XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 291 utakmica za dan
Subota, 28 Novembar 2015

Fudbal

28.11.2015 13:00 Crvena zvezda 2 : 0 Voždovac
28.11.2015 13:00 OFK Beograd 0 : 3 Čukarički
28.11.2015 13:00 Borac 4 : 2 Radnik
28.11.2015 13:00 Rad 1 : 1 Javor Matis
28.11.2015 15:00 Vojvodina 3 : 0 Mladost
28.11.2015 13:30 Vitez 1 : 1 Široki Brijeg
28.11.2015 16:00 Borac 2 : 1 Velež
28.11.2015 13:30 Rudar 0 : 1 Sloboda
28.11.2015 13:30 Čelik 1 : 0 Olimpic
28.11.2015 13:00 Ozren 1 : 3 Mladost (DS)
28.11.2015 13:00 Morava 1 : 1 Orljane
28.11.2015 13:00 Polet 5 : 4 Mladost 1976 (Bilj.)
28.11.2015 13:00 Poreč 0 : 3 Rudna Glava
28.11.2015 13:00 Polom 1 : 6 Majdanpek
28.11.2015 13:00 Rgotina 3 : 0 Rudar
28.11.2015 13:00 Vratarnica 3 : 0 Polet
28.11.2015 13:00 GFK Dubočica 4 : 1 Zloćudovo
28.11.2015 13:30 BAK 1 : 0 Crvena zvezda
28.11.2015 13:30 OFK Jabučje 2 : 4 Kolubara
28.11.2015 13:30 Tešnjar 3 : 1 Banjani
28.11.2015 13:30 Kačer 2 : 2 Pepeljevac
28.11.2015 13:30 ZSK 1 : 0 Joševa
28.11.2015 13:30 OFK Divci 2 : 1 Sovljak
28.11.2015 13:30 Tulari 3 : 1 Tvrdojevac
28.11.2015 13:00 Jadran 1 : 4 Vinogradi DB
28.11.2015 13:00 Borac 1 : 6 Maršić
28.11.2015 13:00 OFK Sloga 1 : 2 Gredetin
28.11.2015 13:00 Jedinstvo GVD 2 : 2 Feniks 2012
28.11.2015 13:00 Bratstvo 4 : 1 OFK Morava
28.11.2015 13:00 Jedinstvo (Š) 5 : 0 Mladost (DL)
28.11.2015 13:00 OFK Sikole 5 : 0 Slatina
28.11.2015 13:00 Rad 3 : 0 Padina
28.11.2015 13:00 Borac 3 : 3 Naisus
28.11.2015 13:00 Jugovići 3 : 2 Sloga
28.11.2015 13:00 Budućnost 2 : 1 Rudar
28.11.2015 13:00 Iskra 0 : 4 Sutjeska
28.11.2015 13:00 Grbalj 0 : 0 Lovćen
28.11.2015 13:00 Dečić 3 : 1 Zeta
28.11.2015 13:00 Mornar 1 : 1 OFK Petrovac
28.11.2015 13:00 Mladost 1 : 0 Bokelj
28.11.2015 12:30 Napredak 3 : 0 Mačva
28.11.2015 Srem 10 : 0 Zvezdara
28.11.2015 14:00 Cetinje 0 : 14 Mladost
28.11.2015 14:00 Kom 1 : 0 Budućnost
28.11.2015 14:00 Bratstvo 0 : 4 Sutjeska
28.11.2015 14:00 Berane 2 : 1 Iskra
28.11.2015 09:30 PKB 6 : 1 PKB Kovilovo
28.11.2015 11:30 Knjaževac 2015 0 : 0 Rosulja 2014

Košarka

28.11.2015 19:00 Mega Leks 84 : 77 Krka
28.11.2015 17:00 Olimpija 76 : 62 Metalac Farmakom
28.11.2015 19:00 Tamiš 84 : 69 Smederevo
28.11.2015 17:00 OKK Beograd 90 : 84 Vršac
28.11.2015 19:00 Napredak Rubin 90 : 69 Jagodina
28.11.2015 20:00 Vojvodina Srbijagas 66 : 88 Borac
28.11.2015 19:30 Sloga 68 : 76 Spartak
28.11.2015 19:00 Mladost 91 : 73 Pirot
28.11.2015 17:30 Proleter 96 : 84 Srem
28.11.2015 19:00 Niš 75 : 71 Sloboda
28.11.2015 18:00 Zlatibor 97 : 87 Vojvodina
28.11.2015 18:00 Zdravlje Leskovac 73 : 79 Dynamic BG
28.11.2015 18:00 Bošnjak 83 : 60 Sloboda
28.11.2015 18:00 Student 86 : 77 Široki
28.11.2015 18:00 Radnik BN Basket 60 : 66 Građanski
28.11.2015 18:00 Leotar Swisslion 85 : 72 Zrinjski
28.11.2015 18:00 Varda HE 60 : 69 Spars
28.11.2015 19:00 Teslić 92 : 85 Borac
28.11.2015 19:00 Sutjeska 67 : 57 HEO
28.11.2015 20:00 Student 64 : 63 Prijedor
28.11.2015 19:00 Rogatica 78 : 61 Slavija 1996
28.11.2015 19:00 Kozara 91 : 64 Drina Birač
28.11.2015 17:30 Sokobanja 83 : 77 Jablanica
28.11.2015 15:30 Zone Boys 64 : 84 Knjaževac
28.11.2015 18:00 Kuršumlija 89 : 77 Prokuplje
28.11.2015 17:00 Jastrebac 69 : 109 Radnik
28.11.2015 18:00 Rtanj 92 : 82 Dimitrovgrad
28.11.2015 18:00 Klik 89 : 80 Železničar
28.11.2015 18:00 Zekas 75 69 : 62 Svilajnac Kompo
28.11.2015 19:00 Polet 67 : 66 Zlatar
28.11.2015 Kolubara LA 2003 91 : 64 Grocka
28.11.2015 Borac 111 : 92 Žitko Basket
28.11.2015 Slodes 92 : 60 Žarkovo
28.11.2015 Astra 81 : 93 Torlak Aboca
28.11.2015 Zvezdara 79 : 48 Vitez
28.11.2015 Milan Trivić 61 : 72 Zemun
28.11.2015 16:30 Vrbas 100 : 73 Stara Pazova
28.11.2015 19:30 Radnički 93 : 68 Akademik
28.11.2015 19:00 Odžaci 68 : 104 Sveti Đorđe
28.11.2015 19:00 Jedinstvo 97 : 94 Hajduk
28.11.2015 15:30 Futog Tehnomer 77 : 73 Kris Kros
28.11.2015 18:00 Vladimirci 71 : 83 Mladost 2014
28.11.2015 18:00 Morava 98 : 68 Užice
28.11.2015 19:30 Sloga 71 : 61 GM-032
28.11.2015 Cerak 57 : 73 Viva
28.11.2015 Ras 93 : 41 Novi Beograd 7
28.11.2015 AS Basket 74 : 84 Borča
28.11.2015 LA Basket 70 : 56 Umka 2009
28.11.2015 Zvezda 68 : 58 Zvezdara 2
28.11.2015 BASK : Vitez BGD 011
28.11.2015 17:00 Feniks 88 : 68 Kadet
28.11.2015 17:30 Sloboda NS 119 : 76 Karađorđevo
28.11.2015 20:00 Dunav 2014 80 : 70 Budućnost
28.11.2015 19:00 Vojvodina NM 70 : 85 Velika Kikinda
28.11.2015 18:00 Pink 58 : 87 Dinamo
28.11.2015 Deč 79 : 91 Nova Pazova
28.11.2015 19:00 Omladinac 82 : 67 Jadran
28.11.2015 17:00 BNS 64 : 86 Partizan
28.11.2015 Sloga (PM) 20 : 0 Temnić
28.11.2015 16:30 Napredak Junior 58 : 116 KKK Radnički
28.11.2015 16:00 Kopaonik 66 : 54 Bane
28.11.2015 20:00 Vojvodina 66 : 97 Crvena zvezda
28.11.2015 19:30 Radivoj Korać 86 : 74 Vršac
28.11.2015 17:00 Radnički 84 : 63 Student
28.11.2015 19:30 Kraljevo 75 : 55 Šumadija
28.11.2015 19:00 Bor 45 : 85 Novosadska ŽKA
28.11.2015 17:00 Vrbas Medela 65 : 43 Spartak
28.11.2015 15:30 Bežanija 37 : 88 Topolčanka
28.11.2015 14:00 Ljubovija 65 : 41 Loznica
28.11.2015 18:00 Sloboda 51 : 86 Jedinstvo BHT
28.11.2015 18:00 Mladi Krajišnik 68 : 75 Impuls
28.11.2015 18:00 Brčanka 43 : 89 Željezničar
28.11.2015 18:00 Play Off 88 : 62 Orlovi
28.11.2015 18:00 Rudar Sport 55 : 69 RMU Banovići

Odbojka

28.11.2015 19:00 Klek Srbijašume 1 : 3 Ribnica
28.11.2015 19:00 Spartak 1 : 3 Novi Pazar
28.11.2015 18:00 Jedinstvo 3 : 0 Železničar
28.11.2015 19:00 Mladi radnik 3 : 1 Smederevo Carina
28.11.2015 18:00 Metalac Takovo 1 : 3 Jagodina
28.11.2015 17:00 VA 014 3 : 0 Novi Sad
28.11.2015 19:30 Dubočica 3 : 2 SFS Borac
28.11.2015 20:00 Mladost 1 : 3 Milenijum
28.11.2015 19:00 Partizan 2012 0 : 3 Partizan
28.11.2015 18:00 Drina 0 : 3 Putevi
28.11.2015 16:00 Užice 3 : 2 FAP Livnica
28.11.2015 18:00 Futog 3 : 0 Hercegovina
28.11.2015 17:00 Kulpin 3 : 1 Vrbas
28.11.2015 20:00 Mladost-Expans 1 : 3 Dunav Volley
28.11.2015 16:00 Zaslon 3 : 0 Karađorđe
28.11.2015 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Mladenovac
28.11.2015 16:00 Rudar 3 : 0 BMR Petlovača 1947
28.11.2015 14:00 Morava 2 : 3 Surdulica
28.11.2015 14:00 MOK Topličanin 97 1 : 3 Vranje
28.11.2015 14:00 Mladost 1 : 3 Radan
28.11.2015 Đerdap : Hajduk Veljko 2
28.11.2015 16:00 Sombor 2 : 3 Šid
28.11.2015 17:00 Vest 0 : 3 Partizan
28.11.2015 15:00 Sirig 3 : 1 Mladost
28.11.2015 19:00 Sloven 0 : 3 Banat
28.11.2015 13:00 Klek Srbijašume 2 3 : 1 Srem Iton 2
28.11.2015 19:30 As 2 : 3 Obrenovac
28.11.2015 18:00 Majevica 0 : 3 Maglić
28.11.2015 18:00 Pelagićevo 3 : 0 Gradiška
28.11.2015 19:00 Jahorina 3 : 1 Modriča Optima
28.11.2015 20:00 Kraguj Volejform 0 : 3 NIS Spartak
28.11.2015 20:00 MD Zrenjanin 3 : 2 Železničar
28.11.2015 16:00 Dinamo 3 : 0 TENT
28.11.2015 20:00 FOK 2 : 3 Beograd
28.11.2015 20:00 Srem Eaton Tempo 3 : 0 Valjevo
28.11.2015 20:00 Smederevo 0 : 3 Futog
28.11.2015 16:00 Student 0 : 3 AS
28.11.2015 17:00 Vršac 0 : 3 Jedinstvo 2
28.11.2015 18:00 Žabalj Volej 2 : 3 Omladinac
28.11.2015 20:00 Zlatibor 0 : 3 Gimnazijalac
28.11.2015 12:00 Ekonomac 1 : 3 Tara
28.11.2015 20:00 Borac 3 : 1 Mokra Gora
28.11.2015 16:00 Trstenik 3 : 0 Putevi Trendteks
28.11.2015 19:00 Zaslon 1 : 3 Sterija
28.11.2015 16:00 Mladi Radnik 2 : 3 Ub
28.11.2015 14:40 Roda 3 : 0 Srbijanka 014
28.11.2015 16:30 Lazarevac 3 : 1 Šumadija
28.11.2015 17:00 Leskovac 98 3 : 0 Paraćin
28.11.2015 18:00 Vranje 3 : 0 Pirot
28.11.2015 12:00 Forma 2 : 3 Priboj
28.11.2015 19:30 Bambi volej 3 : 1 Sjenica
28.11.2015 11:00 Lotus 0 : 3 Libero ČA
28.11.2015 12:00 Mladost 3 : 0 Župa
28.11.2015 10:00 Kraljevo 3 : 0 Gimnazijalac 2
28.11.2015 13:00 Napredak 037 0 : 3 Tehničar
28.11.2015 14:30 Raška 0 : 3 Kosovska Mitrovica
28.11.2015 13:00 Zvečan 3 : 1 Koteks
28.11.2015 ŽOK Topličanin 0 : 3 Pusta Reka
28.11.2015 Topličanin 3 : 0 Vlasina
28.11.2015 Morava 2 : 3 BSK
28.11.2015 Panda 1 : 3 Radan
28.11.2015 14:00 ŽOK 030 0 : 3 Đerdap
28.11.2015 15:00 Panonija 2 : 3 Gox-IN
28.11.2015 16:00 Hajduk 3 : 1 Merkur
28.11.2015 15:00 Apatin 3 : 0 Bečej
28.11.2015 17:00 Hercegovina 2 : 3 Krajišnik
28.11.2015 17:00 Proleter 0 : 3 Kikinda
28.11.2015 15:30 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Banat
28.11.2015 16:00 Eaton Srem Tempo 3 1 : 3 Mladost
28.11.2015 12:00 NS Tim 3 : 1 Dunav Volej
28.11.2015 16:00 Grbić 3 : 0 BiT
28.11.2015 13:00 Partizan 3 : 0 NS Volej tim
28.11.2015 16:30 As Batajnica 2 : 3 Kralj
28.11.2015 18:00 Železnik 2012 3 : 1 Dunav
28.11.2015 20:00 Avala 3 : 0 Vizura 2
28.11.2015 18:30 Zvezda NP 3 : 0 Volleyland
28.11.2015 13:00 Park 015 0 : 3 Proleter
28.11.2015 15:30 Ribnica 3 : 0 Osečina
28.11.2015 15:30 Čoka 0 : 3 Vollejstar
28.11.2015 16:00 Futog 2 3 : 1 Lavice 07
28.11.2015 10:30 Smeč 1 : 3 NS Volej
28.11.2015 Mačva 0 : 3 Sloga
28.11.2015 Radinci Volej 3 : 0 Sirmium
28.11.2015 Mitrovica 3 : 0 Mladost
28.11.2015 Srem 022 0 : 3 Prvi Tempo
28.11.2015 Dunav 3 : 2 Sremac
28.11.2015 Ruma 2 3 : 2 Mladost (NS)
28.11.2015 Mladost 07 3 : 0 Mladost 2
28.11.2015 13:00 Plana 1 : 3 Rudar
28.11.2015 14:00 Tehničar 3 : 0 Jedinstvo
28.11.2015 13:00 Roda 2 3 : 0 Akademija Singidunum
28.11.2015 12:30 Spas 3 : 0 21. maj
28.11.2015 14:30 Fenix Čukarički 3 : 2 Obrenovac
28.11.2015 Resnik : Roda 2
28.11.2015 Spas : Imlek
28.11.2015 Radnički Beograd : Akademija Singidunum
28.11.2015 Fenix Čukarički : 21. maj
28.11.2015 Obrenovac : Kralj 2
28.11.2015 16:00 Hercegovac 1 : 3 Maglić
28.11.2015 18:00 Jahorina 0 : 3 HE Drini
28.11.2015 18:00 Derventa 0 : 3 Gacko

Rukomet

28.11.2015 19:00 Jugović 27 : 22 Rudar
28.11.2015 19:00 Morava 27 : 28 Sloga
28.11.2015 19:00 Šamot 65 32 : 22 Kolubara
28.11.2015 20:00 Obilić 30 : 31 Dinamo
28.11.2015 19:00 Zlatar 28 : 25 Dubočica 54
28.11.2015 19:15 Lavovi BP 30 : 27 Crvena zvezda
28.11.2015 18:00 Banatski Karlovac 32 : 31 Jedinstvo
28.11.2015 20:00 Metalac 26 : 28 Apatin
28.11.2015 18:00 Hercegovina 37 : 36 Jabuka
28.11.2015 19:00 Jastrebac 21 : 25 Planinka PV
28.11.2015 19:00 ORK Bor 34 : 30 BSK Heba
28.11.2015 19:00 Jagodina 24 : 33 Bela Palanka
28.11.2015 19:00 Vranje 1957 32 : 29 Žitorađa
28.11.2015 19:00 Hajduk Veljko 30 : 20 Mladost 1949
28.11.2015 17:00 Rembas 21 : 42 Aleksinac
28.11.2015 18:00 Priboj 29 : 19 Novi Pazar
28.11.2015 19:00 Mladost 20 : 20 Župa 54
28.11.2015 18:00 Lokomotiva 36 : 23 Omladinac
28.11.2015 19:30 Radnički 1958 25 : 23 Srem SM
28.11.2015 17:00 Vojvoda Stepa 32 : 27 Radnički (JT)
28.11.2015 19:00 Potisje Pleteks 19 : 19 Mladost TSK
28.11.2015 19:00 Bane : Karađorđe
28.11.2015 18:00 Krajina 19 : 18 Maglaj
28.11.2015 19:00 Konjuh 32 : 28 Sloga
28.11.2015 15:30 Bosna 28 : 31 Bosna
28.11.2015 16:30 Sloboda 30 : 32 Igman
28.11.2015 19:00 Gračanica 39 : 30 Gradačac
28.11.2015 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 27 : 29 Kotor Varoš
28.11.2015 18:00 Mladost 25 : 29 Slavija
28.11.2015 18:00 Drina 29 : 24 Lokomotiva
28.11.2015 20:30 Avala 36 : 28 Petrovac
28.11.2015 17:00 Mladi Radnik 36 : 20 Metalac 2015
28.11.2015 17:00 Jadran 26 : 27 Temerin
28.11.2015 19:30 Ravangrad 20 : 37 Laki
28.11.2015 17:00 Halas Jožef 32 : 14 Petrovaradin
28.11.2015 19:30 Grude 33 : 26 Mira
28.11.2015 20:00 Krivaja 34 : 27 Izviđač
28.11.2015 18:30 Bihać 34 : 23 Katarina
28.11.2015 18:00 Rogatica 22 : 28 Jedinstvo
28.11.2015 20:00 Zrinjski 15 : 31 Ilidža

Vaterpolo

28.11.2015 20:30 Solaris 9 : 7 Jadran ST
28.11.2015 19:00 VA Cattaro 5 : 6 Budva
28.11.2015 12:30 Beograd 28 : 9 ŽAK
28.11.2015 20:30 Taš 9 : 11 Zemun
28.11.2015 17:45 Dunav 8 : 7 Banjica
28.11.2015 19:45 Partizan 2 15 : 3 Dorćol
28.11.2015 20:15 Banja Luka 7 : 14 Singidunum
28.11.2015 20:30 Valis 8 : 14 Rasina
28.11.2015 17:45 Novi Beograd 011 3 : 16 Valis 93

Futsal

28.11.2015 20:00 Flash Bečej 4 : 7 Vranje
28.11.2015 18:00 Apa Futsal 2 : 2 Tvrdjava
28.11.2015 19:30 Kikinda 4 : 5 Viking
28.11.2015 19:30 Krčagovo 3 : 7 Partenon
28.11.2015 Aranđelovac Fortuna 3 : 2 Župski Rubin
28.11.2015 19:30 Pirot 9 : 7 Bor
28.11.2015 13:00 Smederevo 2 5 : 2 Kragujevac 2011
28.11.2015 18:00 92 2 : 5 Bellatores
28.11.2015 Bajina Bašta : Kareli
28.11.2015 20:30 Ozren 9 : 3 Zufo
28.11.2015 18:00 Miners 6 : 2 Babušnica 2011
28.11.2015 20:15 Akademac 7 : 1 Gurgusovac
28.11.2015 20:00 Ljubić 10 : 4 Sokrates
28.11.2015 20:00 Starčevica 2 : 8 Doboj
28.11.2015 18:00 Vega Mix 3 : 2 Banovići
28.11.2015 18:00 Bubamara 4 : 5 Klanac
28.11.2015 18:00 Velež 4 : 7 Mostarske Kiše
28.11.2015 18:00 Calp 1 : 5 Joker

Hokej

28.11.2015 18:00 Tisza Volán 10 : 4 NS Stars
Bruno123 je podelio utakmicu
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.