XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2023 13:00 Železničar - Mladost (L) 6:0
2 19.08.2023 11:00 Mladost (L) - Inđija 0:9
3 26.08.2023 10:00 Radnički (SM) - Mladost (L) 3:1
4 30.08.2023 17:00 Mladost (L) - Vojvodina 0:6
5 02.09.2023 10:00 Sloven - Mladost (L) 3:1
6 09.09.2023 11:00 Spartak ŽK - Mladost (L) 1:1
7 17.09.2023 12:30 Mladost (L) - ODR 1:3
8 23.09.2023 12:30 TSC - Mladost (L) 8:1
9 30.09.2023 14:00 Mladost (L) - Kabel 1:0
10 07.10.2023 10:30 Ravangrad 2018 - Mladost (L) 5:1
11 14.10.2023 11:00 Mladost (L) - Petrika 2:5
12 21.10.2023 10:00 Mladost (L) - Železničar 0:3
13 28.10.2023 12:00 Inđija - Mladost (L) 2:1
14 03.11.2023 11:00 Mladost (L) - Radnički (SM) 1:0
15 12.11.2023 15:30 Vojvodina - Mladost (L) 5:0
16 19.11.2023 13:00 Mladost (L) - Sloven 5:0
17 25.11.2023 11:00 Mladost (L) - Spartak ŽK 1:0
18 02.12.2023 11:00 ODR - Mladost (L) 2:2
19 10.03.2024 11:00 Mladost (L) - TSC 0:3
20 17.03.2024 10:00 Kabel - Mladost (L) 2:2
21 23.03.2024 11:00 Mladost (L) - Ravangrad 2018 1:3
22 30.03.2024 12:00 Petrika - Mladost (L) 4:3
23 06.04.2024 12:00 TSC - Mladost (L) 6:1
24 13.04.2024 11:00 Mladost (L) - Petrika 2:2
25 20.04.2024 10:00 ODR - Mladost (L) 6:0
26 27.04.2024 11:00 Mladost (L) - Radnički (SM) 1:0
27 04.05.2024 12:30 Kabel - Mladost (L) 2:0
28 11.05.2024 11:00 Mladost (L) - Inđija 3:0
29 18.05.2024 11:00 Ravangrad 2018 - Mladost (L) 1:1
30 25.05.2024 Mladost (L) - Spartak ŽK
31 01.06.2024 Železničar - Mladost (L)
32 08.06.2024 Sloven - Mladost (L)
33 12.06.2024 Mladost (L) - Vojvodina
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Vojvodina 29 25 2 2 77
2 TSC 29 24 3 2 75
3 Petrika 29 18 6 5 60
4 ODR 29 10 9 10 39
5 Inđija 29 12 2 15 38
6 Kabel 29 11 4 14 37
7 Železničar 29 10 5 14 35
8 Spartak ŽK 29 7 10 12 31
9 Ravangrad 2018 29 7 8 14 29
10 Radnički (SM) 29 8 4 17 28
11 Mladost (L) (-1) 29 6 5 18 22
12 Sloven 29 5 4 20 19
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac