XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 11:00 Hajduk - PKB 2:1
2 27.08.2011 11:00 Slavija - Hajduk 0:4
3 04.09.2011 11:00 Hajduk - Šumadija 0:0
4 10.09.2011 16:00 Zemun - Hajduk 4:1
5 18.09.2011 11:00 Hajduk - Balkan Mirijevo 0:1
6 25.09.2011 10:00 Beograd - Hajduk 1:1
7 02.10.2011 11:00 Hajduk - Dorćol 1:0
8 08.10.2011 15:00 Voždovac - Hajduk 3:0
9 16.10.2011 11:00 Hajduk - Sopot 2:1
10 23.10.2011 14:00 Kovačevac - Hajduk 1:2
11 30.10.2011 11:00 Hajduk - Radnički (O) 1:1
12 06.11.2011 14:00 Srem (J) - Hajduk 0:1
13 13.11.2011 11:00 Hajduk - Žarkovo 3:2
14 20.11.2011 11:00 Hajduk - Sindjelić 1:1
15 27.11.2011 13:00 BASK - Hajduk 1:1
16 18.03.2012 15:00 PKB - Hajduk 3:0
17 25.03.2012 11:00 Hajduk - Slavija 1:0
18 01.04.2012 16:00 Šumadija - Hajduk 4:0
19 08.04.2012 11:00 Hajduk - Zemun 0:1
20 14.04.2012 17:00 Balkan Mirijevo - Hajduk 0:1
21 18.04.2012 17:00 Hajduk - Beograd 3:1
22 21.04.2012 17:00 Dorćol - Hajduk 1:2
23 29.04.2012 11:00 Hajduk - Voždovac 0:2
24 05.05.2012 17:30 Sopot - Hajduk 3:0
25 13.05.2012 11:00 Hajduk - Kovačevac 1:1
26 16.05.2012 17:30 Radnički (O) - Hajduk 1:0
27 20.05.2012 11:00 Hajduk - Srem (J) 1:2
28 27.05.2012 11:00 Žarkovo - Hajduk 4:0
29 02.06.2012 17:30 Sindjelić - Hajduk 2:2
30 06.06.2012 17:30 Hajduk - BASK 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Voždovac 30 20 6 4 66
2 Radnički (O) 30 17 8 5 59
3 Zemun 30 16 6 8 54
4 Žarkovo 30 14 5 11 47
5 Šumadija 30 14 4 12 46
6 Sopot 30 13 7 10 46
7 Hajduk 30 11 8 11 41
8 Sindjelić 30 10 10 10 40
9 Kovačevac 30 12 2 16 38
10 PKB 30 9 10 11 37
11 Dorćol 30 10 6 14 36
12 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba Beograd 30 11 3 16 36
13 BASK 30 9 8 13 35
14 Srem (J) 30 9 7 14 34
15 Balkan Mirijevo 30 8 7 15 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Slavija 30 5 7 18 22
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu