XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 700 utakmica za dan
Nedelja, 26 Mart 2017


Fudbal

Železničar
Pančevo
1 : 2
Vršac
Vršac
26.03.2017 15:00
Železničar
1 : 2
Vršac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
26.03.2017 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Polet (LJ)
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin
26.03.2017 15:00
Moravac Orion
2 : 0
Temnić 1924
Radan
Lebane
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
26.03.2017 15:00
Radan
2 : 0
Vlasina
Car Konstantin
Niš
0 : 0
Sloga (D)
Despotovac
26.03.2017 11:00
Car Konstantin
0 : 0
Sloga (D)
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 1
Žarkovo
Žarkovo
26.03.2017 15:00
BSK Batajnica
1 : 1
Žarkovo
Grafičar
Beograd
3 : 0
BASK
Beograd
26.03.2017 11:00
Grafičar
3 : 0
BASK
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 1
Rakovica
Rakovica
26.03.2017 15:00
Stepojevac Vaga
3 : 1
Rakovica
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
26.03.2017 15:00
Radnički (NB)
0 : 1
Crvena Zvezda
Dorćol
Beograd
1 : 0
Prva Iskra
Barič
26.03.2017 11:00
Dorćol
1 : 0
Prva Iskra
Mladost (T)
Turija
1 : 3
Srbobran
Srbobran
26.03.2017 15:00
Mladost (T)
1 : 3
Srbobran
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 5
Bečej 1918
Bečej
26.03.2017 15:00
Zadrugar
0 : 5
Bečej 1918
Budućnost (G)
Gložan
5 : 2
Tavankut
Tavankut
26.03.2017 15:00
Budućnost (G)
5 : 2
Tavankut
Tekstilac
Odžaci
2 : 2
Tisa (A)
Adorjan
26.03.2017 15:00
Tekstilac
2 : 2
Tisa (A)
Subotica
Subotica
2 : 5
Radnički (S)
Sombor
26.03.2017 10:00
Subotica
2 : 5
Radnički (S)
ŽAK
Kikinda
2 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
26.03.2017 15:00
ŽAK
2 : 2
Proleter (BK)
Slavia
Kovačica
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
26.03.2017 15:00
Slavia
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Polet (N)
Nakovo
1 : 2
Dolina
Padina
26.03.2017 15:00
Polet (N)
1 : 2
Dolina
Kabel
Novi Sad
6 : 0
Veternik
Veternik
26.03.2017 10:00
Kabel
6 : 0
Veternik
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
26.03.2017 15:00
Kupinovo
2 : 1
LSK Laćarak
Hajduk (B)
Beška
5 : 0
ŽSK
Žabalj
26.03.2017 15:00
Hajduk (B)
5 : 0
ŽSK
Borac
Novi Sad
3 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
26.03.2017 15:00
Borac
3 : 0
Hajduk (Č)
Sofeks
Futog
0 : 1
Index
Novi Sad
26.03.2017 10:00
Sofeks
0 : 1
Index
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Tutin
Tutin
26.03.2017 14:30
Karađorđe
2 : 0
Tutin
Bane
Raška
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
26.03.2017 14:30
Bane
0 : 0
Takovo
Borac (Ž)
Žabari
4 : 3
Šumadija (T)
Toponica
26.03.2017 14:30
Borac (Ž)
4 : 3
Šumadija (T)
Proleter
Vranovo
4 : 0
Borac 1932
Ralja
26.03.2017 14:30
Proleter
4 : 0
Borac 1932
Morava
Velika Plana
2 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
26.03.2017 14:30
Morava
2 : 0
Mladi radnik 1940
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Zvižd
Kučevo
26.03.2017 14:30
Petar Dobrnjac
1 : 0
Zvižd
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Radnički 1926
Požarevac
26.03.2017 14:30
Homoljac
3 : 1
Radnički 1926
Napredak
Markovac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
26.03.2017 14:30
Napredak
0 : 0
Šumadija (A)
OFK Divci
Divci
1 : 2
Zadrugar
Lajkovac
26.03.2017 14:30
OFK Divci
1 : 2
Zadrugar
Drina
Ljubovija
3 : 0
Sevojno
Sevojno
26.03.2017 14:30
Drina
3 : 0
Sevojno
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Radnički Gorenje
Valjevo
26.03.2017 14:30
Sloga (S)
1 : 0
Radnički Gorenje
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
26.03.2017 14:30
OFK Osečina
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Ribnica
Mionica
26.03.2017 14:30
Polimlje
2 : 1
Ribnica
Radnički Stobex
Klupci
3 : 2
Radjevac
Krupanj
26.03.2017 14:30
Radnički Stobex
3 : 2
Radjevac
Malošište
Malošište
3 : 0
Đerdap
Kladovo
26.03.2017 15:00
Malošište
3 : 0
Đerdap
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
BSK
Bogovina
26.03.2017 15:00
Majdanpek
3 : 0
BSK
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
26.03.2017 15:00
Zaplanjac
2 : 0
Šarbanovac
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
Napredak
Aleksinac
26.03.2017 15:00
Timočanin
3 : 2
Napredak
Rtanj
Boljevac
3 : 1
Moravica
Subotinac
26.03.2017 15:00
Rtanj
3 : 1
Moravica
Trajal
Kruševac
4 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
26.03.2017 15:00
Trajal
4 : 1
OFK Kosanica
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
26.03.2017 15:00
Žitorađa
2 : 1
Morava 1918
Sloga
Ćićevac
3 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
26.03.2017 15:00
Sloga
3 : 1
OFK Lugomir
Juhor
Obrež
0 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
26.03.2017 15:00
Juhor
0 : 1
OFK Topličanin
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Kopaonik
Brus
26.03.2017 15:00
Jedinstvo
1 : 0
Kopaonik
Rembas
Resavica
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
26.03.2017 15:00
Rembas
1 : 1
Župa
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Levač
Rekovac
26.03.2017 15:00
Bošnjane
2 : 2
Levač
Ropotovo
Ropotovo
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
26.03.2017 14:00
Ropotovo
3 : 1
OFK Brzi Brod
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 0
Pčinja
Trgovište
26.03.2017 11:00
Jedinstvo (P)
2 : 0
Pčinja
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 3
Pusta reka
Bojnik
26.03.2017 15:00
Jedinstvo (GM)
1 : 3
Pusta reka
Jedinstvo
Surčin
2 : 2
Torlak
Kumodraž
26.03.2017 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Torlak
Zvezdara
Beograd
1 : 0
PKB Padinska Skela
Padinska Skela
26.03.2017 15:00
Zvezdara
1 : 0
PKB Padinska Skela
Sremčica
Sremčica
4 : 0
Hajduk
Beograd
26.03.2017 15:00
Sremčica
4 : 0
Hajduk
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Budućnost
Zvečka
26.03.2017 15:00
Borac (O)
1 : 1
Budućnost
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
Avala
Beli Potok
26.03.2017 10:00
Borac (L)
2 : 0
Avala
Srem
Jakovo
1 : 6
Lokomotiva
Beograd
26.03.2017 15:00
Srem
1 : 6
Lokomotiva
Vrčin
Vrčin
4 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
26.03.2017 15:00
Vrčin
4 : 1
Balkan Mirijevo
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
26.03.2017 16:30
Radnički 1905
1 : 0
Preporod
Senta
Senta
1 : 2
Njegoš
Lovćenac
26.03.2017 16:30
Senta
1 : 2
Njegoš
Bajša
Bajša
0 : 1
Krivaja
Krivaja
26.03.2017 16:30
Bajša
0 : 1
Krivaja
Napredak
Nadalj
1 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
26.03.2017 16:30
Napredak
1 : 0
Eđšeg
Jadran (S)
Sanad
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
26.03.2017 16:30
Jadran (S)
3 : 0
Panonija IM Topola
Jadran (F)
Feketić
2 : 0
Čantavir
Čantavir
26.03.2017 16:30
Jadran (F)
2 : 0
Čantavir
Hajduk Junior
Kula
0 : 3
Terekveš
Svilojevo
26.03.2017 15:00
Hajduk Junior
0 : 3
Terekveš
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Polet (S)
Sivac
26.03.2017 15:00
Stari Grad
1 : 0
Polet (S)
Hercegovac
Gajdobra
2 : 2
OFK Šikara
Sombor
26.03.2017 15:00
Hercegovac
2 : 2
OFK Šikara
Budućnost
Mladenovo
6 : 1
Mladost (K)
Kruščić
26.03.2017 15:00
Budućnost
6 : 1
Mladost (K)
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 0
Lipar
Lipar
26.03.2017 15:00
Borac (BG)
3 : 0
Lipar
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
26.03.2017 15:00
BSK
1 : 1
Mladost (BP)
Slavija
Pivnice
1 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
26.03.2017 15:00
Slavija
1 : 2
Krila Krajine
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
26.03.2017 16:00
Partizan (G)
2 : 0
Crvena zvezda
Vojvodina (S)
Seleuš
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
26.03.2017 16:00
Vojvodina (S)
1 : 2
Mladost (O)
Vojvodina (C)
Crepaja
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
26.03.2017 16:00
Vojvodina (C)
2 : 1
Jedinstvo (V)
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 1
Polet
Izbište
26.03.2017 16:00
Budućnost (A)
3 : 1
Polet
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Vulturul
Grebenac
26.03.2017 16:00
Jugoslavija
2 : 1
Vulturul
Borac (St)
Starčevo
1 : 0
Strela
Ivanovo
26.03.2017 16:00
Borac (St)
1 : 0
Strela
Banat
Čenta
3 : 2
Naftagas (B)
Boka
26.03.2017 15:30
Banat
3 : 2
Naftagas (B)
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 1
Jedinstvo
Bočar
26.03.2017 15:30
Omladinac
1 : 1
Jedinstvo
Borac
Aleksandrovo
3 : 2
Bilećanin
Sečanj
26.03.2017 15:30
Borac
3 : 2
Bilećanin
C. Zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Krajina
Krajišnik
26.03.2017 15:30
C. Zvezda (VS)
1 : 0
Krajina
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
26.03.2017 15:00
Hrtkovci
1 : 1
Sloboda
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
26.03.2017 15:00
Budućnost
1 : 0
Ljukovo
Borac
Klenak
0 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
26.03.2017 15:00
Borac
0 : 1
Mitros
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Napredak
Popinci
26.03.2017 15:00
Donji Petrovci
2 : 1
Napredak
Hajduk
Divoš
4 : 4
FK Graničar 1924
Adaševci
26.03.2017 15:00
Hajduk
4 : 4
FK Graničar 1924
Tatra
Kisač
5 : 0
Vinogradar
Ledinci
26.03.2017 15:30
Tatra
5 : 0
Vinogradar
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Jugović
Kać
26.03.2017 15:30
Petrovaradin
2 : 0
Jugović
Borac
Šajkaš
5 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
26.03.2017 15:30
Borac
5 : 0
Šajkaš 1908
TSK
Temerin
3 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
26.03.2017 15:30
TSK
3 : 1
Omladinac
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 2
Bačka
Đurđevo
26.03.2017 15:30
Jedinstvo
2 : 2
Bačka
Borac
Vraneši
1 : 0
Real
Podunavci
26.03.2017 15:00
Borac
1 : 0
Real
Stubal
Stubal
2 : 4
Mataruge
Mataruge
26.03.2017 15:00
Stubal
2 : 4
Mataruge
Radnik
Ušće
4 : 2
Proleter
Pečenog
26.03.2017 15:00
Radnik
4 : 2
Proleter
Polet
Ratina
2 : 3
Ribnica
Jovac
26.03.2017 15:00
Polet
2 : 3
Ribnica
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
26.03.2017 15:00
OFK Ras
2 : 0
Magnohrom
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
1 : 1
Granit
Jošanička banja
26.03.2017 15:00
Novi Pazar 1928
1 : 1
Granit
Sloboda
Grbice
2 : 1
Partizan
Cerovac
26.03.2017 15:00
Sloboda
2 : 1
Partizan
Sloga D
Desimirovac
1 : 4
Budućnost
Resnik
26.03.2017 15:00
Sloga D
1 : 4
Budućnost
Jedinstvo
Petrovac
3 : 2
Šumadinac
Kragujevac
26.03.2017 15:00
Jedinstvo
3 : 2
Šumadinac
Kolonija
Kragujevac
2 : 2
Ćava
Grošnica
26.03.2017 15:00
Kolonija
2 : 2
Ćava
Mladost
Pajazitovo
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
26.03.2017 15:00
Mladost
0 : 0
Vodojaža
Borac
Drenovac
10 : 3
Vinogradi DB
Kragujevac
26.03.2017 15:00
Borac
10 : 3
Vinogradi DB
Srbija
Ilićevo
1 : 4
Kutlovo
Kutlovo
26.03.2017 15:00
Srbija
1 : 4
Kutlovo
Polet (T)
Trbušani
3 : 0
Mladost (P)
Preljina
26.03.2017 14:30
Polet (T)
3 : 0
Mladost (P)
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Spartak
Trnava
26.03.2017 14:30
Prijevor
1 : 0
Spartak
Ozrem PMH
Ozrem
0 : 2
Omladinac (Z)
Zablaće
26.03.2017 14:30
Ozrem PMH
0 : 2
Omladinac (Z)
LFK Mladost
Lučani
7 : 1
Brezak
Pranjani
26.03.2017 14:30
LFK Mladost
7 : 1
Brezak
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 3
Parmenac
Parmenac
26.03.2017 14:30
Backovac Junajted
0 : 3
Parmenac
Zadrugar
Gornja Trepca
2 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
26.03.2017 14:30
Zadrugar
2 : 1
Jedinstvo (K)
Napredak
Svračkovci
1 : 2
Lunjevica
Lunjevica
26.03.2017 14:30
Napredak
1 : 2
Lunjevica
Sloga
Miloševac
1 : 1
Šumadija
Azanja
26.03.2017 14:30
Sloga
1 : 1
Šumadija
Sloboda
Lipe
1 : 1
SASK
Saraorci
26.03.2017 14:30
Sloboda
1 : 1
SASK
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
26.03.2017 14:30
Bresje Superior
1 : 2
Mladi borac
Pobeda
Golobok
3 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
26.03.2017 14:30
Pobeda
3 : 0
Cerovac 2013
7. Juli
Vodanj
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
26.03.2017 14:30
7. Juli
2 : 1
Crvena zvezda
Polet
Trnovče
4 : 0
Osipaonica
Osipaonica
26.03.2017 14:30
Polet
4 : 0
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
4 : 0
Budućnost
Ratari
26.03.2017 14:30
Udarnik
4 : 0
Budućnost
Borac
Pajsijević
2 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
26.03.2017 14:30
Borac
2 : 2
Prvi srpski ustanak
Vitlina-Bokanja
Gorovič
0 : 3
ŽSK
Žirovnica
26.03.2017 10:00
Vitlina-Bokanja
0 : 3
ŽSK
Proleter 1976
Jelovik
2 : 2
OFK Aranđelovac
Aranđelovac
26.03.2017 14:30
Proleter 1976
2 : 2
OFK Aranđelovac
Vinča
Vinča
1 : 1
BSK
Belosavci
26.03.2017 14:30
Vinča
1 : 1
BSK
Banja 1957
Banja
2 : 0
Lokomotiva
Lapovo
26.03.2017 14:30
Banja 1957
2 : 0
Lokomotiva
OFK Šatornja
Donja Šatornja
1 : 2
Junkovac
Junkovac
26.03.2017 14:30
OFK Šatornja
1 : 2
Junkovac
Makce
Makce
2 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
26.03.2017 14:30
Makce
2 : 1
Rudar (Kr)
Sloga (B)
Burovac
3 : 0
Rudar (S)
Stamnica
26.03.2017 14:30
Sloga (B)
3 : 0
Rudar (S)
Borac (K)
Klenovnik
4 : 1
Krilaš
Ćovdin
26.03.2017 14:30
Borac (K)
4 : 1
Krilaš
Radnik (S)
Salakovac
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
26.03.2017 14:30
Radnik (S)
2 : 0
Sloga 33
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
26.03.2017 14:30
Budućnost (V)
1 : 0
Mlava (ML)
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
26.03.2017 14:30
Napredak 1936
3 : 1
Mladost (B)
Borac (L)
Lešnica
6 : 0
Sindjelić
Lipnica
26.03.2017 16:00
Borac (L)
6 : 0
Sindjelić
Jevremovac
Jevremovac
3 : 1
Antimon
Zajača
26.03.2017 16:00
Jevremovac
3 : 1
Antimon
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
26.03.2017 16:00
Mladost (P)
2 : 0
Hajduk Stanko
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
26.03.2017 16:00
Podrinje
1 : 2
Mačva 2005
Jedinstvo
Štitar
1 : 0
Majur
Majur
26.03.2017 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Majur
Borac (V)
Vladimirci
0 : 0
Mladi Borac
Dublje
26.03.2017 16:00
Borac (V)
0 : 0
Mladi Borac
Joševa
Joševa
1 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
26.03.2017 14:30
Joševa
1 : 2
Pepeljevac
ZSK
Valjevo
4 : 0
Banjani
Banjani
26.03.2017 14:30
ZSK
4 : 0
Banjani
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 4
Brezovica
Brezovica
26.03.2017 14:30
Tvrdojevac
1 : 4
Brezovica
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Mladost
Dračić
26.03.2017 14:30
Sovljak
0 : 1
Mladost
Trlić
Trlić
0 : 0
Tulari
Tulari
26.03.2017 14:30
Trlić
0 : 0
Tulari
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Kačer
Belanovica
26.03.2017 14:30
Tešnjar
2 : 0
Kačer
Ježevica
Ježevica
0 : 4
Crnokosa
Kosjerić
26.03.2017 14:30
Ježevica
0 : 4
Crnokosa
Perućac
Perućac
2 : 2
Ariljska rampa
Požega
26.03.2017 14:30
Perućac
2 : 2
Ariljska rampa
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Polet
Rasna
26.03.2017 14:30
Jasen
2 : 0
Polet
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Prvi partizan
Užice
26.03.2017 14:30
Zlatar
2 : 1
Prvi partizan
Budućnost
Arilje
8 : 2
Višesava
Bajina Bašta
26.03.2017 14:30
Budućnost
8 : 2
Višesava
Čajetina
Gostilje
2 : 1
Savinac
Visibaba
26.03.2017 14:30
Čajetina
2 : 1
Savinac
Lazarica
Prilipac
1 : 0
Železničar
Požega
26.03.2017 14:30
Lazarica
1 : 0
Železničar
Branik
Štubik
3 : 0
Blizna
Blizna
26.03.2017 15:30
Branik
3 : 0
Blizna
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Zlot
Zlot
26.03.2017 11:00
Sloga
1 : 0
Zlot
Radnički
Klokočevac
2 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
26.03.2017 15:30
Radnički
2 : 1
Brestovac
Deli Jovan
Sikole
5 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
26.03.2017 15:30
Deli Jovan
5 : 1
Rudna Glava
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Krivelj
Krivelj
26.03.2017 15:30
Nemetali
2 : 1
Krivelj
Ključ
Podvrška
2 : 0
BSK
Bukovče
26.03.2017 11:00
Ključ
2 : 0
BSK
Polom
Leskovo
0 : 0
Slatina
Bor
26.03.2017 15:30
Polom
0 : 0
Slatina
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
0 : 4
Zemljoradnik
Balajnac
26.03.2017 15:00
Moravac (ZT)
0 : 4
Zemljoradnik
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 0
Palilula
Aleksinac
26.03.2017 15:00
Rudar Alpos
3 : 0
Palilula
Morava (Ž)
Žitkovac
1 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
26.03.2017 15:00
Morava (Ž)
1 : 2
Crvena Zvezda
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Radnički 1924
Kočane
26.03.2017 15:00
Rasovača
3 : 0
Radnički 1924
Orljane
Orljane
10 : 0
Mladost 1976
Biljeg
26.03.2017 15:00
Orljane
10 : 0
Mladost 1976
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
26.03.2017 15:00
Radnički 1947
2 : 1
Doljevac 1971
Naša krila
Belotinac
0 : 0
Mladost (Ba)
Batušinac
26.03.2017 15:00
Naša krila
0 : 0
Mladost (Ba)
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
5 : 1
Omladinac
Grezna
26.03.2017 15:00
OFK Knjaz
5 : 1
Omladinac
Graničar
Veliki Izvor
1 : 1
Radnički (L)
Lubnica
26.03.2017
Graničar
1 : 1
Radnički (L)
OFK Grlište
Grlište
4 : 2
Sloga
Minićevo
26.03.2017
OFK Grlište
4 : 2
Sloga
Bučje Topla
Bučje kod Knjaževca
0 : 5
Malinik
Podgorac
26.03.2017 15:00
Bučje Topla
0 : 5
Malinik
ŠSK
Štipina
2 : 2
Kablovi
Zaječar
26.03.2017
ŠSK
2 : 2
Kablovi
Osnić
Osnić
5 : 0
Trebič
Sokobanja
26.03.2017
Osnić
5 : 0
Trebič
Vratarnica
Vratarnica
1 : 4
Midžor
Kalna
26.03.2017
Vratarnica
1 : 4
Midžor
Hajduk
Čepure
0 : 0
Budućnost
Miliva
26.03.2017 15:30
Hajduk
0 : 0
Budućnost
Resavac
Subotica
2 : 1
Juhor
Glavinci
26.03.2017 15:30
Resavac
2 : 1
Juhor
OFK Batinac
Batinac
2 : 3
Bratstvo
Međureč
26.03.2017 15:30
OFK Batinac
2 : 3
Bratstvo
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
26.03.2017 15:30
OFK Bratstvo
1 : 1
Kušiljevo
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 1
Mladost (J)
Jovac
26.03.2017 15:30
Napredak (Z)
3 : 1
Mladost (J)
Partizan
Glogovac
4 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
26.03.2017 15:30
Partizan
4 : 1
OFK Tekstilac
Napredak (D)
Drenovac
3 : 2
Dragocvet
Dragocvet
26.03.2017 15:30
Napredak (D)
3 : 2
Dragocvet
Šanac
Šanac
3 : 0
Naupare
Naupare
26.03.2017 15:30
Šanac
3 : 0
Naupare
Mladi radnik
Bačina
0 : 6
Blagotin
Poljna
26.03.2017 15:30
Mladi radnik
0 : 6
Blagotin
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 3
Kupci
Kupci
26.03.2017 15:30
Ribnik
2 : 3
Kupci
Parunovac
Parunovac
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
26.03.2017 15:30
Parunovac
2 : 1
Jastrebac
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Vinogradar
Zleginje
26.03.2017 15:30
Mačkovac
3 : 1
Vinogradar
Čitluk
Čitluk
0 : 2
13. April
Lomnica
26.03.2017 15:30
Čitluk
0 : 2
13. April
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Crvena zastava
Hum
26.03.2017 15:00
Sloboda
1 : 0
Crvena zastava
Sloga 1948
Malča
0 : 1
Vulkan
Brenica
26.03.2017 15:00
Sloga 1948
0 : 1
Vulkan
Vrtište
Vrtište
3 : 1
Palilulac
Niš
26.03.2017 15:00
Vrtište
3 : 1
Palilulac
Rudar
Jelašnica
0 : 3
OFK Niš
Niš
26.03.2017 15:00
Rudar
0 : 3
OFK Niš
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 0
Aluminijum
Niš
26.03.2017 15:00
Proleter (M)
1 : 0
Aluminijum
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 0
Budućnost
Prva Kutina
26.03.2017 15:00
Proleter (DV)
2 : 0
Budućnost
Padež
Petrovac
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
26.03.2017 15:00
Padež
0 : 2
Tanasko Rajić
Gnjilan
Gnjilan
0 : 3
Napredak
Izvor
26.03.2017 15:00
Gnjilan
0 : 3
Napredak
Mladost (PR)
Poljska Ržana
5 : 1
Borac
Barje Čiflik
26.03.2017 15:00
Mladost (PR)
5 : 1
Borac
Dragoš
Pirot
2 : 2
Zadrugar
Krupac
26.03.2017 15:00
Dragoš
2 : 2
Zadrugar
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
26.03.2017 15:00
Jedinstvo (GS)
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Čekmin
Čekmin
7 : 1
Bobište
Bobište
26.03.2017 15:00
Čekmin
7 : 1
Bobište
Sloga
Lipovica
7 : 0
Omladinac (DS)
Donje Sinkovce
26.03.2017 15:00
Sloga
7 : 0
Omladinac (DS)
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 2
Kumarevo 65
Kumarevo
26.03.2017 15:00
Zloćudovo
1 : 2
Kumarevo 65
Umac
Miroševce
3 : 2
Brza
OFK Brza
26.03.2017 15:00
Umac
3 : 2
Brza
Progres
Ladovica
4 : 1
Mladi Borac
Živkovo
26.03.2017 15:00
Progres
4 : 1
Mladi Borac
Radnički (P)
Pertate
2 : 4
Plantaža
Donje Stopanje
26.03.2017 15:00
Radnički (P)
2 : 4
Plantaža
Jablanica
Medveđa
4 : 0
Vučje
Vučje
26.03.2017 15:00
Jablanica
4 : 0
Vučje
Železničar
Brestovac
3 : 2
Polet
Stajkovce
26.03.2017 15:00
Železničar
3 : 2
Polet
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 3
Pavlovac
Pavlovac
26.03.2017
Mladost (S)
2 : 3
Pavlovac
Ternoci
Trnovac
4 : 0
Čelik
Belo polje
26.03.2017
Ternoci
4 : 0
Čelik
Južna pruga
Vladičin Han
2 : 0
Trešnjevka
Lopardince
26.03.2017
Južna pruga
2 : 0
Trešnjevka
Vihor
Žbevac
3 : 0
Biljači
Biljača
26.03.2017
Vihor
3 : 0
Biljači
Borac
Progar
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
26.03.2017 15:00
Borac
0 : 0
Poštar Zvezdara
Komgrap
Beograd
1 : 0
Šumadinac
Bečmen
26.03.2017 15:00
Komgrap
1 : 0
Šumadinac
Lepušnica
Glogonjski Rit
0 : 1
Institut
Zemun Polje
26.03.2017 13:00
Lepušnica
0 : 1
Institut
Banja
Višnjička Banja
1 : 5
13. Maj Zemun
Zemun
26.03.2017 15:00
Banja
1 : 5
13. Maj Zemun
Mladi proleter
Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
26.03.2017 15:00
Mladi proleter
0 : 0
PKB Kovilovo
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 2
Zmaj 1953
Zemun
26.03.2017 15:00
Sinđelić 2012
1 : 2
Zmaj 1953
Mladost (B)
Baroševac
4 : 0
Strelac
Mislođin
26.03.2017 15:00
Mladost (B)
4 : 0
Strelac
Radnički
Rudovci
3 : 1
Polet
Grabovac
26.03.2017 10:00
Radnički
3 : 1
Polet
BSK
Baćevac
1 : 5
Rušanj
Rušanj
26.03.2017 15:00
BSK
1 : 5
Rušanj
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Ropočevo
Ropočevo
26.03.2017 10:00
Selo Mladenovac
3 : 1
Ropočevo
Mladost
Begaljica
0 : 1
Pudarci
Pudarci
26.03.2017 15:00
Mladost
0 : 1
Pudarci
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 1
Leštane
Leštane
26.03.2017 15:00
Velika Krsna
0 : 1
Leštane
Boleč
Grocka
8 : 0
Kovačevac
Kovačevac
26.03.2017 15:00
Boleč
8 : 0
Kovačevac
Hajduk
Kamendol
0 : 3
Dunavac
Grocka
26.03.2017 15:00
Hajduk
0 : 3
Dunavac
Supska
Supska
4 : 2
Istok 63
Plana
26.03.2017 15:30
Supska
4 : 2
Istok 63
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
26.03.2017 15:30
15. Avgust 1950
3 : 0
Napredak (S)
Omladinski
Paraćin
1 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
26.03.2017 15:30
Omladinski
1 : 1
Moravac
Javor
Sladaja
2 : 1
Mladost (S)
Sikirica
26.03.2017 15:30
Javor
2 : 1
Mladost (S)
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Zemljoradnik
Striža
26.03.2017 15:30
Omladinac
2 : 1
Zemljoradnik
Sloga
Voljavče
1 : 0
Crni Vrh
Deonica
26.03.2017 15:30
Sloga
1 : 0
Crni Vrh
Kupinovac
Kupinovac
5 : 0
Šumadinac
Dragovo
26.03.2017 15:30
Kupinovac
5 : 0
Šumadinac
Mladost (D)
Dublje
1 : 2
Vinorača
Vinorača
26.03.2017 15:30
Mladost (D)
1 : 2
Vinorača
Mladi radnik
Novo Lanište
4 : 2
Ursule
Ursule
26.03.2017 15:30
Mladi radnik
4 : 2
Ursule
Mladost (G)
Gložane
2 : 0
Morava
Kočino Selo
26.03.2017 15:30
Mladost (G)
2 : 0
Morava
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 0
Zenit
Oparić
26.03.2017 15:30
Sinđelić 1934
2 : 0
Zenit
Kolare
Kolare
5 : 3
Mladost (K)
Končarevo
26.03.2017 15:30
Kolare
5 : 3
Mladost (K)
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 3
Sloga (K)
Korman
26.03.2017 11:00
OFK Sloga (D)
2 : 3
Sloga (K)
Planinac 2015
Podgorac
2 : 3
Borac
Trnjane
26.03.2017 15:30
Planinac 2015
2 : 3
Borac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 4
OFK Rutevac 1908
Rutevac
26.03.2017 11:00
Mladi Radnik
3 : 4
OFK Rutevac 1908
Jedinstvo
Bobovište
1 : 3
Polet (R)
Radevac
26.03.2017 15:30
Jedinstvo
1 : 3
Polet (R)
Palilulac
Šarbanovac
0 : 5
Napredak 1976
Jošanica
26.03.2017 15:30
Palilulac
0 : 5
Napredak 1976
Sloga
Žučkovac
3 : 2
Jedinstvo 1952
Mužinac
26.03.2017 15:30
Sloga
3 : 2
Jedinstvo 1952
Sloboda 2013
Nikolinac
2 : 1
Slemen
Milušinac
26.03.2017 15:30
Sloboda 2013
2 : 1
Slemen
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
0 : 0
Lemind
Leskovac
26.03.2017 15:00
Mladost (DL)
0 : 0
Lemind
OFK Morava
Leskovac
4 : 0
BSK
Belanovce
26.03.2017 15:00
OFK Morava
4 : 0
BSK
Milanovo
Milanovo
2 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
26.03.2017 11:00
Milanovo
2 : 2
Marjan MB
Mladost (B)
Batulovce
4 : 4
Sušica 2012
Kukulovce
26.03.2017 15:00
Mladost (B)
4 : 4
Sušica 2012
Napredak
Bogojevce
0 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
26.03.2017 15:00
Napredak
0 : 3
Jedinstvo (G)
Navalin
Navalin
0 : 3
Mladost (V)
Vinarce
26.03.2017 15:00
Navalin
0 : 3
Mladost (V)
Real
Donja Jajina
2 : 1
Atletiko
Donja Jajina
26.03.2017 15:00
Real
2 : 1
Atletiko
Gradac
Konopnica
1 : 1
Sloboda (DB)
Donje Brijanje
26.03.2017 15:00
Gradac
1 : 1
Sloboda (DB)
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
26.03.2017 15:00
Šumadija
2 : 0
Bratstvo
BUSK
Novi Beograd
0 : 0
Busije
Zemun
26.03.2017 15:00
BUSK
0 : 0
Busije
Rekreativo 011
Beograd
4 : 0
Petrovčić
Petrovčić
26.03.2017 14:00
Rekreativo 011
4 : 0
Petrovčić
011
Beograd
1 : 1
Studenski Grad
Novi Beograd
26.03.2017 15:00
011
1 : 1
Studenski Grad
Bratstvo
Ljutovo
0 : 2
Đurđin
Đurđin
26.03.2017 16:30
Bratstvo
0 : 2
Đurđin
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
0 : 2
Žednik
Stari Žednik
26.03.2017 16:30
Udarnik Višnjevac
0 : 2
Žednik
Lokomotiva
Subotica
1 : 0
Bikovo
Bikovo
26.03.2017 16:30
Lokomotiva
1 : 0
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 6
Palić
Palić
26.03.2017 16:30
Hajduk
4 : 6
Palić
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
26.03.2017 16:30
OFK Mala Bosna 2015
0 : 5
Elektrovojvodina
AFK
Ada
2 : 0
Šampion
Orom
26.03.2017
AFK
2 : 0
Šampion
Tromedja
Majdan
2 : 4
Čoka
Čoka
26.03.2017
Tromedja
2 : 4
Čoka
Tornjoš
Tornjoš
4 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
26.03.2017 16:30
Tornjoš
4 : 0
Jedinstvo (M)
Tisa
Padej
1 : 0
Graničar
Đala
26.03.2017 16:30
Tisa
1 : 0
Graničar
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
26.03.2017 16:30
Horgoš 1911
0 : 0
Slavija
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 4
Hajduk
Podlokanj
26.03.2017 16:30
Jedinstvo (SK)
2 : 4
Hajduk
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Dunav
Bački Monoštor
26.03.2017 15:00
Omladinac (B)
3 : 1
Dunav
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Graničar (R)
Riđica
26.03.2017 15:00
Omladinac (D)
2 : 1
Graničar (R)
Hajduk (S)
Stapar
2 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
26.03.2017 15:00
Hajduk (S)
2 : 0
Radnički 1918
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 4
Crvenka
Crvenka
26.03.2017 15:00
Aleksa Šantić
0 : 4
Crvenka
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Kula
Kula
26.03.2017 15:00
Kordun
1 : 1
Kula
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
1 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
26.03.2017 16:00
Vojvodina (CC)
1 : 1
Borac (VS)
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 2
Banat
Ilandža
26.03.2017 16:00
Karaš (K)
4 : 2
Banat
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Ratar
Kruščica
26.03.2017 16:00
Hajdučica
1 : 1
Ratar
Ševac
Kusić
4 : 0
Radnički 1927
Vršac
26.03.2017 16:00
Ševac
4 : 0
Radnički 1927
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Dobrica
Dobrica
26.03.2017 16:00
Partizan (K)
3 : 2
Dobrica
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 2
Dunav
Banatska Palanka
26.03.2017 16:00
Borac (VG)
0 : 2
Dunav
Potporanj
Potporanj
5 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
26.03.2017 16:00
Potporanj
5 : 2
Vladimirovac
Mladost
Vojlovica
2 : 8
Spartak 1911
Debeljača
26.03.2017 16:00
Mladost
2 : 8
Spartak 1911
Omladinac 1927
Opovo
9 : 0
Pobeda
Samoš
26.03.2017 16:00
Omladinac 1927
9 : 0
Pobeda
Polet
Idvor
4 : 1
Unirea
Uzdin
26.03.2017 16:00
Polet
4 : 1
Unirea
Radnički (B)
Baranda
1 : 0
Glogonj
Glogonj
26.03.2017 16:00
Radnički (B)
1 : 0
Glogonj
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 6
Dolovo
Dolovo
26.03.2017 16:00
Budućnost (BB)
4 : 6
Dolovo
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 4
Proleter
Mramorak
26.03.2017 16:00
BSK Bavanište
1 : 4
Proleter
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 1
Jedinstvo
Dubovac
26.03.2017 16:00
Stari Tamiš
1 : 1
Jedinstvo
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Borac
Pločica
26.03.2017 16:00
Omladinac (D)
3 : 0
Borac
Zlatica
Zlatica
1 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
26.03.2017 15:30
Zlatica
1 : 2
OFK Stajićevo
OFK Klek
Klek
1 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
26.03.2017 15:30
OFK Klek
1 : 1
OFK Gradnulica
ASK
Aradac
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
26.03.2017 15:30
ASK
2 : 0
Zadrugar
MSK
Mihajlovo
2 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
26.03.2017 15:30
MSK
2 : 0
Radnički 1911
Jedinstvo
Ečka
2 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
26.03.2017 15:30
Jedinstvo
2 : 2
ŽFK Banat
Rusanda
Melenci
1 : 1
Potisje
Knićanin
26.03.2017 15:30
Rusanda
1 : 1
Potisje
Borac (I)
Iđoš
1 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
26.03.2017 15:30
Borac (I)
1 : 1
Vojvodina (B)
Napredak (Č)
Čestereg
4 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
26.03.2017 15:30
Napredak (Č)
4 : 1
Vojvodina (NM)
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
Terekves
Hetin
26.03.2017 15:30
2. Oktobar
1 : 1
Terekves
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 0
Roham
Nova Crnja
26.03.2017 15:30
1.Oktobar
2 : 0
Roham
Proleter
Međa
3 : 3
Napredak (BT)
Banatska Topola
26.03.2017 15:30
Proleter
3 : 3
Napredak (BT)
Mladost
Buđanovci
2 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
26.03.2017 15:00
Mladost
2 : 0
Jedinstvo (M)
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 1
Fruškogorac
Manđelos
26.03.2017 15:00
OFK Zeka Buljubaša
5 : 1
Fruškogorac
Borac
Martinci
4 : 0
OFK Brestač
Brestač
26.03.2017 15:00
Borac
4 : 0
OFK Brestač
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
26.03.2017 15:00
Obilić 1993
0 : 0
Graničar (K)
Sloga
Čalma
2 : 0
Graničar (O)
Obrež
26.03.2017 15:00
Sloga
2 : 0
Graničar (O)
Napredak
Žarkovac
2 : 7
Železničar
Inđija
26.03.2017 15:00
Napredak
2 : 7
Železničar
Hajduk
Višnjićevo
6 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
26.03.2017 15:00
Hajduk
6 : 1
Jedinstvo (P)
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
Obilić
Vilovo
26.03.2017 15:30
Fruškogorac
1 : 1
Obilić
Borac
Rakovac
0 : 0
Čenej
Čenej
26.03.2017 15:30
Borac
0 : 0
Čenej
Moskva
Budisava
0 : 3
Jedinstvo
Rumenka
26.03.2017 15:30
Moskva
0 : 3
Jedinstvo
Lazac
Lazac
0 : 0
Mlada krila
Metikoši
26.03.2017 15:00
Lazac
0 : 0
Mlada krila
Popovići
Popovići
2 : 1
Mladost (V)
Vrdila
26.03.2017 15:00
Popovići
2 : 1
Mladost (V)
Tavnik
Tavnik
1 : 0
Napredak (G)
Gračac
26.03.2017 15:00
Tavnik
1 : 0
Napredak (G)
Metalac
Kraljevo
1 : 3
Zvezda
Čukojevac
26.03.2017 10:00
Metalac
1 : 3
Zvezda
Partizan
Vrba
1 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
26.03.2017 15:00
Partizan
1 : 3
Kraljevo Hajduk
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 0
Grdica
Grdica
26.03.2017 15:00
Budućnost (K)
2 : 0
Grdica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 2
Borac (A)
Adrani
26.03.2017 15:00
Jedinstvo (D)
0 : 2
Borac (A)
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 1
Zastava
Kragujevac
26.03.2017 15:00
OFK Žeželj
2 : 1
Zastava
Hajduk
Jovanovac
1 : 1
Košutnjak
Kragujevac
26.03.2017 15:00
Hajduk
1 : 1
Košutnjak
Azbest
Stragari
3 : 3
Divostin
Kragujevac
26.03.2017 15:00
Azbest
3 : 3
Divostin
Korićani
Korićani
1 : 0
Seljak
Cvetojevac
26.03.2017 15:00
Korićani
1 : 0
Seljak
Kremenac
Rogojevac
1 : 5
21. oktobar
Kragujevac
26.03.2017 15:00
Kremenac
1 : 5
21. oktobar
Lugovi
Čačak
1 : 1
Morava (M)
Mojsinje
26.03.2017
Lugovi
1 : 1
Morava (M)
Kej
Čačak
0 : 1
Prijatelji
Čačak
26.03.2017
Kej
0 : 1
Prijatelji
Rakova
Rakova
0 : 0
Čačak 94
Čačak
26.03.2017
Rakova
0 : 0
Čačak 94
Vujan
Prislonica
2 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
26.03.2017
Vujan
2 : 2
Gavrilo Princip
Morava (K)
Katrga
3 : 1
Malba
Žaočani
26.03.2017
Morava (K)
3 : 1
Malba
Rudar
Bresnica
1 : 0
Budućnost
Stančići
26.03.2017
Rudar
1 : 0
Budućnost
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 2
Brezova
Brezova
26.03.2017 16:00
Vrelo
1 : 2
Brezova
Jedinstvo
Puhovo
4 : 0
Gorušica
Viča
26.03.2017 16:00
Jedinstvo
4 : 0
Gorušica
Gradina
Rti
5 : 2
Voćar
Kotraža
26.03.2017 16:00
Gradina
5 : 2
Voćar
Prilike
Prilike
2 : 0
Jelica
Goračići
26.03.2017 16:00
Prilike
2 : 0
Jelica
Jezava
Smederevo
0 : 1
Vrbovac
Vrbovac
26.03.2017 14:30
Jezava
0 : 1
Vrbovac
OFK Slavija
Smederevo
0 : 2
Budućnost
Mala Krsna
26.03.2017 14:30
OFK Slavija
0 : 2
Budućnost
Skobalj
Skobalj
3 : 2
Vučak
Vučak
26.03.2017 14:30
Skobalj
3 : 2
Vučak
Železničar
Smederevo
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Dobri Do
26.03.2017 14:30
Železničar
0 : 3
Hajduk Veljko 1934
Badljevica
Badljevica
0 : 5
Lunjevac
Lunjevac
26.03.2017 14:30
Badljevica
0 : 5
Lunjevac
Petrijevac
Petrijevo
3 : 0
Kolarac
Kolari
26.03.2017 14:30
Petrijevac
3 : 0
Kolarac
Omladinac
Seone
2 : 3
Landol
Landol
26.03.2017 14:30
Omladinac
2 : 3
Landol
Ranilović
Ranilović
1 : 2
Sloga
Zagorica
26.03.2017 14:30
Ranilović
1 : 2
Sloga
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Šamot
Aranđelovac
26.03.2017 14:30
Šumadinac (N)
3 : 0
Šamot
Plaskovac
Plaskovac
1 : 3
Jasenica
Božurnja
26.03.2017 14:30
Plaskovac
1 : 3
Jasenica
Mladi rudar
Bukovik
0 : 3
B 2000
Aranđelovac
26.03.2017 14:30
Mladi rudar
0 : 3
B 2000
Partizan
Darosava
5 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
26.03.2017 14:30
Partizan
5 : 0
Šumadinac (S)
Budućnost
Blaznava
0 : 3
Brezovac
Brezovac
26.03.2017 14:30
Budućnost
0 : 3
Brezovac
Udarnik
Trska
5 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
26.03.2017 14:30
Udarnik
5 : 0
Kotlenik
Karađorđe
Vučić
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
26.03.2017 10:00
Karađorđe
2 : 1
Sloga (M)
Pobeda (S)
Sepci
1 : 2
Marjan
Knić
26.03.2017 14:30
Pobeda (S)
1 : 2
Marjan
Grivac
Grivac
0 : 9
Bare
Bare
26.03.2017 14:30
Grivac
0 : 9
Bare
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
26.03.2017 14:30
Mladost (R)
1 : 0
Pobeda (Đ)
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 1
BSK
Borač
26.03.2017 14:30
Crvena zvezda
3 : 1
BSK
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
1 : 2
Integral
Batuša
26.03.2017 14:30
Omladinac (S)
1 : 2
Integral
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 1
Napredak (S)
Simićevo
26.03.2017 14:30
Stig (MC)
2 : 1
Napredak (S)
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 2
Radnički (K)
Knežica
26.03.2017 14:30
Sloga 1952
3 : 2
Radnički (K)
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
26.03.2017 14:30
Bata Bulić
1 : 0
Omladinac (Š)
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 0
BSK
Boževac
26.03.2017 14:30
Zadrugar (T)
2 : 0
BSK
Kurjače
Kurjače
3 : 1
Dunavac (P)
Petka
26.03.2017 14:30
Kurjače
3 : 1
Dunavac (P)
Železničar
Požarevac
5 : 0
Radnički (P)
Požeženo
26.03.2017 14:30
Železničar
5 : 0
Radnički (P)
Žika Marković Uča
Miljević
0 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
26.03.2017 14:30
Žika Marković Uča
0 : 0
Jedinstvo (LJ)
Desine
Desine
2 : 2
Dizel
Bare
26.03.2017 14:30
Desine
2 : 2
Dizel
Napredak (P)
Poljana
3 : 1
Obilić
Živica
26.03.2017 14:30
Napredak (P)
3 : 1
Obilić
Napredak 1934
Nabrđe
3 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
26.03.2017 14:30
Napredak 1934
3 : 0
Jedinstvo (D)
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 2
Gorki
Glušci
26.03.2017 16:00
Napredak
2 : 2
Gorki
Sloga (B)
Bogosavac
8 : 0
Borac (Š)
Šabac
26.03.2017 16:00
Sloga (B)
8 : 0
Borac (Š)
Omladinac
Slepčević
1 : 2
Duško
Klenje
26.03.2017 16:00
Omladinac
1 : 2
Duško
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
4 : 1
Sloga (D)
Duvanište
26.03.2017 16:00
Mladost (MM)
4 : 1
Sloga (D)
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 0
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
26.03.2017 16:00
Vlašić
4 : 0
Miloš Pocerac 2013
Karađorđe
Mišar
4 : 1
OFK Jelen
Jelenča
26.03.2017 16:00
Karađorđe
4 : 1
OFK Jelen
Varna 012
Varna
0 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
26.03.2017 16:00
Varna 012
0 : 3
Mladost 2013
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 0
Radnički (К)
Koceljeva
26.03.2017 16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
2 : 0
Radnički (К)
Rankovac
Nakučani
2 : 1
Trešnjevka
Trbušac
26.03.2017 16:00
Rankovac
2 : 1
Trešnjevka
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Šipurske Livade
Šabac
26.03.2017 16:00
Dobrava
0 : 1
Šipurske Livade
Sloga (K)
Krnić
1 : 0
Torpedo
Lojanice
26.03.2017 16:00
Sloga (K)
1 : 0
Torpedo
7. Juli
Bela Crkva
1 : 3
Mladost (DD)
Donji Dobrić
26.03.2017 16:00
7. Juli
1 : 3
Mladost (DD)
Prva Iskra
Runjani
3 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
26.03.2017 16:00
Prva Iskra
3 : 0
Jedinstvo (Z)
Borac (K)
Kozjak
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
26.03.2017 16:00
Borac (K)
3 : 0
Gučevo
Sloga (S)
Straža
1 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
26.03.2017 16:00
Sloga (S)
1 : 1
Jedinstvo (MZ)
Cerova
Cerova
0 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
26.03.2017 16:00
Cerova
0 : 3
Sloga (LŠ)
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
26.03.2017 16:00
Milan Orlić
3 : 0
Velika Reka
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 2
Gunjevac
Gunjevac
26.03.2017 14:30
Dimitrije Tucović
4 : 2
Gunjevac
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 3
Crvena Jabuka
Ub
26.03.2017 14:30
OFK Stublenica
3 : 3
Crvena Jabuka
Proleter
Bajevac
0 : 0
Polet (T)
Takovo
26.03.2017 14:30
Proleter
0 : 0
Polet (T)
Polet
Popučke
0 : 1
Ribnikar
Pecka
26.03.2017 14:30
Polet
0 : 1
Ribnikar
Mladost
Valjevska Kamenica
0 : 2
Liplje
Liplje
26.03.2017 14:30
Mladost
0 : 2
Liplje
Rajac
Kadina Luka
2 : 0
Kotešica
Kotešica
26.03.2017 14:30
Rajac
2 : 0
Kotešica
Jadar 2013
Valjevo
3 : 1
Popadić
Popadić
26.03.2017 11:00
Jadar 2013
3 : 1
Popadić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Borac
Rajković
26.03.2017 14:30
Milenko Pavlović
3 : 0
Borac
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 0
Kolubara 2
Valjevo
26.03.2017 14:30
OFK Brđanac
0 : 0
Kolubara 2
Trešnjica
Tvrdići
3 : 4
Glumač
Glumač
26.03.2017 15:00
Trešnjica
3 : 4
Glumač
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 6
Bakionica
Bakionica
26.03.2017 12:00
Pobeda
1 : 6
Bakionica
Sečica
Seča reka
2 : 2
Gorobilje
Gorobilje
26.03.2017 12:00
Sečica
2 : 2
Gorobilje
Lauš
Lopaš
8 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
26.03.2017 15:00
Lauš
8 : 1
Napredak
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 4
Avijatičar
Vranjani
26.03.2017 15:00
Dobrinjac
1 : 4
Avijatičar
Plavi Tok
Dražinovići
4 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
26.03.2017 15:00
Plavi Tok
4 : 0
Borac
Duškovci
Duškovci
1 : 8
Omladinac
Zdravčići
26.03.2017 12:00
Duškovci
1 : 8
Omladinac
Egeta
Brza Palanka
4 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
26.03.2017 15:00
Egeta
4 : 1
Mala Vrbica
Pontes
Kostol
1 : 2
Kladušnica
Kladušnica
26.03.2017 15:00
Pontes
1 : 2
Kladušnica
Lovćen
Petrovo selo
2 : 0
Omladinac
Vajuga
26.03.2017 15:00
Lovćen
2 : 0
Omladinac
Koča Andjelković
Tekija
2 : 0
Rtkovo
Rtkovo
26.03.2017 15:00
Koča Andjelković
2 : 0
Rtkovo
Milutinovac
Milutinovac
0 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
26.03.2017 15:00
Milutinovac
0 : 0
Velika Vrbica
Čarapan
Kruševac
2 : 1
Sebečevac
Sebečevac
26.03.2017 11:00
Čarapan
2 : 1
Sebečevac
Žabare
Žabare
5 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
26.03.2017 11:00
Žabare
5 : 2
Jedinstvo 1936
Borac
Bivolje
1 : 4
Rasina
Vitanovac
26.03.2017 15:30
Borac
1 : 4
Rasina
Bukovica
Bukovica
3 : 3
Budućnost
Kaonik
26.03.2017 11:00
Bukovica
3 : 3
Budućnost
Dedina
Dedina
0 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
26.03.2017 15:30
Dedina
0 : 2
Gornji Stepoš
Kapidžija
Kapidžija
4 : 1
BSK
Bela Voda
26.03.2017 15:30
Kapidžija
4 : 1
BSK
Polet 57
Milutovac
4 : 0
14. Oktobar
Izbenica
26.03.2017 15:30
Polet 57
4 : 0
14. Oktobar
Sloga
Lozna
2 : 0
Trudbenik
Stalać
26.03.2017 15:30
Sloga
2 : 0
Trudbenik
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 1
Varvarin
Varvarin
26.03.2017 15:30
Rubin (DS)
1 : 1
Varvarin
Borac
Gornji Katun
4 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
26.03.2017 15:30
Borac
4 : 0
Rubin (Z)
Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 1
Gradina
Pejovac
26.03.2017 15:30
Stari Trstenik
4 : 1
Gradina
Mladost
Donji Katun
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
26.03.2017 15:30
Mladost
3 : 0
Beli Orlovi
Sveti Stefan
Slanci
1 : 3
Dedinje
Beograd
26.03.2017 15:00
Sveti Stefan
1 : 3
Dedinje
Dunavac
Dunavac
0 : 5
Mladost
Jabučki Rit
26.03.2017 15:00
Dunavac
0 : 5
Mladost
Pionir
Besni Fok
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
26.03.2017 15:00
Pionir
0 : 2
Heroj Polet
Poštar
Beograd
1 : 1
Pinosava
Pinosava
26.03.2017 15:00
Poštar
1 : 1
Pinosava
Crvenka
Borča
2 : 0
Podunavac
Ritopek
26.03.2017 15:00
Crvenka
2 : 0
Podunavac
OFK Slatina
Slatina
1 : 4
Vis
Parcani
26.03.2017 16:00
OFK Slatina
1 : 4
Vis
Rudar 2012
Babe
2 : 2
Vojvoda
Dučina
26.03.2017 14:00
Rudar 2012
2 : 2
Vojvoda
OFK Rogača
Rogača
2 : 1
Stojnik
Stojnik
26.03.2017 12:00
OFK Rogača
2 : 1
Stojnik
Popović
Popovići
6 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
26.03.2017 16:00
Popović
6 : 3
Nemenikuće
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Rongo Siti
Pirot
26.03.2017 15:00
Rajko Mitić
3 : 0
Rongo Siti
Željuša
Željuša
3 : 0
Temac
Temska
26.03.2017 15:00
Željuša
3 : 0
Temac
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 4
Senjak
Pirot
26.03.2017 15:00
Lokomotiva
0 : 4
Senjak
Panonija
Lalić
5 : 1
Dinamo (S)
Sonta
26.03.2017 15:00
Panonija
5 : 1
Dinamo (S)
KFK Kula
Kula
3 : 1
Sport
Bezdan
26.03.2017 15:00
KFK Kula
3 : 1
Sport
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 1
Rastina 1918
Rastina
26.03.2017 15:00
Jedinstvo (R)
0 : 1
Rastina 1918
Partizan
Kupusina
4 : 0
OFK Metalac
Sombor
26.03.2017 15:00
Partizan
4 : 0
OFK Metalac
Sloga Trgošped
Mehovine
0 : 3
Petrovac 74
Kujavica
26.03.2017 16:00
Sloga Trgošped
0 : 3
Petrovac 74
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 4
Mrovska
Mrovska
26.03.2017 16:00
Skupljen 2013
1 : 4
Mrovska
Provo 2015
Provo
2 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
26.03.2017 16:00
Provo 2015
2 : 0
Mladost (Z)
Hajduk
Debrc
1 : 1
Polet
Jalovik
26.03.2017 16:00
Hajduk
1 : 1
Polet
Verko
Suvo Selo
0 : 2
Mladost (B)
Belotić
26.03.2017 16:00
Verko
0 : 2
Mladost (B)
Dragojevac
Dragojevac
7 : 0
Sloga (R)
Ridjake
26.03.2017 11:00
Dragojevac
7 : 0
Sloga (R)
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 1
Sloga 1949
Matijevac
26.03.2017 11:00
Jedinstvo 2014
0 : 1
Sloga 1949
Krtinska
Krtinska
0 : 3
Zvezda
Konatice
26.03.2017 16:00
Krtinska
0 : 3
Zvezda
Ljubinić
Ljubinić
0 : 1
Borac
Ušće
26.03.2017 16:00
Ljubinić
0 : 1
Borac
Partizan
Draževac
2 : 5
Belo Polje
Belo Polje
26.03.2017 16:00
Partizan
2 : 5
Belo Polje
Sloga
Ratari
0 : 1
Duboko
Mala Moštanica
26.03.2017 16:00
Sloga
0 : 1
Duboko
Jedinstvo
Dren
1 : 0
Rekreativo
Zabrežje
26.03.2017 16:00
Jedinstvo
1 : 0
Rekreativo
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
26.03.2017 16:00
Rvati
2 : 2
Omladinac
OFK Povlen
Brezovice
4 : 3
Sloga Gorić
Gorić
26.03.2017 14:30
OFK Povlen
4 : 3
Sloga Gorić
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Dupljaj
Dupljaj
26.03.2017 14:30
Lukavac
3 : 0
Dupljaj
Mladi radnik
Valjevo