XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2023 10:00 Železničar - Derby 2015 2:1
2 21.08.2023 10:00 ODR - Železničar 2:1
3 27.08.2023 11:00 Železničar - TSC 2:5
4 30.08.2023 15:00 Kabel - Železničar 1:5
5 02.09.2023 17:00 Železničar - Petar Puača 4:0
6 10.09.2023 12:30 Petrika - Železničar 1:1
7 16.09.2023 10:00 Železničar - OFK Vršac 7:0
8 23.09.2023 10:00 Železničar - Inđija 2:0
9 01.10.2023 10:00 Radnički (SM) - Železničar 2:1
10 07.10.2023 10:00 Železničar - Vojvodina 1:1
11 15.10.2023 14:30 RFK Novi Sad 1921 - Železničar 2:0
12 21.10.2023 11:00 Derby 2015 - Železničar 2:3
13 28.10.2023 12:00 Železničar - ODR 2:2
14 04.11.2023 11:00 TSC - Železničar 6:0
15 12.11.2023 12:00 Železničar - Kabel 2:1
16 18.11.2023 14:00 Petar Puača - Železničar 2:3
17 27.11.2023 16:00 Železničar - Petrika 2:2
18 02.12.2023 10:00 OFK Vršac - Železničar 0:3
19 12.03.2024 10:00 Inđija - Železničar 3:3
20 16.03.2024 10:00 Železničar - Radnički (SM) 4:2
21 23.03.2024 10:00 Vojvodina - Železničar 16:0
22 30.03.2024 14:00 Železničar - RFK Novi Sad 1921 4:1
23 07.04.2024 14:00 Železničar - Radnički (SM) 7:1
24 14.04.2024 15:00 Kabel - Železničar 2:1
25 20.04.2024 10:00 Železničar - RFK Novi Sad 1921 3:0
26 27.04.2024 14:00 TSC - Železničar 6:0
27 04.05.2024 14:30 Železničar - Vojvodina 1:5
28 11.05.2024 10:00 ODR - Železničar 5:1
29 20.05.2024 12:00 Železničar - Petar Puača
30 25.05.2024 Železničar - Inđija
31 01.06.2024 Petrika - Železničar
32 08.06.2024 Železničar - Derby 2015
33 12.06.2024 OFK Vršac - Železničar
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 TSC 29 24 4 1 76
2 Vojvodina 29 22 5 2 71
3 ODR 29 18 5 6 59
4 Inđija 29 15 7 7 52
5 Petrika 29 12 10 7 46
6 Železničar 28 13 5 10 44
7 Derby 2015 29 11 5 13 38
8 Radnički (SM) 29 9 1 19 28
9 OFK Vršac 29 8 4 17 28
10 Kabel (-1) 29 7 7 15 27
11 RFK Novi Sad 1921 29 4 6 19 18
12 Petar Puača (-1) 28 0 1 27 0
Milosfbi je ocenio igrača
Ako je potreban golman nekoj ekipi za fubal taj sam. Visok sam 192 cm trenirao sam fubal od 6- 20god pa sam pauzirao 2 god zbog povrede. Branio sam za klubove: 1. Glasinac Sokolac 2. Radnik Bijeljina 3. Sloga G.Crnjelovo 4. Jednistvo Brodac