XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 11:00 Železničar (S) - Mladi borac 3:2
2 23.08.2014 17:00 Glavaš - Mladi borac 2:0
3 31.08.2014 16:30 Mladi borac - Šumadija 0:1
4 07.09.2014 16:30 SASK - Mladi borac 6:1
5 14.09.2014 16:00 Mladi borac - Železničar (K) 2:0
6 21.09.2014 16:00 Budućnost (R) - Mladi borac 0:0
7 28.09.2014 15:30 Mladi borac - Osipaonica 0:2
8 05.10.2014 15:30 Pobeda - Mladi borac 8:0
9 12.10.2014 15:00 Mladi borac - Sloga (M) 0:0
10 19.10.2014 15:00 Budućnost (MK) - Mladi borac 4:1
11 26.10.2014 14:00 Mladi borac - Proleter 0:1
12 02.11.2014 14:00 Vodice - Mladi borac 6:1
13 09.11.2014 13:30 Mladi borac - Jedinstvo (K) 1:0
14 16.11.2014 13:30 7. Juli - Mladi borac 5:0
15 23.11.2014 13:00 Mladi borac - Udarnik 1:1
16 14.03.2015 14:30 Mladi borac - Železničar (S) 3:1
17 21.03.2015 14:30 Mladi borac - Glavaš 2:0
18 29.03.2015 15:30 Šumadija - Mladi borac 1:2
19 04.04.2015 15:30 Mladi borac - SASK 3:0
20 12.04.2015 15:30 Železničar (K) - Mladi borac 0:0
21 18.04.2015 15:30 Mladi borac - Budućnost (R) 2:0
22 26.04.2015 16:00 Osipaonica - Mladi borac 3:5
23 02.05.2015 16:00 Mladi borac - Pobeda 4:1
24 10.05.2015 16:00 Sloga (M) - Mladi borac 2:2
25 16.05.2015 16:30 Mladi borac - Budućnost (MK) 5:1
26 24.05.2015 16:30 Proleter - Mladi borac 6:0
27 30.05.2015 16:30 Mladi borac - Vodice 3:1
28 07.06.2015 17:00 Jedinstvo (K) - Mladi borac 0:1
29 13.06.2015 17:00 Mladi borac - 7. Juli 2:2
30 21.06.2015 17:00 Udarnik - Mladi borac 1:1
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Dunav Proleter 30 28 1 1 85
2 Sloga (M) 30 16 6 8 54
3 Osipaonica (-1) 30 16 3 11 50
4 SASK 30 13 4 13 43
5 Šumadija 30 13 4 13 43
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Smederevo grupa "Morava" Železničar (S) 30 13 4 13 43
7 Mladi borac 30 12 7 11 43
8 7. Juli 30 11 9 10 42
9 Udarnik 30 11 8 11 41
10 Budućnost (R) 30 12 5 13 41
11 Železničar (K) 30 12 3 15 39
12 Beleška: Pobednik baraž dvomeča protiv ekipe Omladinca iz Rakinca 3:3, 1:2 Pobeda 30 12 3 15 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Velika Plana Jedinstvo (K) 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jasenička opštinska liga Vodice 30 9 4 17 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Jasenička opštinska liga Glavaš 30 9 2 19 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Smederevo grupa "Morava" Budućnost (MK) 30 8 3 19 27
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović je kreirao novo takmičenje
Predrag14 je kreirao novo takmičenje
Predrag14 je kreirao novo takmičenje
PFL Sombor i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Ikica je kreirao novo takmičenje
Ikica je kreirao novo takmičenje