XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.09.2018 16:30 Levosoje - Nebeski Andjeli 0:3
2 08.09.2018 16:00 Nebeski Andjeli - Mladost 6:0
3 16.09.2018 16:00 BSK Bujanovac - Nebeski Andjeli 2:7
4 22.09.2018 15:30 Nebeski Andjeli - Pavlovac 3:2
5 30.09.2018 15:30 Lugina - Nebeski Andjeli 0:0
6 06.10.2018 15:00 Nebeski Andjeli - FSU Južna pruga 5:0
7 14.10.2018 15:00 Trešnjevka - Nebeski Andjeli 0:2
8 21.10.2018 14:30 Ternoci - Nebeski Andjeli 1:2
9 27.10.2018 13:30 Nebeski Andjeli - OFK Alakince 4:1
10 04.11.2018 13:30 Vihor - Nebeski Andjeli 0:2
11 10.11.2018 13:30 Nebeski Andjeli - Čelik 4:1
12 23.03.2019 15:00 Nebeski Andjeli - Levosoje 2:1
13 30.03.2019 15:30 Mladost - Nebeski Andjeli 1:5
14 06.04.2019 15:30 Nebeski Andjeli - BSK Bujanovac 6:0
15 14.04.2019 16:00 Pavlovac - Nebeski Andjeli 1:2
16 20.04.2019 16:00 Nebeski Andjeli - Lugina 1:0
17 30.04.2019 16:30 FSU Južna pruga - Nebeski Andjeli 0:1
18 00:00 Nebeski Andjeli - Trešnjevka 3:0
19 00:00 Nebeski Andjeli - Ternoci 1:0
20 00:00 OFK Alakince - Nebeski Andjeli 0:2
21 25.05.2019 00:00 Nebeski Andjeli - Vihor 0:1
22 02.06.2019 00:00 Čelik - Nebeski Andjeli 0:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Nebeski Andjeli 22 19 2 1 59
2 Vihor 22 16 1 5 49
3 Čelik 22 15 3 4 48
4 Lugina 22 14 3 5 45
5 Pavlovac 22 12 3 7 39
6 Ternoci 22 11 3 8 36
7 OFK Alakince 22 8 4 10 28
8 Mladost 22 6 4 12 22
9 FSU Južna pruga 22 6 1 15 19
10 Levosoje 22 5 1 16 16
11 BSK Bujanovac 22 3 4 15 13
12 Trešnjevka 22 2 1 19 7
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.