XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2023 14:00 Kabel - OFK Vršac 0:3
2 19.08.2023 11:00 OFK Vršac - Vojvodina 1:3
3 26.08.2023 17:00 Petar Puača - OFK Vršac 2:7
4 30.08.2023 13:00 OFK Vršac - RFK Novi Sad 1921 2:3
5 02.09.2023 17:00 Petrika - OFK Vršac 3:0
6 09.09.2023 11:00 OFK Vršac - Derby 2015 2:3
7 16.09.2023 10:00 Železničar - OFK Vršac 7:0
8 23.09.2023 10:00 OFK Vršac - ODR 2:3
9 30.09.2023 12:30 Inđija - OFK Vršac 3:1
10 08.10.2023 12:00 OFK Vršac - TSC 1:6
11 14.10.2023 11:00 Radnički (SM) - OFK Vršac 1:4
12 21.10.2023 14:00 OFK Vršac - Kabel 3:0
13 28.10.2023 13:00 Vojvodina - OFK Vršac 3:0
14 08.11.2023 15:00 OFK Vršac - Petar Puača 5:1
15 12.11.2023 12:00 RFK Novi Sad 1921 - OFK Vršac 1:2
16 17.11.2023 18:00 OFK Vršac - Petrika 0:0
17 25.11.2023 11:00 Derby 2015 - OFK Vršac 4:1
18 02.12.2023 10:00 OFK Vršac - Železničar 0:3
19 09.03.2024 10:30 ODR - OFK Vršac 1:1
20 17.03.2024 11:00 OFK Vršac - Inđija 2:3
21 24.03.2024 13:30 TSC - OFK Vršac 3:0
22 29.03.2024 15:00 OFK Vršac - Radnički (SM) 3:1
23 07.04.2024 12:00 Inđija - OFK Vršac 4:0
24 14.04.2024 15:00 OFK Vršac - Petrika 1:1
25 21.04.2024 12:00 Derby 2015 - OFK Vršac 3:2
26 29.04.2024 17:00 Petar Puača - OFK Vršac 1:2
27 03.05.2024 11:00 OFK Vršac - Radnički (SM) 0:4
28 12.05.2024 14:30 Kabel - OFK Vršac 2:1
29 18.05.2024 15:00 OFK Vršac - RFK Novi Sad 1921 3:3
30 25.05.2024 TSC - OFK Vršac
31 01.06.2024 OFK Vršac - Vojvodina
32 08.06.2024 ODR - OFK Vršac
33 12.06.2024 OFK Vršac - Železničar
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 TSC 29 24 4 1 76
2 Vojvodina 29 22 5 2 71
3 ODR 29 18 5 6 59
4 Inđija 29 15 7 7 52
5 Petrika 29 12 10 7 46
6 Železničar 28 13 5 10 44
7 Derby 2015 29 11 5 13 38
8 Radnički (SM) 29 9 1 19 28
9 OFK Vršac 29 8 4 17 28
10 Kabel (-1) 29 7 7 15 27
11 RFK Novi Sad 1921 29 4 6 19 18
12 Petar Puača (-1) 28 0 1 27 0
Napad
3.5
1
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac