XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Jedinstvo (BP) - Balkanski 0:3
2 23.08.2014 17:00 Balkanski - BSK Bujanovac 4:1
3 31.08.2014 16:30 Mladost - Balkanski 1:3
4 06.09.2014 16:30 Lužnica - Balkanski 0:0
5 13.09.2014 16:00 Balkanski - Jedinstvo (B) 2:0
6 20.09.2014 16:00 Pusta Reka - Balkanski 2:2
7 27.09.2014 15:30 Balkanski - Ropotovo 5:0
8 04.10.2014 15:30 SFK Morava - Balkanski 1:0
9 11.10.2014 15:00 Balkanski - SFK Moravac 2:2
10 19.10.2014 15:00 Vlasina - Balkanski 2:0
11 25.10.2014 14:00 Balkanski - Sloboda 2:0
12 01.11.2014 14:00 Nebeski andjeli - Balkanski 0:3
13 08.11.2014 13:30 Balkanski - Bobište 6:3
14 15.11.2014 13:30 Sloga - Balkanski 1:0
15 22.11.2014 13:00 Balkanski - Jablanica 6:1
16 14.03.2015 15:00 Balkanski - Jedinstvo (BP) 3:0
17 22.03.2015 15:00 BSK Bujanovac - Balkanski 0:5
18 28.03.2015 15:00 Balkanski - Mladost 2:0
19 07.04.2015 16:00 Balkanski - Lužnica 2:1
20 11.04.2015 16:00 Jedinstvo (B) - Balkanski 1:0
21 15.04.2015 16:00 Balkanski - Pusta Reka 1:2
22 19.04.2015 16:30 Ropotovo - Balkanski 2:2
23 25.04.2015 16:30 Balkanski - SFK Morava 4:0
24 03.05.2015 16:30 SFK Moravac - Balkanski 1:2
25 09.05.2015 16:30 Balkanski - Vlasina 4:2
26 17.05.2015 16:30 Sloboda - Balkanski 2:0
27 20.05.2015 17:00 Balkanski - Nebeski andjeli 2:0
28 24.05.2015 17:00 Bobište - Balkanski 1:0
29 30.05.2015 17:30 Balkanski - Sloga 4:2
30 07.06.2015 17:30 Jablanica - Balkanski 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Jedinstvo (B) 30 20 5 5 65
2 Balkanski 30 18 4 8 58
3 Lužnica (-1) 30 18 4 8 57
4 Pusta Reka 30 17 4 9 55
5 SFK Morava 30 17 3 10 54
6 Vlasina 30 15 4 11 49
7 Mladost 30 14 3 13 45
8 Sloga 30 13 4 13 43
9 Jablanica 30 11 6 13 39
10 SFK Moravac 30 10 6 14 36
11 Nebeski andjeli 30 9 8 13 35
12 Ropotovo 30 9 7 14 34
13 Bobište 30 9 7 14 34
14 BSK Bujanovac (-1) 30 9 3 18 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Sloboda 30 6 7 17 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Pirotska okružna liga Jedinstvo (BP) (-1) 30 6 3 21 20