XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2023 10:00 OFK Kikinda 1909 - Vošini klinci 1:5
2 27.08.2023 11:00 OFK Bačka - OFK Kikinda 1909 2:4
3 02.09.2023 09:30 OFK Kikinda 1909 - Derby 2015 2:1
4 10.09.2023 14:00 Kabel - OFK Kikinda 1909 1:1
5 17.09.2023 10:00 OFK Kikinda 1909 - Arena Su 2:1
6 23.09.2023 10:00 Petar Puača - OFK Kikinda 1909 1:0
7 30.09.2023 10:00 OFK Kikinda 1909 - Vojvodina 0:4
8 08.10.2023 10:00 Krila Krajine - OFK Kikinda 1909 1:1
9 15.10.2023 11:00 OFK Kikinda 1909 - CFK 3:0
10 22.10.2023 10:00 OFK Kikinda 1909 - Ravangrad 2018 2:0
11 28.10.2023 12:00 TSC - OFK Kikinda 1909 6:0
12 05.11.2023 10:00 OFK Kikinda 1909 - Spartak ŽK 0:2
13 11.11.2023 13:30 RFK Novi Sad 1921 - OFK Kikinda 1909 2:3
14 18.11.2023 13:00 Vošini klinci - OFK Kikinda 1909 7:0
15 10.03.2024 11:00 OFK Kikinda 1909 - OFK Bačka 2:1
16 17.03.2024 11:30 Derby 2015 - OFK Kikinda 1909 1:1
17 24.03.2024 10:00 OFK Kikinda 1909 - Kabel 2:1
18 30.03.2024 11:00 Arena Su - OFK Kikinda 1909 2:3
19 03.04.2024 16:00 OFK Kikinda 1909 - Petar Puača 2:2
20 07.04.2024 17:00 Vojvodina - OFK Kikinda 1909 8:0
21 14.04.2024 13:30 OFK Kikinda 1909 - Krila Krajine 1:0
22 21.04.2024 10:00 CFK - OFK Kikinda 1909 5:1
23 27.04.2024 11:00 Ravangrad 2018 - OFK Kikinda 1909 2:1
24 08.05.2024 17:00 OFK Kikinda 1909 - TSC 1:3
25 11.05.2024 10:30 Spartak ŽK - OFK Kikinda 1909 3:1
26 19.05.2024 11:00 OFK Kikinda 1909 - RFK Novi Sad 1921 1:3
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Vojvodina 26 26 0 0 78
2 TSC 26 21 3 2 66
3 Spartak ŽK 26 17 3 6 54
4 Vošini klinci 26 16 3 7 51
5 Krila Krajine 26 11 7 8 40
6 RFK Novi Sad 1921 26 12 3 11 39
7 OFK Kikinda 1909 26 10 4 12 34
8 Kabel 26 9 4 13 31
9 Derby 2015 26 8 5 13 29
10 Petar Puača 26 9 2 15 29
11 Ravangrad 2018 26 6 4 16 22
12 Arena Su 26 6 0 20 18
13 OFK Bačka 26 4 4 18 16
14 CFK (-4) 26 5 2 19 13
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac