XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 669 utakmica za dan
Nedelja, 9 Septembar 2018

Fudbal

09.09.2018 16:30 Inđija 4 : 0 TSC
09.09.2018 16:30 Bečej 1918 1 : 5 OFK Žarkovo
09.09.2018 16:30 Trajal 1 : 1 Metalac
09.09.2018 19:30 Sloboda 0 : 3 Zlatibor
09.09.2018 17:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 : Otrant
09.09.2018 17:00 Igalo : Arsenal
09.09.2018 17:00 Dečić : Bokelj
09.09.2018 17:00 Jedinstvo : Berane
09.09.2018 17:00 Jezero : Kom
09.09.2018 14:30 Ribnica 0 : 0 Zabjelo
09.09.2018 16:00 Drezga 5 : 1 Karioke
09.09.2018 16:00 Petnjica : Polimlje
09.09.2018 16:30 Dunav 4 : 0 Srbobran
09.09.2018 16:30 Borac 1 : 2 OFK Vršac
09.09.2018 10:00 Kabel 1 : 1 Železničar
09.09.2018 16:00 Provo 3 : 0 Proleter Mihajlovac
09.09.2018 11:00 Polet (LJ) 2 : 4 Loznica
09.09.2018 16:00 Drina 1 : 1 FAP
09.09.2018 11:00 SFS Borac 1 : 0 Radnički (S)
09.09.2018 16:00 Temnić 1924 3 : 0 Radnički (P)
09.09.2018 11:00 Prva Iskra 1 : 2 Kolubara
09.09.2018 16:00 Stepojevac Vaga 1 : 2 BSK Borča
09.09.2018 16:00 Jedinstvo 0 : 3 IMT
09.09.2018 16:30 Jedinstvo (SP) 0 : 1 Sremac Vojka
09.09.2018 16:30 Tatra 2 : 2 Hajduk (B)
09.09.2018 16:30 Hajduk (Č) 0 : 2 Sloga (T)
09.09.2018 16:30 Jugović 2 : 0 Hajduk (D)
09.09.2018 16:30 Borac (Š) 4 : 0 LSK Laćarak
09.09.2018 16:30 Mladost (T) 2 : 2 Mladost APA
09.09.2018 16:30 BSK 0 : 2 Tisa
09.09.2018 16:30 Tekstilac 1 : 0 Polet (K)
09.09.2018 16:30 Tavankut 0 : 4 Radnički 1912
09.09.2018 16:30 Bačka 2 : 2 Bajša
09.09.2018 16:00 Real 0 : 1 Gruža
09.09.2018 16:00 Vodojaža 0 : 1 Goč
09.09.2018 16:00 Udarnik 3 : 2 OFK Napredak
09.09.2018 16:00 Partizan 1945 0 : 0 Zvižd
09.09.2018 16:00 Borac 1932 7 : 0 Homoljac
09.09.2018 16:00 RSK 4 : 0 Petar Dobrnjac
09.09.2018 16:00 Rudar 3 : 2 Mladi borac
09.09.2018 16:00 Morava 0 : 3 OFK Aranđelovac 1979
09.09.2018 16:00 Brezovica 2 : 0 Železničar
09.09.2018 16:00 Sloga (S) 3 : 2 Sloboda
09.09.2018 16:00 Orlovac 2 : 0 Jedinstvo Putevi
09.09.2018 16:00 Polet (T) 2 : 1 Polimlje
09.09.2018 16:00 Jedinstvo (GS) 2 : 0 Budućnost
09.09.2018 16:00 OFK Niš 3 : 1 Tanasko Rajić
09.09.2018 16:00 Vranjska Banja 6 : 3 Mladost (B)
09.09.2018 16:00 Mladost (M) 3 : 0 Jablanica
09.09.2018 16:00 Sloga 2 : 2 OFK Brzi Brod
09.09.2018 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 2 Pčinja
09.09.2018 16:00 Vlasina 3 : 1 Pusta Reka
09.09.2018 16:00 Juhor 2 : 0 Jastrebac (B)
09.09.2018 16:00 Žitorađa 1 : 1 Bošnjane
09.09.2018 16:00 Napredak (D) 4 : 2 Jastrebac (VŠ)
09.09.2018 16:00 Jedinstvo (M) 0 : 1 Morava 1918
09.09.2018 16:00 Levač 2 : 0 Dragocvet
09.09.2018 16:00 OFK Lugomir 1 : 1 OFK Kosanica
09.09.2018 16:00 Rembas 4 : 0 Župa
09.09.2018 16:00 Majdanpek 2 : 3 Brodoremont
09.09.2018 16:00 Rudar Alpos 1 : 3 Hajduk Veljko
09.09.2018 16:00 Timočanin 3 : 0 BSK
09.09.2018 16:00 Naša krila 1936 3 : 2 Kablovi
09.09.2018 16:00 Malošište 1 : 1 OFK Slatina
09.09.2018 16:00 Moravica 4 : 1 Bukovik
09.09.2018 10:00 Torlak 2 : 1 Sremčica
09.09.2018 16:00 Budućnost 1 : 0 Milutinac
09.09.2018 10:00 Borac 0 : 2 Studenski Grad
09.09.2018 16:00 Turbina 2 : 2 Sopot
09.09.2018 16:00 BSK Batajnica 5 : 1 Hajduk
09.09.2018 16:30 Vojvodina 3 : 0 Borac
09.09.2018 16:30 Radnički 1911 2 : 0 Mladost (L)
09.09.2018 16:30 Naftagas 1 : 2 Crvena zvezda (VS)
09.09.2018 16:30 Omladinac FAM 1 : 2 Mladost (BD)
09.09.2018 16:30 Lehel 4 : 0 2. Oktobar
09.09.2018 16:30 Rusanda 1 : 3 Proleter 2006
09.09.2018 16:00 Hercegovac 2 : 5 Radnički 1918
09.09.2018 16:00 Lipar 2 : 1 Krila Krajine
09.09.2018 16:00 Budućnost (P) 2 : 0 Rusin
09.09.2018 16:00 Slavija 1 : 1 Kulpin
09.09.2018 16:00 Borac 46 2 : 0 Polet (S)
09.09.2018 16:00 Stari Grad 1 : 2 Kula
09.09.2018 16:00 OFK Odžaci 0 : 2 ŽAK
09.09.2018 17:00 Borac (M) 2 : 0 Kupinovo
09.09.2018 17:00 Polet (NK) 2 : 2 Rudar
09.09.2018 17:00 Jadran 1 : 1 Železničar
09.09.2018 17:00 Budućnost 0 : 0 Partizan
09.09.2018 17:00 Napredak 4 : 1 Graničar 1924
09.09.2018 17:00 Ljukovo 1 : 0 PSK Putinci
09.09.2018 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Plaskovac
09.09.2018 16:00 Vinča 2 : 2 Prvi srpski ustanak
09.09.2018 16:00 Trnava 3 : 1 ŽSK
09.09.2018 16:00 Borac 3 : 1 Mladi rudar 1954
09.09.2018 16:00 Banja 4 : 0 Mladost MG
09.09.2018 16:00 Omladinac 1 : 0 Šumadinac (N)
09.09.2018 16:00 BSK 4 : 0 Junkovac
09.09.2018 16:30 Petrovaradin 0 : 0 Index
09.09.2018 16:30 Šajkaš 1908 3 : 2 Fruškogorac
09.09.2018 16:30 ŽSK 2 : 4 Mladost
09.09.2018 16:30 Miletić 0 : 1 TSK
09.09.2018 16:30 Sofeks 3 : 2 OFK Sirig
09.09.2018 16:30 Bačka 2 : 1 Jedinstvo
09.09.2018 16:30 Đurđin 1 : 1 Jadran
09.09.2018 16:30 Vojvodina 3 : 0 Obilić
09.09.2018 16:30 Proleter (Nj) 1 : 2 Radnički 1905
09.09.2018 16:30 Senta 2 : 4 Iskra
09.09.2018 16:30 Sutjeska 5 : 2 Napredak
09.09.2018 16:30 Javor 0 : 0 Mladost (D)
09.09.2018 16:30 Juhor 1 : 0 Mladost (K)
09.09.2018 16:30 Partizan 0 : 1 Kolare
09.09.2018 16:30 OFK Bratstvo 2 : 0 Mladi radnik
09.09.2018 16:30 Bratstvo 0 : 1 Hajduk
09.09.2018 16:30 Mladost (S) 1 : 3 Kušiljevo
09.09.2018 16:30 Resavac 4 : 0 Napredak
09.09.2018 16:30 OFK Batinac 4 : 1 Omladinac
09.09.2018 16:00 Atakante 5 : 1 Srem
09.09.2018 16:00 PKB Kovilovo 1 : 0 Sinđelić
09.09.2018 16:00 Dunav 7 : 0 Šumadinac
09.09.2018 16:00 Poštar Zvezdara 2 : 2 Rakovica
09.09.2018 16:00 Borac (P) 4 : 1 Crvenka
09.09.2018 16:00 Zmaj 1 : 1 Borac (O)
09.09.2018 16:00 Mladost (B) 2 : 0 Strelac
09.09.2018 16:00 Lisović 4 : 1 Radnički
09.09.2018 16:00 Omladinac 1 : 2 Mladost (C)
09.09.2018 16:00 Rušanj 2 : 1 Budućnost
09.09.2018 16:00 Duboko 2 : 0 Zabrežje
09.09.2018 16:00 Ropočevo 5 : 2 Kosmaj
09.09.2018 16:00 Dunavac 8 : 0 Rabrovac
09.09.2018 16:00 Pudarci 1 : 2 Velika Krsna
09.09.2018 10:00 Selo Mladenovac 5 : 2 Kovačevac
09.09.2018 16:00 Boleč 4 : 0 Kosmajac
09.09.2018 16:30 Backovac Junajted 2 : 1 Zadrugar
09.09.2018 11:00 Rakova 1 : 2 Jedinstvo (P)
09.09.2018 16:30 Spartak 2 : 1 Ozrem
09.09.2018 16:30 Mladost 0 : 0 Napredak
09.09.2018 16:30 Rudar 2 : 0 Parmenac
09.09.2018 16:30 Lunjevica 5 : 1 Omladinac
09.09.2018 16:30 Radnik 2 : 0 Kraljevo Hajduk
09.09.2018 16:30 Mataruge 3 : 1 Lasta
09.09.2018 16:30 Budućnost 3 : 1 Napredak
09.09.2018 16:30 OFK Ras 1 : 1 Omladinac
09.09.2018 16:30 Ibar 1 : 0 Popovići Vrnjci
09.09.2018 11:00 Proleter 4 : 1 Granit
09.09.2018 16:30 Stubal 4 : 0 Ribnica
09.09.2018 16:30 Kupci 2 : 1 Mačkovac
09.09.2018 16:30 Mladost (DK) 3 : 2 FUD
09.09.2018 16:30 Poljoprivrednik 1 : 1 Donji Kopaonik
09.09.2018 16:30 13. April 4 : 0 Ribnik
09.09.2018 16:30 Šanac 7 : 3 Varvarin
09.09.2018 16:00 Mladi Borac 0 : 1 Hajduk Stanko
09.09.2018 16:00 Karađorđe 3 : 3 Cer
09.09.2018 16:00 Jedinstvo (ŠT) 3 : 2 Sloga (LŠ)
09.09.2018 16:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 0 Podrinje
09.09.2018 16:00 Mladost (DD) 0 : 1 Dušan Silni
09.09.2018 16:30 Potporanj 3 : 0 Jedinstvo (V)
09.09.2018 16:30 Partizan (G) 5 : 0 Spartak 1911
09.09.2018 16:30 Borac (St) 2 : 0 Sloga (BNS)
09.09.2018 16:30 Jugoslavija 1 : 0 Crvena zvezda
09.09.2018 16:30 Partizan (U) 2 : 1 Vojvodina (S)
09.09.2018 16:30 Radnički (B) 2 : 2 Vulturul
09.09.2018 16:30 Strela 5 : 1 Vojvodina (C)
09.09.2018 16:30 Železničar 0 : 1 Sloga (B)
09.09.2018 16:30 Budućnost 2 : 0 Obilić
09.09.2018 16:30 Rudar (K) 3 : 1 Borac (K)
09.09.2018 16:30 Pomoravlje 4 : 1 Borac (Ž)
09.09.2018 16:30 Omladinac (Š) 0 : 0 Trgovački
09.09.2018 16:00 Sloga 1 : 2 Mladost (B)
09.09.2018 16:00 Zemljoradnik 6 : 0 Crvena zvezda
09.09.2018 16:00 Elid 0 : 0 Palilula
09.09.2018 16:00 Moravac 1 : 1 Naisus 1977
09.09.2018 16:00 Padina 2 : 2 Moravac
09.09.2018 16:00 Radnički 1947 2 : 6 Rasovača
09.09.2018 16:00 Doljevac 3 : 2 Radnički 1924
09.09.2018 16:00 Osipaonica 2 : 0 Proleter 1947
09.09.2018 16:00 Šumadija 0 : 3 Železničar Kusadak
09.09.2018 16:00 Podunavac 1 : 0 Pobeda
09.09.2018 16:00 Polet 1 : 1 SASK
09.09.2018 16:00 Bresje Superior 1 : 0 Cerovac
09.09.2018 16:00 Crvena zvezda 1 : 2 Sloboda
09.09.2018 11:00 Ključ 0 : 2 Poreč
09.09.2018 16:30 Radnički (K) 0 : 0 Krivelj
09.09.2018 16:30 Deli Jovan 1 : 2 Nemetali
09.09.2018 16:30 Branik 3 : 0 Šarbanovac
09.09.2018 11:00 Sloga 2 : 0 Polom
09.09.2018 16:00 Pobeda 0 : 3 Jastreb
09.09.2018 16:00 Spartak 1 : 3 NS Tatko
09.09.2018 16:00 Jug Bogdan 2 : 0 Partizanski put
09.09.2018 16:00 Borac 0 : 5 Svetlost Badnjevac
09.09.2018 16:00 Omladinac 7 : 3 Real
09.09.2018 16:00 Kaćuša 0 : 0 Kosovac
09.09.2018 16:00 Dobrič 1 : 1 Akademija 10
09.09.2018 16:00 ZSK 0 : 0 Tulari
09.09.2018 16:00 Tvrdojevac 1 : 2 Tešnjar
09.09.2018 16:00 Pepeljevac 3 : 1 Kolubara 2
09.09.2018 16:00 Sovljak 0 : 2 Ribnikar
09.09.2018 16:00 Iskra 2 : 4 Banjani
09.09.2018 16:00 Trlić 1 : 1 Mladost
09.09.2018 17:00 Kutlovo 4 : 1 Šumadija 1934
09.09.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 2 OFK Bagremar
09.09.2018 17:00 Šumadinac (KG) 7 : 2 Erdoglija 1931
09.09.2018 17:00 Pobeda 1926 3 : 3 Srbija
09.09.2018 17:00 Korićani 3 : 1 Budućnost
09.09.2018 17:00 Jadran 2 : 4 Slavija
09.09.2018 17:00 Borac (D) 5 : 2 Sloboda
09.09.2018 16:30 Čajetina 2 : 0 Polet
09.09.2018 16:30 Omladinac 0 : 1 Jasen
09.09.2018 11:00 Ariljska rampa 2 : 1 Višesava
09.09.2018 16:30 Lazarica 1 : 3 Perućac
09.09.2018 16:30 Savinac 0 : 5 Jedinstvo
09.09.2018 11:00 Lauš 1 : 5 Crnokosa
09.09.2018 16:00 Jedinstvo (G) 1 : 0 OFK Brza
09.09.2018 16:00 Mladost 1959 3 : 0 Progres
09.09.2018 16:00 Zloćudovo 0 : 4 Čekmin
09.09.2018 16:00 Mladi borac 4 : 3 Bobište
09.09.2018 16:00 Sloga 2 : 1 Umac
09.09.2018 16:00 Železničar 1 : 1 Kumarevo 65
09.09.2018 16:00 Šumadija 4 : 0 OFK Morava
09.09.2018 16:00 Vučje 6 : 0 Polet
09.09.2018 16:30 Bučje 4 : 1 OFK Rtanj
09.09.2018 16:30 Radnički 1946 2 : 0 Omladinac
09.09.2018 16:30 Mladost 2 : 6 Malinik
09.09.2018 16:30 Trebič 0 : 0 Midžor
09.09.2018 16:30 Kosovo 3 : 1 Rgotina
09.09.2018 16:30 Osnić 4 : 1 OFK Knjaz
09.09.2018 16:30 Graničar 0 : 1 OFK 019
09.09.2018 16:30 Spartak 0 : 0 Sloga
09.09.2018 16:30 Gnjilan 6 : 0 Zadrugar
09.09.2018 16:30 Borac 1 : 1 Mladost
09.09.2018 16:00 Sloboda 2 : 1 Jedinstvo (GM)
09.09.2018 16:00 Mladost (DK) 2 : 1 Omladinac (GK)
09.09.2018 16:00 Crvena zastava 3 : 1 Sečanica
09.09.2018 16:00 Palilulac 1 : 1 Stevan Nešticki
09.09.2018 16:00 Mladost (L) 1 : 1 Vulkan 1963
09.09.2018 16:00 Vrtište 3 : 1 Proleter
09.09.2018 16:00 Čegar 2013 4 : 1 Budućnost
09.09.2018 16:00 Morava 4 : 3 Rudar
09.09.2018 16:00 Ternoci 1 : 0 Lugina
09.09.2018 16:00 FSU Južna pruga 1 : 9 Pavlovac
09.09.2018 16:00 Trešnjevka 0 : 1 BSK Bujanovac
09.09.2018 16:00 OFK Alakince 12 : 0 Levosoje
09.09.2018 16:00 Vihor 4 : 1 Čelik
09.09.2018 16:00 OFK Paljuvi 3 : 1 Joševa
09.09.2018 16:00 Mladost 1 : 3 Čučuge
09.09.2018 16:00 Dimitrije Tucović 4 : 1 Polet (DL)
09.09.2018 16:00 Pambukovica 3 : 0 Vrelo
09.09.2018 16:30 Rojkovac 3 : 0 Jedinstvo
09.09.2018 16:30 Posavina 5 : 0 Pobednik
09.09.2018 16:30 Sloga 1 : 5 Polet
09.09.2018 16:30 Čenej 3 : 2 Jedinstvo
09.09.2018 16:30 Hajduk 0 : 4 Obilić
09.09.2018 16:30 Moskva 1 : 3 Bačka
09.09.2018 16:30 Borac 0 : 4 Susek
09.09.2018 16:30 Titel 0 : 3 OFK Futog
09.09.2018 16:30 Vinogradar 1 : 1 Veternik
09.09.2018 16:30 Budućnost (A) 3 : 0 Janošik
09.09.2018 16:30 Ratar 1 : 5 Hajdučica
09.09.2018 16:30 Borac (VG) 1 : 0 Sloga (M)
09.09.2018 16:30 Borac (VS) 1 : 2 Ševac
09.09.2018 16:30 Dobrica 0 : 1 Karaš (J)
09.09.2018 16:30 Partizan (K) 4 : 1 Vojvodina (CC)
09.09.2018 16:30 Beli Orlovi 1 : 0 Omladinac
09.09.2018 16:30 Rubin 3 : 1 Mladost
09.09.2018 16:30 Borac 4 : 0 Stari Trstenik
09.09.2018 16:30 Trudbenik 1 : 0 Ušće
09.09.2018 16:30 Velika Drenova 1 : 2 14. Oktobar
09.09.2018 16:30 Sloga (L) 1 : 0 Sloga (D)
09.09.2018 16:30 Vinorača 3 : 1 Kupinovac
09.09.2018 16:30 Vinogradar 2 : 1 Šantarovac
09.09.2018 16:30 Osaonica 2 : 1 Mladost (T)
09.09.2018 16:30 Blagotin 1 : 2 Šumadinac
09.09.2018 16:30 Morava 2 : 1 Jedinstvo (D)
09.09.2018 16:30 Mladost (GM) 2 : 0 Rudar (St)
09.09.2018 16:30 Radnički 7 : 1 Pomoravlje
09.09.2018 16:30 Polet 4 : 2 Budućnost
09.09.2018 16:30 Beljanica 2 : 5 Orlovi
09.09.2018 16:30 Napredak 3 : 2 Omladinski
09.09.2018 16:00 Mladost (L) 3 : 1 Žabari
09.09.2018 16:00 Borac 2 : 0 Popadić
09.09.2018 16:00 Lukavac 1 : 3 Stari drugari
09.09.2018 16:00 Junior Novo Naselje 2 : 0 Polet
09.09.2018 16:00 Rajac 4 : 2 Mladost (VK)
09.09.2018 16:00 Rakac Stave 0 : 3 Jadar 2013
09.09.2018 16:00 Komanice 0 : 0 Milenko Pavlović
09.09.2018 16:00 Dedinje 1 : 2 Posavac Tišma
09.09.2018 10:00 Penjarol 1 : 4 Šećeranac Ada
09.09.2018 13:00 Rekreativo 011 2 : 1 Novi Beograd
09.09.2018 16:00 Busije 4 : 2 Mladi Proleter
09.09.2018 16:00 Poštar 1 : 0 Mladost
09.09.2018 16:00 Pionir 1 : 1 Lepušnica
09.09.2018 16:00 Zuce 2 : 5 Heroj Polet
09.09.2018 16:00 Minel 1 : 3 Siti Sport Klub
09.09.2018 17:00 Mladost 0 : 0 OFK Bikić
09.09.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 2 Krušedol
09.09.2018 17:00 Šumar 0 : 2 Hajduk
09.09.2018 17:00 Obilić 1993 2 : 0 Napredak
09.09.2018 17:00 Mitros 2 : 0 BSK
09.09.2018 17:00 Fruškogorac 2 : 1 Sloga (Č)
09.09.2018 17:00 OFK Zeka Buljubaša 1 : 2 Donji Srem 2015
09.09.2018 17:00 Graničar 1 : 0 Sloga (V)
09.09.2018 11:00 Sibnica 0 : 8 Nemenikuće
09.09.2018 14:00 OFK Slatina 0 : 3 Stojnik
09.09.2018 17:00 OFK Rogača 1 : 1 Mladost (MI)
09.09.2018 14:30 Vojvoda 0 : 2 Djurinci
09.09.2018 16:30 Lazac 6 : 0 Partizan
09.09.2018 16:30 Jedinstvo (G) 1 : 3 Grdica
09.09.2018 16:30 Borac (A) 0 : 1 Tavnik
09.09.2018 16:30 Jedinstvo (D) 1 : 0 Metalac
09.09.2018 16:30 Jovo Kursula 3 : 0 Progorelica
09.09.2018 16:30 Zvezda 0 : 0 Borac (V)
09.09.2018 16:00 Udarnik Trska 1947 2 : 1 Pobeda (Đ)
09.09.2018 16:00 Mladi radnik 1 : 2 Marjan
09.09.2018 16:00 Sloga (Z) 2 : 0 Badnjevac
09.09.2018 16:00 BSK 1 : 0 Mladost (R)
09.09.2018 16:00 Karađorđe 2013 (Viš) 2 : 2 Karađorđe (V)
09.09.2018 16:00 Guncate 5 : 3 Beljina
09.09.2018 16:00 Barajevo 3 : 2 Veliki Borak
09.09.2018 16:00 Rudar 3 : 2 Borac
09.09.2018 16:00 Vidojevica 2 : 0 Mladost
09.09.2018 16:00 Sloga 1 : 1 Prva Iskra
09.09.2018 16:00 Antimon 3 : 1 7. Juli
09.09.2018 16:00 Jadar (ST) 1 : 0 Milan Orlić
09.09.2018 16:00 Vrbica 3 : 2 Kopljari
09.09.2018 16:00 Šumadinac (S) 6 : 1 Brezovac
09.09.2018 16:00 Borac 4 : 1 Trešnjevica
09.09.2018 16:00 Šamot 3 : 1 Jasenica
09.09.2018 16:00 Ranilović 2 : 1 Sloga
09.09.2018 11:00 B 2000 4 : 3 Mladost (J)
09.09.2018 16:00 BSK 6 : 4 Todorovce
09.09.2018 16:00 Marjan MB 2 : 3 Real
09.09.2018 11:00 Lemind 1953 4 : 4 Sloboda
09.09.2018 16:00 Gradac 1 : 0 Radnik Sušica
09.09.2018 16:00 Plantaža 4 : 1 Milanovo
09.09.2018 16:00 Premijer 1 : 4 Budućnost (PD)
09.09.2018 16:00 Zadrugar 1 : 1 Milicionar
09.09.2018 16:00 Proleter 0 : 1 Majur
09.09.2018 16:00 Cer 4 : 0 Napredak
09.09.2018 16:00 Budućnost 1929 (ZM) 3 : 1 Drina
09.09.2018 16:00 Sava 2 : 3 Mladost
09.09.2018 16:00 Miloš Pocerac 2013 3 : 3 Provo 2015
09.09.2018 16:00 Sloga (MA) 0 : 1 Trešnjevka
09.09.2018 16:00 Sloga (KR) 3 : 0 Rankovac
09.09.2018 16:00 Pričinović 2 : 1 Dobrava
09.09.2018 16:00 Vlašić 1 : 5 Vojvoda Stepa Stepanović
09.09.2018 16:30 Bačka 5 : 0 Tromedja
09.09.2018 16:30 Slavija 1 : 2 Čoka
09.09.2018 16:30 Tisa 4 : 1 Jadran
09.09.2018 16:30 Potisje 0 : 0 Horgoš 1911
09.09.2018 16:30 Jedinstvo (SK) 2 : 3 Graničar
09.09.2018 16:30 Hajduk 2 : 1 Šampion
09.09.2018 16:30 Neštin 3 : 0 Mladost
09.09.2018 16:30 Krivanj 5 : 0 Slavija
09.09.2018 16:30 Naša Zvezda 3 : 1 Bački Hajduk
09.09.2018 16:30 Budućnost 4 : 2 Bačka (D)
09.09.2018 16:30 Sloga 4 : 1 Borac
09.09.2018 16:30 Maglić 5 : 1 Bačka 1945
09.09.2018 16:30 Sloga (M) 3 : 1 Polet (V)
09.09.2018 16:30 Polet (B) 1 : 1 Žika Marković Uča
09.09.2018 16:30 Stig 1955 2 : 0 Desine
09.09.2018 16:30 Vihor 2 : 1 Sloga (L)
09.09.2018 16:30 Mladost (B) 4 : 1 Dizel
09.09.2018 16:30 Sirakovo 6 : 3 Napredak 1934
09.09.2018 16:30 Integral 3 : 2 Rade Milošević
09.09.2018 16:30 Radnik 0 : 1 Jedinstvo (K)
09.09.2018 16:30 Omladinac (B) 4 : 1 Bata Bulić
09.09.2018 16:30 Napredak (S) 2 : 2 Zadrugar (T)
09.09.2018 16:30 Sloga 1952 2 : 0 BSK
09.09.2018 16:30 Manastirica 1 : 1 Radnički (K)
09.09.2018 16:30 Eđšeg 4 : 2 Jedinstvo
09.09.2018 16:30 Obilić 4 : 1 Mladost (R)
09.09.2018 16:30 Mladost Radost 1 : 0 Tomislavci
09.09.2018 16:30 Budućnost 4 : 0 Pobeda
09.09.2018 16:30 Vreoci 6 : 0 Strmovo
09.09.2018 16:30 Mladi Borac 3 : 1 Sloga
09.09.2018 16:30 Šumadija (MC) 1 : 1 Polet
09.09.2018 16:30 BSK 1 : 1 Bistrica
09.09.2018 16:00 Rtkovo 5 : 0 Dunavac
09.09.2018 16:00 Kladušnica 1 : 0 Mala Vrbica
09.09.2018 16:00 Napredak 3 : 1 Koča Andjelković
09.09.2018 16:00 Milutinovac 1 : 5 Lokomotiva
09.09.2018 16:00 Omladinac 1 : 1 Egeta
09.09.2018 16:00 Markovac 3 : 2 Ivanča
09.09.2018 16:00 OFK Student 5 : 2 Dedinje
09.09.2018 16:00 Vlaška 4 : 0 Sloga
09.09.2018 16:00 Napredak 1 : 2 Omladinac
09.09.2018 16:00 Šepšin 1 : 1 Borac
09.09.2018 16:30 Budućnost 7 : 0 BSK Bavanište
09.09.2018 16:30 Omladinac 1 : 1 Dolovo
09.09.2018 16:30 Borac 1 : 1 Mladost
09.09.2018 16:30 Kolonija 4 : 0 Jedinstvo
09.09.2018 16:30 Polet 1 : 0 Vojlovica 2018
09.09.2018 16:30 Slavia 2 : 1 Unirea
09.09.2018 16:30 Omladinac 1927 1 : 0 Tempo
09.09.2018 16:30 Malba 2 : 2 Morava (M)
09.09.2018 11:00 Prijatelji 4 : 0 Vujan
09.09.2018 16:30 BIP 0 : 2 Mladost (A)
09.09.2018 16:30 Morava (K) 2 : 2 Lugovi
09.09.2018 16:30 Kej 4 : 1 Planinac
09.09.2018 16:30 Budućnost 3 : 0 Čačak 94
09.09.2018 16:30 Željuša 6 : 1 Zvezda
09.09.2018 16:30 Rongo Siti 1 : 4 Jerma
09.09.2018 16:30 Lokomotiva 5 : 0 Pobeda
09.09.2018 16:00 Mladost 1 : 3 Aleksa Šantić
09.09.2018 16:00 Dunav 5 : 0 OFK Šikara
09.09.2018 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Kordun
09.09.2018 16:00 Terekveš 0 : 2 Hajduk
09.09.2018 16:00 Partizan 1 : 0 Zadrugar
09.09.2018 16:00 Omladinac (D) 2 : 1 Omladinac (B)
09.09.2018 11:00 Pobeda 1976 3 : 1 Ratar
09.09.2018 16:00 OFK Sloga 5 : 0 Jedinstvo
09.09.2018 11:00 Borac 2 : 3 OFK Rutevac 1908
09.09.2018 16:30 Hajduk 0 : 2 Čantavir
09.09.2018 16:30 Udarnik Višnjevac 3 : 2 Elektrovojvodina
09.09.2018 16:30 Lokomotiva 5 : 0 Palić
09.09.2018 16:30 OFK Mala Bosna 2015 3 : 1 Solid
09.09.2018 16:30 Bikovo 3 : 2 Žednik
09.09.2018 16:00 Donja Vrbava 5 : 1 Takovski Ustanak
09.09.2018 16:00 Šilopaj 1 : 4 Velereč 94
09.09.2018 16:00 Ozremica 1 : 2 Šumadija
09.09.2018 16:00 Jablanica 4 : 1 Brezak
09.09.2018 16:00 FC Stella Rossa 5 : 4 Omladinac
09.09.2018 17:00 Voćar 3 : 2 Jelica
09.09.2018 17:00 Gorušica 8 : 1 Bratstvo
09.09.2018 17:00 Sloga 0 : 4 Radnički
09.09.2018 17:00 Prilike : Brezova
09.09.2018 17:00 Dedinje Junajted 1 : 1 Bjelica
09.09.2018 17:00 Vrelo 3 : 0 Gradina
09.09.2018 17:00 Kotroman 3 : 3 Kriva Reka
09.09.2018 11:00 Mudrakovac 5 : 3 Konjuh
09.09.2018 16:30 Sebečevac 3 : 1 Modrica
09.09.2018 16:30 Gornji Stepoš 2 : 1 Parunovac
09.09.2018 16:30 Rasina 1 : 0 Borac
09.09.2018 11:00 Zdravinje 2 : 2 Mladost VPD
09.09.2018 16:30 Bukovica 1 : 5 Naupare
09.09.2018 11:00 Čarapan 0 : 1 Kapidžija
09.09.2018 16:30 Sloga 2 : 0 Jedinstvo
09.09.2018 16:30 Palilulac 4 : 4 Napredak
09.09.2018 17:00 Kolonija 4 : 2 OFK Žeželj
09.09.2018 17:00 Košutnjak 1 : 0 Sloga Lužnice 2016
09.09.2018 17:00 Divostin 2 : 1 Seljak
09.09.2018 17:00 Zastava 4 : 2 Maršić
09.09.2018 17:00 Avijatičar Vranjani 6 : 2 Borac
09.09.2018 17:00 Plavi Tok 2 : 1 Napredak
09.09.2018 17:00 Bakionica 6 : 0 Duškovci
09.09.2018 17:00 Dobrinjac 1 : 1 Trešnjica
09.09.2018 17:00 Glumač 2 : 3 Gorobilje
09.09.2018 16:00 Rujnik 1 : 2 Jasenovik 2018
09.09.2018 16:00 Radnički 1936 1 : 2 Delijski Vis
09.09.2018 16:00 Čegar 1946 0 : 4 Sloga 1948
09.09.2018 16:00 Supovac 1 : 0 Spartak
09.09.2018 11:00 Mrovska 7 : 3 Torpedo
09.09.2018 11:00 Petrovac 74 2 : 0 Belpos
09.09.2018 11:00 Verko 3 : 1 Skupljen 2013
09.09.2018 11:00 Dragojevac 3 : 0 Mladost (Z)
09.09.2018 11:00 Sloga Trgošped 0 : 3 Polet
09.09.2018 16:30 Heroj 0 : 0 Donja Mutnica
09.09.2018 16:30 Radnik 2 : 6 Sloga
09.09.2018 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Popovac
09.09.2018 16:30 Napredak 6 : 0 Šumadija
09.09.2018 16:30 Sloboda 1 : 4 OFK Juhor 2016
09.09.2018 16:30 BSK Buljane 1 : 2 Razvitak
09.09.2018 16:30 Polet 2 : 9 Budućnost
09.09.2018 16:30 Magnohrom 0 : 3 Braća Vuković
09.09.2018 16:30 Zgodačica 4 : 2 Šumadija
09.09.2018 16:30 Mladost 1925 0 : 0 Stara Čaršija
09.09.2018 16:30 Morava 0 : 1 Sloga Obrva
09.09.2018 16:30 Studen Vitez 0 : 3 Mladost 1981
09.09.2018 16:30 Koštam Polje 0 : 1 Budućnost
09.09.2018 16:30 Vrnjci : BSK 2014
09.09.2018 16:30 Omladinac 0 : 4 Jedinstvo 2017
09.09.2018 11:00 Badince 2 : 2 Mladost (DL)
09.09.2018 10:00 Jašunja 4 : 3 FSU Borac 2018
09.09.2018 11:00 Rudar 1973 1 : 0 Napredak
09.09.2018 11:00 SU Donja Lomnica 4 : 1 Navalin
09.09.2018 11:00 OFK Varna 2 : 1 OFK Jelen
09.09.2018 11:00 Korman 1 : 2 Cerić
09.09.2018 11:00 Borac BTG 5 : 3 Jedinstvo
09.09.2018 11:00 Zablaće 2 : 0 Mladost Slatina
09.09.2018 11:00 Volujac 4 : 1 Rudar
09.09.2018 11:00 Žabar 0 : 0 Galeb
09.09.2018 11:00 Mladost Svileuva 1 : 1 Bojić
09.09.2018 11:00 Radnik 2 : 0 Bair
09.09.2018 11:00 Šumice 1 : 4 Mladost (O)
09.09.2018 11:00 Stojan Lazarac 2 : 3 Napredak
09.09.2018 16:30 Dimitrije Tucović 5 : 1 Lazarevac
09.09.2018 16:00 Mladost 0 : 2 Omladinac
09.09.2018 16:00 Dobra Voda 3 : 0 Belica
09.09.2018 16:00 Sloboda 5 : 0 Crni Vrh
09.09.2018 16:30 Ljubičevo 5 : 1 Dunav
09.09.2018 16:30 Sloga (Ć) 4 : 1 Proleter 1932
09.09.2018 16:30 Moravac 1933 0 : 2 BSK 1931
09.09.2018 16:30 Sopot 1 : 2 Morava 1932
09.09.2018 16:30 Batovac 2 : 1 Mip Majdan
09.09.2018 16:30 Mlava (B) 4 : 0 OFK Građanski
09.09.2018 16:30 Napredak (B) 5 : 1 Sloga 1936
09.09.2018 16:30 Zemljoradnik 1 : 2 Beli Orao
09.09.2018 16:30 Sloga (D) 4 : 3 Vojvoda Milenko
09.09.2018 16:30 Pobeda (SK) 3 : 1 Metalac
09.09.2018 11:00 Lipolist 3 : 1 Omladinac
09.09.2018 16:30 Borac 4 : 2 Culjković
09.09.2018 11:00 Vukona 0 : 2 Dokmir
09.09.2018 11:00 Sloga 1 : 2 Budućnost 1995
09.09.2018 11:00 OFK Takovo 2 : 1 OFK Stublenica
09.09.2018 11:00 Omladinac 2 : 1 Kolubara
09.09.2018 11:00 Brgule 3 : 0 Strelac 001
09.09.2018 16:00 Panonija 3 : 3 Borac
09.09.2018 16:00 Jedinstvo Lemeš 2 : 1 Dinamo 1923
09.09.2018 16:00 Telečka 0 : 2 Graničar
09.09.2018 16:30 Udarnik 2015 1 : 2 Dragoš
09.09.2018 10:00 Bečevica 3 : 2 Kotlenik (G)
09.09.2018 10:00 Beli Orlovi 0 : 2 Čestin
09.09.2018 16:30 Ljubinić 0 : 2 Proleter
09.09.2018 16:00 OFK Povlen 2 : 1 Dupljaj
09.09.2018 11:00 Beloševac 2 : 1 Zadrugar
09.09.2018 11:00 Bujačić 1 : 2 Kotešica
09.09.2018 11:00 Sloga Gorić 0 : 2 Dračić 2018
09.09.2018 16:00 OFK Senjak 2 : 4 Mali korak
09.09.2018 17:00 Lovac 6 : 1 Vitez
09.09.2018 17:00 Hajduk 2 : 1 Kameni
09.09.2018 17:00 Sremac 2 : 0 Srem
09.09.2018 17:00 OFK Brestač 4 : 0 Sloven
09.09.2018 16:30 Banat 8 : 0 Gaj
09.09.2018 16:00 Babajić 4 : 0 Toplica
09.09.2018 16:00 Tolić 2 : 3 Gornji Lajkovac
09.09.2018 13:00 Joks Junajted 13 : 3 Proleter
09.09.2018 16:30 Sremac 6 : 3 Napredak
09.09.2018 16:30 Jedinstvo (LJ) 1 : 3 Graničar
09.09.2018 16:30 Jedinstvo (M) 0 : 3 OFK Bingula
09.09.2018 16:30 Jednota 2 : 0 Sinđelić
09.09.2018 16:30 Erdevik 2017 4 : 0 OFK Bačinci
09.09.2018 16:30 Omladinac 6 : 1 Borac
09.09.2018 16:30 Srem (SR) 4 : 2 Noćaj
09.09.2018 16:30 Borac (VR) 3 : 1 Graničar
09.09.2018 16:30 Poletarac 2 : 2 Zmaj
09.09.2018 16:30 Borac (R) 1 : 3 Trgovački
09.09.2018 16:30 Srem (SM) 4 : 4 Planinac
09.09.2018 16:30 Sloga 3 : 0 Sloboda
09.09.2018 16:00 Dunav 1 : 0 Planinac
09.09.2018 16:00 Car Uroš 6 : 3 Sloga (M)
09.09.2018 16:00 Radnički : Sloga (K)
09.09.2018 16:00 Borac 2 : 2 ČSK 1939
09.09.2018 16:30 27. Oktobar 3 : 1 Jedinstvo (K)
09.09.2018 16:30 Graničar 1 : 2 Borac
09.09.2018 16:30 Sremac 3 : 0 Polet
09.09.2018 16:30 Jedinstvo (R) 2 : 0 Vojvodina
09.09.2018 16:30 Fruškogorac 2 : 1 Hrtkovci
09.09.2018 16:30 Kruševica 1 : 4 Lomnica
09.09.2018 16:30 Vratare 3 : 2 Zmajevac
09.09.2018 16:30 Polet (K) 1 : 5 Gaglovo
09.09.2018 16:30 Grkljane 4 : 2 Makrešane
09.09.2018 11:00 Padež 7 : 0 Mladost 2015
09.09.2018 16:30 Dvorane 3 : 1 Štitari
09.09.2018 16:00 Hajduk 3 : 1 Jelav
09.09.2018 16:00 Mladost (G) 1 : 6 Sloga
09.09.2018 16:00 Mladost (DB) 3 : 3 Granit
09.09.2018 16:30 Kumane 2 : 1 Dunavac
09.09.2018 16:30 Baštovan 2015 4 : 1 Pek
09.09.2018 16:30 Ram 0 : 2 Stiški Kurjak
09.09.2018 16:30 Mladi Borac 0 : 2 Mirko Tomić
09.09.2018 16:30 Srednjevo 2 : 3 Sloga
09.09.2018 16:00 Lipar 0 : 1 GFK Strelište
09.09.2018 16:00 Jagodina 2 : 4 PSS-192
09.09.2018 16:30 Ključ 0 : 3 Branik
09.09.2018 16:30 Radnički 1923 4 : 2 Vojvodina
09.09.2018 16:30 Polet 4 : 0 Kolubara
09.09.2018 17:00 Rad 2 : 1 Kolibri
09.09.2018 15:30 Šabac 3 : 1 Jedinstvo
09.09.2018 16:00 Heroj Polet 3 : 0 Sloga 036
09.09.2018 15:30 Slatke male 4 : 0 Požega
09.09.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 3 Vojvodina
09.09.2018 11:00 Crvena Zvezda 6 : 0 Inđija
09.09.2018 13:00 Metalac 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
09.09.2018 13:00 Javor Matis 2 : 3 Radnički 1923
09.09.2018 13:00 Novi Pazar 1 : 1 Mladi radnik 1926
09.09.2018 13:00 Šumadija (A) 2 : 2 Mačva
09.09.2018 13:00 Sloga (P) 3 : 0 Smederevo 1924
09.09.2018 13:00 Karađorđe 1 : 4 Sloboda (U)
09.09.2018 13:00 Loznica 0 : 2 Mladost
09.09.2018 10:00 RFK N.S. 1921 1 : 1 Borac (NS)
09.09.2018 10:00 Omladinac 3 : 0 Bačka 1901
09.09.2018 10:00 Radnički (SM) 3 : 1 Proleter (NS)
09.09.2018 10:00 Radnički (Z) 4 : 2 Radnički (S)
09.09.2018 15:00 Napredak 1929 0 : 2 Real
09.09.2018 16:00 Trstenik PPT 3 : 0 OFK Lugomir
09.09.2018 10:00 Dubocica 3 : 2 Radnički (P)
09.09.2018 17:00 Car Konstantin 0 : 4 Kopernikus Želežničar
09.09.2018 14:00 Bežanija 0 : 3 Studentski Grad
09.09.2018 09:00 011 1 : 2 BSK Borča
09.09.2018 10:00 Radnički (NB) 1 : 0 Kolubara
09.09.2018 09:00 Grafičar 4 : 0 Brodarac 2
09.09.2018 10:00 Poštar 1930 0 : 0 Novi Beograd
09.09.2018 16:30 Torlak 3 : 0 GSP Polet
09.09.2018 09:00 Žarkovo 2 : 4 Budućnost
09.09.2018 10:00 Mladost (BJ) 3 : 5 Njerš Ištvan
09.09.2018 10:00 Crvena zvezda 2 : 1 Bratstvo 1946
09.09.2018 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 0 Dunav
09.09.2018 11:00 Prva Iskra 8 : 2 Rvati
09.09.2018 11:00 Crvena Zastava 2 : 0 Polet
09.09.2018 11:00 Metalac (GM) 2 : 2 Budućnost Krušik 2014
09.09.2018 11:00 Javor Matis 0 : 4 Radnički 1923
09.09.2018 11:00 Novi Pazar 5 : 2 Mladi radnik 1926
09.09.2018 11:00 Šumadija (A) 1 : 2 Mačva
09.09.2018 11:00 Sloga (P) 0 : 1 Smederevo 1924
09.09.2018 11:00 Loznica 2 : 0 Mladost (L)
09.09.2018 12:00 RFK N.S. 1921 2 : 1 Borac (NS)
09.09.2018 10:00 Inđija 1 : 4 Bačka 1901
09.09.2018 10:00 Dinamo 1945 3 : 3 Železničar
09.09.2018 10:00 Proleter 2006 2 : 1 Radnički (S)
09.09.2018 12:00 Crvena zvezda 1 : 4 Kabel
09.09.2018 15:00 Vojvodina 0 : 6 Petar Puača
09.09.2018 10:00 Proleter (NS) 3 : 1 Cement
09.09.2018 10:00 Karađorđe 6 : 1 Napredak
09.09.2018 11:00 Pazar Juniors 2011 2 : 2 Novi Pazar 1928
09.09.2018 10:30 Preporod 1 : 2 Radnički 1905
09.09.2018 10:00 Omladinac 2014 3 : 0 Mladost
09.09.2018 14:00 Dinamo 2 : 2 Real 2
09.09.2018 12:30 Jagodina Tabane 4 : 0 Napredak
09.09.2018 11:00 Radnički (P) 4 : 1 Bor
09.09.2018 09:30 Kopernikus Želežničar 3 : 0 Jedinstvo
09.09.2018 17:00 Car Konstantin 3 : 0 Trajal
09.09.2018 11:00 Radnik 4 : 1 Nacional
09.09.2018 12:00 OFK Vrbas 2 : 0 ČSK Pivara
09.09.2018 11:00 Mladost APA 3 : 2 Bečej 1918
09.09.2018 10:00 Zvezda 2 : 5 Duboko
09.09.2018 Drina 0 : 5 Cer
09.09.2018 12:00 BAK 8 : 0 Partizan (U)
09.09.2018 11:00 Sloga 7 : 1 Crvena zvezda
09.09.2018 10:00 Vojvodina (S) 0 : 12 Jedinstvo Stević
09.09.2018 10:00 OFK Beograd 3 : 1 Radnički NB
09.09.2018 11:30 Lokomotiva 1 : 3 Čukarički
09.09.2018 13:00 Rad 7 : 0 Studentski Grad
09.09.2018 14:30 Sindjelic 0 : 10 Crvena zvezda
09.09.2018 10:00 Železničar 11 : 0 Borac (S)
09.09.2018 10:00 Mladost (L) 2 : 5 Kikinda 1909
09.09.2018 10:00 Radnički (K) 0 : 1 Dinamo 1945
09.09.2018 10:00 Petrika 22 : 0 Radnički (NP)
09.09.2018 09:00 Proleter Mihajlovac 0 : 17 Mladi radnik 1940
09.09.2018 10:00 Bajša 1 : 2 Čantavir
09.09.2018 11:00 Vinogradar 2 : 2 Obilić
09.09.2018 10:00 CFK 5 : 0 Bečej 1918
09.09.2018 10:00 OFK Bačka 2 : 0 Arena Su
09.09.2018 10:00 Partizan 0 : 2 Jedinstvo
09.09.2018 12:00 Tutin 3 : 0 Novi Pazar B
09.09.2018 13:00 DIF 3 : 1 Jedinstvo 2017
09.09.2018 11:30 OFK Ras 9 : 1 Sport Club 99 B
09.09.2018 National : Pazar Juniors B
09.09.2018 09:00 Rad 4 : 0 011
09.09.2018 09:00 Brodarac 1 : 2 Crvena zvezda
09.09.2018 10:00 Partizan 3 : 0 Čukarički
09.09.2018 10:00 Zemun 12 : 0 Internacional
09.09.2018 11:00 BSK 0 : 2 Vozdovac
09.09.2018 13:00 OFK Beograd 3 : 1 Teleoptik
09.09.2018 12:00 DIF 6 : 0 IMT
09.09.2018 10:00 OFK Zabrežje 3 : 2 Žarkovo
09.09.2018 12:00 Buducnost 1 : 5 Bežanija
09.09.2018 17:00 Milutinac 5 : 0 Jedinstvo
09.09.2018 17:00 Palilulac 0 : 6 Hajduk
09.09.2018 13:00 GSP Polet 3 : 2 Vrcin
09.09.2018 10:00 Hajdučica 0 : 9 Coerver junior FA
09.09.2018 10:00 BAK 9 : 1 Banat (I)
09.09.2018 10:00 Slavia 2 : 0 Omladinac 1927
09.09.2018 09:30 Vinogradar 0 : 4 AFK
09.09.2018 10:00 Spartak '06 3 : 0 Subotica
09.09.2018 09:30 Budućnost 3 : 3 IMT
09.09.2018 Pazar Juniors B 5 : 1 Rudar

Rukomet

09.09.2018 17:35 Tatran Prešov 26 : 27 Vardar
09.09.2018 20:15 Metalurg 27 : 32 Nexe
09.09.2018 20:30 Tatran Prešov 25 : 26 Celje Piv. Laško

Ragbi 13

09.09.2018 17:00 Radnički 24 : 38 Dorćol
09.09.2018 17:00 Crvena Zvezda 44 : 14 Partizan