XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 RSK - Sloga 6:0
2 24.08.2013 17:30 Polet - RSK 1:0
3 01.09.2013 16:30 RSK - Mlava 3:0
4 08.09.2013 16:30 RSK - Rudar 4:1
5 15.09.2013 16:00 Mladost - RSK 0:1
6 22.09.2013 16:00 RSK - Makce 2:0
7 29.09.2013 15:30 Basarac - RSK 2:0
8 06.10.2013 15:30 RSK - Đerdap 4:1
9 13.10.2013 15:00 Omladinac - RSK 0:1
10 20.10.2013 15:00 RSK - Beli Orao 2:0
11 27.10.2013 14:00 Petar Dobrnjac - RSK 1:4
12 03.11.2013 14:00 RSK - Vihor 6:1
13 10.11.2013 13:30 Trgovački - RSK 1:1
14 17.11.2013 13:30 RSK - Napredak 1936 1:0
15 24.11.2013 13:00 Integral - RSK 1:0
16 16.03.2014 14:30 Sloga - RSK 3:4
17 23.03.2014 14:30 RSK - Polet 5:1
18 30.03.2014 15:00 Mlava - RSK 0:2
19 06.04.2014 15:30 Rudar - RSK 1:2
20 13.04.2014 15:30 RSK - Mladost 4:0
21 20.04.2014 16:00 Makce - RSK 0:1
22 27.04.2014 16:00 RSK - Basarac 3:0
23 03.05.2014 16:30 Đerdap - RSK 2:1
24 11.05.2014 16:30 RSK - Omladinac 9:0
25 14.05.2014 16:30 Beli Orao - RSK 2:1
26 25.05.2014 16:30 RSK - Petar Dobrnjac 3:2
27 01.06.2014 17:00 Vihor - RSK 1:7
28 04.06.2014 17:00 RSK - Trgovački 2:0
29 08.06.2014 17:00 Napredak 1936 - RSK 4:3
30 15.06.2014 17:00 RSK - Integral 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav RSK 30 23 1 6 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Basarac (-3) 30 17 5 8 53
3 Polet 30 17 1 12 52
4 Rudar 30 16 1 13 49
5 Napredak 1936 30 15 1 14 46
6 Sloga 30 14 3 13 45
7 Mladost 30 14 3 13 45
8 Trgovački 30 13 5 12 44
9 Makce 30 14 2 14 44
10 Petar Dobrnjac 30 14 2 14 44
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Beli Orao 30 13 5 12 44
12 Đerdap 30 13 4 13 43
13 Mlava 30 13 4 13 43
14 Integral 30 13 1 16 40
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Dunav“ Vihor (-1) 30 6 3 21 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mlava” Omladinac (-1) 30 4 1 25 12
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu