XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:30 Polet - Mlava 2:1
2 24.08.2013 17:30 Polet - RSK 1:0
3 01.09.2013 16:30 Rudar - Polet 3:2
4 07.09.2013 16:30 Polet - Mladost 4:1
5 15.09.2013 16:00 Makce - Polet 4:0
6 21.09.2013 16:00 Polet - Basarac 2:0
7 28.09.2013 15:30 Đerdap - Polet 1:0
8 05.10.2013 15:30 Polet - Omladinac 4:0
9 13.10.2013 15:00 Beli Orao - Polet 2:0
10 19.10.2013 15:00 Polet - Petar Dobrnjac 1:0
11 27.10.2013 14:00 Vihor - Polet 3:2
12 02.11.2013 14:00 Polet - Trgovački 1:3
13 10.11.2013 13:30 Napredak 1936 - Polet 1:0
14 16.11.2013 13:30 Polet - Integral 4:1
15 24.11.2013 13:00 Sloga - Polet 1:0
16 16.03.2014 14:30 Mlava - Polet 3:1
17 23.03.2014 14:30 RSK - Polet 5:1
18 30.03.2014 15:00 Polet - Rudar 4:3
19 06.04.2014 15:30 Mladost - Polet 1:4
20 13.04.2014 15:30 Polet - Makce 2:1
21 20.04.2014 16:00 Basarac - Polet 0:1
22 27.04.2014 16:00 Polet - Đerdap 4:3
23 04.05.2014 16:30 Omladinac - Polet 0:3
24 11.05.2014 16:30 Polet - Beli Orao 2:0
25 14.05.2014 16:30 Petar Dobrnjac - Polet 1:0
26 28.05.2014 17:00 Polet - Vihor 6:0
27 01.06.2014 17:00 Trgovački - Polet 0:0
28 04.06.2014 17:00 Polet - Napredak 1936 5:4
29 08.06.2014 17:00 Integral - Polet 5:4
30 15.06.2014 17:00 Polet - Sloga 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav RSK 30 23 1 6 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Basarac (-3) 30 17 5 8 53
3 Polet 30 17 1 12 52
4 Rudar 30 16 1 13 49
5 Napredak 1936 30 15 1 14 46
6 Sloga 30 14 3 13 45
7 Mladost 30 14 3 13 45
8 Trgovački 30 13 5 12 44
9 Makce 30 14 2 14 44
10 Petar Dobrnjac 30 14 2 14 44
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Beli Orao 30 13 5 12 44
12 Đerdap 30 13 4 13 43
13 Mlava 30 13 4 13 43
14 Integral 30 13 1 16 40
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Vihor (-1) 30 6 3 21 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mlava” Omladinac (-1) 30 4 1 25 12
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.