XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 553 utakmica za dan
Nedelja, 2 Septembar 2018

Fudbal

02.09.2018 17:00 Spartak ŽK 2 : 0 Dinamo
02.09.2018 19:00 Vojvodina 1 : 4 Crvena zvezda
02.09.2018 21:00 Partizan 1 : 0 OFK Bačka
02.09.2018 19:00 Novi Pazar 0 : 1 Inđija
02.09.2018 16:30 Bežanija 0 : 1 Radnički 1923
02.09.2018 16:30 Budućnost 1 : 1 Borac
02.09.2018 16:30 Sinđelić 3 : 2 Sloboda
02.09.2018 16:30 Zlatibor 2 : 1 Teleoptik
02.09.2018 19:00 Javor Matis 1 : 0 Trajal
02.09.2018 20:00 Široki Brijeg 0 : 3 Željezničar
02.09.2018 17:00 OFK Titograd 0 : 0 Sutjeska
02.09.2018 16:00 Berane 0 : 2 Arsenal
02.09.2018 16:00 Bokelj 4 : 2 OFK Mladost Lješkopolje 1970
02.09.2018 16:00 Igalo 1 : 0 Jedinstvo
02.09.2018 16:00 Jezero 2 : 1 Dečić
02.09.2018 16:00 Kom 2 : 2 Otrant
02.09.2018 17:00 Bratstvo 1 : 1 Adria
02.09.2018 16:00 Čelik 0 : 1 Ribnica
02.09.2018 16:00 Gusinje 1 : 2 Petnjica
02.09.2018 16:00 Polimlje 0 : 1 Ibar
02.09.2018 10:00 Kabel 2 : 1 Cement
02.09.2018 16:30 Železničar 1 : 0 Omladinac
02.09.2018 16:30 Radnički (P) 1 : 1 Jagodina Tabane
02.09.2018 16:30 Budućnost 2 : 0 Rtanj
02.09.2018 16:30 Pukovac 1 : 0 OFK Sinđelić
02.09.2018 16:30 Zaplanjac 5 : 0 Jedinstvo (B)
02.09.2018 11:00 Car Konstantin 3 : 0 Radnički (S)
02.09.2018 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Radnički (NB)
02.09.2018 16:30 Kolubara 3 : 1 Lokomotiva
02.09.2018 16:30 Crvena Zvezda 1 : 2 Zvezdara
02.09.2018 16:30 Mladost (O) 1 : 0 Budućnost
02.09.2018 16:30 Vojvodina 1928 0 : 1 Kozara
02.09.2018 16:30 ŽAK 5 : 0 OFK Proleter
02.09.2018 16:30 Podunavac 0 : 0 Borac (Š)
02.09.2018 16:30 LSK Laćarak 0 : 1 Jugović
02.09.2018 16:30 Hajduk (D) 5 : 0 Hajduk (Č)
02.09.2018 16:30 Bačka 1 : 0 Mladost (T)
02.09.2018 16:30 Bajša 1 : 0 Tavankut
02.09.2018 16:30 Radnički 1912 3 : 0 Sloga (Č)
02.09.2018 16:30 Mladost (BP) 0 : 3 Tekstilac
02.09.2018 16:30 Budućnost 1 : 0 BSK
02.09.2018 16:30 Tisa 1 : 1 OFK Mladost APA
02.09.2018 16:00 Šumadija (T) 0 : 1 Šumadija 1903
02.09.2018 16:00 Karađorđe 1 : 2 Sloga
02.09.2018 16:00 Bane 1931 2 : 2 Sušica
02.09.2018 16:00 Novi Pazar 1928 0 : 2 Vodojaža
02.09.2018 16:00 OFK Napredak 3 : 3 Morava
02.09.2018 16:00 OFK Aranđelovac 1979 2 : 1 Karađorđe
02.09.2018 16:00 Petar Dobrnjac 0 : 4 Borac 1932
02.09.2018 16:00 Homoljac 0 : 2 Partizan 1945
02.09.2018 16:00 Zvižd 5 : 2 Udarnik
02.09.2018 16:00 OFK Divci 0 : 1 Zadrugar
02.09.2018 16:00 Radjevac 2 : 2 Radnički Šabački
02.09.2018 16:00 Radnički Stobeks 1 : 1 Radnički (V)
02.09.2018 16:00 Borac 2 : 0 Spartak 1924
02.09.2018 16:00 Vrelo Sport 2 : 0 Ribnica
02.09.2018 16:00 OFK Osečina 0 : 3 Brezovica
02.09.2018 16:00 Prijevor 3 : 0 Polet (T)
02.09.2018 16:00 Polimlje 0 : 1 Takovo
02.09.2018 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Budućnost
02.09.2018 16:00 Zlatar 3 : 1 Sloga (S)
02.09.2018 16:30 Vlasina 3 : 1 Jedinstvo (GS)
02.09.2018 16:30 OFK Brzi Brod 2 : 1 Mladost (M)
02.09.2018 16:30 Jablanica 0 : 5 Vranjska Banja
02.09.2018 16:30 Mladost (B) 1 : 2 OFK Niš
02.09.2018 11:00 Tanasko Rajić 0 : 1 Budućnost
02.09.2018 16:30 Rembas 1 : 1 Sloga
02.09.2018 16:30 Župa 0 : 0 OFK Lugomir
02.09.2018 16:30 Dragocvet 0 : 3 Jedinstvo (M)
02.09.2018 16:30 Morava 1918 4 : 0 Napredak (D)
02.09.2018 16:30 Jastrebac (VŠ) 0 : 0 Žitorađa
02.09.2018 16:30 Bošnjane 3 : 2 Juhor
02.09.2018 16:30 Jastrebac (B) 1 : 3 OFK Topličanin
02.09.2018 16:30 Bukovik 1 : 1 Malošište
02.09.2018 16:30 OFK Slatina 2 : 0 Naša krila 1936
02.09.2018 16:30 Kablovi 2 : 1 Svrljig
02.09.2018 16:30 Orljane 2 : 4 Timočanin
02.09.2018 16:30 Hajduk Veljko 3 : 1 Brodoremont
02.09.2018 11:00 Hajduk 2 : 1 Turbina
02.09.2018 16:30 Studenski Grad 1 : 2 Napredak
02.09.2018 16:30 Komgrap 0 : 0 Mladenovac
02.09.2018 16:30 BSK Baćevac 0 : 1 Budućnost
02.09.2018 16:30 Banat 4 : 2 Rusanda
02.09.2018 16:30 Proleter 2006 0 : 2 Lehel
02.09.2018 16:30 Mladost (BD) 4 : 2 Naftagas
02.09.2018 16:30 Crvena zvezda (VS) 1 : 1 Polet
02.09.2018 16:30 Crvena Zvezda (RS) 2 : 1 Radnički 1911
02.09.2018 16:30 OFK Odžaci 1 : 3 Hercegovac
02.09.2018 16:30 Kula 8 : 0 Borac 46
02.09.2018 16:30 Polet (S) 2 : 4 Slavija
02.09.2018 16:30 Kulpin 5 : 2 Tvrđava
02.09.2018 16:30 Rusin 5 : 0 Lipar
02.09.2018 17:00 Sloboda (DT) 2 : 1 Ljukovo
02.09.2018 17:00 PSK Putinci 3 : 1 Napredak
02.09.2018 17:00 Graničar 1924 1 : 6 Borac (K)
02.09.2018 17:00 Donji Petrovci 2 : 1 Budućnost
02.09.2018 17:00 Železničar 3 : 0 Polet (NK)
02.09.2018 16:30 BSK 1 : 1 Lokomotiva
02.09.2018 16:30 Junkovac 3 : 2 Omladinac
02.09.2018 16:30 Šumadinac (N) 0 : 2 Banja
02.09.2018 16:30 Mladost MG 5 : 0 Borac
02.09.2018 16:30 Mladi rudar 1954 2 : 4 Trnava
02.09.2018 16:30 ŽSK 2 : 2 Vinča
02.09.2018 10:00 Index 0 : 3 Bačka
02.09.2018 16:30 Jedinstvo 5 : 0 Omladinac
02.09.2018 16:30 OFK Sirig 0 : 3 Fruškogorski partizan
02.09.2018 16:30 TSK 2 : 0 ŽSK
02.09.2018 16:30 Fruškogorac 3 : 0 Petrovaradin
02.09.2018 16:30 Jadran 1 : 1 Sutjeska
02.09.2018 16:30 Iskra 2 : 1 Proleter (Nj)
02.09.2018 16:30 Preporod 1 : 0 Njegoš
02.09.2018 16:30 Vinogradar 3 : 1 Đurđin
02.09.2018 16:30 OFK Batinac 4 : 0 Javor
02.09.2018 16:30 Omladinac 0 : 6 Resavac
02.09.2018 16:30 Napredak 2 : 3 Mladost (S)
02.09.2018 16:30 Kušiljevo 5 : 2 Bratstvo
02.09.2018 16:30 Hajduk 1 : 0 OFK Bratstvo
02.09.2018 16:30 Kolare 0 : 3 Juhor
02.09.2018 16:30 Mladost (K) 1 : 0 Mladost (D)
02.09.2018 16:30 Srem 1 : 2 Zmaj
02.09.2018 16:30 Institut 2 : 2 Borac (P)
02.09.2018 16:30 Crvenka 1 : 2 Poštar Zvezdara
02.09.2018 16:30 Šumadinac 1 : 1 PKB Kovilovo
02.09.2018 16:30 Sinđelić 2 : 2 Atakante
02.09.2018 16:30 Strelac 1 : 1 Duboko
02.09.2018 16:30 Borac 4 : 0 Rušanj
02.09.2018 16:30 Budućnost 1 : 3 Šumadija
02.09.2018 16:30 Mladost (C) 1 : 0 Lisović
02.09.2018 10:00 Radnički 0 : 0 Mladost (B)
02.09.2018 16:30 Kosmaj 1 : 1 Boleč
02.09.2018 16:30 Kosmajac 6 : 1 Selo Mladenovac
02.09.2018 16:30 Kovačevac 3 : 2 Pudarci
02.09.2018 16:30 Velika Krsna 0 : 1 Dunavac
02.09.2018 16:30 Rabrovac 0 : 1 Šumadija
02.09.2018 16:30 Jedinstvo (K) 2 : 2 Ovčar
02.09.2018 16:30 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Lunjevica
02.09.2018 16:30 Omladinac 3 : 0 Rudar
02.09.2018 16:30 Napredak 2 : 1 Spartak
02.09.2018 16:30 Ozrem 3 : 1 Rakova
02.09.2018 16:30 Jedinstvo (P) 2 : 2 Zadrugar
02.09.2018 16:30 Stubal 1 : 2 Radnik
02.09.2018 16:30 Ribnica 1 : 3 Proleter
02.09.2018 16:30 Granit 0 : 2 Ibar
02.09.2018 11:00 Popovići Vrnjci 3 : 2 OFK Ras
02.09.2018 16:30 Napredak 5 : 2 Mataruge
02.09.2018 16:30 Lasta 4 : 4 Rudar
02.09.2018 16:30 Gruža 1 : 0 Kraljevo Hajduk
02.09.2018 16:30 Mačkovac 3 : 0 Sloga (Ć)
02.09.2018 16:30 Kupci 2 : 4 FUD
02.09.2018 16:30 Mladost (DK) 6 : 2 Donji Kopaonik
02.09.2018 16:30 Poljoprivrednik 2 : 5 Varvarin
02.09.2018 16:30 Šanac 1 : 3 Sloga (M)
02.09.2018 16:00 Duško 3 : 1 Mladost (DD)
02.09.2018 16:00 Mladost (PR) 3 : 0 Jedinstvo (MZ)
02.09.2018 16:00 Podrinje 1 : 2 Jedinstvo (ŠT)
02.09.2018 16:00 Sloga (LŠ) 0 : 3 Sindjelić
02.09.2018 16:00 Sloga (BO) 3 : 1 Karađorđe
02.09.2018 16:00 Cer 4 : 3 Hajduk Stanko
02.09.2018 16:30 Jedinstvo (V) 3 : 2 Strela
02.09.2018 16:30 Vulturul 2 : 2 Dunav
02.09.2018 16:30 Dolina 0 : 2 Partizan (U)
02.09.2018 16:30 Crvena zvezda 2 : 0 Jedinstvo Stević
02.09.2018 16:30 Polet 1 : 4 Borac (St)
02.09.2018 16:30 Sloga (BNS) 0 : 1 Partizan (G)
02.09.2018 16:30 Spartak 1911 1 : 0 Potporanj
02.09.2018 16:30 Omladinac (Š) 3 : 0 Rudar 2001
02.09.2018 16:30 Borac (Ž) 3 : 1 Rudar (K)
02.09.2018 16:30 Borac (K) 2 : 1 Polet (SD)
02.09.2018 16:30 Mlava (ML) 1 : 1 Budućnost
02.09.2018 16:30 Obilić 9 : 0 Makce
02.09.2018 16:30 Sloga (B) 1 : 1 Đerdap
02.09.2018 16:30 Radnički 1924 2 : 2 Radnički 1947
02.09.2018 16:30 Rasovača 4 : 0 Padina
02.09.2018 16:30 Moravac 3 : 4 Moravac
02.09.2018 16:30 Naisus 1977 2 : 0 Elid
02.09.2018 16:30 Palilula 0 : 6 Zemljoradnik
02.09.2018 16:00 Crvena zvezda 0 : 2 Osipaonica
02.09.2018 16:00 Sloboda 5 : 1 Bresje Superior
02.09.2018 16:00 Cerovac 1 : 0 Polet
02.09.2018 16:00 SASK 5 : 0 Mladi radnik
02.09.2018 16:00 Sloga (M) 1 : 1 Podunavac
02.09.2018 16:00 Železničar Kusadak 0 : 3 Plana
02.09.2018 16:00 Sloga (L) 2 : 0 Proleter 1947
02.09.2018 17:00 Blizna 1 : 1 BSK
02.09.2018 16:30 Dundjerski 2 : 2 Dobrič
02.09.2018 16:30 Mladost 1982 0 : 3 Kaćuša
02.09.2018 16:30 Kosovac 4 : 1 Omladinac
02.09.2018 16:30 Real 1 : 5 Borac
02.09.2018 11:00 Svetlost Badnjevac 2 : 0 Jug Bogdan
02.09.2018 16:30 Partizanski put 1 : 2 Spartak
02.09.2018 16:30 NS Tatko 3 : 0 Pobeda
02.09.2018 16:00 Mladost 3 : 2 Iskra
02.09.2018 16:00 Ribnikar 1 : 2 OFK Brđanac
02.09.2018 16:00 Kolubara 2 5 : 1 Tvrdojevac
02.09.2018 16:00 Tešnjar 1 : 1 Tulari
02.09.2018 17:00 Sloboda 7 : 6 Jadran
02.09.2018 17:00 Slavija 0 : 3 Korićani
02.09.2018 17:00 Budućnost 2 : 1 Pobeda 1926
02.09.2018 17:00 Srbija 5 : 1 Šumadinac (KG)
02.09.2018 17:00 Erdoglija 1931 2 : 2 Sloga (D)
02.09.2018 17:00 Mladost (P) 3 : 2 Jedinstvo
02.09.2018 17:00 OFK Bagremar 0 : 0 Kutlovo
02.09.2018 17:00 Šumadija 1934 5 : 3 21. oktobar
02.09.2018 17:00 Ježevica 0 : 3 Prvi partizan
02.09.2018 17:00 Sečica 1 : 5 Lauš
02.09.2018 17:00 Jedinstvo 0 : 4 Lazarica
02.09.2018 17:00 Perućac 4 : 1 Ariljska rampa
02.09.2018 17:00 Višesava 3 : 0 Omladinac
02.09.2018 17:00 Jasen 2 : 1 Polet
02.09.2018 16:30 Vučje 3 : 0 Jedinstvo (G)
02.09.2018 16:30 Polet 2 : 1 Šumadija
02.09.2018 16:30 OFK Morava 3 : 1 Železničar
02.09.2018 16:30 Kumarevo 65 1 : 0 Sloga
02.09.2018 16:30 Umac 3 : 2 Mladi borac
02.09.2018 16:30 Bobište 3 : 1 Zloćudovo
02.09.2018 16:30 Čekmin 5 : 0 Mladost 1959
02.09.2018 16:30 Progres 4 : 2 OFK Brza
02.09.2018 16:30 OFK Rtanj 1 : 2 Graničar
02.09.2018 16:30 OFK 019 9 : 0 Osnić
02.09.2018 16:30 OFK Knjaz 2 : 3 Rudar Vrška Čuka
02.09.2018 16:30 Malinik 3 : 0 Radnički 1946
02.09.2018 16:30 Omladinac 3 : 2 Bučje Podvis
02.09.2018 16:30 Padež 1 : 1 Gnjilan
02.09.2018 16:30 Sloga 2 : 4 Lužnica
02.09.2018 16:30 Rajko Mitić 3 : 0 Dragoš
02.09.2018 16:30 Jedinstvo (GM) 2 : 1 Morava
02.09.2018 11:00 Rudar 2 : 1 Čegar 2013
02.09.2018 16:30 Budućnost 8 : 3 Vrtište
02.09.2018 16:30 Proleter 4 : 1 Mladost (L)
02.09.2018 16:30 Vulkan 1963 1 : 5 Palilulac
02.09.2018 16:30 Stevan Nešticki 0 : 1 Crvena zastava
02.09.2018 16:30 Vihor 3 : 0 Ternoci
02.09.2018 16:30 Čelik 5 : 2 OFK Alakince
02.09.2018 16:30 Levosoje 0 : 3 Nebeski Andjeli
02.09.2018 16:30 BSK Bujanovac 3 : 1 FSU Južna pruga
02.09.2018 16:30 Pavlovac 1 : 3 Lugina
02.09.2018 17:00 Joševa 0 : 4 Kalenić
02.09.2018 17:00 Gunjevac 1 : 2 Pambukovica
02.09.2018 17:00 Polet (DL) 6 : 0 Mladost
02.09.2018 17:00 Čučuge 3 : 0 Crvena Jabuka
02.09.2018 17:00 Šarbane 2 : 1 Rudar
02.09.2018 17:00 Polet (T) 0 : 3 OFK Paljuvi
02.09.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Borac
02.09.2018 17:00 Belo Polje 1 : 0 Krtinska
02.09.2018 17:00 Polet 1 : 1 Skela
02.09.2018 16:30 Dinamo 0 : 3 Moskva
02.09.2018 16:30 Bačka 6 : 0 Hajduk
02.09.2018 16:30 Obilić 3 : 1 Čenej
02.09.2018 16:30 Janošik 2 : 0 Partizan (K)
02.09.2018 16:30 Karaš (J) 0 : 0 Borac (VS)
02.09.2018 16:30 Ševac 3 : 0 Borac (VG)
02.09.2018 16:30 Sloga (M) 2 : 2 Vinogradar
02.09.2018 16:30 Karaš (K) 2 : 2 Ratar
02.09.2018 16:30 Hajdučica 2 : 2 Budućnost (A)
02.09.2018 16:30 Sloga (L) 2 : 2 Garevina
02.09.2018 16:30 Gradina 4 : 0 Velika Drenova
02.09.2018 16:30 14. Oktobar 0 : 1 Trudbenik
02.09.2018 16:30 Ušće 0 : 3 Borac
02.09.2018 16:30 Mladost 5 : 0 Beli Orlovi
02.09.2018 16:30 Omladinac 1 : 4 Polet 57
02.09.2018 16:30 Partizan 3 : 2 Vinorača
02.09.2018 16:30 Mladost (G) 3 : 3 Sloga
02.09.2018 16:30 Šumadinac 2 : 0 Sinđelić 1934
02.09.2018 16:30 Morava 4 : 2 Osaonica
02.09.2018 16:30 Šantarovac 2 : 0 Kupinovac
02.09.2018 16:30 15. Avgust 1950 4 : 0 Mladost (GM)
02.09.2018 16:30 Rudar (SR) 2 : 0 Istok 63
02.09.2018 16:30 Omladinski 4 : 0 Beljanica
02.09.2018 16:30 Orlovi 2 : 0 Moravac 2015
02.09.2018 11:00 Žabari 2 : 2 Komanice
02.09.2018 17:00 Milenko Pavlović 3 : 1 Rakac Stave
02.09.2018 11:00 Jadar 2013 4 : 2 Rajac
02.09.2018 17:00 Mladost (VK) 0 : 2 Junior Novo Naselje
02.09.2018 17:00 Polet 0 : 1 Lukavac
02.09.2018 17:00 Stari drugari 4 : 1 Borac
02.09.2018 17:00 Popadić 1 : 0 Mladost (L)
02.09.2018 11:00 13. Maj 2 : 2 Busije
02.09.2018 11:00 Mladi Proleter 2 : 1 Rekreativo 011
02.09.2018 16:30 Novi Beograd 2 : 1 Sparta Železnik
02.09.2018 16:30 BUSK 2 : 1 Penjarol
02.09.2018 10:00 Šećeranac Ada 0 : 3 Umka
02.09.2018 16:30 Posavac Tišma 3 : 4 011
02.09.2018 16:30 Avala 1 : 4 Minel
02.09.2018 16:30 Siti Sport Klub 2 : 0 Zuce
02.09.2018 16:30 Heroj Polet 3 : 0 Pionir
02.09.2018 16:30 Lepušnica 4 : 1 Sveti Stefan
02.09.2018 16:30 Pinosava 0 : 1 Poštar
02.09.2018 17:00 Graničar 5 : 0 Mladost
02.09.2018 17:00 Sloga (V) 3 : 1 OFK Zeka Buljubaša
02.09.2018 17:00 Donji Srem 2015 6 : 0 Fruškogorac
02.09.2018 17:00 Sloga (Č) 3 : 4 Mitros
02.09.2018 17:00 BSK 0 : 0 Obilić 1993
02.09.2018 17:00 Napredak 1 : 3 Šumar
02.09.2018 17:00 Hajduk 1 : 0 Fruška Gora
02.09.2018 17:00 Krušedol 0 : 1 OFK Bikić
02.09.2018 14:30 Rudar 2012 0 : 3 Vojvoda
02.09.2018 14:00 Mladost (MI) 7 : 1 OFK Slatina
02.09.2018 11:00 Nemenikuće 0 : 0 Vis
02.09.2018 17:00 Popović 1 : 2 Mladost (G)
02.09.2018 16:30 Lazac 2 : 0 Tavnik
02.09.2018 16:30 Jedinstvo (G) 1 : 1 Metalac
02.09.2018 16:30 Borac (A) 0 : 1 Mineral 2015
02.09.2018 16:30 Jedinstvo (D) 0 : 0 Mladost
02.09.2018 16:30 Jovo Kursula 5 : 1 Zvezda
02.09.2018 11:00 Karađorđe (V) 2 : 1 BSK
02.09.2018 16:30 Mladost (R) 2 : 0 Omladinac-Šumadinac
02.09.2018 16:30 Partizan 3 : 0 Sloga (Z)
02.09.2018 16:30 Badnjevac 3 : 3 Mladi radnik
02.09.2018 16:30 Barajevo 3 : 0 Guncate
02.09.2018 16:30 Velika Mostanica 4 : 2 Beljina
02.09.2018 16:00 Velika Reka 2 : 0 Jadar (ST)
02.09.2018 16:00 Milan Orlić 3 : 0 Antimon
02.09.2018 16:00 7. Juli 1 : 2 Sloga
02.09.2018 16:00 Prva Iskra 1 : 3 Vidojevica
02.09.2018 16:00 Mladost 1 : 2 Rudar
02.09.2018 16:00 Borac 0 : 0 Jedinstvo
02.09.2018 16:00 Jadar 1961 (GD) 5 : 1 Azbukovica
02.09.2018 16:30 Kopljari 2 : 3 Kralj Petar I
02.09.2018 16:30 Radoje Domanović 1 : 2 B 2000
02.09.2018 16:30 Sloga 1 : 0 Šamot
02.09.2018 16:30 Jasenica 5 : 0 Borac
02.09.2018 16:30 Trešnjevica 0 : 4 Šumadinac (S)
02.09.2018 11:00 Brezovac 2 : 2 Vrbica
02.09.2018 16:30 Plantaža 3 : 1 Radnički
02.09.2018 16:30 Milanovo 2 : 3 Gradac
02.09.2018 16:30 Radnik Sušica 2 : 0 Jedinstvo (Š)
02.09.2018 16:30 Sloboda 6 : 1 Marjan MB
02.09.2018 16:30 Real 4 : 0 Mladost (B)
02.09.2018 16:30 Moravac 7 : 1 BSK
02.09.2018 16:00 Budućnost (PD) 3 : 1 Budućnost 1929 (ZM)
02.09.2018 16:00 Drina 2 : 1 Cer
02.09.2018 16:00 Majur 4 : 0 Torpedo 1924
02.09.2018 16:00 Sloboda 0 : 1 Gorki
02.09.2018 16:00 Milicionar 6 : 0 Premijer
02.09.2018 16:00 Mladost 3 : 1 Vlašić
02.09.2018 16:00 Vojvoda Stepa Stepanović 4 : 3 Pričinović
02.09.2018 16:00 Dobrava 1 : 1 Sloga (KR)
02.09.2018 16:00 Rankovac 0 : 3 Sloga (MA)
02.09.2018 16:00 Trešnjevka 4 : 2 Radnički
02.09.2018 11:00 Provo 2015 6 : 3 Sava
02.09.2018 16:30 Šampion 1 : 3 Tornjoš
02.09.2018 16:30 AFK 5 : 3 Jedinstvo (SK)
02.09.2018 16:30 Graničar 0 : 0 Potisje
02.09.2018 16:30 Horgoš 1911 2 : 3 Tisa
02.09.2018 16:30 Jadran 2 : 0 Slavija
02.09.2018 16:30 Čoka 0 : 2 Bačka
02.09.2018 16:30 Tromedja 2 : 1 Jedinstvo (M)
02.09.2018 16:30 Borac 0 : 3 Budućnost
02.09.2018 16:30 Bačka (D) 1 : 6 Naša Zvezda
02.09.2018 16:30 Bački Hajduk 0 : 2 Krivanj
02.09.2018 16:30 Slavija 0 : 4 Neštin
02.09.2018 16:30 Napredak (P) 2 : 2 Sirakovo
02.09.2018 16:30 Napredak 1934 1 : 0 Mladost (B)
02.09.2018 16:30 Dizel 2 : 2 Vihor
02.09.2018 16:30 Sloga (L) 4 : 0 Stig 1955
02.09.2018 16:30 Desine 1 : 1 Polet (B)
02.09.2018 16:30 Žika Marković Uča 3 : 2 Sloga (M)
02.09.2018 16:30 Rade Milošević 2 : 0 Jasenovac
02.09.2018 16:30 Napredak 1936 1 : 2 Manastirica
02.09.2018 16:30 Radnički (K) 4 : 0 Sloga 1952
02.09.2018 16:30 BSK 0 : 3 Napredak (S)
02.09.2018 16:30 Zadrugar (T) 1 : 3 Omladinac (B)
02.09.2018 16:30 Jedinstvo (K) 0 : 1 Integral
02.09.2018 16:30 Budućnost 4 : 1 Sloboda
02.09.2018 16:30 Pobeda 0 : 5 Mladost Radost
02.09.2018 16:30 Tomislavci 3 : 0 Obilić
02.09.2018 16:30 Mladost (R) 1 : 3 Eđšeg
02.09.2018 16:30 Bistrica 1 : 2 Borac (A)
02.09.2018 16:30 Polet 2 : 2 Mladi Borac
02.09.2018 16:30 Sloga 1 : 1 Vreoci
02.09.2018 16:30 Glogonj 0 : 1 Polet
02.09.2018 16:30 Tempo 0 : 1 Slavia
02.09.2018 16:30 Unirea 4 : 1 Mundial
02.09.2018 16:30 Pobeda 1 : 1 Vojlovica 2018
02.09.2018 16:30 Čačak 94 0 : 7 Kej
02.09.2018 16:30 Planinac 0 : 1 Morava (K)
02.09.2018 16:30 Mladost (A) 1 : 0 Prijatelji
02.09.2018 16:30 Vujan 2 : 0 Malba
02.09.2018 16:30 Omladinac (D) 1 : 0 Mladost
02.09.2018 16:30 Omladinac (B) 3 : 1 Partizan
02.09.2018 16:30 Zadrugar 0 : 3 Terekveš
02.09.2018 16:30 Hajduk 5 : 4 Jedinstvo
02.09.2018 16:30 Kordun 6 : 0 Dunav
02.09.2018 16:30 OFK Šikara 0 : 2 Aleksa Šantić
02.09.2018 11:00 Borac 1 : 0 Pobeda 1976
02.09.2018 16:30 Polet (V) 4 : 0 Gredetin
02.09.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 1 Ratar
02.09.2018 17:00 Bikovo 1 : 0 Hajduk
02.09.2018 17:00 Žednik 1 : 1 OFK Mala Bosna 2015
02.09.2018 17:00 Solid 5 : 3 Lokomotiva
02.09.2018 17:00 Elektrovojvodina 0 : 1 Čantavir
02.09.2018 17:00 Vrelo 3 : 5 Voćar
02.09.2018 17:00 Gradina 1 : 3 Dedinje Junajted
02.09.2018 17:00 Radnički 4 : 4 Gorušica
02.09.2018 11:00 Konjuh 4 : 3 Čarapan
02.09.2018 17:00 Naupare 2 : 3 Zdravinje
02.09.2018 17:00 Mladost VPD 1 : 3 Rasina
02.09.2018 17:00 Borac 2 : 1 Gornji Stepoš
02.09.2018 11:00 Parunovac 1 : 4 Globoder
02.09.2018 17:00 Žabare 1 : 3 Sebečevac
02.09.2018 17:00 Gorobilje 1 : 3 Dobrinjac
02.09.2018 17:00 Trešnjica 0 : 3 Bakionica
02.09.2018 17:00 Duškovci 1 : 3 Plavi Tok
02.09.2018 17:00 Napredak 2 : 3 Avijatičar
02.09.2018 17:00 Borac 3 : 1 Blagaja
02.09.2018 16:30 Supovac 4 : 1 Rujnik
02.09.2018 16:30 Spartak 2 : 2 Aluminjum
02.09.2018 16:30 Durlan Siti 0 : 3 Čegar 1946
02.09.2018 16:30 Sloga 1948 0 : 3 Radnički 1936
02.09.2018 16:30 Delijski Vis 2 : 0 Jasenovik 2018
02.09.2018 11:00 Polet 4 : 0 Sparta
02.09.2018 11:00 Mladost (Z) 1 : 0 Verko
02.09.2018 11:00 Skupljen 2013 0 : 1 Jedinstvo 2014
02.09.2018 11:00 Hajduk 2 : 1 Petrovac 74
02.09.2018 17:00 Budućnost 3 : 2 BSK Buljane
02.09.2018 17:00 OFK Juhor 2016 1 : 1 Napredak
02.09.2018 17:00 Šumadija 2 : 5 Jedinstvo
02.09.2018 17:00 Popovac 2 : 0 Radnik
02.09.2018 17:00 Sloga 2 : 1 Heroj
02.09.2018 17:00 Donja Mutnica 6 : 0 ISK Izvor
02.09.2018 10:00 Napredak 2 : 2 Gornje Sinkovce
02.09.2018 16:30 FSU Borac 2018 2 : 3 Turekovac
02.09.2018 11:00 OFK Jelen 7 : 0 Mladost Svileuva
02.09.2018 11:00 Galeb 3 : 1 Volujac
02.09.2018 11:00 Mladost Slatina 2 : 0 Borac BTG
02.09.2018 11:00 Jedinstvo 2 : 0 Korman
02.09.2018 11:00 Bair 1 : 0 Stojan Lazarac
02.09.2018 11:00 Mladost (O) 1 : 2 Radnik
02.09.2018 16:30 Šumadinac 4 : 2 20. Oktobar
02.09.2018 16:30 OFK Radnički 1 : 3 Dimitrije Tucović
02.09.2018 16:30 Omladinac 4 : 0 Trnava
02.09.2018 16:30 Napredak 1 : 2 Sloboda
02.09.2018 16:30 Crni Vrh 0 : 0 Dobra Voda
02.09.2018 16:30 Belica 4 : 0 Mladost
02.09.2018 11:00 Culjković 1 : 1 Partizan
02.09.2018 11:00 Kolubara 1 : 2 Zvizdar
02.09.2018 11:00 Murgaš 4 : 0 OFK Takovo
02.09.2018 11:00 OFK Stublenica 5 : 3 Sloga
02.09.2018 11:00 Budućnost 1995 0 : 0 Vukona
02.09.2018 11:00 Dokmir 5 : 1 Jedinstvo
02.09.2018 16:30 Graničar (R) 4 : 0 Jedinstvo Lemeš
02.09.2018 16:30 Dinamo 1923 1 : 0 Lider
02.09.2018 16:30 Dinamo (S) 0 : 2 Borac (BG)
02.09.2018 16:30 Krilaš 4 : 3 Udarnik 2015
02.09.2018 11:00 Rudar 1947 1 : 6 Zabrđe 1936
02.09.2018 17:00 Proleter 1 : 2 Partizan
02.09.2018 17:00 Borac 0 : 4 Erdevik 2017
02.09.2018 17:00 OFK Bačinci 2 : 4 Jednota
02.09.2018 17:00 Sinđelić 2 : 4 Jedinstvo (M)
02.09.2018 17:00 OFK Bingula 0 : 1 Jedinstvo (LJ)
02.09.2018 17:00 Graničar 0 : 1 Sremac
02.09.2018 17:00 Sloboda 6 : 1 Srem (SM)
02.09.2018 17:00 Planinac 4 : 0 Borac (R)
02.09.2018 17:00 Trgovački 1 : 0 Poletarac
02.09.2018 17:00 Zmaj 5 : 2 Borac (VR)
02.09.2018 17:00 Graničar 2 : 1 Srem (SR)
02.09.2018 16:30 ČSK 1939 2 : 2 Radnički
02.09.2018 16:30 Sloga (K) 1 : 4 Car Uroš
02.09.2018 16:30 Sloga (M) 1 : 4 Dunav
02.09.2018 16:30 Planinac 1 : 2 Fruškogorac
02.09.2018 17:00 Jedinstvo (K) 2 : 4 Fruškogorac
02.09.2018 17:00 Hrtkovci 0 : 0 Jedinstvo (R)
02.09.2018 17:00 Vojvodina 1 : 3 Sremac
02.09.2018 17:00 Polet 2 : 2 Jedinstvo (P)
02.09.2018 17:00 Borac 5 : 0 27. Oktobar
02.09.2018 16:30 Štitari 0 : 1 Padež
02.09.2018 11:00 Mladost 2015 1 : 2 Grkljane
02.09.2018 16:30 Gaglovo 4 : 0 Vratare
02.09.2018 16:30 Jagodina 1 : 0 Bresje
02.09.2018 16:30 PSS-192 5 : 1 Lipar
02.09.2018 17:00 Burnley 0 : 2 Manchester United
02.09.2018 14:30 Cardiff City 2 : 3 Arsenal
02.09.2018 17:00 Watford 2 : 1 Tottenham Hotspur
02.09.2018 12:00 Levante 2 : 2 Valencia
02.09.2018 16:15 Deportivo Alavés 2 : 1 Espanyol
02.09.2018 18:30 Barcelona 8 : 2 Huesca
02.09.2018 20:45 Real Betis 1 : 0 Sevilla
02.09.2018 15:30 RB Leipzig 1 : 1 Fortuna
02.09.2018 18:00 Schalke 04 0 : 2 Hertha BSC
02.09.2018 18:00 Fiorentina 1 : 0 Udinese
02.09.2018 20:30 Atalanta 0 : 1 Cagliari
02.09.2018 20:30 Chievo 0 : 0 Empoli
02.09.2018 20:30 Lazio 1 : 0 Frosinone
02.09.2018 20:30 Sampdoria 3 : 0 Napoli
02.09.2018 20:30 Sassuolo 5 : 3 Genoa
02.09.2018 20:30 Torino 1 : 0 SPAL
02.09.2018 17:00 Rennes 2 : 0 Bordeaux
02.09.2018 15:00 Saint-Étienne 0 : 0 Amiens SC
02.09.2018 21:00 Monaco 2 : 3 Olympique Marseille
02.09.2018 10:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Voždovac
02.09.2018 10:00 Brodarac 1 : 2 Partizan
02.09.2018 17:00 Radnički (N) 1 : 1 Rad
02.09.2018 11:00 Dinamo (P) 1 : 1 Internacional
02.09.2018 16:00 OFK Beograd 2 : 0 Jedinstvo
02.09.2018 11:00 Vojvodina 3 : 0 BASK
02.09.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 6 Loznica
02.09.2018 13:00 Mladost 9 : 1 Karađorđe
02.09.2018 13:00 Sloboda (U) 2 : 2 Borac
02.09.2018 13:00 Sloga (K) 0 : 2 Sloga (P)
02.09.2018 13:00 Smederevo 1924 0 : 1 Šumadija (A)
02.09.2018 13:00 Mačva 2 : 2 Novi Pazar
02.09.2018 13:00 Mladi radnik 1926 1 : 2 Javor Matis
02.09.2018 10:00 OFK Bačka (BP) 2 : 3 Radnički (Z)
02.09.2018 10:00 Proleter (NS) 1 : 0 Dinamo 1945
02.09.2018 10:00 Bačka 1901 4 : 2 RFK N.S. 1921
02.09.2018 Napredak 1929 3 : 3 SFS Borac
02.09.2018 Šampion Nais : Jagodina Tabane
02.09.2018 10:00 Lokomotiva 6 : 3 IM Rakovica
02.09.2018 16:30 Radničkin (O) 3 : 3 Bežanija
02.09.2018 17:00 Omladinac 2 : 5 Sinđelić
02.09.2018 Mladenovac 2 : 0 Torlak
02.09.2018 BSK 1925 4 : 1 Poštar 1930
02.09.2018 10:00 Slavija 1 : 0 Radnički (NP)
02.09.2018 17:00 Real Niš 3 : 0 Rad
02.09.2018 17:00 Teleoptik 1 : 3 Zemun
02.09.2018 13:00 OFK Beograd 1 : 1 Kiker
02.09.2018 13:00 Vojvodina 2 : 0 Apolon 4
02.09.2018 11:00 Budućnost Krušik 2014 3 : 2 Loznica
02.09.2018 11:00 Mladost (L) 2 : 0 Jedinstvo (Ub)
02.09.2018 11:00 Šumadija 1903 1 : 1 Borac
02.09.2018 11:00 Sloga (K) 0 : 4 Sloga (P)
02.09.2018 11:00 Smederevo 1924 1 : 1 Šumadija (A)
02.09.2018 11:00 Mačva 3 : 1 Novi Pazar
02.09.2018 11:00 Mladi radnik 1926 2 : 0 Javor Matis
02.09.2018 12:00 OFK Bačka (BP) 4 : 0 Proleter 2006
02.09.2018 12:00 Radnički (S) 3 : 2 Spartak
02.09.2018 12:00 Bačka 1901 3 : 0 RFK N.S. 1921
02.09.2018 Real 2 7 : 0 Radnik
02.09.2018 Trajal 2 : 0 Kopernikus Želežničar
02.09.2018 Jedinstvo 0 : 8 Radnički (P)
02.09.2018 11:00 Mladost 0 : 2 Sunrise
02.09.2018 10:00 Jadar 07 1 : 17 Provo
02.09.2018 12:00 Slavija 6 : 2 RFK N.S. 1921
02.09.2018 11:00 Cement 0 : 7 Vojvodina
02.09.2018 10:00 Dunav 0 : 7 Radnički (SM)
02.09.2018 12:00 OFK Banat 2 : 2 GFK Sloven
02.09.2018 12:00 Bečej 1918 1 : 3 Tekstilac
02.09.2018 10:30 Čukarički MK 6 : 0 Rad MK
02.09.2018 09:00 Dinamo 1945 5 : 4 Mladost (L)
02.09.2018 10:00 Radnički (Z) 0 : 1 Bečkerek 023
02.09.2018 10:00 OFK Vršac 1 : 3 Železničar
02.09.2018 10:00 Borac (S) 0 : 3 Proleter 2006
02.09.2018 12:00 Jedinstvo (SP) 3 : 8 Prof. Bolesnikov
02.09.2018 10:00 Radnički (NP) 3 : 3 Srem
02.09.2018 10:00 Tavankut 3 : 5 Bajša
02.09.2018 11:00 Spartak 2 : 1 Vinogradar
02.09.2018 11:30 Arena SU 2 : 0 Spartak '06
02.09.2018 09:30 Spartak '07 5 : 1 Vinogradar
02.09.2018 17:30 Plavi 2000 2 : 3 Brodarac

Rukomet

02.09.2018 17:45 Metalurg 23 : 32 Vardar

Ragbi 13

02.09.2018 16:00 Crvena Zvezda 94 : 2 Radnički
02.09.2018 17:00 Partizan 54 : 18 Dorćol
02.09.2018 Crveni Kenguri 18 : 0 Soko