21.08
17:00
OFK Slatina
Majdanpek
3
0
|
21.08.2019 17:00 | OFK Slatina | 3 : 0 | Majdanpek |
21.08
13:30
Šumadija 1903
Budućnost Krušik 2014
1
1
|
21.08.2019 13:30 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
21.08
17:00
Jedinstvo (Ub)
Radnički (V)
3
3
|
21.08.2019 17:00 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 3 | Radnički (V) | |||||
21.08
13:30
Sloga (K)
Metalac (GM)
0
2
|
21.08.2019 13:30 | Sloga (K) | 0 : 2 | Metalac (GM) | |||||
21.08
13:30
Loznica
Javor
0
2
|
21.08.2019 13:30 | Loznica | 0 : 2 | Javor | |||||
21.08
13:30
Sloga (P)
Novi Pazar
2
1
|
21.08.2019 13:30 | Sloga (P) | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
21.08
13:30
Karađorđe
Radnički 1923
0
5
|
21.08.2019 13:30 | Karađorđe | 0 : 5 | Radnički 1923 | |||||
21.08
13:30
Sloboda (Č)
Borac 1926
1
1
|
21.08.2019 13:30 | Sloboda (Č) | 1 : 1 | Borac 1926 | |||||
21.08
13:30
Smederevo 1924
Sloboda (U)
1
1
|
21.08.2019 13:30 | Smederevo 1924 | 1 : 1 | Sloboda (U) | |||||
21.08
13:30
Mačva
Šumadija (A)
6
0
|
21.08.2019 13:30 | Mačva | 6 : 0 | Šumadija (A) |
21.08
11:00
Šumadija 1903
Budućnost Krušik 2014
1
0
|
21.08.2019 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
21.08
11:00
Jedinstvo (Ub)
Mladi radnik 1926
7
2
|
21.08.2019 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 7 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
21.08
11:00
Mladost (L)
Metalac (GM)
2
1
|
21.08.2019 11:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Metalac (GM) | |||||
21.08
11:00
Loznica
Javor
2
2
|
21.08.2019 11:00 | Loznica | 2 : 2 | Javor | |||||
21.08
11:00
Sloga (P)
Novi Pazar
3
1
|
21.08.2019 11:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
21.08
11:00
Apolon
Radnički 1923
2
3
|
21.08.2019 11:00 | Apolon | 2 : 3 | Radnički 1923 | |||||
21.08
11:00
Smederevo 1924
Sloboda (U)
0
3
|
21.08.2019 11:00 | Smederevo 1924 | 0 : 3 | Sloboda (U) | |||||
21.08
11:00
Savacijum
Šumadija (A)
2
1
|
21.08.2019 11:00 | Savacijum | 2 : 1 | Šumadija (A) |
21.08
17:00
Železničar
Rađevac
3
0
|
21.08.2019 17:00 | Železničar | 3 : 0 | Rađevac | |||||
21.08
17:00
Omladinac 2014
Ribnica
5
2
|
21.08.2019 17:00 | Omladinac 2014 | 5 : 2 | Ribnica | |||||
21.08
17:00
Sunrise
Radnički (K)
2
2
|
21.08.2019 17:00 | Sunrise | 2 : 2 | Radnički (K) | |||||
21.08
17:00
Drina
Senjak
1
4
|
21.08.2019 17:00 | Drina | 1 : 4 | Senjak | |||||
21.08
17:00
Radnički (V)
Pčelinjo
1
0
|
21.08.2019 17:00 | Radnički (V) | 1 : 0 | Pčelinjo | |||||
21.08
17:00
Jadar 07
Mačva 1929
5
1
|
21.08.2019 17:00 | Jadar 07 | 5 : 1 | Mačva 1929 | |||||
21.08
17:00
Sloga
Mačva 2
0
3
|
21.08.2019 17:00 | Sloga | 0 : 3 | Mačva 2 |
21.08
16:30
Jošanica
Mokra Gora(ODUSTAO)
|
21.08.2019 16:30 | Jošanica | : | Mokra Gora(ODUSTAO) | |||||
21.08
16:30
Radnički 1923
Novi Pazar
2
0
|
21.08.2019 16:30 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
21.08
16:30
Apolon 2018
OFK Ras(ODUSTAO)
|
21.08.2019 16:30 | Apolon 2018 | : | OFK Ras(ODUSTAO) | |||||
21.08
16:30
Kiker
Sloga (K)
2
1
|
21.08.2019 16:30 | Kiker | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
21.08
16:30
AF AS Novi Pazar
Bubamara
2
1
|
21.08.2019 16:30 | AF AS Novi Pazar | 2 : 1 | Bubamara | |||||
21.08
16:30
Bane 1931
Sport Klub 99
10
1
|
21.08.2019 16:30 | Bane 1931 | 10 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
21.08
16:30
Kosmet
Pazar Juniors
0
4
|
21.08.2019 16:30 | Kosmet | 0 : 4 | Pazar Juniors |
21.08
10:00
Železničar
Budućnost-Krušik 2014
0
2
|
21.08.2019 10:00 | Železničar | 0 : 2 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
21.08
10:00
Omladinac 2014
Zadrugar
4
0
|
21.08.2019 10:00 | Omladinac 2014 | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
21.08
10:00
Sun Rise
Loznica
4
1
|
21.08.2019 10:00 | Sun Rise | 4 : 1 | Loznica | |||||
21.08
10:00
Drina
Senjak
3
2
|
21.08.2019 10:00 | Drina | 3 : 2 | Senjak | |||||
21.08
10:00
Radnički
Savacijum
1
1
|
21.08.2019 10:00 | Radnički | 1 : 1 | Savacijum | |||||
21.08
10:00
Jedinstvo
Mačva
1
2
|
21.08.2019 10:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Mačva |
21.08
10:00
Takovo
GFK Sloboda
0
0
|
21.08.2019 10:00 | Takovo | 0 : 0 | GFK Sloboda | |||||
21.08
11:00
Metalac
Sloga (BB)
2
1
|
21.08.2019 11:00 | Metalac | 2 : 1 | Sloga (BB) | |||||
21.08
10:00
Javor Matis
Zlatibor
2
5
|
21.08.2019 10:00 | Javor Matis | 2 : 5 | Zlatibor | |||||
21.08
11:00
Jedinstvo Putevi
Budućnost
2
0
|
21.08.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 0 | Budućnost | |||||
21.08
10:00
Sloga (P)
Čačak 94
13
0
|
21.08.2019 10:00 | Sloga (P) | 13 : 0 | Čačak 94 | |||||
21.08
16:30
Gaučosi
Borac 1926
0
8
|
21.08.2019 16:30 | Gaučosi | 0 : 8 | Borac 1926 | |||||
21.08
16:30
Kinder
Sloboda (Č)
5
1
|
21.08.2019 16:30 | Kinder | 5 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
21.08
10:00
Mladost
FAP
4
3
|
21.08.2019 10:00 | Mladost | 4 : 3 | FAP |
21.08
10:00
OPK Rudar 1933
RSK
1
5
|
21.08.2019 10:00 | OPK Rudar 1933 | 1 : 5 | RSK | |||||
21.08
10:00
Jasenica 2017
Plana
0
8
|
21.08.2019 10:00 | Jasenica 2017 | 0 : 8 | Plana | |||||
21.08
10:00
Bačinac
AF Duljaj
2
2
|
21.08.2019 10:00 | Bačinac | 2 : 2 | AF Duljaj | |||||
21.08
10:00
Cepelin 026
Pomoravlje 1946
4
1
|
21.08.2019 10:00 | Cepelin 026 | 4 : 1 | Pomoravlje 1946 | |||||
21.08
10:00
Sloga 33
VGSK
3
0
|
21.08.2019 10:00 | Sloga 33 | 3 : 0 | VGSK | |||||
21.08
17:00
Šumadija
Mladi radnik 1926
3
1
|
21.08.2019 17:00 | Šumadija | 3 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
21.08
17:00
Smederevo 1924
Petlić SD 2006
1
0
|
21.08.2019 17:00 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | Petlić SD 2006 | |||||
21.08
10:00
Železničar
Soko 2015
1
1
|
21.08.2019 10:00 | Železničar | 1 : 1 | Soko 2015 |