XS
SM
MD
LG


10.11.2018 15:00 Dinamo 0 : 3 Crvena zvezda
09.11.2018 18:00 Proleter 1 : 2 Radnički (N)
10.11.2018 13:00 OFK Bačka 1 : 0 Voždovac
10.11.2018 13:00 Mačva 0 : 0 Spartak ŽK
10.11.2018 18:00 Rad 0 : 2 Napredak
10.11.2018 13:00 Zemun 0 : 3 Čukarički
10.11.2018 16:00 Mladost 1 : 0 Vojvodina
10.11.2018 13:00 Partizan 2 : 0 Radnik
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 16 15 1 0 46
2 Doigravanje (Play Off) Radnički (N) 16 11 4 1 37
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 16 9 6 1 33
4 Doigravanje (Play Off) Čukarički 16 9 5 2 32
5 Doigravanje (Play Off) Napredak 16 7 7 2 28
6 Doigravanje (Play Off) Mladost 16 7 4 5 25
7 Doigravanje (Play Off) Proleter 16 7 2 7 23
8 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 16 6 3 7 21
9 Play Out Mačva 16 5 2 9 17
10 Play Out OFK Bačka 16 4 4 8 16
11 Play Out Rad 16 4 3 9 15
12 Play Out Voždovac 16 4 3 9 15
13 Play Out Radnik 16 4 3 9 15
14 Play Out Zemun 16 3 4 9 13
15 Play Out Spartak ŽK 16 2 6 8 12
16 Play Out Dinamo 16 2 1 13 7

18.11.2018 13:00 Metalac : Inđija
18.11.2018 13:00 Javor Matis : OFK Žarkovo
18.11.2018 13:00 Zlatibor : TSC
18.11.2018 13:00 Sinđelić : Bečej 1918
18.11.2018 13:00 Budućnost : Trajal
18.11.2018 13:00 Bežanija : Teleoptik
18.11.2018 13:00 Novi Pazar : Sloboda
18.11.2018 13:00 Radnički 1923 : Borac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Inđija 16 11 2 3 35
2 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 16 10 4 2 34
3 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 16 10 2 4 32
4 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 16 8 6 2 30
5 Doigravanje (Play Off) TSC 16 7 7 2 28
6 Doigravanje (Play Off) Metalac 16 7 6 3 27
7 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 16 7 3 6 24
8 Doigravanje (Play Off) Bežanija 16 7 2 7 23
9 Play Out OFK Žarkovo 16 5 5 6 20
10 Play Out Bečej 1918 16 6 1 9 19
11 Play Out Trajal 16 5 3 8 18
12 Play Out Teleoptik 16 4 6 6 18
13 Play Out Borac 16 3 6 7 15
14 Play Out Budućnost 16 2 6 8 12
15 Play Out Sloboda 16 2 3 11 9
16 Play Out Novi Pazar 16 0 6 10 6

10.11.2018 13:30 Zvijezda 09 2 : 0 Čelik
10.11.2018 16:30 Zrinjski 2 : 2 Sarajevo
11.11.2018 16:30 Željezničar 2 : 3 Tuzla City
11.11.2018 13:30 GOŠK 1 : 0 Krupa
11.11.2018 13:30 Sloboda 0 : 1 Široki Brijeg
10.11.2018 13:30 Mladost 2 : 0 Radnik
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sarajevo 17 11 4 2 37
2 Zrinjski 17 10 2 5 32
3 Željezničar 17 8 4 5 28
4 Široki Brijeg 17 6 8 3 26
5 Mladost 17 6 5 6 23
6 Sloboda 17 6 4 7 22
7 Radnik 17 5 6 6 21
8 Čelik 17 5 6 6 21
9 Zvijezda 09 17 5 5 7 20
10 Tuzla City 17 5 4 8 19
11 GOŠK 17 4 4 9 16
12 Krupa 17 2 6 9 12

17.11.2018 13:00 Sloga : Željezničar Sport Team
17.11.2018 13:00 Sloboda : Drina
17.11.2018 13:00 Slavija : Sutjeska
17.11.2018 13:00 Alfa : Kozara
17.11.2018 13:00 Rudar Prijedor : Borac
17.11.2018 13:00 Podrinje : Tekstilac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borac 14 12 2 0 38
2 Sloga 14 11 1 2 34
3 Rudar Prijedor 14 6 4 4 22
4 Željezničar Sport Team 14 5 3 6 18
5 Podrinje 14 4 5 5 17
6 Kozara 14 5 2 7 17
7 Sloboda 14 4 4 6 16
8 Slavija 14 4 4 6 16
9 Alfa 14 3 6 5 15
10 Tekstilac 14 3 5 6 14
11 Sutjeska 14 4 2 8 14
12 Drina 14 2 4 8 10

18.11.2018 13:00 Provo : Sloga (PŽ)
17.11.2018 13:00 Sloga 33 : Budućnost Krušik 2014
17.11.2018 13:00 Šumadija (A) : Drina
17.11.2018 13:00 Mladi radnik 1926 : Polet (LJ)
17.11.2018 13:00 Jedinstvo (Ub) : Tutin
17.11.2018 13:00 Smederevo 1924 : Proleter Mihajlovac
17.11.2018 13:00 Mokra Gora : Jošanica
17.11.2018 13:00 FAP : Loznica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (PŽ) 13 8 3 2 27
2 Smederevo 1924 (-1) 13 8 3 2 26
3 Tutin 13 7 2 4 23
4 Jošanica 13 6 4 3 22
5 Šumadija (A) 13 5 6 2 21
6 Mokra Gora 13 6 3 4 21
7 Mladi radnik 1926 13 5 4 4 19
8 Sloga 33 13 6 1 6 19
9 Jedinstvo (Ub) 13 5 2 6 17
10 Loznica 13 4 5 4 17
11 FAP 13 4 3 6 15
12 Provo 13 4 1 8 13
13 Budućnost Krušik 2014 13 2 6 5 12
14 Drina 13 2 5 6 11
15 Polet (LJ) 13 2 4 7 10
16 Proleter Mihajlovac 13 2 4 7 10

17.11.2018 13:00 Cement : Borac
17.11.2018 13:00 Omladinac : Dunav
18.11.2018 10:00 Kabel : Crvena zvezda
18.11.2018 13:00 Železničar : Bačka 1901
17.11.2018 13:00 Radnički (ZR) : Hajduk 1912
17.11.2018 13:00 OFK Vršac : Bratstvo 1946
17.11.2018 13:00 Srbobran : Radnički (SM)
17.11.2018 13:00 Mladost : Radnički (NP)
17.11.2018 13:00 ČSK Pivara : Dinamo 1945
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Hajduk 1912 15 12 2 1 38
2 Kabel 15 11 2 2 35
3 Bratstvo 1946 15 10 3 2 33
4 Omladinac 15 10 1 4 31
5 Železničar 15 7 3 5 24
6 Dinamo 1945 15 6 4 5 22
7 Radnički (ZR) 15 4 10 1 22
8 OFK Vršac 15 6 2 7 20
9 Mladost 15 6 2 7 20
10 Dunav 15 5 4 6 19
11 Bačka 1901 15 6 1 8 19
12 Srbobran 15 5 3 7 18
13 Radnički (SM) 15 4 4 7 16
14 Cement 15 4 3 8 15
15 Borac 15 4 2 9 14
16 Crvena zvezda 15 3 4 8 13
17 Radnički (NP) 15 2 3 10 9
18 ČSK Pivara 15 1 5 9 8

18.11.2018 11:00 SFS Borac : Jagodina Tabane
18.11.2018 13:00 Temnić 1924 : Rtanj
18.11.2018 13:00 Dunav : Trstenik PPT
18.11.2018 13:00 Moravac Orion : OFK Sinđelić
18.11.2018 13:00 Radnički (P) : Radan
18.11.2018 13:00 Budućnost : Jedinstvo (B)
18.11.2018 13:00 Jedinstvo (P) : Radnički (S)
18.11.2018 13:00 Pukovac : Car Konstantin
18.11.2018 13:00 GFK Dubočica : Zaplanjac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Temnić 1924 15 12 2 1 38
2 Radnički (P) 15 10 3 2 33
3 Moravac Orion 15 9 3 3 30
4 Car Konstantin 15 8 3 4 27
5 Budućnost 15 8 3 4 27
6 Zaplanjac 15 7 6 2 27
7 Jagodina Tabane 15 7 5 3 26
8 Jedinstvo (B) 15 8 1 6 25
9 OFK Sinđelić 15 6 3 6 21
10 Trstenik PPT 15 5 6 4 21
11 Dunav 15 6 1 8 19
12 SFS Borac 15 5 3 7 18
13 Rtanj 15 5 2 8 17
14 GFK Dubočica 15 5 1 9 16
15 Radnički (S) 15 3 3 9 12
16 Pukovac 15 2 3 10 9
17 Jedinstvo (P) 15 2 2 11 8
18 Radan 15 1 2 12 5

17.11.2018 11:00 Radnički (NB) : BASK
18.11.2018 11:00 OFK Beograd : Stepojevac Vaga
18.11.2018 13:00 Jedinstvo : Prva Iskra
18.11.2018 13:00 IMT : Lokomotiva
18.11.2018 10:00 Grafičar : GSP Polet Dorćol
17.11.2018 11:00 Radnički (O) : Zvezdara
17.11.2018 11:00 BSK Borča : Crvena Zvezda
18.11.2018 13:00 Kolubara : Brodarac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kolubara 13 9 3 1 30
2 IMT 13 9 2 2 29
3 Grafičar 13 8 4 1 28
4 Brodarac 13 6 5 2 23
5 Zvezdara 13 7 2 4 23
6 Lokomotiva 13 6 2 5 20
7 Crvena Zvezda 13 5 4 4 19
8 Radnički (O) 13 5 4 4 19
9 GSP Polet Dorćol 13 4 5 4 17
10 Radnički (NB) 13 4 3 6 15
11 OFK Beograd 13 4 3 6 15
12 Jedinstvo 13 4 2 7 14
13 BSK Borča 13 4 1 8 13
14 Stepojevac Vaga 13 2 5 6 11
15 Prva Iskra 13 2 2 9 8
16 BASK 13 1 1 11 4

04.11.2018 13:30 Požarevac 1 : 3 Sloga
03.11.2018 13:00 Spartak 7 : 0 Mašinac Trejs PZP
03.11.2018 Napredak : Vojvodina
04.11.2018 13:00 Radnički 1923 0 : 8 Crvena zvezda
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga 10 7 2 1 23
2 Mašinac Trejs PZP 9 6 2 1 20
3 Spartak 9 6 0 3 18
4 Crvena zvezda 10 5 3 2 18
5 Požarevac 9 2 1 6 7
6 Radnički 1923 10 2 0 8 6
7 Vojvodina 9 1 0 8 3

27.10.2018 13:30 Karađorđe 2 : 1 Lavice Dubočica
28.10.2018 13:30 Radnički 2012 3 : 1 Mačva
28.10.2018 14:00 Kanjiža 16 : 0 Kolubara
11.11.2018 14:30 Zemun 6 : 0 Kolibri
28.10.2018 14:00 Polet 0 : 3 Rad
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zemun 8 7 1 0 22
2 Mačva 8 6 1 1 19
3 Kanjiža 8 6 1 1 19
4 Radnički 2012 8 4 1 3 13
5 Polet 8 4 0 4 12
6 Rad 8 3 2 3 11
7 Lavice Dubočica 8 3 0 5 9
8 Karađorđe 8 3 0 5 9
9 Kolibri 8 1 0 7 3
10 Kolubara 8 0 0 8 0

11.11.2018 11:00 Dinamo (P) 1 : 0 Voždovac
10.11.2018 13:00 OFK Beograd 3 : 0 Radnički (N)
10.11.2018 11:00 Vojvodina 3 : 2 Čukarički
09.11.2018 11:00 BASK 0 : 4 Brodarac
10.11.2018 13:00 Jedinstvo 1 : 1 Inđija
10.11.2018 11:00 Internacional 2 : 3 Crvena Zvezda
10.11.2018 13:00 Rad 5 : 1 Trajal
10.11.2018 13:00 Spartak ŽK 2 : 1 Partizan
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vojvodina 15 11 0 4 33
2 Čukarički 15 10 3 2 33
3 Crvena Zvezda 15 10 2 3 32
4 Brodarac 15 9 4 2 31
5 Partizan 15 9 2 4 29
6 Spartak ŽK 15 8 2 5 26
7 Rad 15 5 7 3 22
8 Internacional 15 5 6 4 21
9 Radnički (N) 15 6 2 7 20
10 OFK Beograd 15 4 5 6 17
11 Voždovac 15 4 3 8 15
12 Dinamo (P) 15 3 4 8 13
13 BASK 15 3 3 9 12
14 Inđija 15 3 3 9 12
15 Trajal 15 3 2 10 11
16 Jedinstvo 15 1 4 10 7

10.11.2018 12:00 Voždovac 1 : 2 Partizan
11.11.2018 11:00 Spartak ŽK 3 : 0 Radnički (Z)
10.11.2018 11:00 Rad 0 : 5 Crvena Zvezda
11.11.2018 13:30 Zemun 1 : 0 Sloboda
10.11.2018 13:00 Kiker 0 : 0 Brodarac
11.11.2018 11:00 Apolon 4 1 : 1 Čukarički
11.11.2018 14:00 Vojvodina 1 : 1 Real Niš
11.11.2018 13:00 OFK Beograd 0 : 1 Teleoptik
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Partizan 16 11 4 1 37
2 Crvena Zvezda 16 11 1 4 34
3 Teleoptik 16 11 1 4 34
4 Brodarac 16 10 3 3 33
5 Čukarički 16 9 5 2 32
6 Zemun 16 7 5 4 26
7 Real Niš 16 5 6 5 21
8 Kiker 16 4 7 5 19
9 Rad 16 5 4 7 19
10 Vojvodina 16 4 6 6 18
11 Spartak ŽK 16 4 5 7 17
12 Voždovac 16 5 2 9 17
13 Sloboda 16 4 3 9 15
14 Apolon 4 16 4 3 9 15
15 OFK Beograd 16 2 4 10 10
16 Radnički (Z) 16 0 5 11 5

11.11.2018 17:30 Arsenal 1 : 1 Wolverhampton
10.11.2018 13:30 Cardiff City 2 : 1 Brighton
11.11.2018 15:15 Chelsea 0 : 0 Everton
10.11.2018 18:30 Crystal Palace 0 : 1 Tottenham Hotspur
10.11.2018 16:00 Huddersfield Town 1 : 1 West Ham United
10.11.2018 16:00 Leicester 0 : 0 Burnley
11.11.2018 13:00 Liverpool 2 : 0 Fulham
11.11.2018 17:30 Manchester City 3 : 1 Manchester United
10.11.2018 16:00 Newcastle United 2 : 1 AFC Bournemouth
10.11.2018 16:00 Southampton 1 : 1 Watford
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Manchester City 12 10 2 0 32
2 Plasman u evropska takmičenja Liverpool 12 9 3 0 30
3 Plasman u evropska takmičenja Chelsea 12 8 4 0 28
4 Plasman u evropska takmičenja Tottenham Hotspur 12 9 0 3 27
5 Plasman u evropska takmičenja Arsenal 12 7 3 2 24
6 AFC Bournemouth 12 6 2 4 20
7 Watford 12 6 2 4 20
8 Manchester United 12 6 2 4 20
9 Everton 12 5 4 3 19
10 Leicester 12 5 2 5 17
11 Wolverhampton 12 4 4 4 16
12 Brighton 12 4 2 6 14
13 West Ham United 12 3 3 6 12
14 Newcastle United 12 2 3 7 9
15 Burnley 12 2 3 7 9
16 Crystal Palace 12 2 2 8 8
17 Southampton 12 1 5 6 8
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Cardiff City 12 2 2 8 8
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Huddersfield Town 12 1 4 7 7
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Fulham 12 1 2 9 5

11.11.2018 12:00 Deportivo Alavés 2 : 1 Huesca
11.11.2018 16:15 Barcelona 3 : 4 Real Betis
11.11.2018 20:45 Celta de Vigo 2 : 4 Real Madrid
10.11.2018 16:15 Getafe 0 : 1 Valencia
10.11.2018 20:45 Girona 0 : 0 Leganés
09.11.2018 21:00 Levante 1 : 3 Real Sociedad
11.11.2018 18:30 Rayo Vallecano 2 : 2 Villarreal
10.11.2018 18:30 Atlético Madrid 3 : 2 Athletic Club
10.11.2018 13:00 Real Valladolid 0 : 0 Eibar
11.11.2018 18:30 Sevilla 2 : 1 Espanyol
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Barcelona 12 7 3 2 24
2 Plasman u evropska takmičenja Sevilla 12 7 2 3 23
3 Plasman u evropska takmičenja Atlético Madrid 12 6 5 1 23
4 Plasman u evropska takmičenja Deportivo Alavés 12 7 2 3 23
5 Plasman u evropska takmičenja Espanyol 12 6 3 3 21
6 Plasman u evropska takmičenja Real Madrid 12 6 2 4 20
7 Real Valladolid 12 4 5 3 17
8 Levante 12 5 2 5 17
9 Girona 12 4 5 3 17
10 Real Sociedad 12 4 4 4 16
11 Getafe 12 4 4 4 16
12 Real Betis 12 4 4 4 16
13 Eibar 12 4 3 5 15
14 Celta de Vigo 12 3 5 4 14
15 Valencia 12 2 8 2 14
16 Villarreal 12 2 5 5 11
17 Athletic Club 12 1 7 4 10
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Leganés 12 2 4 6 10
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Rayo Vallecano 12 1 4 7 7
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Huesca 12 1 3 8 6

10.11.2018 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Augsburg
10.11.2018 18:30 Borussia Dortmund 3 : 2 Bayern
11.11.2018 15:30 RB Leipzig 3 : 0 Bayer Leverkusen
11.11.2018 18:00 Eintracht 3 : 0 Schalke 04
10.11.2018 15:30 Werder 1 : 3 Borussia Mönchengladbach
09.11.2018 20:30 Hannover 96 2 : 1 Wolfsburg
10.11.2018 15:30 Freiburg 1 : 3 Mainz 05
10.11.2018 15:30 Fortuna 4 : 1 Hertha BSC
10.11.2018 15:30 Nürnberg 0 : 2 Stuttgart
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Borussia Dortmund 11 8 3 0 27
2 Plasman u evropska takmičenja Borussia Mönchengladbach 11 7 2 2 23
3 Plasman u evropska takmičenja RB Leipzig 11 6 4 1 22
4 Plasman u evropska takmičenja Eintracht 11 6 2 3 20
5 Plasman u evropska takmičenja Bayern 11 6 2 3 20
6 Plasman u evropska takmičenja Hoffenheim 11 6 1 4 19
7 Werder 11 5 2 4 17
8 Hertha BSC 11 4 4 3 16
9 Mainz 05 11 4 3 4 15
10 Augsburg 11 3 4 4 13
11 Freiburg 11 3 4 4 13
12 Wolfsburg 11 3 3 5 12
13 Bayer Leverkusen 11 3 2 6 11
14 Schalke 04 11 3 1 7 10
15 Nürnberg 11 2 4 5 10
16 Play Out Hannover 96 11 2 3 6 9
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Fortuna 11 2 2 7 8
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Stuttgart 11 2 2 7 8

11.11.2018 12:30 Atalanta 4 : 1 Internazionale
11.11.2018 15:00 Chievo 2 : 2 Bologna
11.11.2018 15:00 Empoli 2 : 1 Udinese
09.11.2018 20:30 Frosinone 1 : 1 Fiorentina
10.11.2018 20:30 Genoa 1 : 2 Napoli
11.11.2018 15:00 Roma 4 : 1 Sampdoria
11.11.2018 18:00 Sassuolo 1 : 1 Lazio
10.11.2018 18:00 SPAL 2 : 2 Cagliari
10.11.2018 15:00 Torino 1 : 2 Parma
11.11.2018 20:30 Milan 0 : 2 Juventus
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Juventus 12 11 1 0 34
2 Plasman u evropska takmičenja Napoli 12 9 1 2 28
3 Plasman u evropska takmičenja Internazionale 12 8 1 3 25
4 Plasman u evropska takmičenja Lazio 12 7 1 4 22
5 Plasman u evropska takmičenja Milan 12 6 3 3 21
6 Plasman u evropska takmičenja Roma 12 5 4 3 19
7 Sassuolo 12 5 4 3 19
8 Atalanta 12 5 3 4 18
9 Fiorentina 12 4 5 3 17
10 Torino 12 4 5 3 17
11 Parma 12 5 2 5 17
12 Sampdoria 12 4 3 5 15
13 Cagliari 12 3 5 4 14
14 Genoa 12 4 2 6 14
15 SPAL 12 4 1 7 13
16 Bologna 12 2 4 6 10
17 Udinese 12 2 3 7 9
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Empoli 12 2 3 7 9
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Frosinone 12 1 4 7 7
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Chievo 12 0 3 9 3

10.11.2018 20:00 Angers 1 : 0 Montpellier
11.11.2018 15:00 Bordeaux 0 : 0 Caen
10.11.2018 17:00 Guingamp 2 : 4 Olympique Lyonnais
09.11.2018 20:45 Lille 0 : 0 Strasbourg
11.11.2018 17:00 Olympique Marseille 2 : 0 Dijon
10.11.2018 20:00 Nîmes 0 : 1 Nice
11.11.2018 17:00 Rennes 1 : 1 Nantes
10.11.2018 20:00 Saint-Étienne 2 : 0 Reims
10.11.2018 20:00 Toulouse 0 : 1 Amiens SC
11.11.2018 21:00 Monaco 0 : 4 PSG
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja PSG 13 13 0 0 39
2 Plasman u evropska takmičenja Lille 13 8 2 3 26
3 Plasman u evropska takmičenja Montpellier 13 7 4 2 25
4 Plasman u evropska takmičenja Olympique Lyonnais 13 7 3 3 24
5 Saint-Étienne 13 6 5 2 23
6 Olympique Marseille 13 7 1 5 22
7 Nice 13 6 2 5 20
8 Strasbourg 13 4 6 3 18
9 Reims 13 4 5 4 17
10 Nantes 13 4 4 5 16
11 Bordeaux 13 4 4 5 16
12 Rennes 13 4 4 5 16
13 Angers 13 4 3 6 15
14 Nîmes 13 3 5 5 14
15 Toulouse 13 3 5 5 14
16 Amiens SC 13 4 1 8 13
17 Caen 13 2 6 5 12
18 Play Out Dijon 13 3 2 8 11
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Monaco 13 1 4 8 7
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Guingamp 13 1 4 8 7

Jovanovic Veljko i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovanovic Veljko i još 4 korisnika su tipovali utakmicu