 30 17 4 9 55
5 Prelazi u ligu višeg ranga Bačka zonaPlasman u novoformiranu Bačku zonu Tavankut 30 15 6 9 51
6 Krivaja 30 14 4 12 46
7 Vinogradar 30 13 4 13 43
8 Bajša 30 10 10 10 40
9 Panonija IM Topola 30 9 10 11 37
10 Proleter 30 10 7 13 37
11 Njegoš 30 9 6 15 33
12 Čoka 30 8 8 14 32
13 Bačka 30 8 6 16 30
14 AFK 30 8 4 18 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga OFL Kanjiža-Senta-Ada Olimpija (TS) (-1) 30 7 7 16 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Čantavir 30 5 4 21 19
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu