XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2023 13:00 Železničar - Mladost (L) 6:0
2 21.08.2023 12:30 ODR - Železničar 5:2
3 27.08.2023 13:30 Železničar - TSC 0:7
4 30.08.2023 17:00 Kabel - Železničar 0:1
5 03.09.2023 17:00 Železničar - Ravangrad 2018 2:2
6 10.09.2023 14:30 Petrika - Železničar 5:0
7 16.09.2023 14:00 Železničar - Spartak ŽK 2:0
8 23.09.2023 12:00 Železničar - Inđija 3:2
9 01.10.2023 12:00 Radnički (SM) - Železničar 2:2
10 07.10.2023 12:00 Železničar - Vojvodina 2:5
11 15.10.2023 12:00 Sloven - Železničar 2:2
12 21.10.2023 10:00 Mladost (L) - Železničar 0:3
13 28.10.2023 14:00 Železničar - ODR 0:1
14 04.11.2023 13:00 TSC - Železničar 6:1
15 12.11.2023 14:00 Železničar - Kabel 0:2
16 18.11.2023 11:00 Ravangrad 2018 - Železničar 2:1
17 27.11.2023 14:00 Železničar - Petrika 2:3
18 03.12.2023 12:00 Spartak ŽK - Železničar 1:1
19 12.03.2024 12:00 Inđija - Železničar 5:1
20 16.03.2024 12:00 Železničar - Radnički (SM) 1:4
21 23.03.2024 12:00 Vojvodina - Železničar 4:0
22 30.03.2024 17:00 Železničar - Sloven 4:2
23 06.04.2024 12:00 Petrika - Železničar 4:0
24 13.04.2024 12:00 Železničar - ODR 6:1
25 20.04.2024 13:00 Radnički (SM) - Železničar 2:6
26 28.04.2024 15:00 Železničar - Kabel 3:1
27 04.05.2024 12:00 Inđija - Železničar 5:1
28 12.05.2024 12:30 Železničar - Ravangrad 2018 4:3
29 18.05.2024 12:00 Spartak ŽK - Železničar 1:1
30 23.05.2024 16:00 Sloven - Železničar
31 01.06.2024 Železničar - Mladost (L)
32 08.06.2024 Vojvodina - Železničar
33 12.06.2024 Železničar - TSC
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Vojvodina 29 25 2 2 77
2 TSC 29 24 3 2 75
3 Petrika 29 18 6 5 60
4 ODR 29 10 9 10 39
5 Inđija 29 12 2 15 38
6 Kabel 29 11 4 14 37
7 Železničar 29 10 5 14 35
8 Spartak ŽK 29 7 10 12 31
9 Ravangrad 2018 29 7 8 14 29
10 Radnički (SM) 29 8 4 17 28
11 Mladost (L) (-1) 29 6 5 18 22
12 Sloven 29 5 4 20 19
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac