XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Basarac - Vihor 3:0
2 25.08.2013 17:30 Vihor - Đerdap 2:0
3 01.09.2013 16:30 Omladinac - Vihor 4:0
4 08.09.2013 16:30 Vihor - Beli Orao 1:1
5 15.09.2013 16:00 Petar Dobrnjac - Vihor 3:1
6 22.09.2013 16:00 Mlava - Vihor 3:0
7 29.09.2013 15:30 Vihor - Trgovački 3:3
8 06.10.2013 15:30 Napredak 1936 - Vihor 1:0
9 13.10.2013 15:00 Vihor - Integral 1:0
10 20.10.2013 15:00 Sloga - Vihor 4:1
11 27.10.2013 14:00 Vihor - Polet 3:2
12 03.11.2013 14:00 RSK - Vihor 6:1
13 10.11.2013 13:30 Vihor - Rudar 1:3
14 17.11.2013 13:30 Mladost - Vihor 1:0
15 24.11.2013 13:00 Vihor - Makce 0:3
16 16.03.2014 14:30 Vihor - Basarac 1:1
17 22.03.2014 14:30 Đerdap - Vihor 6:0
18 30.03.2014 15:00 Vihor - Omladinac 4:0
19 06.04.2014 15:30 Beli Orao - Vihor 1:2
20 13.04.2014 15:30 Vihor - Petar Dobrnjac 2:4
21 20.04.2014 16:00 Vihor - Mlava 1:2
22 27.04.2014 16:00 Trgovački - Vihor 3:0
23 04.05.2014 16:30 Vihor - Napredak 1936 4:1
24 11.05.2014 16:30 Integral - Vihor 2:0
25 14.05.2014 16:30 Vihor - Sloga 2:5
26 28.05.2014 17:00 Polet - Vihor 6:0
27 01.06.2014 17:00 Vihor - RSK 1:7
28 04.06.2014 17:00 Rudar - Vihor 7:2
29 08.06.2014 17:00 Vihor - Mladost 3:6
30 15.06.2014 17:00 Makce - Vihor 4:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav RSK 30 23 1 6 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Basarac (-3) 30 17 5 8 53
3 Polet 30 17 1 12 52
4 Rudar 30 16 1 13 49
5 Napredak 1936 30 15 1 14 46
6 Sloga 30 14 3 13 45
7 Mladost 30 14 3 13 45
8 Trgovački 30 13 5 12 44
9 Makce 30 14 2 14 44
10 Petar Dobrnjac 30 14 2 14 44
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Beli Orao 30 13 5 12 44
12 Đerdap 30 13 4 13 43
13 Mlava 30 13 4 13 43
14 Integral 30 13 1 16 40
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Vihor (-1) 30 6 3 21 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mlava” Omladinac (-1) 30 4 1 25 12
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu