XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
759 utakmica za dan Nedelja, 13 Oktobar 2013


Fudbal

13.10
14:30
Polet
Rudar
1
0
13.10.2013 14:30 1 : 0
13.10
14:30
GFK Jasenica 1911
Ma─Źva
1
3
13.10.2013 14:30 1 : 3
13.10
14:30
Mladi radnik
Krušik
3
2
13.10.2013 14:30 3 : 2
13.10
14:30
Pobeda
Seljak
1
1
13.10.2013 14:30 1 : 1
13.10
14:30
┼Żelezni─Źar
Jošanica ND 2011
1
0
13.10.2013 14:30 1 : 0
13.10
14:30
Partizan
Šumadija
2
0
13.10.2013 14:30 2 : 0
13.10
14:30
Bane
Loznica
2
0
13.10.2013 14:30 2 : 0
13.10
13:00
Šapine
Sloboda
4
0
13.10.2013 13:00 4 : 0
13.10
15:00
Radni─Źki (S)
Jedinstvo (P)
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
11:00
Car Konstantin
Moravac Orion
1
0
13.10.2013 11:00 1 : 0
13.10
15:00
─Éerdap
Kopaonik
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Sloga (D)
Radni─Źki (P)
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:00
Sin─Ĺeli─ç
Hajduk Veljko
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Timo─Źanin
Trstenik PPT
3
1
13.10.2013 15:00 3 : 1
13.10
15:00
SFK Moravac
Dubo─Źica 1923
4
1
13.10.2013 15:00 4 : 1
13.10
15:00
Tabane Trgova─Źki
┼Żitora─Ĺa
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Ba─Źka (BP)
Radni─Źki (NP)
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
Jedinstvo (NB)
Banat
0
3
13.10.2013 15:00 0 : 3
13.10
15:00
Pali─ç
Sloga
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Dunav
Radni─Źki (┼á)
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
Senta
Tekstilac
5
2
13.10.2013 15:00 5 : 2
13.10
15:00
Radni─Źki (S)
Ba─Źka 1901
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Novi Sad
Dinamo
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
Radni─Źki (SM)
─îSK Pivara
2
2
13.10.2013 15:00 2 : 2
13.10
15:00
Kolubara
┼Żeleznik Lasta
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Radni─Źki (O)
Dor─çol
2
2
13.10.2013 15:00 2 : 2
13.10
15:00
Šumadija
OFK Mladenovac
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
BASK
Sopot
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
Budu─çnost
┼Żarkovo
2
3
13.10.2013 15:00 2 : 3
13.10
15:00
Srem
Zemun
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Turbina
Lokomotiva
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
IM Rakovica
Hajduk
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
14:30
Tutin
Takovo
0
3
13.10.2013 14:30 0 : 3
13.10
14:30
Orlovac
Polet
1
0
13.10.2013 14:30 1 : 0
13.10
14:30
Sloboda
Omladinac
3
0
13.10.2013 14:30 3 : 0
13.10
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Arsenal
0
0
13.10.2013 14:30 0 : 0
13.10
14:30
Slavija
Vodoja┼ża
1
0
13.10.2013 14:30 1 : 0
13.10
15:00
Udarnik
Obili─ç
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Zvi┼żd
Morava
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Mladi radnik
VGSK
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
Borac
Homoljac
4
2
13.10.2013 15:00 4 : 2
13.10
11:00
Šumadinac 1913
Kara─Ĺor─Ĺe
0
1
13.10.2013 11:00 0 : 1
13.10
15:00
Šumadinac (B)
Šumadija
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
15:00
Napredak
Sloga
1
2
13.10.2013 15:00 1 : 2
13.10
14:30
Zlatar
Sloga 1940
1
2
13.10.2013 14:30 1 : 2
13.10
14:30
Brezovica
Sevojno
0
2
13.10.2013 14:30 0 : 2
13.10
14:30
Polimlje
Sloga (P)
2
2
13.10.2013 14:30 2 : 2
13.10
15:00
Pukovac
Zaplanjac
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Rudar Alpos
Svrljig
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Vlasina
BSK Bujanovac
4
0
13.10.2013 15:00 4 : 0
13.10
15:00
Budu─çnost
Bukovik
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Dragocvet
OFK Bor
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:00
Lugomir
Borac (B)
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
Trajal
Juhor
2
2
13.10.2013 15:00 2 : 2
13.10
15:00
Kablovi
┼Żupa
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Tisa
Bile─çanin
4
0
13.10.2013 15:00 4 : 0
13.10
15:00
Borac (Star─Źevo)
Jedinstvo (BK)
6
0
13.10.2013 15:00 6 : 0
13.10
15:00
Crvena Zvezda (RS)
Radni─Źki (K)
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Borac
Grani─Źar 1924
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Hajduk
Vrbas
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:00
Srem─Źica
IMT
0
3
13.10.2013 15:00 0 : 3
IMT
13.10
15:00
Crvena zvezda (MML)
Radni─Źki (R)
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
15:30
Budu─çnost
Radni─Źki
2
0
13.10.2013 15:30 2 : 0
13.10
15:30
Ibar
Go─Ź
3
0
13.10.2013 15:30 3 : 0
13.10
15:30
Pazar Juniors 2011
Kraljevo Hajduk
3
2
13.10.2013 15:30 3 : 2
13.10
15:30
Lazac
Mataruge
2
1
13.10.2013 15:30 2 : 1
13.10
15:30
Bra─ça Vukovi─ç
Radnik
3
0
13.10.2013 15:30 3 : 0
13.10
15:30
Morava
Polet
1
3
13.10.2013 15:30 1 : 3
13.10
15:30
Ribnica
Borac (V)
1
0
13.10.2013 15:30 1 : 0
13.10
15:00
Miokovci
Slatina
3
2
13.10.2013 15:00 3 : 2
13.10
15:00
Jedinstvo (GG)
Napredak
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Prijevor
Omladinac
2
3
13.10.2013 15:00 2 : 3
13.10
15:00
Gorušica
Ov─Źar
3
2
13.10.2013 15:00 3 : 2
13.10
15:00
Mladost (P)
Rudar
1
3
13.10.2013 15:00 1 : 3
13.10
15:00
Mladost (A)
Donja Vrbava
4
1
13.10.2013 15:00 4 : 1
13.10
15:00
Spartak
Jedinstvo (K)
2
2
13.10.2013 15:00 2 : 2
13.10
15:00
Jedinstvo
Šumadinac
2
2
13.10.2013 15:00 2 : 2
13.10
15:00
Kolonija
Sušica
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
Kori─çani
Jadran
0
3
13.10.2013 15:00 0 : 3
13.10
15:00
Srbija
Budu─çnost
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:00
Vinogradi DB
Seljak
1
4
13.10.2013 15:00 1 : 4
13.10
15:00
─ćava
OFK Bagremar
6
3
13.10.2013 15:00 6 : 3
13.10
14:00
Ibar
Moša
4
0
13.10.2013 14:00 4 : 0
13.10
14:30
Lokomotiva
Junkovac
3
0
13.10.2013 14:30 3 : 0
13.10
14:30
Šatornja
Vitlina-Bokanja
5
0
13.10.2013 14:30 5 : 0
13.10
14:30
Lepenica
Banja
3
0
13.10.2013 14:30 3 : 0
13.10
14:30
Vin─Źa
Marjan
3
1
13.10.2013 14:30 3 : 1
13.10
14:30
Beli orlovi
Borac
3
2
13.10.2013 14:30 3 : 2
13.10
14:30
Aran─Ĺelovac
Partizan
0
1
13.10.2013 14:30 0 : 1
13.10
15:00
Budu─çnost (MK)
Bresje Superior
2
2
13.10.2013 15:00 2 : 2
13.10
15:00
Proleter
Polet
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
SASK
Glavaš
1
3
13.10.2013 15:00 1 : 3
13.10
15:00
Pobeda
Sloboda
1
2
13.10.2013 15:00 1 : 2
13.10
15:00
┼Żelezni─Źar (K)
Ba─Źinac
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
Budu─çnost (R)
Osipaonica
3
2
13.10.2013 15:00 3 : 2
13.10
15:00
Borac
┼Żelezni─Źar (S)
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
15:00
Šumadija
Mladi borac
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
Makce
Mlava
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
Basarac
Mladost
5
1
13.10.2013 15:00 5 : 1
13.10
15:00
Omladinac
RSK
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
RSK
13.10
15:00
Beli Orao
Polet
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
Petar Dobrnjac
Sloga
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Vihor
Integral
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Trgova─Źki
Napredak 1936
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Antimon
Jedinstvo (MZ)
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
Provo
Lipolist
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Radjevac
Hajduk Stanko
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Majur
4
2
13.10.2013 15:00 4 : 2
13.10
15:00
Podrinje
Drina
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
Mladost (P)
Sindjeli─ç
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:30
Zlatibor
Jedinstvo (K)
11
0
13.10.2013 15:30 11 : 0
13.10
15:30
Budu─çnost
Omladinac
2
0
13.10.2013 15:30 2 : 0
13.10
15:30
Peru─çac
GP Zlatibor
1
0
13.10.2013 15:30 1 : 0
13.10
11:00
Ariljska rampa
Crnokosa
1
1
13.10.2013 11:00 1 : 1
13.10
15:30
Se─Źica
┼Żelezni─Źar
1
4
13.10.2013 15:30 1 : 4
13.10
15:00
Radni─Źki 1947 (─î)
Borac (A)
5
1
13.10.2013 15:00 5 : 1
13.10
15:00
Rasova─Źa
Malošište
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Zemljoradnik
Orljane
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Morava
Mladost (B)
1
3
13.10.2013 15:00 1 : 3
13.10
15:00
Rad
Radni─Źki 1924 (K)
2
3
13.10.2013 15:00
Rad
2 : 3
13.10
15:00
Proleter (M)
Vrtište
1
3
13.10.2013 15:00 1 : 3
13.10
15:00
Morava
Brzi Brod
1
8
13.10.2013 15:00 1 : 8
13.10
15:00
Sloboda
Mladost (L)
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Moravac 1948
Jedinstvo
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Mladost (M)
Proleter (DV)
5
0
13.10.2013 15:00 5 : 0
13.10
14:30
Jablanica
Planta┼ża
4
0
13.10.2013 14:30 4 : 0
13.10
14:30
Progres
Lemind Livnica
5
0
13.10.2013 14:30 5 : 0
13.10
14:30
Jedinstvo (GS)
Šumadija
2
1
13.10.2013 14:30 2 : 1
13.10
14:30
Jedinstvo (G)
Mladi Borac
3
1
13.10.2013 14:30 3 : 1
13.10
14:30
Sloga
Zlo─çudovo
0
0
13.10.2013 14:30 0 : 0
13.10
14:30
─îekmin
Umac
1
1
13.10.2013 14:30 1 : 1
13.10
14:30
Bobište
Gradac
5
2
13.10.2013 14:30 5 : 2
13.10
14:30
Vu─Źje
Radni─Źki
2
2
13.10.2013 14:30 2 : 2
13.10
15:00
Kosovac
Partizanski put
4
1
13.10.2013 15:00 4 : 1
13.10
15:00
Omladinac
Dobri─Ź
2
3
13.10.2013 15:00 2 : 3
13.10
15:00
Pobeda
N.S. Tatko
5
1
13.10.2013 15:00 5 : 1
13.10
15:00
Dun─Ĺerski
Kosanica
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Sloga
Jedinstvo ( B.P)
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Pade┼ż
Gnjilan
4
0
13.10.2013 15:00 4 : 0
13.10
15:00
Mladost (P.R)
Spartak
2
3
13.10.2013 15:00 2 : 3
13.10
15:00
Trešnjevka
OFK Pavlovac
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Vihor
Mladost (B)
0
3
13.10.2013 15:00 0 : 3
13.10
15:00
OFK Alakince
Besa 2005
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Ternoci
Morava
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Levosoje
P─Źinja
1
5
13.10.2013 15:00 1 : 5
13.10
15:00
Sloga (R)
Rudar
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Morava
Ropotovo
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Radni─Źki
Gracko
3
6
13.10.2013 15:00 3 : 6
13.10
15:00
Gra─Źanica
Sitnica
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
─îaglavica
Ugljare
1
3
13.10.2013 15:00 1 : 3
13.10
15:00
Polet
Brezovica
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
14:30
Mladost (J)
Mladost (D)
1
1
13.10.2013 14:30 1 : 1
13.10
14:30
Morava (R)
OFK Tekstilac
1
0
13.10.2013 14:30 1 : 0
13.10
14:30
BSK
Napredak (D)
2
1
13.10.2013 14:30
BSK
2 : 1
13.10
14:30
Mladost (K)
Sloga
2
1
13.10.2013 14:30 2 : 1
13.10
14:30
Bratstvo
Kušiljevo
1
2
13.10.2013 14:30 1 : 2
13.10
14:30
OFK Bratstvo
Budu─çnost
2
1
13.10.2013 14:30 2 : 1
13.10
15:30
Naupare
Jastrebac
0
3
13.10.2013 15:30 0 : 3
13.10
15:30
Ma─Źkovac
Sloga Dašnica
1
2
13.10.2013 15:30 1 : 2
13.10
15:30
Pepeljevac
Sloga ─ći─çevac
1
0
13.10.2013 15:30 1 : 0
13.10
15:30
Jedinstvo 1936
FUD
1
2
13.10.2013 15:30 1 : 2
FUD
13.10
15:30
Temni─ç 1924
Jasika
2
0
13.10.2013 15:30 2 : 0
13.10
15:30
Trudbenik
Poljoprivrednik
0
2
13.10.2013 15:30 0 : 2
13.10
15:30
Mladost
─îitluk
5
1
13.10.2013 15:30 5 : 1
13.10
15:00
Krivelj
Rajac
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Branik
Rudna Glava
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Blizna
Slatina
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:00
Radni─Źki
Nemetali
2
3
13.10.2013 15:00 2 : 3
13.10
15:00
Mladost
Polet
3
4
13.10.2013 15:00 3 : 4
13.10
15:00
Omladinac
OFK Knjaz
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
ŠSK
Rudar (V─î)
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Osni─ç
Trebi─Ź
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Rudar (P)
Sloga
6
4
13.10.2013 15:00 6 : 4
13.10
15:00
OFK 019 Zaje─Źar
Rgotina
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:30
Jugoslavija
Partizan (G)
2
0
13.10.2013 15:30 2 : 0
13.10
15:30
Budu─çnost (A)
┼Żelezni─Źar
0
1
13.10.2013 15:30 0 : 1
13.10
15:30
Radni─Źki (B)
Vulturul
5
0
13.10.2013 15:30 5 : 0
13.10
15:30
Kolonija
Sloga (BNS)
1
0
13.10.2013 15:30 1 : 0
13.10
15:30
Vojvodina
Polet
4
1
13.10.2013 15:30 4 : 1
13.10
15:30
Mladost (O)
Tempo
6
0
13.10.2013 15:30 6 : 0
13.10
15:00
─îantavir
Ba─Źka
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
15:00
Bajša
Subotica
1
4
13.10.2013 15:00 1 : 4
13.10
15:00
Tavankut
Krivaja
3
2
13.10.2013 15:00 3 : 2
13.10
15:00
Vinogradar
AFK
4
2
13.10.2013 15:00 4 : 2
AFK
13.10
15:00
Omladinac
Naftagas
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:00
Vojvodina (B)
Radni─Źki (Z)
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
15:00
Jedinstvo
Zadrugar
3
2
13.10.2013 15:00 3 : 2
13.10
15:00
Crvena zvezda
Krajina
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Potisje
Begej
2
2
13.10.2013 15:00 2 : 2
13.10
15:00
Kordun
Borac
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Omladinac (D)
Stanišić
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
BSK
Hajduk
0
1
13.10.2013 15:00
BSK
0 : 1
13.10
15:00
Omladinac (B)
Zadrugar
3
4
13.10.2013 15:00 3 : 4
13.10
15:30
Budu─çnost
Radni─Źki
2
0
13.10.2013 15:30 2 : 0
13.10
15:30
LSK La─çarak
1. Maj
3
1
13.10.2013 15:30 3 : 1
13.10
15:30
Sremac
Rudar
1
0
13.10.2013 15:30 1 : 0
13.10
15:30
Hrtkovci
Hajduk (V)
5
2
13.10.2013 15:30 5 : 2
13.10
15:30
Hajduk 1932
Kupinovo
0
0
13.10.2013 15:30 0 : 0
13.10
10:00
Kabel
Veternik
3
2
13.10.2013 10:00 3 : 2
13.10
15:00
Mladost (BP)
Vojvodina (BG)
1
3
13.10.2013 15:00 1 : 3
13.10
15:00
Sutjeska
Borac
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Jedinstvo
Mladost (T)
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Petrovaradin
Budu─çnost (M)
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
PKB Kovilovo
Obili─ç
4
1
13.10.2013 15:00 4 : 1
13.10
15:00
Slavija
Jedinstvo
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:00
Banja
Zmaj 1953
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
BSK 2012
Borac
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Veliki Borak
Posavina
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
11:00
Prva Iskra
Napredak
3
1
13.10.2013 11:00 3 : 1
13.10
15:00
Vrani─ç
Budu─çnost
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Mladost (B)
Stepojevac VAGA
1
2
13.10.2013 15:00 1 : 2
13.10
15:00
Velika Krsna
Selo Mladenovac
4
2
13.10.2013 15:00 4 : 2
13.10
15:00
Podunavac
Napredak
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
Dunavac
Vlaška
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
10:00
Torlak
Bole─Ź
2
4
13.10.2013 10:00 2 : 4
13.10
15:00
OFK Leštane
Nemeniku─çe
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Pudarci
Vin─Źa
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:30
Vrnjci
Šumadija
1
1
13.10.2013 15:30 1 : 1
13.10
15:30
Partizan
Napredak
2
1
13.10.2013 15:30 2 : 1
13.10
15:30
Morava (S)
─îibukovac
1
3
13.10.2013 15:30 1 : 3
13.10
15:30
Gru┼ża
Tavnik
2
1
13.10.2013 15:30 2 : 1
13.10
15:30
Zvezda
OFK Ras
0
3
13.10.2013 15:30 0 : 3
13.10
14:30
Ozrem PMH
Jablanica
5
5
13.10.2013 14:30 5 : 5
13.10
14:30
Velere─Ź 94
Šumadija
3
0
13.10.2013 14:30 3 : 0
13.10
14:30
Mladost 09
Brezak
0
1
13.10.2013 14:30 0 : 1
13.10
14:30
Omladinac
Šilopaj
2
1
13.10.2013 14:30 2 : 1
13.10
15:00
Kej
Planinac
1
2
13.10.2013 15:00
Kej
1 : 2
13.10
11:00
Polet (G)
Strelac
4
5
13.10.2013 11:00 4 : 5
13.10
15:00
Vujan
Zadrugar
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:00
Preme─ça
Morava
4
1
13.10.2013 15:00 4 : 1
13.10
15:00
Budu─çnost
─îa─Źak 94
1
3
13.10.2013 15:00 1 : 3
13.10
14:30
Kotra┼ża
Prilike
6
1
13.10.2013 14:30 6 : 1
13.10
14:30
Brezova
Vrelo
5
1
13.10.2013 14:30 5 : 1
13.10
14:30
Gradina
Bjelica
0
7
13.10.2013 14:30 0 : 7
13.10
14:30
Jedinstvo (P)
Radni─Źki
3
4
13.10.2013 14:30 3 : 4
13.10
15:00
Hajduk
Šumadija 1934
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
21. oktobar
OFK ┼Że┼żelj
2
3
13.10.2013 15:00 2 : 3
13.10
15:00
Mladost
Kremenac
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
15:00
Botunje
Košutnjak
1
2
13.10.2013 15:00 1 : 2
13.10
15:00
Mladost Teferi─Ź
Sloga
1
0
13.10.2013 15:00 1 : 0
13.10
15:00
Seljak
Azbest
4
2
13.10.2013 15:00 4 : 2
13.10
15:00
Zastava
Kutlovo
0
3
13.10.2013 15:00 0 : 3
13.10
14:30
Radoje Domanovi─ç
Sloga
2
2
13.10.2013 14:30 2 : 2
13.10
14:30
Mladost
Jasenica
0
1
13.10.2013 14:30 0 : 1
13.10
14:30
Trnava
Misa─Źa
4
2
13.10.2013 14:30 4 : 2
13.10
14:30
Mladi rudar
Plaskovac
4
1
13.10.2013 14:30 4 : 1
13.10
14:30
Mladost MG (S)
Mladost (B)
4
0
13.10.2013 14:30 4 : 0
13.10
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Kotlenik
3
0
13.10.2013 11:00 3 : 0
13.10
14:30
Sloga (M)
Pobeda (S)
1
0
13.10.2013 14:30 1 : 0
13.10
14:30
Mladost (R)
Omladinac
1
0
13.10.2013 14:30 1 : 0
13.10
14:30
Sloga (Z)
BSK
1
2
13.10.2013 14:30 1 : 2
BSK
13.10
15:00
7. Jul
Šumadinac
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Lunjevac
Petrijevac
1
2
13.10.2013 15:00 1 : 2
13.10
15:00
Podunavac
Ravni Gaj
1
2
13.10.2013 15:00 1 : 2
13.10
15:00
Sloga
Kolarac
2
0
13.10.2013 15:00 2 : 0
13.10
15:00
Vu─Źak
Vrbovac
2
2
13.10.2013 15:00 2 : 2
13.10
15:00
Papazovac
Jezava
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:00
Skobalj
Slavija
5
0
13.10.2013 15:00 5 : 0
13.10
14:30
Budu─çnost
Napredak
5
1
13.10.2013 14:30 5 : 1
13.10
14:30
Borac
Polet
3
2
13.10.2013 14:30 3 : 2
13.10
14:30
Radni─Źki
Zadrugar
0
3
13.10.2013 14:30 0 : 3
13.10
14:30
Dragoš
Krilaš
2
0
13.10.2013 14:30 2 : 0
13.10
14:30
Rudar
Mladost
3
0
13.10.2013 14:30 3 : 0
13.10
14:30
Omladinac (M)
Omladinac (S)
2
0
13.10.2013 14:30 2 : 0
13.10
14:30
Omladinac (B)
Bata Buli─ç
1
3
13.10.2013 14:30 1 : 3
13.10
15:00
Sloga (─ć)
Mladi Borac
3
2
13.10.2013 15:00 3 : 2
13.10
15:00
Vojvoda Milenko
┼Żitkovica
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
Sloga (D)
Jedinstvo (D)
5
0
13.10.2013 15:00 5 : 0
13.10
15:00
Dunavac
Kurja─Źe
1
4
13.10.2013 15:00 1 : 4
13.10
15:00
Mlava
Jedinstvo (Lj)
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
Radni─Źki
Kara─Ĺor─Ĺe
3
2
13.10.2013 15:00 3 : 2
13.10
15:00
Volujac
Sloga Krnic
3
1
13.10.2013 15:00 3 : 1
13.10
15:00
Vlašić
Galeb
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
Duma─Źa
Mladost PP
0
9
13.10.2013 15:00 0 : 9
13.10
15:00
Dobrava
Pri─Źinovi─ç
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
15:00
Trešnjevka
Sloga Mat
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Mladost Zvezd
Borac
2
5
13.10.2013 15:00 2 : 5
13.10
15:00
Mrovska
Ceri─ç
2
2
13.10.2013 15:00 2 : 2
13.10
15:00
Milan Orli─ç
Jedinstvo
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
15:00
Sloga LŠ
TE Gu─Źevo
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Cerova
Sloga K
1
2
13.10.2013 15:00 1 : 2
13.10
15:00
Velika Reka
Jadar 1961
0
0
13.10.2013 15:00 0 : 0
13.10
15:00
Bratstvo
Borac Lešnica
0
4
13.10.2013 15:00 0 : 4
13.10
15:00
Mladost
Stolice
3
1
13.10.2013 15:00 3 : 1
13.10
15:00
Hajduk
Borac K
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Studenac
Cer
3
1
13.10.2013 15:00 3 : 1
Cer
13.10
14:30
Proleter
Napredak BP
4
2
13.10.2013 14:30 4 : 2
13.10
14:30
Napredak MB
Milicionar
0
2
13.10.2013 14:30 0 : 2
13.10
14:30
Budu─çnost ZM
Drina
5
4
13.10.2013 14:30 5 : 4
13.10
14:30
Duško
Napredak RIB
3
1
13.10.2013 14:30 3 : 1
13.10
14:30
Sloga
BMR Petlova─Źa
2
3
13.10.2013 14:30 2 : 3
13.10
14:30
Sloboda
Torpedo
6
1
13.10.2013 14:30 6 : 1
13.10
14:30
Premijer
Partizan
2
2
13.10.2013 14:30 2 : 2
13.10
14:30
Budu─çnost PD
Gorki
0
4
13.10.2013 14:30 0 : 4
13.10
14:30
Polet
Borac
1
1
13.10.2013 14:30 1 : 1
13.10
14:30
Ribnikar
Beloševac
2
1
13.10.2013 14:30 2 : 1
13.10
14:30
Milenko Pavlovi─ç
Tešnjar
1
3
13.10.2013 14:30 1 : 3
13.10
14:30
Liplje
Kolubara 2
3
2
13.10.2013 14:30 3 : 2
13.10
15:30
Proleter
Sovljak
0
2
13.10.2013 15:30 0 : 2
13.10
15:30
Omladinac
Polet (T)
2
0
13.10.2013 15:30 2 : 0
13.10
15:30
Polet (DL)
Ratkovac
4
1
13.10.2013 15:30 4 : 1
13.10
15:30
OFK Stublenica
Stepanje
2
1
13.10.2013 15:30 2 : 1
13.10
15:30
Kaleni─ç
Rudar 1945
1
2
13.10.2013 15:30 1 : 2
13.10
15:30
Gunjevac
Tvrdojevac
0
0
13.10.2013 15:30 0 : 0
13.10
15:00
Tara
Prvi partizan
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:30
Lazarica
Gorobilje
7
2
13.10.2013 15:30 7 : 2
13.10
15:30
Dobrinjac
Avijati─Źar
3
2
13.10.2013 15:30 3 : 2
13.10
15:30
Lauš
Pobeda
5
0
13.10.2013 15:30 5 : 0
13.10
15:30
Borac
Gluma─Ź
3
3
13.10.2013 15:30 3 : 3
13.10
15:30
Je┼żevica
Napredak
1
2
13.10.2013 15:30 1 : 2
13.10
15:30
Plavi tok
Blagaja
1
0
13.10.2013 15:30 1 : 0
13.10
15:00
Dušnik
Toplica
1
1
13.10.2013 15:00 1 : 1
13.10
15:00
Doljevac 1971
Moravac (ZT)
2
1
13.10.2013 15:00 2 : 1
13.10
15:00
Pobeda
Kne┼żica
1
3
13.10.2013 15:00 1 : 3
13.10
15:00
Polet (R)
Feniks 2012
5
2
13.10.2013 15:00 5 : 2
13.10
15:00
Crvena Zvezda
Polet (V)
1
4
13.10.2013 15:00 1 : 4
13.10
15:00
Jedinstvo
Pobeda 1976
4
0
13.10.2013 15:00 4 : 0
13.10
15:00
Sloga (K)
Napredak 2012
0
1
13.10.2013 15:00 0 : 1
13.10
15:00
Gredetin
Kraljevo
0
2
13.10.2013 15:00 0 : 2
13.10
15:00
OFK Sloga (D)
OFK Dra┼żevac
3
1
13.10.2013 15:00 3 : 1
13.10
15:00
Vukašinovac
Tempo
3
0
13.10.2013 15:00 3 : 0
13.10
15:00
Bali─Źevac 1974
Jugovi─çi 1976
3
1