XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Bobište - Ropotovo 0:2
2 24.08.2014 17:00 Ropotovo - Sloga 0:1
3 31.08.2014 16:30 Jablanica - Ropotovo 2:2
4 07.09.2014 16:30 Ropotovo - Jedinstvo (BP) 1:3
5 14.09.2014 16:00 BSK Bujanovac - Ropotovo 3:3
6 21.09.2014 16:00 Ropotovo - Mladost 2:5
7 27.09.2014 15:30 Balkanski - Ropotovo 5:0
8 05.10.2014 15:30 Ropotovo - Jedinstvo (B) 0:0
9 11.10.2014 15:00 Pusta Reka - Ropotovo 2:0
10 18.10.2014 15:00 Lužnica - Ropotovo 4:1
11 26.10.2014 14:00 Ropotovo - SFK Morava 0:2
12 01.11.2014 14:00 SFK Moravac - Ropotovo 3:0
13 09.11.2014 13:30 Ropotovo - Vlasina 1:0
14 16.11.2014 13:30 Sloboda - Ropotovo 2:1
15 23.11.2014 13:00 Ropotovo - Nebeski andjeli 2:2
16 15.03.2015 15:00 Ropotovo - Bobište 0:0
17 21.03.2015 15:00 Sloga - Ropotovo 1:1
18 29.03.2015 15:00 Ropotovo - Jablanica 1:3
19 05.04.2015 16:00 Jedinstvo (BP) - Ropotovo 0:2
20 12.04.2015 16:00 Ropotovo - BSK Bujanovac 1:4
21 15.04.2015 16:00 Mladost - Ropotovo 7:2
22 19.04.2015 16:30 Ropotovo - Balkanski 2:2
23 25.04.2015 16:30 Jedinstvo (B) - Ropotovo 3:1
24 03.05.2015 16:30 Ropotovo - Pusta Reka 1:0
25 10.05.2015 16:30 Ropotovo - Lužnica 3:2
26 16.05.2015 16:30 SFK Morava - Ropotovo 0:2
27 19.05.2015 17:00 Ropotovo - SFK Moravac 5:1
28 24.05.2015 17:00 Vlasina - Ropotovo 2:3
29 31.05.2015 17:30 Ropotovo - Sloboda 6:3
30 06.06.2015 17:30 Nebeski andjeli - Ropotovo 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Jedinstvo (B) 30 20 5 5 65
2 Balkanski 30 18 4 8 58
3 Lužnica (-1) 30 18 4 8 57
4 Pusta Reka 30 17 4 9 55
5 SFK Morava 30 17 3 10 54
6 Vlasina 30 15 4 11 49
7 Mladost 30 14 3 13 45
8 Sloga 30 13 4 13 43
9 Jablanica 30 11 6 13 39
10 SFK Moravac 30 10 6 14 36
11 Nebeski andjeli 30 9 8 13 35
12 Ropotovo 30 9 7 14 34
13 Bobište 30 9 7 14 34
14 BSK Bujanovac (-1) 30 9 3 18 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Sloboda 30 6 7 17 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Pirotska okružna liga Jedinstvo (BP) (-1) 30 6 3 21 20