Donji Srem 2015
Jadran
Sloga
Budućnost sigurna na vrhu

Opštinski derbi odigran je u prelepom ambijentu, pošto je privukao pažnju velikog broja ljubitelja fudbala sa obe strane reke Save. Početak utakmice bio je u potpunosti u znaku gostiju. Zeljković je nakon duplog pasa bio u situaciji u kojoj je mogao da pita golmana domaćih Čupića u koji ugao da šutira, ali je ovaj uspeo da taj udarac odbrani. Nastavak protiče u otvorenoj igri obe ekipe, nizale su se prilike pred oba gola, ali se na odmor otišlo bez pogodaka.

Drugi deo doneo je dva pogotka, oba u mreži gostiju. U razmaku od samo pet minuta Vanja Rogo se dva puta upisao u strelce i doneo svom timu tri boda koja su ih ponovo vratila na vrh tabele. U tome su im u mnogome pomogli gostujući igrači. Prvo golman Đurić koga je jedna dubinska lopta jednostavno preskočila na 15 metara od gola, a kod drugog gola je Vukolić neuspešno reklamirao ofsajd položaj, pa su tako rezultatom 2:0 bodovi ostali u Salašu Noćajskom.

Budućnost (Salaš Noćajski) - Hajduk (Divoš) 2:0 (0:0)

Gledalaca 300, sudija Goran Manojlović (Sr. Mitrovica) 8. Strelac: Rogo u 55 i 60 minutu (Budućnost). Izveštač: Dragan Ćirilović, fudbalski sudija.

Hajduk: Đurić 6, Avramović 8, Vukolić 6, Babić 7, Vidović 7, Stankić 7, Zeljković 6 (Zec), Savić 6, Lazić 7, Drašković (K) 7 (Cvijetić), Gombar 7.

Fudbal Fudbal PFL Sremska Mitrovica Budućnost Hajduk (D)