XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2016 17:30 OFK Ras - Ribnica 6:2
2 28.08.2016 17:00 Magnohrom - OFK Ras 0:0
3 04.09.2016 17:00 OFK Ras - Ibar 3:2
4 11.09.2016 16:30 Granit - OFK Ras 0:0
5 15.09.2016 16:30 OFK Ras - Novi Pazar 1928 1:0
6 17.09.2016 16:30 Omladinac - OFK Ras 0:0
7 25.09.2016 16:00 OFK Ras - Real 0:0
8 02.10.2016 16:00 OFK Ras - Polet 3:2
9 08.10.2016 16:00 Rudar - OFK Ras 2:1
10 16.10.2016 15:30 OFK Ras - Radnik 6:2
11 23.10.2016 15:00 Stubal - OFK Ras 0:3
12 30.10.2016 14:00 OFK Ras - Borac 4:3
13 06.11.2016 13:30 Mataruge - OFK Ras 0:0
14 13.11.2016 13:30 OFK Ras - Proleter 2:1
15 19.11.2016 13:30 Goč - OFK Ras 4:0
16 19.03.2017 15:00 Ribnica - OFK Ras 1:0
17 26.03.2017 15:00 OFK Ras - Magnohrom 2:0
18 02.04.2017 16:00 Ibar - OFK Ras 2:1
19 09.04.2017 16:30 OFK Ras - Granit 1:0
20 12.04.2017 16:30 Novi Pazar 1928 - OFK Ras 1:1
21 15.04.2017 16:30 OFK Ras - Omladinac 2:2
22 23.04.2017 11:00 Real - OFK Ras 3:2
23 30.04.2017 17:00 Polet - OFK Ras 2:1
24 07.05.2017 17:00 OFK Ras - Rudar 3:3
25 14.05.2017 17:00 Radnik - OFK Ras 1:3
26 21.05.2017 17:00 OFK Ras - Stubal 1:2
27 28.05.2017 17:30 Borac - OFK Ras 1:0
28 04.06.2017 17:30 OFK Ras - Mataruge 0:0
29 07.06.2017 18:00 Proleter - OFK Ras 5:2
30 13.06.2017 18:00 OFK Ras - Goč 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Morava Goč 30 18 7 5 61
2 Proleter 30 16 4 10 52
3 Real 30 15 7 8 52
4 Polet 30 15 2 13 47
5 Stubal 30 14 4 12 46
6 OFK Ras 30 11 10 9 43
7 Novi Pazar 1928 (-5) 30 14 5 11 42
8 Omladinac 30 11 8 11 41
9 Ibar 30 10 11 9 41
10 Radnik 30 12 4 14 40
11 Ribnica 30 11 7 12 40
12 Rudar 30 11 4 15 37
13 Borac 30 10 5 15 35
14 Granit 30 9 7 14 34
15 Mataruge 30 8 5 17 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga FSRO Magnohrom 30 5 10 15 25
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu