XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 710 utakmica za dan
Nedelja, 16 Septembar 2018

Fudbal

16.09.2018 19:00 Voždovac 1 : 3 Čukarički
16.09.2018 16:00 Spartak ŽK 0 : 1 Napredak
16.09.2018 16:00 Sinđelić 2 : 0 Radnički 1923
16.09.2018 16:00 Zlatibor 2 : 0 Borac
16.09.2018 16:00 Javor Matis 2 : 0 Sloboda
16.09.2018 16:00 OFK Žarkovo 0 : 1 Trajal
16.09.2018 16:30 GOŠK 1 : 3 Mladost
16.09.2018 19:30 Željezničar 1 : 0 Radnik
16.09.2018 15:30 Dečić 2 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
16.09.2018 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Berane
16.09.2018 15:30 Kom 0 : 0 Jezero
16.09.2018 15:30 Otrant 0 : 0 Bokelj
16.09.2018 15:30 Arsenal 0 : 0 Igalo
16.09.2018 12:00 Polet Stars 5 : 0 Adria
16.09.2018 16:30 Karioke 0 : 4 Bratstvo
16.09.2018 16:00 Zabjelo 3 : 1 Crvena stijena
16.09.2018 15:30 Gorštak 1 : 0 Ribnica
16.09.2018 16:00 Gusinje 1 : 1 Pljevlja 97
16.09.2018 16:00 Polimlje 1 : 2 Komovi
16.09.2018 16:00 Ibar 2 : 0 Petnjica
16.09.2018 16:00 Cetinje 2 : 1 Hajduk
16.09.2018 16:00 Železničar 0 : 0 Cement
16.09.2018 15:30 Proleter Mihajlovac 2 : 3 Tutin
16.09.2018 16:00 Radnički (P) 4 : 0 Dunav
16.09.2018 16:00 Budućnost 0 : 2 Temnić 1924
16.09.2018 16:00 Pukovac 1 : 1 Rtanj
16.09.2018 16:00 Zaplanjac 0 : 0 OFK Sinđelić
16.09.2018 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Radan
16.09.2018 16:00 Kolubara 3 : 3 Stepojevac Vaga
16.09.2018 16:00 Crvena Zvezda 4 : 2 Lokomotiva
16.09.2018 16:00 Zvezdara 2 : 1 GSP Polet Dorćol
16.09.2018 16:00 Mladost (O) 2 : 3 Krajina
16.09.2018 16:00 Vojvodina 1928 0 : 0 Begej
16.09.2018 16:00 ŽAK 0 : 0 Sloga
16.09.2018 16:00 Podunavac 1 : 3 Sloga (E)
16.09.2018 16:00 LSK Laćarak 1 : 1 Podrinje
16.09.2018 16:00 Hajduk (D) 2 : 3 Borac (Š)
16.09.2018 16:00 Hajduk (B) 1 : 0 Hajduk (Č)
16.09.2018 16:00 Bajša 2 : 0 Mladost (T)
16.09.2018 16:00 Radnički 1912 3 : 1 Bačka
16.09.2018 16:00 Mladost (BP) 0 : 1 Sloga (Č)
16.09.2018 16:00 Budućnost 0 : 0 Tekstilac
16.09.2018 16:00 Tisa 3 : 1 Radnički (S)
16.09.2018 15:30 Karađorđe 1 : 1 Apolon 2018
16.09.2018 15:30 Bane 1931 0 : 0 Šumadija 1903
16.09.2018 15:30 Novi Pazar 1928 1 : 1 Sloga
16.09.2018 15:30 Real 1 : 0 Polet
16.09.2018 15:30 OFK Napredak 3 : 1 OFK Aranđelovac 1979
16.09.2018 15:30 Petar Dobrnjac 2 : 0 Rudar
16.09.2018 15:30 Homoljac 0 : 11 RSK
16.09.2018 15:30 Zvižd 1 : 0 Borac 1932
16.09.2018 15:30 Udarnik 2 : 0 Partizan 1945
16.09.2018 15:30 Železničar 0 : 0 OFK Divci
16.09.2018 15:30 Radjevac 4 : 0 Mačva 2005
16.09.2018 15:30 Radnički Stobeks 2 : 0 Zadrugar
16.09.2018 15:30 Borac 4 : 1 Radnički Šabački
16.09.2018 15:30 Vrelo Sport 2 : 1 Radnički Gorenje (V)
16.09.2018 15:30 OFK Osečina 4 : 1 Spartak 1924
16.09.2018 15:30 Brezovica 2 : 1 Ribnica
16.09.2018 15:30 Prijevor 0 : 2 Sevojno
16.09.2018 15:30 Zlatar 2 : 1 Orlovac
16.09.2018 15:30 Sloga (S) 0 : 1 Budućnost
16.09.2018 16:00 OFK Brzi Brod 0 : 1 Morava
16.09.2018 16:00 Jablanica 2 : 2 Sloga
16.09.2018 16:00 Mladost (B) 1 : 0 Mladost (M)
16.09.2018 11:00 Tanasko Rajić 0 : 3 Vranjska Banja
16.09.2018 16:00 Župa 1 : 0 Sloga
16.09.2018 16:00 Dragocvet 0 : 3 OFK Lugomir
16.09.2018 16:00 Morava 1918 0 : 1 Levač
16.09.2018 16:00 Jastrebac (VŠ) 2 : 1 Jedinstvo (M)
16.09.2018 16:00 Bošnjane 2 : 0 Napredak (D)
16.09.2018 16:00 Jastrebac (B) 3 : 0 Žitorađa
16.09.2018 16:00 OFK Topličanin 3 : 0 Juhor
16.09.2018 16:00 Bukovik 0 : 0 Đerdap
16.09.2018 16:00 OFK Slatina 5 : 0 Moravica
16.09.2018 16:00 Kablovi 3 : 1 Malošište
16.09.2018 16:00 Orljane 4 : 3 Naša krila 1936
16.09.2018 16:00 Hajduk Veljko 1 : 1 Timočanin
16.09.2018 11:00 Hajduk 2 : 2 TEK Sloga
16.09.2018 16:00 Komgrap 3 : 0 Borac
16.09.2018 16:00 BSK Baćevac 0 : 3 Napredak
16.09.2018 16:00 Sremčica 4 : 0 Budućnost
16.09.2018 16:00 Banat 4 : 2 Vojvodina
16.09.2018 16:00 2. Oktobar 1 : 4 Rusanda
16.09.2018 16:00 Mladost (BD) 2 : 4 Lehel
16.09.2018 16:00 Crvena zvezda (VS) 6 : 3 Omladinac FAM
16.09.2018 16:00 Crvena Zvezda (RS) 1 : 1 Naftagas
16.09.2018 16:00 Borac 1 : 6 Radnički 1911
16.09.2018 16:00 Kula 7 : 2 OFK Odžaci
16.09.2018 16:00 Polet (S) 1 : 1 Stari Grad
16.09.2018 16:00 Kulpin 3 : 2 Borac 46
16.09.2018 16:00 Rusin 6 : 0 Tvrđava
16.09.2018 16:00 Radnički 1918 2 : 1 Lipar
16.09.2018 16:30 Sloboda (DT) 2 : 1 Borac (M)
16.09.2018 16:30 PSK Putinci 1 : 0 Sloven
16.09.2018 16:30 Graničar 1924 3 : 1 Ljukovo
16.09.2018 16:30 Donji Petrovci 4 : 2 Napredak
16.09.2018 16:30 Železničar 2 : 0 Budućnost
16.09.2018 16:30 Kupinovo 1 : 0 Polet (NK)
16.09.2018 15:30 Vinča 4 : 1 Plaskovac
16.09.2018 15:30 Trnava 0 : 2 Sloga Bat 1924
16.09.2018 15:30 Borac 2 : 0 Prvi srpski ustanak
16.09.2018 15:30 Banja 2 : 0 ŽSK
16.09.2018 15:30 Omladinac 0 : 0 Mladi rudar 1954
16.09.2018 15:30 BSK 1 : 1 Mladost MG
16.09.2018 15:30 Junkovac 1 : 0 Šumadinac (N)
16.09.2018 10:00 Index 0 : 0 Jedinstvo
16.09.2018 16:30 OFK Sirig 1 : 3 Omladinac
16.09.2018 16:30 TSK 2 : 1 Fruškogorski partizan
16.09.2018 16:30 Fruškogorac 2 : 1 ŽSK
16.09.2018 16:30 Petrovaradin 0 : 0 Šajkaš 1908
16.09.2018 16:00 Jadran 1 : 2 Napredak
16.09.2018 16:00 Iskra 1 : 4 Sutjeska
16.09.2018 16:00 Radnički 1905 2 : 0 Senta
16.09.2018 16:00 Preporod 0 : 0 Vojvodina
16.09.2018 16:00 Vinogradar 6 : 0 Panonija IM Topola
16.09.2018 16:00 Đurđin 0 : 0 Njegoš
16.09.2018 10:00 Omladinac 1 : 1 Javor
16.09.2018 16:00 Napredak 2 : 2 OFK Batinac
16.09.2018 16:00 Kušiljevo 3 : 0 Resavac
16.09.2018 16:00 Hajduk 4 : 0 Mladost (S)
16.09.2018 16:00 Mladi radnik 1 : 0 Bratstvo
16.09.2018 16:00 Kolare 2 : 2 OFK Bratstvo
16.09.2018 16:00 Mladost (K) 4 : 2 Partizan
16.09.2018 16:00 Mladost (D) 1 : 2 Juhor
16.09.2018 16:00 Srem 0 : 0 Borac (O)
16.09.2018 16:00 Institut 2 : 0 Zmaj
16.09.2018 16:00 Crvenka 4 : 0 Balkan Mirijevo
16.09.2018 16:00 Šumadinac 3 : 1 Poštar Zvezdara
16.09.2018 16:00 Sinđelić 0 : 2 Dunav
16.09.2018 16:00 Atakante 0 : 1 PKB Kovilovo
16.09.2018 16:00 Strelac 1 : 1 Zabrežje
16.09.2018 16:00 Borac 1 : 0 Duboko
16.09.2018 16:00 Budućnost 2 : 1 Sloboda
16.09.2018 16:00 Mladost (C) 3 : 1 Šumadija
16.09.2018 10:00 Radnički 2 : 3 Omladinac
16.09.2018 16:00 Mladost (B) 2 : 3 Lisović
16.09.2018 16:00 Kosmaj 1 : 0 Kosmajac
16.09.2018 16:00 Kovačevac 0 : 6 Boleč
16.09.2018 16:00 Velika Krsna 3 : 1 Selo Mladenovac
16.09.2018 16:00 Rabrovac 2 : 2 Pudarci
16.09.2018 16:00 Ropočevo 2 : 3 Vrčin
16.09.2018 16:00 Jedinstvo (K) 1 : 1 Backovac Junajted
16.09.2018 16:00 Jedinstvo (GG) 0 : 1 Slatina
16.09.2018 16:00 Omladinac 1 : 0 Ovčar
16.09.2018 16:00 Napredak 2 : 2 Rudar
16.09.2018 16:00 Ozrem 1 : 4 Mladost
16.09.2018 16:00 Jedinstvo (P) 2 : 3 Spartak
16.09.2018 16:00 Zadrugar 1 : 1 Rakova
16.09.2018 16:00 Radnik 3 : 0 Rudar
16.09.2018 16:00 Mataruge 1 : 1 Kraljevo Hajduk
16.09.2018 16:00 Budućnost 0 : 3 Gruža
16.09.2018 16:00 OFK Ras 3 : 2 Lasta
16.09.2018 16:00 Ibar 1 : 2 Napredak
16.09.2018 11:00 Proleter 2 : 1 Omladinac
16.09.2018 16:00 Stubal 5 : 1 Popovići Vrnjci
16.09.2018 16:00 Ribnica 2 : 2 Granit
16.09.2018 16:00 Donji Kopaonik 0 : 1 13. April
16.09.2018 16:00 Vinogradar 5 : 0 Poljoprivrednik
16.09.2018 16:00 FUD 1 : 0 Čitluk
16.09.2018 16:00 Meševo 4 : 1 Mladost (DK)
16.09.2018 16:00 Mačkovac 3 : 1 Blagotin
16.09.2018 16:00 Duško 1 : 1 Mladi Borac
16.09.2018 16:00 Dušan Silni 0 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
16.09.2018 16:00 Mladost (PR) 2 : 0 Mladost (DD)
16.09.2018 16:00 Podrinje 5 : 1 Jevremovac
16.09.2018 16:00 Sloga (LŠ) 2 : 3 Jedinstvo (MZ)
16.09.2018 16:00 Sloga (BO) 2 : 0 Jedinstvo (ŠT)
16.09.2018 16:00 Cer 3 : 1 Sindjelić
16.09.2018 16:00 Hajduk Stanko 7 : 0 Karađorđe
16.09.2018 16:00 Jedinstvo (V) 7 : 4 Vojvodina (C)
16.09.2018 16:00 Vulturul 0 : 5 Strela
16.09.2018 16:00 Dolina 1 : 2 Radnički (B)
16.09.2018 16:00 Vojvodina (S) 3 : 2 Dunav
16.09.2018 16:00 Crvena zvezda 0 : 2 Partizan (U)
16.09.2018 16:00 Polet 4 : 1 Jugoslavija
16.09.2018 16:00 Sloga (BNS) 1 : 0 Jedinstvo Stević
16.09.2018 16:00 Spartak 1911 2 : 1 Borac (St)
16.09.2018 16:00 Potporanj 2 : 1 Partizan (G)
16.09.2018 16:00 Budućnost 2 : 0 Sloga (B)
16.09.2018 16:00 Rudar (K) 4 : 3 Obilić
16.09.2018 16:00 Pomoravlje 4 : 1 Mlava (ML)
16.09.2018 16:00 Omladinac (Š) 3 : 0 Borac (K)
16.09.2018 16:00 Radnički 1924 1 : 7 Morava (Ž)
16.09.2018 16:00 Rasovača 4 : 1 Doljevac
16.09.2018 16:00 Moravac 2 : 0 Radnički 1947
16.09.2018 16:00 Naisus 1977 2 : 0 Padina
16.09.2018 16:00 Palilula 3 : 2 Moravac
16.09.2018 16:00 Crvena zvezda 2 : 2 Elid
16.09.2018 15:30 Sloboda 2 : 1 Osipaonica
16.09.2018 15:30 Cerovac 0 : 1 Crvena zvezda
16.09.2018 15:30 SASK 1 : 2 Bresje Superior
16.09.2018 15:30 Sloga (M) 1 : 3 Polet
16.09.2018 15:30 Pobeda 3 : 0 Mladi radnik
16.09.2018 15:30 Železničar Kusadak 5 : 3 Podunavac
16.09.2018 15:30 Sloga (L) 3 : 0 Šumadija
16.09.2018 15:30 Proleter 1947 1 : 0 Plana
16.09.2018 11:00 Ključ 2 : 2 BSK
16.09.2018 16:00 Radnički (K) 2 : 2 Blizna
16.09.2018 16:00 Deli Jovan 3 : 1 Poreč
16.09.2018 16:00 Branik 4 : 0 Krivelj
16.09.2018 11:00 Sloga 2 : 0 Nemetali
16.09.2018 16:00 Spartak 2 : 0 Jastreb
16.09.2018 16:00 Jug Bogdan 8 : 0 Pobeda
16.09.2018 16:00 Borac 0 : 3 NS Tatko
16.09.2018 16:00 Omladinac 3 : 0 Partizanski put
16.09.2018 16:00 Kaćuša 1 : 2 Svetlost Badnjevac
16.09.2018 16:00 Dobrič 0 : 3 Kosovac
16.09.2018 16:00 Dundjerski 1 : 5 Akademija 10
16.09.2018 15:00 ZSK 5 : 3 Tvrdojevac
16.09.2018 15:00 Sovljak 0 : 0 Kolubara 2
16.09.2018 15:00 Iskra 3 : 1 Rubribreza
16.09.2018 15:00 Trlić 3 : 1 Ribnikar
16.09.2018 16:00 Jedinstvo 2 : 0 21. oktobar
16.09.2018 16:00 Šumadinac (KG) 1 : 3 OFK Bagremar
16.09.2018 16:00 Pobeda 1926 1 : 1 Mladost (P)
16.09.2018 16:00 Korićani 0 : 0 Erdoglija 1931
16.09.2018 16:00 Jadran 1 : 4 Srbija
16.09.2018 16:00 Borac (D) 3 : 1 Budućnost
16.09.2018 16:00 Sloboda 1 : 0 Slavija
16.09.2018 16:00 Čajetina 6 : 2 Omladinac
16.09.2018 11:00 Ariljska rampa 0 : 1 Polet
16.09.2018 16:00 Lazarica 2 : 3 Jasen
16.09.2018 16:00 Savinac 2 : 1 Višesava
16.09.2018 11:00 Lauš 2 : 4 Perućac
16.09.2018 16:00 Ježevica 1 : 1 Sečica
16.09.2018 16:00 Polet 3 : 2 Jedinstvo (G)
16.09.2018 16:00 OFK Morava 0 : 2 Vučje
16.09.2018 16:00 Kumarevo 65 0 : 0 Šumadija
16.09.2018 16:00 Umac 2 : 1 Železničar
16.09.2018 16:00 Bobište 4 : 1 Sloga
16.09.2018 16:00 Čekmin 2 : 0 Mladi borac
16.09.2018 16:00 Progres 5 : 1 Zloćudovo
16.09.2018 16:00 OFK Brza 2 : 0 Mladost 1959
16.09.2018 16:00 Radnički 1946 3 : 0 OFK Rtanj
16.09.2018 16:00 slobodno kolo : Bučje
16.09.2018 16:00 Trebič 1 : 2 Malinik
16.09.2018 16:00 Kosovo 3 : 0 Sloga (M)
16.09.2018 16:00 Osnić 1 : 1 Rgotina
16.09.2018 16:00 Graničar 1 : 1 Ozren
16.09.2018 16:00 OFK 019 3 : 0 OFK Knjaz
16.09.2018 16:00 Mladost 0 : 5 Senjak
16.09.2018 16:00 Sloga 1 : 1 Gnjilan
16.09.2018 16:00 Rajko Mitić 11 : 0 Spartak
16.09.2018 16:00 Mladost (DK) 0 : 2 Jedinstvo (GM)
16.09.2018 16:00 Crvena zastava 1 : 1 Sloboda
16.09.2018 16:00 Palilulac 1 : 1 Omladinac (GK)
16.09.2018 16:00 Mladost (L) 4 : 0 Sečanica
16.09.2018 16:00 Vrtište 4 : 2 Stevan Nešticki
16.09.2018 16:00 Čegar 2013 2 : 3 Vulkan 1963
16.09.2018 16:00 Morava 2 : 0 Proleter
16.09.2018 11:00 Rudar 3 : 0 Budućnost
16.09.2018 16:00 Čelik 1 : 1 Ternoci
16.09.2018 16:00 Levosoje 0 : 4 Vihor
16.09.2018 16:00 BSK Bujanovac 2 : 7 Nebeski Andjeli
16.09.2018 16:00 Pavlovac 3 : 0 Trešnjevka
16.09.2018 16:00 Lugina 7 : 1 FSU Južna pruga
16.09.2018 16:00 Joševa 3 : 0 Gunjevac
16.09.2018 16:00 Vrelo 0 : 5 Kalenić
16.09.2018 16:00 Polet (DL) 5 : 1 Pambukovica
16.09.2018 16:00 Čučuge 0 : 1 Dimitrije Tucović
16.09.2018 16:00 Šarbane 3 : 0 Mladost
16.09.2018 16:00 Polet (T) 5 : 0 Crvena Jabuka
16.09.2018 16:00 OFK Paljuvi 3 : 1 Rudar
16.09.2018 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Belo Polje
16.09.2018 16:30 Polet 1 : 0 Krtinska
16.09.2018 16:30 Susek 3 : 2 Titel
16.09.2018 16:30 Dinamo 2 : 0 Borac
16.09.2018 16:30 Obilić 6 : 0 Moskva
16.09.2018 16:30 Čenej 5 : 1 Hajduk
16.09.2018 16:00 Janošik 3 : 3 Vojvodina (CC)
16.09.2018 16:00 Karaš (J) 2 : 0 Partizan (K)
16.09.2018 16:00 Ševac 2 : 1 Dobrica
16.09.2018 16:00 Sloga (M) 1 : 2 Borac (VS)
16.09.2018 16:00 Karaš (K) 4 : 1 Borac (VG)
16.09.2018 16:00 Hajdučica 4 : 0 Vinogradar
16.09.2018 16:00 Budućnost (A) 4 : 1 Ratar
16.09.2018 16:00 Sloga (D) 2 : 3 Garevina
16.09.2018 16:00 14. Oktobar 6 : 0 Kamenorezac 76
16.09.2018 16:00 Ušće 8 : 0 Velika Drenova
16.09.2018 16:00 Mladost 3 : 0 Borac
16.09.2018 16:00 Omladinac 2 : 4 Rubin
16.09.2018 16:00 Polet 57 5 : 1 Beli Orlovi
16.09.2018 16:00 Ursule 0 : 3 Partizan
16.09.2018 16:00 Jedinstvo (D) 2 : 1 Sloga
16.09.2018 16:00 Šumadinac 1 : 1 Morava
16.09.2018 16:00 Morava 11 : 1 Blagotin
16.09.2018 16:00 Mladost (T) 5 : 2 Sinđelić 1934
16.09.2018 16:00 Rudar (SR) 5 : 3 Mladost (GM)
16.09.2018 16:00 Borac 1805 4 : 7 15. Avgust 1950
16.09.2018 16:00 Orlovi 4 : 0 Napredak
16.09.2018 16:00 Mladost (J) 9 : 0 Beljanica
16.09.2018 16:00 Budućnost 2 : 2 Moravac 2015
16.09.2018 16:00 Pomoravlje 3 : 0 Polet
16.09.2018 11:00 Žabari 4 : 0 Milenko Pavlović
16.09.2018 11:00 Jadar 2013 4 : 5 Komanice
16.09.2018 16:00 Mladost (VK) 2 : 2 Rakac Stave
16.09.2018 16:00 Polet 3 : 2 Rajac
16.09.2018 16:00 Stari drugari 0 : 2 Junior Novo Naselje
16.09.2018 16:00 Popadić 2 : 1 Lukavac
16.09.2018 16:00 Mladost (L) 1 : 0 Borac
16.09.2018 11:00 13. Maj 3 : 2 Mladi Proleter
16.09.2018 16:00 Novi Beograd 0 : 1 Busije
16.09.2018 16:00 BUSK 1 : 1 Rekreativo 011
16.09.2018 10:00 Šećeranac Ada 4 : 1 Sparta Železnik
16.09.2018 16:00 Posavac Tišma 1 : 0 Umka
16.09.2018 12:00 011 2 : 1 Dedinje
16.09.2018 16:00 Mladost 1 : 4 Avala
16.09.2018 16:00 Siti Sport Klub 0 : 0 PKB Padinska Skela
16.09.2018 16:00 Heroj Polet 2 : 0 Minel
16.09.2018 16:00 Lepušnica 3 : 1 Zuce
16.09.2018 16:00 Pinosava 2 : 1 Pionir
16.09.2018 16:00 Poštar 3 : 1 Sveti Stefan
16.09.2018 16:30 Sloga (V) 3 : 0 Mladost
16.09.2018 16:30 Donji Srem 2015 1 : 0 Graničar
16.09.2018 16:30 Sloga (Č) 2 : 4 OFK Zeka Buljubaša
16.09.2018 16:30 BSK 5 : 0 Fruškogorac
16.09.2018 16:30 Napredak 4 : 0 Mitros
16.09.2018 16:30 Hajduk 1 : 1 Obilić 1993
16.09.2018 16:30 Krušedol 2 : 0 Šumar
16.09.2018 16:30 OFK Bikić 2 : 0 Fruška Gora
16.09.2018 16:30 Rudar 2012 1 : 5 Djurinci
16.09.2018 14:00 Mladost (MI) 3 : 0 Vojvoda
16.09.2018 16:30 Nemenikuće 2 : 1 OFK Slatina
16.09.2018 14:00 Popović 7 : 0 Sibnica
16.09.2018 16:00 Partizan 2 : 7 Borac (V)
16.09.2018 16:00 Progorelica 1 : 1 Zvezda
16.09.2018 16:00 Mineral 2015 1 : 3 Bogutovačka Banja
16.09.2018 11:00 Metalac 1 : 3 Mlada krila
16.09.2018 16:00 Tavnik 2 : 1 Jedinstvo (D)
16.09.2018 16:00 Lazac 1 : 2 Jedinstvo (G)
16.09.2018 15:30 Pobeda (Đ) 1 : 1 Karađorđe (V)
16.09.2018 15:30 Mladost (R) 3 : 1 Karađorđe 2013 (Viš)
16.09.2018 15:30 Partizan 2 : 0 BSK
16.09.2018 15:30 Badnjevac 0 : 2 Omladinac-Šumadinac
16.09.2018 15:30 Udarnik Trska 1947 0 : 4 Sloga (M)
16.09.2018 16:00 Veliki Borak 3 : 1 Guncate
16.09.2018 16:00 Velika Mostanica 2 : 2 Barajevo
16.09.2018 16:00 Velika Reka 0 : 2 Milan Orlić
16.09.2018 16:00 7. Juli 2 : 1 Jadar (ST)
16.09.2018 16:00 Prva Iskra 2 : 2 Antimon
16.09.2018 16:00 Mladost 5 : 2 Sloga
16.09.2018 16:00 Borac 0 : 3 Vidojevica
16.09.2018 16:00 Jadar 1961 (GD) 2 : 2 Rudar
16.09.2018 15:30 Kopljari 6 : 2 Radoje Domanović
16.09.2018 15:30 Mladost (J) 4 : 2 Kralj Petar I
16.09.2018 15:30 Sloga 3 : 2 B 2000
16.09.2018 15:30 Jasenica 8 : 1 Ranilović
16.09.2018 15:30 Trešnjevica 3 : 0 Šamot
16.09.2018 11:00 Brezovac 3 : 0 Borac
16.09.2018 15:30 Vrbica 1 : 5 Šumadinac (S)
16.09.2018 16:00 Milanovo 3 : 0 Radnički
16.09.2018 16:00 Radnik Sušica 0 : 0 Plantaža
16.09.2018 11:00 Veliko Trnjane 0 : 2 Gradac
16.09.2018 16:00 Sloboda 2 : 0 Jedinstvo (Š)
16.09.2018 16:00 Real 5 : 3 Lemind 1953
16.09.2018 16:00 Moravac 0 : 1 Marjan MB
16.09.2018 11:00 Bratstvo 3 : 0 BSK
16.09.2018 16:00 Budućnost (PD) 1 : 3 Drina
16.09.2018 16:00 Napredak 0 : 1 Budućnost 1929 (ZM)
16.09.2018 16:00 Majur 4 : 0 Cer
16.09.2018 16:00 Premijer 4 : 2 Zadrugar
16.09.2018 16:00 Mladost 6 : 3 Vojvoda Stepa Stepanović
16.09.2018 16:00 Dobrava 2 : 3 Vlašić
16.09.2018 16:00 Rankovac 1 : 1 Pričinović
16.09.2018 16:00 Trešnjevka 3 : 0 Sloga (KR)
16.09.2018 16:00 Šipurske livade 5 : 1 Sloga (MA)
16.09.2018 11:00 Provo 2015 0 : 2 Radnički
16.09.2018 16:00 Sava 4 : 1 Miloš Pocerac 2013
16.09.2018 16:00 AFK 0 : 0 Hajduk
16.09.2018 16:00 Graničar 0 : 4 Tornjoš
16.09.2018 16:00 Horgoš 1911 4 : 0 Jedinstvo (SK)
16.09.2018 16:00 Jadran 0 : 4 Potisje
16.09.2018 16:00 Čoka 3 : 1 Tisa
16.09.2018 16:00 Tromedja 0 : 2 Slavija
16.09.2018 16:00 Jedinstvo (M) 1 : 3 Bačka
16.09.2018 16:00 Borac 0 : 11 Maglić
16.09.2018 16:00 Bačka (D) 3 : 0 Sloga
16.09.2018 16:00 Bački Hajduk 2 : 1 Budućnost
16.09.2018 16:00 Slavija 4 : 4 Naša Zvezda
16.09.2018 16:00 Mladost 1 : 2 Krivanj
16.09.2018 16:00 Napredak 1934 2 : 1 Žitkovica 2017
16.09.2018 16:00 Dizel 2 : 1 Sirakovo
16.09.2018 16:00 Sloga (L) 3 : 0 Mladost (B)
16.09.2018 16:00 Desine 2 : 3 Vihor
16.09.2018 16:00 Žika Marković Uča 3 : 2 Stig 1955
16.09.2018 16:00 Sloga (M) 4 : 1 Polet (B)
16.09.2018 16:00 Rade Milošević 0 : 1 Napredak 1936
16.09.2018 16:00 Radnički (K) 3 : 3 Jasenovac
16.09.2018 16:00 BSK 0 : 4 Manastirica
16.09.2018 16:00 Zadrugar (T) 6 : 0 Sloga 1952
16.09.2018 16:00 Bata Bulić 1 : 1 Napredak (S)
16.09.2018 16:00 Jedinstvo (K) 0 : 2 Omladinac (B)
16.09.2018 16:00 Pobeda 2 : 2 Sloboda
16.09.2018 16:00 Tomislavci 0 : 0 Budućnost
16.09.2018 16:00 Mladost (R) 0 : 8 Mladost Radost
16.09.2018 16:00 Jedinstvo 3 : 2 Obilić
16.09.2018 16:00 Krivaja 2 : 1 Eđšeg
16.09.2018 16:00 Sloga 2 : 1 Šumadija (MC)
16.09.2018 16:00 Vreoci 4 : 0 Mladi Borac
16.09.2018 16:00 Lokomotiva 0 : 0 Omladinac
16.09.2018 16:00 Koča Andjelković 8 : 1 Milutinovac
16.09.2018 16:00 Mala Vrbica 1 : 2 Napredak
16.09.2018 16:00 Dunavac 2 : 6 Kladušnica
16.09.2018 16:00 Ivanča 2 : 1 Borac
16.09.2018 16:00 Omladinac 0 : 2 Šepšin
16.09.2018 16:00 Sloga 3 : 6 Napredak
16.09.2018 16:00 Dedinje 0 : 4 Vlaška
16.09.2018 16:00 Markovac 1 : 1 OFK Student
16.09.2018 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Stari Tamiš
16.09.2018 16:00 Mladost 2 : 8 Kolonija
16.09.2018 16:00 Dolovo 5 : 0 Borac
16.09.2018 16:00 BSK Bavanište 0 : 1 Omladinac
16.09.2018 16:00 Proleter 1 : 1 Budućnost
16.09.2018 16:00 Tempo 1 : 2 Glogonj
16.09.2018 16:00 Unirea 4 : 3 Omladinac 1927
16.09.2018 16:00 Pobeda 1 : 2 Slavia
16.09.2018 16:00 Vojlovica 2018 0 : 4 Mundial
16.09.2018 16:00 Planinac 1 : 2 Budućnost
16.09.2018 16:00 Lugovi 0 : 5 Kej
16.09.2018 16:00 Mladost (A) 4 : 1 Morava (K)
16.09.2018 16:00 Vujan 2 : 3 BIP
16.09.2018 16:00 Mršinci 1 : 0 Malba
16.09.2018 15:30 Drugovac 0 : 3 Petrijevac
16.09.2018 15:30 7. Juli 0 : 4 Omladinac
16.09.2018 15:30 Jezava 3 : 0 Vrbovac
16.09.2018 15:30 Skobalj 4 : 0 OFK Slavija
16.09.2018 15:30 Vučak 3 : 0 Hajduk Veljko 1934
16.09.2018 16:00 Jerma 2 : 2 Lokomotiva
16.09.2018 16:00 Temac 5 : 2 Rongo Siti
16.09.2018 16:00 Veliki Suvodol 0 : 7 Napredak
16.09.2018 16:00 Omladinac (B) 4 : 1 Mladost
16.09.2018 16:00 Zadrugar 1 : 0 Omladinac (D)
16.09.2018 16:00 Hajduk 1 : 1 Partizan
16.09.2018 16:00 Kordun 4 : 0 Terekveš
16.09.2018 16:00 OFK Šikara 6 : 4 Jedinstvo
16.09.2018 16:00 Aleksa Šantić 4 : 1 Dunav
16.09.2018 11:00 Škriljac 3 : 0 Borac
16.09.2018 11:00 Jastrebac 5 : 1 OFK Draževac
16.09.2018 16:00 Ratar 2 : 7 OFK Sloga
16.09.2018 16:00 Žednik 3 : 0 Hajduk
16.09.2018 16:00 Solid 2 : 1 Bikovo
16.09.2018 16:00 Elektrovojvodina 0 : 3 Lokomotiva
16.09.2018 16:00 Čantavir : Udarnik Višnjevac
16.09.2018 16:00 Takovski Ustanak 3 : 1 Omladinac
16.09.2018 16:00 Brezak 3 : 0 FC Stella Rossa
16.09.2018 16:00 Šumadija 6 : 1 Jablanica
16.09.2018 16:00 Donja Vrbava 7 : 2 Šilopaj
16.09.2018 15:30 Jasenica 4 : 2 Mladost 1948
16.09.2018 16:30 Gradina 3 : 5 Voćar
16.09.2018 16:30 Brezova 1 : 5 Dedinje Junajted
16.09.2018 16:30 Radnički 6 : 1 Prilike
16.09.2018 16:30 Jelica 2 : 3 Gorušica
16.09.2018 Kriva Reka : Tara
16.09.2018 17:30 Kotroman 3 : 4 Kapedunum
16.09.2018 16:30 Konjuh 0 : 2 Kapidžija
16.09.2018 16:30 Naupare 9 : 2 Čarapan
16.09.2018 11:00 Mladost VPD 3 : 0 Bukovica
16.09.2018 16:30 Parunovac 3 : 1 Rasina
16.09.2018 16:30 Žabare 0 : 5 Gornji Stepoš
16.09.2018 11:00 Mudrakovac 1 : 2 Sebečevac
16.09.2018 16:30 Mladost 0 : 3 Palilulac
16.09.2018 16:30 Sloga 0 : 1 Hajduk
16.09.2018 16:30 Seljak 3 : 5 Zastava
16.09.2018 16:30 Sloga Lužnice 2016 1 : 1 Divostin
16.09.2018 16:30 OFK Žeželj 4 : 1 Košutnjak
16.09.2018 16:30 Vinogradi DB 2 : 0 Kolonija
16.09.2018 16:30 Ćava 7 : 0 Bratstvo 1975
16.09.2018 16:30 Trešnjica 0 : 2 Glumač
16.09.2018 16:30 Duškovci 4 : 2 Dobrinjac
16.09.2018 16:30 Napredak 1 : 3 Bakionica
16.09.2018 16:30 Borac 1 : 2 Plavi Tok
16.09.2018 16:30 Blagaja 0 : 1 Avijatičar Vranjani
16.09.2018 16:00 Spartak 3 : 0 Rujnik
16.09.2018 16:00 Durlan Siti : Supovac
16.09.2018 16:00 Sloga 1948 2 : 2 Aluminjum
16.09.2018 16:00 Delijski Vis 0 : 0 Čegar 1946
16.09.2018 16:00 Jasenovik 2018 1 : 2 Radnički 1936
16.09.2018 16:00 Mekiš 1 : 1 Knežica
16.09.2018 11:00 10. februar 1 : 3 Toplica
16.09.2018 16:00 Grkinja 6 : 0 Klisura
16.09.2018 11:00 Marina Kutina 6 : 1 Taskovici
16.09.2018 16:00 Mladost : Hajduk
16.09.2018 16:00 Podunavac 0 : 5 Zaklopača
16.09.2018 11:00 Polet 1 : 3 Mrovska
16.09.2018 11:00 Mladost (Z) 2 : 2 Sparta
16.09.2018 11:00 Skupljen 2013 2 : 1 Dragojevac
16.09.2018 11:00 Hajduk 0 : 2 Verko
16.09.2018 11:00 Torpedo 0 : 2 Petrovac 74
16.09.2018 16:30 Razvitak 3 : 0 Polet
16.09.2018 16:30 OFK Juhor 2016 3 : 1 BSK Buljane
16.09.2018 16:30 Popovac 0 : 1 Napredak
16.09.2018 16:30 Sloga 1 : 1 Jedinstvo
16.09.2018 16:30 Donja Mutnica 5 : 1 Radnik
16.09.2018 16:30 ISK Izvor 2 : 2 Heroj
16.09.2018 11:00 Miločajac 2 : 0 Sloga Obrva
16.09.2018 16:30 Stara Čaršija 2 : 0 Morava
16.09.2018 16:30 Šumadija 0 : 1 Mladost 1925
16.09.2018 16:30 Braća Vuković 3 : 0 Zgodačica
16.09.2018 16:30 Mladost 1981 1 : 3 Jedinstvo 2017
16.09.2018 16:30 BSK 2014 1 : 3 Omladinac
16.09.2018 16:30 Studen Vitez 0 : 4 Koštam Polje
16.09.2018 11:00 Mladost (K) 0 : 3 Navalin
16.09.2018 10:00 Napredak 0 : 1 Veternica
16.09.2018 11:00 Moravac 2 : 6 Rudar 1973
16.09.2018 11:00 FSU Borac 2018 2 : 2 Gornje Sinkovce
16.09.2018 11:00 OFK Jelen 2 : 0 Bojić
16.09.2018 11:00 Galeb 1 : 0 Mladost Svileuva
16.09.2018 11:00 Mladost Slatina 1 : 3 Volujac
16.09.2018 11:00 Jedinstvo 1 : 2 Zablaće
16.09.2018 11:00 OFK Varna 3 : 1 Korman
16.09.2018 11:00 Bair 2 : 2 Napredak
16.09.2018 11:00 Mladost (MM) 4 : 2 Stojan Lazarac
16.09.2018 11:00 Radnik 6 : 0 Šumice
16.09.2018 16:00 OFK Radnički 1 : 0 Mladi radnik
16.09.2018 16:00 OFK Burovo 0 : 2 Dimitrije Tucović
16.09.2018 16:00 Dražmirovac 2 : 2 Trnava
16.09.2018 16:00 Crni Vrh 1 : 1 GFK Tabane
16.09.2018 16:00 Belica 1 : 3 Sloboda
16.09.2018 16:00 Mladost 0 : 7 Dobra Voda
16.09.2018 16:00 Morava 1932 1 : 5 Batovac
16.09.2018 16:00 BSK 1931 2 : 2 Sopot
16.09.2018 16:00 Proleter 1932 4 : 1 Moravac 1933
16.09.2018 16:00 Ljubičevo 4 : 0 Sloga (Ć)
16.09.2018 16:00 Vojvoda Milenko 0 : 3 Pobeda (SK)
16.09.2018 16:00 Beli Orao 4 : 0 Sloga (D)
16.09.2018 16:00 Sloga 1936 2 : 1 Zemljoradnik
16.09.2018 16:00 Mlava (B) 1 : 0 Napredak (B)
16.09.2018 11:00 Kolubara 2 : 2 Brgule
16.09.2018 11:00 Murgaš 0 : 3 Omladinac
16.09.2018 11:00 OFK Stublenica 3 : 4 Zvizdar
16.09.2018 11:00 Budućnost 1995 5 : 0 OFK Takovo
16.09.2018 11:00 Dokmir 4 : 1 Sloga
16.09.2018 11:00 Jedinstvo 1 : 5 Vukona
16.09.2018 16:00 OFK Metalac 2 : 8 Stanišić 1920
16.09.2018 16:00 Dinamo 1923 2 : 0 Telečka
16.09.2018 16:00 Dinamo (S) 1 : 1 Jedinstvo Lemeš
16.09.2018 16:00 Krilaš 2 : 0 Borac
16.09.2018 11:00 Rudar 1947 1 : 5 Vukan
16.09.2018 11:00 Melnica 0 : 2 Zabrđe 1936
16.09.2018 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Bečevica
16.09.2018 16:30 Proleter : Vukićevica
16.09.2018 16:30 Partizan 6 : 0 Ljubinić
16.09.2018 16:00 Dupljaj 0 : 7 Mali korak
16.09.2018 16:00 Dračić 2018 2 : 2 OFK Senjak
16.09.2018 16:00 Kotešica 1 : 1 Sloga Gorić
16.09.2018 16:00 Zadrugar 1 : 6 Bujačić
16.09.2018 16:00 OFK Povlen 0 : 2 Beloševac
16.09.2018 16:30 Srem 3 : 2 OFK Brestač
16.09.2018 16:30 Kameni 2 : 5 Sremac
16.09.2018 16:30 Vitez 3 : 1 Hajduk
16.09.2018 16:30 Mladost 0 : 3 Lovac
16.09.2018 16:00 Vladimirovac 0 : 3 Gaj
16.09.2018 15:00 Toplica 8 : 1 Proleter
16.09.2018 15:00 Gornji Lajkovac 1 : 3 Joks Junajted
16.09.2018 12:00 Babajić 6 : 1 Tolić
16.09.2018 16:00 Mladi Borac 0 : 4 Resavac
16.09.2018 16:00 Resava 0 : 3 Sinđelić
16.09.2018 12:00 Rudar 3 : 2 Mladi Radnik
16.09.2018 16:00 Strmovo 1968 1 : 0 Proleter
16.09.2018 16:00 Ratkovac 3 : 1 Sloga
16.09.2018 11:00 Kolubara 2 : 1 Nepričava
16.09.2018 16:00 Napredak 7 : 0 Borac
16.09.2018 16:00 OFK Bačinci 3 : 0 Omladinac
16.09.2018 16:00 Sinđelić 2 : 1 Erdevik 2017
16.09.2018 16:00 OFK Bingula 0 : 4 Jednota
16.09.2018 16:00 Graničar 0 : 0 Jedinstvo (M)
16.09.2018 16:00 Sremac 7 : 0 Jedinstvo (LJ)
16.09.2018 16:00 Planinac 1 : 2 Sloga
16.09.2018 16:00 Trgovački 2 : 1 Srem (SM)
16.09.2018 16:00 Zmaj 1 : 1 Borac (R)
16.09.2018 16:00 Graničar 3 : 0 Poletarac
16.09.2018 16:00 Srem (SR) 2 : 1 Borac (VR)
16.09.2018 16:00 Sloga (K) 2 : 0 Borac
16.09.2018 16:00 Sloga (M) 1 : 1 Radnički
16.09.2018 16:00 Planinac 0 : 2 Car Uroš
16.09.2018 16:00 Fruškogorac 1 : 2 Dunav
16.09.2018 16:00 Jedinstvo (K) 0 : 6 Hrtkovci
16.09.2018 16:00 Vojvodina 1 : 1 Fruškogorac
16.09.2018 16:00 Polet 1 : 1 Jedinstvo (R)
16.09.2018 16:00 Borac 3 : 2 Jedinstvo (P)
16.09.2018 16:00 27. Oktobar 2 : 0 Graničar
16.09.2018 11:00 Mladost 2015 2 : 5 Dvorane
16.09.2018 16:30 Gaglovo 3 : 1 Grkljane
16.09.2018 11:00 Polet (Š) 3 : 2 Kruševica
16.09.2018 11:00 Budućnost MI 3 : 3 Mladost (R)
16.09.2018 11:00 Krćevac 04 2 : 4 Budućnost (B)
16.09.2018 11:00 Kalipolje 3 : 2 Maskar
16.09.2018 16:00 Jelav 2 : 3 Granit
16.09.2018 16:00 Sloga 4 : 1 Luk
16.09.2018 16:00 Hajduk 3 : 0 TE Gučevo
16.09.2018 16:00 Dunavac 1 : 0 Sloga
16.09.2018 16:00 Mirko Tomić 0 : 0 Srednjevo
16.09.2018 16:00 Stiški Kurjak 3 : 0 Mladi Borac
16.09.2018 16:00 Pek 1 : 2 Ram
16.09.2018 16:00 Kumane 2 : 1 Baštovan 2015
16.09.2018 11:00 Stig (C) 1 : 2 Napredak 1927
16.09.2018 11:00 Jedinstvo (S) 4 : 1 Stig (MC)
16.09.2018 11:00 Sloga 1945 0 : 2 BSK 1924
16.09.2018 15:30 Mladost (CK) 4 : 1 Mladi borac 2018
16.09.2018 16:00 Bukorovac 2 : 0 Hajduk
16.09.2018 16:00 Kremenac 3 : 4 Azbest
16.09.2018 16:00 PSS-192 3 : 1 Bresje
16.09.2018 16:00 OFK Dragoševac 2 : 1 Lipar
16.09.2018 14:30 Wolverhampton 1 : 0 Burnley
16.09.2018 17:00 Everton 1 : 3 West Ham United
16.09.2018 18:30 Real Valladolid 0 : 1 Deportivo Alavés
16.09.2018 16:15 Espanyol 1 : 0 Levante
16.09.2018 12:00 Leganés 0 : 1 Villarreal
16.09.2018 20:45 Sevilla 0 : 2 Getafe
16.09.2018 15:30 Werder 1 : 1 Nürnberg
16.09.2018 18:00 Freiburg 3 : 3 Stuttgart
16.09.2018 20:30 Cagliari 1 : 1 Milan
16.09.2018 18:00 Empoli 0 : 1 Lazio
16.09.2018 15:00 Genoa 1 : 0 Bologna
16.09.2018 15:00 Juventus 2 : 1 Sassuolo
16.09.2018 12:30 Roma 2 : 2 Chievo
16.09.2018 15:00 Udinese 1 : 1 Torino
16.09.2018 17:00 Bordeaux 3 : 3 Nîmes
16.09.2018 21:00 Olympique Marseille 4 : 0 Guingamp
16.09.2018 15:00 Nantes 0 : 0 Reims
16.09.2018 18:00 Crvena zvezda 3 : 1 Radnički 1923
16.09.2018 16:30 Karađorđe 4 : 3 Kolibri
16.09.2018 13:30 Mačva 5 : 1 Polet
16.09.2018 15:30 Lavice Dubočica 2 : 5 Zemun
16.09.2018 16:00 Čukarički 3 : 0 Trajal
16.09.2018 16:00 Radnički (N) 1 : 0 Partizan
16.09.2018 11:00 Dinamo (P) 0 : 1 Spartak ŽK
16.09.2018 14:00 OFK Beograd 1 : 1 Rad
16.09.2018 11:00 Vojvodina 6 : 3 Internacional
16.09.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 4 Mladost
16.09.2018 13:00 Sloboda (U) 6 : 3 Loznica
16.09.2018 13:00 Sloga (K) 3 : 1 Karađorđe
16.09.2018 13:00 Smederevo 1924 1 : 0 Borac
16.09.2018 13:00 Mačva 5 : 1 Sloga (P)
16.09.2018 13:00 Mladi radnik 1926 1 : 4 Šumadija (A)
16.09.2018 13:00 Metalac 3 : 1 Javor Matis
16.09.2018 10:00 Proleter (NS) 0 : 2 Radnički (Z)
16.09.2018 10:00 Bačka 1901 2 : 1 Petar Puača
16.09.2018 10:00 Dinamo 3 : 0 Real
16.09.2018 11:00 Šampion Nais : SFS Borac
16.09.2018 14:00 Radnik 2 : 0 Jagodina Tabane
16.09.2018 10:00 ČSK Pivara 7 : 0 Krila Krajine
16.09.2018 10:00 Mladost (BJ) 3 : 1 Crvena zvezda
16.09.2018 10:00 Index 6 : 1 Cement
16.09.2018 10:00 Radnički (NP) 3 : 0 Borac (Sa)
16.09.2018 13:00 Sloboda 1 : 0 Voždovac
16.09.2018 10:00 Brodarac 2 : 0 Crvena Zvezda
16.09.2018 14:00 Čukarički 4 : 0 Radnički (Z)
16.09.2018 16:00 Real Niš 1 : 2 Partizan
16.09.2018 11:00 Teleoptik 2 : 1 Spartak ŽK
16.09.2018 16:30 OFK Beograd 5 : 3 Rad
16.09.2018 13:00 Vojvodina 2 : 0 Zemun
16.09.2018 13:00 Apolon 4 3 : 0 Kiker
16.09.2018 11:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Mladost (L)
16.09.2018 11:00 Šumadija 1903 0 : 2 Loznica
16.09.2018 11:00 Sloga (K) 3 : 0 Jedinstvo (Ub)
16.09.2018 11:00 Smederevo 1924 4 : 4 Borac
16.09.2018 11:00 Mačva 6 : 0 Sloga (P)
16.09.2018 11:00 Mladi radnik 1926 3 : 2 Šumadija (A)
16.09.2018 11:00 Metalac (GM) 4 : 0 Javor Matis
16.09.2018 10:00 OFK Bačka (BP) 1 : 2 Radnički (S)
16.09.2018 10:00 Bečkerek 023 0 : 3 Proleter 2006
16.09.2018 12:00 Bačka 1901 4 : 3 Petar Puača
16.09.2018 13:00 Kabel 1 : 0 Slavija
16.09.2018 11:00 Cement 0 : 3 Petrika
16.09.2018 12:00 Radnički 3 : 1 Šabac
16.09.2018 11:00 Mladost 3 : 1 Šampion
16.09.2018 10:00 Jadar 07 1 : 7 Omladinac 2014
16.09.2018 10:00 Sinđelić 0 : 1 Timok
16.09.2018 10:00 Dinamo 2 : 1 Jagodina Tabane
16.09.2018 11:00 Jedinstvo 1 : 6 Car Konstantin
16.09.2018 11:00 Lider MGM 4 : 1 Radnički (P)
16.09.2018 11:00 Napredak 2 : 1 Radnički (N)
16.09.2018 10:00 Omladinac 0 : 0 Radnički (SM)
16.09.2018 10:00 GFK Sloven 1 : 2 Srem
16.09.2018 12:00 ČSK Pivara 0 : 1 Bečej 1918
16.09.2018 12:00 OFK Vrbas 2 : 0 Srbobran
16.09.2018 11:00 BSK Borča 1 : 2 Brodarac
16.09.2018 15:00 Radnički NB 0 : 1 Zemun
16.09.2018 10:30 Kikinda 1909 1 : 3 Radnički (K)
16.09.2018 10:00 Radnički (Z) 9 : 0 Mladost (L)
16.09.2018 10:00 OFK Vršac 0 : 0 Coerver junior FA
16.09.2018 10:00 Proleter 2006 0 : 8 Železničar
16.09.2018 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 1 Index
16.09.2018 10:00 Radnički (SM) 1 : 4 Prof. Bolesnikov
16.09.2018 12:00 Radnički (NP) 0 : 4 RFK N.S. 1921
16.09.2018 11:00 Mladi radnik 1940 7 : 0 Budućnost
16.09.2018 10:00 Đurđin 2 : 10 Tavankut
16.09.2018 14:00 Čantavir 3 : 2 Vinogradar
16.09.2018 10:00 TSC 0 : 0 OFK Bačka
16.09.2018 10:00 Bečej 1918 5 : 1 Njerš Ištvan
16.09.2018 10:00 Radnički (S) 1 : 1 CFK
16.09.2018 11:00 Karaš (J) 2 : 10 Sloga
16.09.2018 09:00 Dinamo 1945 1 : 3 Dolina
16.09.2018 Respekt : Pčelinjo
16.09.2018 09:00 Kolubara 1 5 : 1 Kalimero
16.09.2018 10:00 Akademija fudbala 0 : 1 Mladost (B)
16.09.2018 11:00 Kolubara 2 5 : 3 Sloboda 2
16.09.2018 09:00 Omladinac 11 : 0 Mladost (C)
16.09.2018 10:00 Napredak 0 : 2 Sloboda 1
16.09.2018 11:00 Železničar 11 : 0 Borac
16.09.2018 09:00 Omladinac 1 : 7 Kolubara
16.09.2018 09:50 Real 1 3 : 3 Real 2
16.09.2018 10:40 Kalimero 3 : 8 Akademija fudbala 1

Rukomet

16.09.2018 18:00 Metalac 31 : 27 Naftagas
16.09.2018 19:30 Radnički 22 : 31 Somborelektro
16.09.2018 17:00 Slavija 40 : 21 Vojvoda Stepa
16.09.2018 18:00 Potisje Pleteks 35 : 32 Pančevo
16.09.2018 19:00 Senta 29 : 39 PIK Prigrevica