XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2023 14:00 TSC - Spartak ŽK 3:0
2 25.08.2023 10:00 CFK - Spartak ŽK 1:6
3 03.09.2023 10:00 Spartak ŽK - RFK Novi Sad 1921 2:0
4 09.09.2023 10:00 Vošini klinci - Spartak ŽK 2:1
5 16.09.2023 11:00 Spartak ŽK - OFK Bačka 0:0
6 24.09.2023 12:00 Derby 2015 - Spartak ŽK 0:1
7 01.10.2023 11:00 Spartak ŽK - Kabel 1:0
8 08.10.2023 10:00 Arena Su - Spartak ŽK 0:2
9 25.10.2023 10:00 Spartak ŽK - Petar Puača 3:0
10 21.10.2023 14:15 Vojvodina - Spartak ŽK 4:0
11 29.10.2023 11:00 Spartak ŽK - Krila Krajine 7:0
12 05.11.2023 10:00 OFK Kikinda 1909 - Spartak ŽK 0:2
13 11.11.2023 09:00 Spartak ŽK - Ravangrad 2018 2:1
14 19.11.2023 10:00 Spartak ŽK - TSC 4:5
15 09.03.2024 10:00 Spartak ŽK - CFK 6:2
16 17.03.2024 10:00 RFK Novi Sad 1921 - Spartak ŽK 0:2
17 25.03.2024 11:00 Spartak ŽK - Vošini klinci 2:2
18 29.03.2024 11:00 OFK Bačka - Spartak ŽK 0:5
19 03.04.2024 11:00 Spartak ŽK - Derby 2015 5:0
20 07.04.2024 14:00 Kabel - Spartak ŽK 1:3
21 24.04.2024 18:15 Spartak ŽK - Arena Su 4:1
22 20.04.2024 10:00 Petar Puača - Spartak ŽK 4:1
23 28.04.2024 12:00 Spartak ŽK - Vojvodina 0:4
24 06.05.2024 15:00 Krila Krajine - Spartak ŽK 0:0
25 11.05.2024 10:30 Spartak ŽK - OFK Kikinda 1909 3:1
26 17.05.2024 17:00 Ravangrad 2018 - Spartak ŽK 0:3
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Finalni turnir za PPS Vojvodina 26 26 0 0 78
2 TSC 26 21 3 2 66
3 Spartak ŽK 26 17 3 6 54
4 Vošini klinci 26 16 3 7 51
5 Krila Krajine 26 11 7 8 40
6 RFK Novi Sad 1921 26 12 3 11 39
7 OFK Kikinda 1909 26 10 4 12 34
8 Kabel 26 9 4 13 31
9 Derby 2015 26 8 5 13 29
10 Petar Puača 26 9 2 15 29
11 Ravangrad 2018 26 6 4 16 22
12 Arena Su 26 6 0 20 18
13 OFK Bačka 26 4 4 18 16
14 CFK (-4) 26 5 2 19 13
Napad
3.6
2
Napad
4.0
2
Odbrana
3.9
1
Odbrana
3.2
1
3.4
Odbrana
3.5
Vezni red
3.9
Odbrana
3.4
Vezni red
3.0
stexyy00 je podelio utakmicu
jan94 je postavio sliku
Draca je postavio sliku
Baraž za popunu Područne lige Sombor: FK Radnički Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)