XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2011 16:30 Dorćol - Žarkovo 2:1
2 28.08.2011 11:00 Žarkovo - BASK 4:1
3 03.09.2011 16:00 Voždovac - Žarkovo 4:0
4 11.09.2011 11:00 Žarkovo - PKB 1:0
5 18.09.2011 15:30 Sopot - Žarkovo 0:1
6 25.09.2011 11:00 Žarkovo - Slavija 3:0
7 02.10.2011 15:00 Kovačevac - Žarkovo 0:4
8 09.10.2011 11:00 Žarkovo - Šumadija 1:0
9 16.10.2011 14:30 Radnički (O) - Žarkovo 0:1
10 23.10.2011 11:00 Žarkovo - Zemun 0:0
11 30.10.2011 14:00 Srem (J) - Žarkovo 0:1
12 06.11.2011 11:00 Žarkovo - Balkan Mirijevo 1:2
13 13.11.2011 11:00 Hajduk - Žarkovo 3:2
14 20.11.2011 11:00 Žarkovo - Beograd 1:0
15 27.11.2011 10:00 Sindjelić - Žarkovo 3:1
16 18.03.2012 11:00 Žarkovo - Dorćol 3:0
17 25.03.2012 16:00 BASK - Žarkovo 2:0
18 01.04.2012 11:00 Žarkovo - Voždovac 0:0
19 08.04.2012 16:00 PKB - Žarkovo 0:0
20 25.04.2012 17:00 Žarkovo - Sopot 0:1
21 18.04.2012 17:00 Slavija - Žarkovo 1:3
22 22.04.2012 11:00 Žarkovo - Kovačevac 3:0
23 29.04.2012 17:00 Šumadija - Žarkovo 1:0
24 06.05.2012 11:00 Žarkovo - Radnički (O) 0:1
25 12.05.2012 17:30 Zemun - Žarkovo 0:0
26 16.05.2012 17:30 Žarkovo - Srem (J) 1:2
27 19.05.2012 17:30 Balkan Mirijevo - Žarkovo 0:0
28 27.05.2012 11:00 Žarkovo - Hajduk 4:0
29 02.06.2012 17:30 Beograd - Žarkovo 3:0
30 06.06.2012 17:30 Žarkovo - Sindjelić 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Voždovac 30 20 6 4 66
2 Radnički (O) 30 17 8 5 59
3 Zemun 30 16 6 8 54
4 Žarkovo 30 14 5 11 47
5 Šumadija 30 14 4 12 46
6 Sopot 30 13 7 10 46
7 Hajduk 30 11 8 11 41
8 Sindjelić 30 10 10 10 40
9 Kovačevac 30 12 2 16 38
10 PKB 30 9 10 11 37
11 Dorćol 30 10 6 14 36
12 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba Beograd 30 11 3 16 36
13 BASK 30 9 8 13 35
14 Srem (J) 30 9 7 14 34
15 Balkan Mirijevo 30 8 7 15 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Slavija 30 5 7 18 22
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu