XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2016 17:00 Šumadinac - Banja 4:0
2 28.08.2016 16:30 Banja - Institut 1:1
3 04.09.2016 11:00 13. Maj Zemun - Banja 3:0
4 11.09.2016 16:00 Banja - Dunav 0:4
5 18.09.2016 16:00 PKB Kovilovo - Banja 5:0
6 25.09.2016 15:30 Banja - Zmaj 1953 0:1
7 02.10.2016 15:30 Sinđelić 2012 - Banja 2:1
8 09.10.2016 14:30 Banja - Mladi proleter 2:0
9 16.10.2016 14:30 Brodarac - Banja 6:0
10 23.10.2016 13:30 Borac - Banja 6:0
11 30.10.2016 13:30 Banja - Lepušnica 1:5
12 06.11.2016 13:30 Komgrap - Banja 9:1
13 13.11.2016 13:00 Banja - Poštar Zvezdara 1:5
14 12.03.2017 14:30 Banja - Šumadinac 2:0
15 19.03.2017 14:30 Institut - Banja 2:0
16 26.03.2017 15:00 Banja - 13. Maj Zemun 1:5
17 02.04.2017 15:30 Dunav - Banja 8:2
18 09.04.2017 16:00 Banja - PKB Kovilovo 1:1
19 15.04.2017 16:00 Zmaj 1953 - Banja 11:2
20 23.04.2017 16:00 Banja - Sinđelić 2012 2:1
21 30.04.2017 16:30 Mladi proleter - Banja 0:3
22 07.05.2017 16:30 Banja - Brodarac 1:5
23 14.05.2017 16:30 Banja - Borac 1:0
24 21.05.2017 16:30 Lepušnica - Banja 5:0
25 27.05.2017 17:00 Banja - Komgrap 1:5
26 03.06.2017 17:00 Poštar Zvezdara - Banja 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Brodarac 26 20 4 2 64
2 Poštar Zvezdara 26 18 4 4 58
3 Komgrap 26 12 9 5 45
4 Sinđelić 2012 26 12 6 8 42
5 Dunav 26 12 4 10 40
6 Šumadinac 26 11 7 8 40
7 13. Maj Zemun 26 11 5 10 38
8 Borac 26 11 5 10 38
9 Zmaj 1953 26 10 3 13 33
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" PKB Kovilovo 26 7 9 10 30
11 Institut 26 8 6 12 30
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Beograd - grupa "B" Lepušnica 26 8 2 16 26
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Banja 26 5 2 19 17
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Beograd - grupa "A" Mladi proleter 26 3 2 21 11
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu