30.11
13:00
TeŔnjar
Banjani
5
4
|
30.11.2014 13:00 | TeŔnjar | 5 : 4 | Banjani | |||||
30.11
13:00
OFK Divci
Pepeljevac
3
1
|
30.11.2014 13:00 | OFK Divci | 3 : 1 | Pepeljevac | |||||
30.11
13:00
Kolubara
JoŔeva
0
1
|
30.11.2014 13:00 | Kolubara | 0 : 1 | JoŔeva | |||||
30.11
13:00
TrliÄ
ZSK
0
2
|
30.11.2014 13:00 | TrliÄ | 0 : 2 | ZSK |
30.11
13:00
Borac
BSK
2
0
|
30.11.2014 13:00 | Borac | 2 : 0 | BSK | |||||
30.11
13:00
Vitlina-Bokanja
Å umadinac (N)
2
1
|
30.11.2014 13:00 | Vitlina-Bokanja | 2 : 1 | Å umadinac (N) | |||||
30.11
13:00
Banja
Prvi srpski ustanak
3
1
|
30.11.2014 13:00 | Banja | 3 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
30.11
13:00
VinÄa
Å umadinac (S)
1
1
|
30.11.2014 13:00 | VinÄa | 1 : 1 | Å umadinac (S) | |||||
30.11
13:00
ŽSK
Å atornja
2
2
|
30.11.2014 13:00 | ŽSK | 2 : 2 | Šatornja | |||||
30.11
10:00
Å umadija
Omladinac
0
0
|
30.11.2014 10:00 | Å umadija | 0 : 0 | Omladinac | |||||
30.11
13:00
Junkovac
AranÄelovac
0
0
|
30.11.2014 13:00 | Junkovac | 0 : 0 | AranÄelovac | |||||
30.11
13:00
Partizan (D)
KaraÄorÄe
4
1
|
30.11.2014 13:00 | Partizan (D) | 4 : 1 | KaraÄorÄe |
30.11
13:00
RadniÄki 1947 (Ä)
MaloŔiŔte
1
2
|
30.11.2014 13:00 | RadniÄki 1947 (Ä) | 1 : 2 | MaloÅ”iÅ”te | |||||
30.11
13:00
Jedinstvo
Mladi radnik
4
3
|
30.11.2014 13:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | Mladi radnik | |||||
30.11
13:00
Zaplanjac
Rutevac
3
0
|
30.11.2014 13:00 | Zaplanjac | 3 : 0 | Rutevac | |||||
30.11
13:00
RasovaÄa
Koprijan 1975
6
2
|
30.11.2014 13:00 | RasovaÄa | 6 : 2 | Koprijan 1975 | |||||
30.11
13:00
Borac (T)
Morava
0
3
|
30.11.2014 13:00 | Borac (T) | 0 : 3 | Morava |
30.11
13:00
Å SK
Vratarnica
4
0
|
30.11.2014 13:00 | Å SK | 4 : 0 | Vratarnica | |||||
30.11
13:00
OsniÄ
Sloga
4
0
|
30.11.2014 13:00 | OsniÄ | 4 : 0 | Sloga | |||||
30.11
13:00
Polet
Rudar
1
2
|
30.11.2014 13:00 | Polet | 1 : 2 | Rudar | |||||
30.11
13:00
OFK Knjaz
SvrljiŔka topla
4
0
|
30.11.2014 13:00 | OFK Knjaz | 4 : 0 | SvrljiŔka topla | |||||
30.11
13:00
OFK 019 ZajeÄar
Omladinac
2
1
|
30.11.2014 13:00 | OFK 019 ZajeÄar | 2 : 1 | Omladinac | |||||
30.11
13:00
Mladost
Malinik
0
3
|
30.11.2014 13:00 | Mladost | 0 : 3 | Malinik | |||||
30.11
13:00
Borac
TrebiÄ
0
4
|
30.11.2014 13:00 | Borac | 0 : 4 | TrebiÄ |
30.11
13:00
Borac (VS)
Å evac
1
1
|
30.11.2014 13:00 | Borac (VS) | 1 : 1 | Å evac |
30.11
13:00
Jedinstvo GVD
OFK Rutevac 1908
4
3
|
30.11.2014 13:00 | Jedinstvo GVD | 4 : 3 | OFK Rutevac 1908 | |||||
30.11
11:00
Tempo
Ratar
0
2
|
30.11.2014 11:00 | Tempo | 0 : 2 | Ratar | |||||
30.11
11:00
Gredetin
Pobeda 1976
1
4
|
30.11.2014 11:00 | Gredetin | 1 : 4 | Pobeda 1976 | |||||
30.11
13:00
OFK Sloga
Kraljevo
3
0
|
30.11.2014 13:00 | OFK Sloga | 3 : 0 | Kraljevo | |||||
30.11
11:00
Polet (R)
Crvena Zvezda
3
4
|
30.11.2014 11:00 | Polet (R) | 3 : 4 | Crvena Zvezda |
30.11
13:00
Velika Vrbica
Velika reka
0
3
|
30.11.2014 13:00 | Velika Vrbica | 0 : 3 | Velika reka | |||||
30.11
13:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Omladinac
1
1
|
30.11.2014 13:00 | KoÄa AndjelkoviÄ | 1 : 1 | Omladinac | |||||
30.11
13:00
Pontes
Napredak
5
2
|
30.11.2014 13:00 | Pontes | 5 : 2 | Napredak | |||||
30.11
13:00
Lokomotiva
Mala Vrbica
1
4
|
30.11.2014 13:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | Mala Vrbica | |||||
30.11
13:00
KladuŔnica
Rtkovo
0
3
|
30.11.2014 13:00 | KladuŔnica | 0 : 3 | Rtkovo | |||||
30.11
13:00
Egeta
LovÄen
2
2
|
30.11.2014 13:00 | Egeta | 2 : 2 | LovÄen |
30.11
13:00
Pobeda
Mladost MG
2
2
|
30.11.2014 13:00 | Pobeda | 2 : 2 | Mladost MG |
30.11
13:00
Jedinstvo
Omladinac
2
5
|
30.11.2014 13:00 | Jedinstvo | 2 : 5 | Omladinac |
30.11
13:00
Trstenica
Zvezda
1
2
|
30.11.2014 13:00 | Trstenica | 1 : 2 | Zvezda | |||||
30.11
13:00
Poljane
OFK Urovci
2
2
|
30.11.2014 13:00 | Poljane | 2 : 2 | OFK Urovci | |||||
30.11
13:00
Belo Polje
Krtinska
0
1
|
30.11.2014 13:00 | Belo Polje | 0 : 1 | Krtinska | |||||
30.11
13:00
Polet
Omladinac
2
0
|
30.11.2014 13:00 | Polet | 2 : 0 | Omladinac | |||||
30.11
13:00
VukiÄevica
Borac
0
3
|
30.11.2014 13:00 | VukiÄevica | 0 : 3 | Borac | |||||
30.11
13:00
Jedinstvo
Duboko
4
2
|
30.11.2014 13:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Duboko | |||||
30.11
13:00
Rvati
Posavina
1
0
|
30.11.2014 13:00 | Rvati | 1 : 0 | Posavina |
30.11
13:00
Slemen
Bukovik
3
1
|
30.11.2014 13:00 | Slemen | 3 : 1 | Bukovik | |||||
30.11
13:00
Omladinac
Hajduk
0
2
|
30.11.2014 13:00 | Omladinac | 0 : 2 | Hajduk | |||||
30.11
13:00
Palilulac
Sloga
2
3
|
30.11.2014 13:00 | Palilulac | 2 : 3 | Sloga |
30.11
15:00
Mladost (G)
OFK Gnjila
2
3
|
30.11.2014 15:00 | Mladost (G) | 2 : 3 | OFK Gnjila |
30.11
13:00
Mladost (PP)
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
6
1
|
30.11.2014 13:00 | Mladost (PP) | 6 : 1 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ |
30.11
13:00
Bratstvo
Kom
0
2
|
30.11.2014 13:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Kom | |||||
30.11
13:00
RadniÄki
Iskra
3
0
|
30.11.2014 13:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Iskra | |||||
30.11
13:00
Igalo
Jedinstvo
4
0
|
30.11.2014 13:00 | Igalo | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
30.11
13:00
Cetinje
Arsenal
1
0
|
30.11.2014 13:00 | Cetinje | 1 : 0 | Arsenal | |||||
30.11
13:00
Zabjelo
Ibar
0
4
|
30.11.2014 13:00 | Zabjelo | 0 : 4 | Ibar | |||||
30.11
13:00
Jezero
DeÄiÄ
0
2
|
30.11.2014 13:00 | Jezero | 0 : 2 | DeÄiÄ |
30.11
13:00
Novi Pazar
Partizan
1
1
|
30.11.2014 13:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Partizan |
30.11
11:00
Crvena zvezda
Borac
3
1
|
30.11.2014 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Borac |
30.11
13:00
Slavija
Dinamo
1
5
|
30.11.2014 13:00 | Slavija | 1 : 5 | Dinamo |
30.11
13:00
Crvena zvezda
Borac
2
0
|
30.11.2014 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Borac | |||||
30.11
12:00
Teleoptik
Partizan
2
3
|
30.11.2014 12:00 | Teleoptik | 2 : 3 | Partizan |
30.11
11:00
Heroj 1925
Borac Ostružnica
1
1
|
30.11.2014 11:00 | Heroj 1925 | 1 : 1 | Borac Ostružnica |
30.11
11:00
Železnik Lasta
GrafiÄar
3
1
|
30.11.2014 11:00 | Železnik Lasta | 3 : 1 | GrafiÄar |
30.11
10:00
OFK Hajduk
FK Vojvodina
0
2
|
30.11.2014 10:00 | OFK Hajduk | 0 : 2 | FK Vojvodina |
30.11
11:00
Napredak
KruŔevac
3
0
|
30.11.2014 11:00 | Napredak | 3 : 0 | KruŔevac | |||||
30.11
11:00
RadniÄki (P)
RadniÄki (N)
1
1
|
30.11.2014 11:00 | RadniÄki (P) | 1 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
30.11
11:00
TimoÄanin
Bor
0
2
|
30.11.2014 11:00 | TimoÄanin | 0 : 2 | Bor |
30.11
12:00
Sport Klub 1999
Pionir 028
3
0
|
30.11.2014 12:00 | Sport Klub 1999 | 3 : 0 | Pionir 028 | |||||
30.11
OFK Nacional AG
OFK Ras
0
2
|
30.11.2014 | OFK Nacional AG | 0 : 2 | OFK Ras |
30.11
18:00
ŽelezniÄar
Å abac
81
75
|
30.11.2014 18:00 | ŽelezniÄar | 81 : 75 | Å abac | |||||
30.11
16:00
Novi Pazar
Ub
78
72
|
30.11.2014 16:00 | Novi Pazar | 78 : 72 | Ub | |||||
30.11
18:00
Sloga (D)
Svilajnac
74
76
|
30.11.2014 18:00 | Sloga (D) | 74 : 76 | Svilajnac |
30.11
14:50
Umka 2009
Astra
73
85
|
30.11.2014 14:50 | Umka 2009 | 73 : 85 | Astra | |||||
30.11
13:20
Zvezdara
Žitko Basket
87
73
|
30.11.2014 13:20 | Zvezdara | 87 : 73 | Žitko Basket |
30.11
17:00
KurŔumlija
OKK Junior
70
64
|
30.11.2014 17:00 | KurŔumlija | 70 : 64 | OKK Junior |
30.11
14:30
Mionica
Vladimirci
0
20
|
30.11.2014 14:30 | Mionica | 0 : 20 | Vladimirci | |||||
30.11
20:30
RadniÄki VA Bodža
Klik
77
99
|
30.11.2014 20:30 | RadniÄki VA Bodža | 77 : 99 | Klik | |||||
30.11
19:30
ŽelezniÄar
M015
69
78
|
30.11.2014 19:30 | ŽelezniÄar | 69 : 78 | M015 |
30.11
17:30
Bane
Studenica
70
67
|
30.11.2014 17:30 | Bane | 70 : 67 | Studenica | |||||
30.11
18:00
TemniÄ
Kopaonik
105
92
|
30.11.2014 18:00 | TemniÄ | 105 : 92 | Kopaonik |
30.11
17:20
Barajevo
Milan TriviÄ 2
72
57
|
30.11.2014 17:20 | Barajevo | 72 : 57 | Milan TriviÄ 2 |
30.11
18:30
SO KoÅ”
KaraÄorÄevo
115
71
|
30.11.2014 18:30 | SO KoÅ” | 115 : 71 | KaraÄorÄevo |
30.11
16:00
Dinamo
Vojka
91
67
|
30.11.2014 16:00 | Dinamo | 91 : 67 | Vojka | |||||
30.11
14:00
Pink
Ru koÅ”
64
69
|
30.11.2014 14:00 | Pink | 64 : 69 | Ru koÅ” | |||||
30.11
18:00
Jadran
RadniÄki
60
89
|
30.11.2014 18:00 | Jadran | 60 : 89 | RadniÄki |
30.11
17:00
Igokea
Levski Sofija
87
54
|
30.11.2014 17:00 | Igokea | 87 : 54 | Levski Sofija | |||||
30.11
17:00
Cibona
Metalac Farmakom
93
91
|
30.11.2014 17:00 | Cibona | 93 : 91 | Metalac Farmakom | |||||
30.11
19:00
Crvena zvezda Telekom
Partizan NIS
76
67
|
30.11.2014 19:00 | Crvena zvezda Telekom | 76 : 67 | Partizan NIS |
30.11
17:30
Vojvodina
Sloboda
82
80
|
30.11.2014 17:30 | Vojvodina | 82 : 80 | Sloboda | |||||
30.11
20:00
Morava
Plana
49
95
|
30.11.2014 20:00 | Morava | 49 : 95 | Plana |
30.11
12:00
Sivac
Basket Star
71
94
|
30.11.2014 12:00 | Sivac | 71 : 94 | Basket Star | |||||
30.11
17:30
Titel
Kovin
114
43
|
30.11.2014 17:30 | Titel | 114 : 43 | Kovin |
30.11
17:30
MileŔevac
Kraljevo
40
101
|
30.11.2014 17:30 | MileŔevac | 40 : 101 | Kraljevo |
30.11
16:00
Mladost Basket Una
Kozara
62
46
|
30.11.2014 16:00 | Mladost Basket Una | 62 : 46 | Kozara |
30.11
20:00
Vojvodina
Vrbas Medela
0
20
|
30.11.2014 20:00 | Vojvodina | 0 : 20 | Vrbas Medela |
30.11
13:00
Napredak 037
Antena
3
0
|
30.11.2014 13:00 | Napredak 037 | 3 : 0 | Antena | |||||
30.11
17:00
Brezovica
Libero Äa
3
1
|
30.11.2014 17:00 | Brezovica | 3 : 1 | Libero Äa |
30.11
15:00
Hajduk Veljko
Borac
0
3
|
30.11.2014 15:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Borac | |||||
30.11
13:00
Jagodina
Milenijum
3
1
|
30.11.2014 13:00 | Jagodina | 3 : 1 | Milenijum | |||||
30.11
17:30
TopliÄki Vitezovi
TopliÄanin
1
3
|
30.11.2014 17:30 | TopliÄki Vitezovi | 1 : 3 | TopliÄanin |
30.11
16:00
Vrbas
Vojvodina 2
0
3
|
30.11.2014 16:00 | Vrbas | 0 : 3 | Vojvodina 2 |
30.11
14:00
Loznica
KaraÄorÄe
3
1
|
30.11.2014 14:00 | Loznica | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
30.11
16:30
Obrenovac
Jedinstvo (MZ)
1
3
|
30.11.2014 16:30 | Obrenovac | 1 : 3 | Jedinstvo (MZ) |
30.11
14:30
Mladi Radnik 2
Carina Smederevo 2
2
3
|
30.11.2014 14:30 | Mladi Radnik 2 | 2 : 3 | Carina Smederevo 2 | |||||
30.11
18:00
Stig
Busije
3
0
|
30.11.2014 18:00 | Stig | 3 : 0 | Busije |
30.11
14:00
MOK TopliÄanin 97
Radan
3
1
|
30.11.2014 14:00 | MOK TopliÄanin 97 | 3 : 1 | Radan | |||||
30.11
19:00
Surdulica
Junior
3
0
|
30.11.2014 19:00 | Surdulica | 3 : 0 | Junior |
30.11
16:00
Timok 2
Pirot
0
3
|
30.11.2014 16:00 | Timok 2 | 0 : 3 | Pirot |
30.11
17:00
BMR PetlovaÄa 1947
Tamnava VoÄar
3
0
|
30.11.2014 17:00 | BMR PetlovaÄa 1947 | 3 : 0 | Tamnava VoÄar |
30.11
19:00
MagliÄ
Tempo
3
1
|
30.11.2014 19:00 | MagliÄ | 3 : 1 | Tempo |
30.11
19:00
Jedinstvo
Užice
3
0
|
30.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Užice | |||||
30.11
15:30
NiÅ”
Spartak
3
0
|
30.11.2014 15:30 | NiÅ” | 3 : 0 | Spartak |
30.11
12:00
Tajm
Tutin
0
3
|
30.11.2014 12:00 | Tajm | 0 : 3 | Tutin | |||||
30.11
16:30
Sloboda S
Libero ÄA
0
3
|
30.11.2014 16:30 | Sloboda S | 0 : 3 | Libero ÄA |
30.11
18:00
Student
Milenijum
2
3
|
30.11.2014 18:00 | Student | 2 : 3 | Milenijum |
30.11
17:00
VrŔac
FOK
1
3
|
30.11.2014 17:00 | VrŔac | 1 : 3 | FOK | |||||
30.11
16:30
Jedinstvo 2
Ruma
0
3
|
30.11.2014 16:30 | Jedinstvo 2 | 0 : 3 | Ruma |
30.11
19:00
Å umadija
Lazarevac
3
0
|
30.11.2014 19:00 | Å umadija | 3 : 0 | Lazarevac | |||||
30.11
17:00
Spartak
Imlek
1
3
|
30.11.2014 17:00 | Spartak | 1 : 3 | Imlek |
30.11
20:00
Gimnazijalac 2
Kraljevo
0
3
|
30.11.2014 20:00 | Gimnazijalac 2 | 0 : 3 | Kraljevo | |||||
30.11
14:00
Trstenik
Župa
3
0
|
30.11.2014 14:00 | Trstenik | 3 : 0 | Župa |
30.11
17:00
Volej stars junior
Bane
0
3
|
30.11.2014 17:00 | Volej stars junior | 0 : 3 | Bane | |||||
30.11
15:00
Mokra Gora
Novi Pazar
3
1
|
30.11.2014 15:00 | Mokra Gora | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
30.11
13:30
Koteks
LeposaviÄ
0
3
|
30.11.2014 13:30 | Koteks | 0 : 3 | LeposaviÄ |
30.11
18:00
Arilje
Stars
3
2
|
30.11.2014 18:00 | Arilje | 3 : 2 | Stars | |||||
30.11
16:00
Sjenica
Priboj
3
0
|
30.11.2014 16:00 | Sjenica | 3 : 0 | Priboj | |||||
30.11
12:30
Borac 2
Zlatar
0
3
|
30.11.2014 12:30 | Borac 2 | 0 : 3 | Zlatar |
30.11
13:45
Carina
Jedinstvo
3
0
|
30.11.2014 13:45 | Carina | 3 : 0 | Jedinstvo |
30.11
11:00
Proleter
Ribnica
0
3
|
30.11.2014 11:00 | Proleter | 0 : 3 | Ribnica |
30.11
19:30
Žabalj Volej
VST
2
3
|
30.11.2014 19:30 | Žabalj Volej | 2 : 3 | VST |
30.11
17:00
BeoÄin Metal
Eaton Srem Tempo 3
1
3
|
30.11.2014 17:00 | BeoÄin Metal | 1 : 3 | Eaton Srem Tempo 3 |
30.11
Surdulica
BSK
3
0
|
30.11.2014 | Surdulica | 3 : 0 | BSK |
30.11
17:00
ZajeÄar
Knjaževac
3
0
|
30.11.2014 17:00 | ZajeÄar | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
30.11
16:00
Äerdap
Bor II
3
0
|
30.11.2014 16:00 | Äerdap | 3 : 0 | Bor II |
30.11
10:30
Pionir
As Batajnica
3
2
|
30.11.2014 10:30 | Pionir | 3 : 2 | As Batajnica |
30.11
16:15
Vizura 2
Dunav
3
2
|
30.11.2014 16:15 | Vizura 2 | 3 : 2 | Dunav | |||||
30.11
11:00
Mladenovac
Zvezda NP
3
1
|
30.11.2014 11:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Zvezda NP |
30.11
13:30
Roda 2
Fenix ÄukariÄki
0
3
|
30.11.2014 13:30 | Roda 2 | 0 : 3 | Fenix ÄukariÄki | |||||
30.11
09:15
Volleyland
Resnik
3
2
|
30.11.2014 09:15 | Volleyland | 3 : 2 | Resnik |
30.11
10:00
NS Volej
Volejbol 2000
3
0
|
30.11.2014 10:00 | NS Volej | 3 : 0 | Volejbol 2000 | |||||
30.11
13:00
SK Volej
Fortuna
1
3
|
30.11.2014 13:00 | SK Volej | 1 : 3 | Fortuna | |||||
30.11
17:00
Turija
SmeÄ
0
3
|
30.11.2014 17:00 | Turija | 0 : 3 | SmeÄ | |||||
30.11
11:00
Futog 2
Dunav Volej
1
3
|
30.11.2014 11:00 | Futog 2 | 1 : 3 | Dunav Volej |
30.11
19:00
Sloga
Radinci Volej
0
3
|
30.11.2014 19:00 | Sloga | 0 : 3 | Radinci Volej | |||||
30.11
10:00
Srem 022
Mladost
3
0
|
30.11.2014 10:00 | Srem 022 | 3 : 0 | Mladost |
30.11
14:00
Soko
Elan Volej
0
3
|
30.11.2014 14:00 | Soko | 0 : 3 | Elan Volej | |||||
30.11
17:00
Mladost
Partizan
0
3
|
30.11.2014 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Partizan |
30.11
16:00
MagliÄ
Derventa
0
3
|
30.11.2014 16:00 | MagliÄ | 0 : 3 | Derventa |
30.11
18:00
RadniÄki Beograd
NIS Spartak
0
3
|
30.11.2014 18:00 | RadniÄki Beograd | 0 : 3 | NIS Spartak |
30.11
17:00
ŽitoraÄa
ORK Vlasotince
35
19
|
30.11.2014 17:00 | ŽitoraÄa | 35 : 19 | ORK Vlasotince |
30.11
19:00
Smederevo
Loznica
29
21
|
30.11.2014 19:00 | Smederevo | 29 : 21 | Loznica |
30.11
19:00
RadniÄki 2
Župa 54
28
24
|
30.11.2014 19:00 | RadniÄki 2 | 28 : 24 | Župa 54 | |||||
30.11
17:00
Knez Lazar
Lokomotiva
24
27
|
30.11.2014 17:00 | Knez Lazar | 24 : 27 | Lokomotiva | |||||
30.11
18:00
Novi Pazar
TrepÄa
24
22
|
30.11.2014 18:00 | Novi Pazar | 24 : 22 | TrepÄa |
30.11
18:00
Crvenka II
RadniÄki (K)
27
26
|
30.11.2014 18:00 | Crvenka II | 27 : 26 | RadniÄki (K) |
30.11
16:00
Užice
Mladost 2
37
26
|
30.11.2014 16:00 | Užice | 37 : 26 | Mladost 2 | |||||
30.11
17:00
Atenica
Arilje 2
41
25
|
30.11.2014 17:00 | Atenica | 41 : 25 | Arilje 2 | |||||
30.11
16:00
Hidroelektrana
Sjenica
19
20
|
30.11.2014 16:00 | Hidroelektrana | 19 : 20 | Sjenica | |||||
30.11
17:00
Omladinac
Zlatar 2
27
24
|
30.11.2014 17:00 | Omladinac | 27 : 24 | Zlatar 2 |
30.11
14:00
Hercegovac
Kotor VaroÅ”
28
29
|
30.11.2014 14:00 | Hercegovac | 28 : 29 | Kotor VaroÅ” |
30.11
17:00
Požarevac
Crvena Zvezda
29
27
|
30.11.2014 17:00 | Požarevac | 29 : 27 | Crvena Zvezda |
30.11
19:00
Jagodina
Dinamo
21
37
|
30.11.2014 19:00 | Jagodina | 21 : 37 | Dinamo |
30.11
17:30
Loznica grad
Mladi Radnik
21
21
|
30.11.2014 17:30 | Loznica grad | 21 : 21 | Mladi Radnik | |||||
30.11
18:00
ORK Beograd
MaÄva
28
25
|
30.11.2014 18:00 | ORK Beograd | 28 : 25 | MaÄva | |||||
30.11
15:30
ORK Loznica
Požarevac
24
37
|
30.11.2014 15:30 | ORK Loznica | 24 : 37 | Požarevac |
30.11
19:00
Aleksinac
ŽitoraÄa
19
31
|
30.11.2014 19:00 | Aleksinac | 19 : 31 | ŽitoraÄa |
30.11
17:00
Vrbas
Krivaja
|
30.11.2014 17:00 | Vrbas | : | Krivaja | |||||
30.11
17:00
Zrinjski
Katarina
27
27
|
30.11.2014 17:00 | Zrinjski | 27 : 27 | Katarina |
30.11
20:30
MaŔinac
RB
10
2
|
30.11.2014 20:30 | MaŔinac | 10 : 2 | RB |
30.11
19:30
Forum
Hajduk
3
1
|
30.11.2014 19:30 | Forum | 3 : 1 | Hajduk | |||||
30.11
16:30
Srbobran
Tango Liman
8
4
|
30.11.2014 16:30 | Srbobran | 8 : 4 | Tango Liman | |||||
30.11
21:00
Viking
Deus Futsal
2
9
|
30.11.2014 21:00 | Viking | 2 : 9 | Deus Futsal |
30.11
18:00
Kareli
KosjeriÄ
5
3
|
30.11.2014 18:00 | Kareli | 5 : 3 | KosjeriÄ | |||||
30.11
16:30
Flash
Bellatores
2
4
|
30.11.2014 16:30 | Flash | 2 : 4 | Bellatores |
30.11
21:00
Župski Rubin
92
5
1
|
30.11.2014 21:00 | Župski Rubin | 5 : 1 | 92 |
30.11
18:30
TFK
Sombor
6
4
|
30.11.2014 18:30 | TFK | 6 : 4 | Sombor | |||||
30.11
19:00
Kepa 9
BaÄka
|
30.11.2014 19:00 | Kepa 9 | : | BaÄka |
30.11
16:00
Nevesinje
Brotnjo
4
7
|
30.11.2014 16:00 | Nevesinje | 4 : 7 | Brotnjo | |||||
30.11
20:00
Centar
Bosna Kompred
8
4
|
30.11.2014 20:00 | Centar | 8 : 4 | Bosna Kompred | |||||
30.11
19:00
Zrinjski
Sokrates
3
0
|
30.11.2014 19:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Sokrates |
30.11
16:00
JoŔavka
ObiliÄ
11
2
|
30.11.2014 16:00 | JoÅ”avka | 11 : 2 | ObiliÄ |
30.11
20:15
LjubiÄ
Brod
9
6
|
30.11.2014 20:15 | LjubiÄ | 9 : 6 | Brod | |||||
30.11
17:00
GradiŔka
TesliÄ
4
6
|
30.11.2014 17:00 | GradiÅ”ka | 4 : 6 | TesliÄ | |||||
30.11
20:00
Mladost
StarÄevica
8
4
|
30.11.2014 20:00 | Mladost | 8 : 4 | StarÄevica |
30.11
19:00
Zufo
Jastrebac
0
6
|
30.11.2014 19:00 | Zufo | 0 : 6 | Jastrebac |