XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 103 utakmica za dan
Nedelja, 6 Decembar 2020

Fudbal

06.12.2020 14:00 Mladost (L) 3 : 2 Novi Pazar
06.12.2020 14:00 Radnik 2 : 0 Proleter
06.12.2020 13:00 Inđija 3 : 4 Spartak ŽK
06.12.2020 16:00 Zlatibor 0 : 1 Crvena zvezda
06.12.2020 13:30 Borac 2 : 2 Sarajevo
06.12.2020 13:00 Prvi srpski ustanak 1 : 0 Šumadinac (S)
06.12.2020 13:00 Karađorđe 1 : 2 Vidojevica
06.12.2020 13:00 Cer (JL) 4 : 0 Sloga (KR)
06.12.2020 13:00 Mladi borac 2 : 1 Podrinje
06.12.2020 13:00 Sloga (LŠ) 2 : 1 Jedinstvo
06.12.2020 13:00 Majur 0 : 0 Gučevo 1929
06.12.2020 13:00 Duško 2 : 2 Hajduk Stanko
06.12.2020 13:00 Drina 2 : 0 Rudar
06.12.2020 13:00 Milan Orlić 4 : 1 Mladost
06.12.2020 13:00 Jevremovac 0 : 1 Šipurske livade
06.12.2020 13:00 PSK 2 : 4 Petrovac 74
06.12.2020 13:00 Pričinović 3 : 0 Mrovska
06.12.2020 13:00 OFK Jelen 1 : 1 Dobrava
06.12.2020 13:00 Trešnjevka 2 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
06.12.2020 13:00 OFK Letnjikovac 1983 4 : 1 OFK Varna
06.12.2020 13:00 Rankovac 3 : 2 Vlašić
06.12.2020 13:00 Velika Reka 0 : 3 Jelav
06.12.2020 13:00 Jadar 1961 3 : 2 7. Juli
06.12.2020 13:00 Prva Iskra 2 : 1 Mladost
06.12.2020 13:00 Hajduk 1 : 2 TE Gučevo
06.12.2020 13:00 Jedinstvo (ZA) 1 : 0 Sloga
06.12.2020 13:00 Mladost 1 : 2 Lipolist
06.12.2020 13:00 Napredak 2 : 0 Omladinac 2013 (SL)
06.12.2020 13:00 Petlovača 3 : 0 Omladinac (BO)
06.12.2020 13:00 Zadrugar Milkivit 0 : 5 Budućnost (DO)
06.12.2020 13:00 Gorki 1 : 3 Budućnost (ZM)
06.12.2020 13:00 Sloboda 3 : 2 Partizan
06.12.2020 13:00 Iskra 0 : 1 Rudar
06.12.2020 13:00 Budućnost 2 : 1 Jezero
06.12.2020 14:30 OFK Petrovac 1 : 1 Zeta
06.12.2020 15:30 OFK Titograd 1 : 1 Dečić
06.12.2020 14:00 Podgorica 1 : 1 Sutjeska
06.12.2020 15:15 Sheffield United 1 : 2 Leicester City
06.12.2020 17:30 Tottenham Hotspur 2 : 0 Arsenal
06.12.2020 20:15 Liverpool 4 : 0 Wolverhampton
06.12.2020 13:00 West Bromwich Albion 1 : 5 Crystal Palace
06.12.2020 21:00 Deportivo Alavés 0 : 0 Real Sociedad
06.12.2020 14:00 Granada 3 : 3 Huesca
06.12.2020 16:15 Osasuna 0 : 2 Real Betis
06.12.2020 18:30 Villarreal 0 : 0 Elche
06.12.2020 18:00 Schalke 04 0 : 3 Bayer 04
06.12.2020 15:30 Werder 1 : 2 Stuttgart
06.12.2020 15:00 Angers SCO 2 : 0 Lorient
06.12.2020 15:00 Bordeaux 1 : 0 Brest
06.12.2020 15:00 Dijon 0 : 0 Saint-Etienne
06.12.2020 13:00 Lille 2 : 1 Monaco
06.12.2020 21:00 Metz 1 : 3 Olympique Lyonnais
06.12.2020 15:00 Nantes 0 : 4 Strasbourg
06.12.2020 17:00 Reims 0 : 0 Nice
06.12.2020 18:00 Crotone 0 : 4 Napoli
06.12.2020 15:00 Parma 0 : 0 Benevento
06.12.2020 15:00 Roma 0 : 0 Sassuolo
06.12.2020 20:45 Sampdoria 1 : 2 Milan
06.12.2020 12:30 Hellas Verona 1 : 1 Cagliari
06.12.2020 10:00 RFK Grafičar 3 : 0 Čukarički
06.12.2020 12:00 RFK Grafičar 2 : 0 Čukarički
06.12.2020 11:00 Rad 0 : 4 Partizan
06.12.2020 13:00 OFK Vršac 1 : 1 Kiker
06.12.2020 10:00 Tika taka 2 : 1 Mladost
06.12.2020 10:00 Mačva 2 2 : 1 OFK Atletiko
06.12.2020 13:00 Šabac Sunrise 2 10 : 0 POFK Čivija

Košarka

06.12.2020 18:00 Crvena zvezda MTS 65 : 67 Budućnost VOLI
06.12.2020 12:00 Mega Soccerbet 91 : 75 Split
06.12.2020 19:00 Krka 20 : 0 Koper Primorska
06.12.2020 14:00 Železničar 68 : 65 Napredak Junior
06.12.2020 12:30 OKK Junior 84 : 78 Panteri
06.12.2020 18:00 Topličanin 76 : 70 Jablanica
06.12.2020 17:00 Rtanj 80 : 83 Rudar 1903
06.12.2020 18:00 Radnik 93 : 88 Marinos
06.12.2020 17:00 Omladinac 86 : 97 Hajduk
06.12.2020 19:00 Svilajnac 83 : 79 Sloga Elite
06.12.2020 18:00 Zlatar 83 : 68 Priboj
06.12.2020 19:15 Zemun 78 : 76 Vizura
06.12.2020 17:30 Mondo Basket 76 : 78 Umka Džez
06.12.2020 13:30 Sevojno 84 : 51 Play off
06.12.2020 16:00 Šumadija 2017 70 : 74 Ćuprija
06.12.2020 14:00 Bane 72 : 105 Trepča
06.12.2020 17:00 Spartak 58 : 99 Art Basket
06.12.2020 18:00 Vojvodina 021 67 : 72 Radivoj Korać
06.12.2020 13:30 Vojvodina 021- 2 44 : 59 Proleter
06.12.2020 14:20 Duga 2 71 : 52 Delfin
06.12.2020 15:30 Star 84 : 67 Smederevo 1953
06.12.2020 11:00 Borac 103 : 38 Sloga Elite
06.12.2020 12:00 Novosadska ŽKA 44 : 50 Ras

Odbojka

06.12.2020 18:00 Mladenovac 3 : 1 Vojvodina NS Seme 2
06.12.2020 14:30 AS Batajnica 3 : 0 Panonija

Rukomet

06.12.2020 13:00 Smederevo 32 : 23 Mačva
06.12.2020 17:00 Kolubara 33 : 30 Vrbas Petrol
06.12.2020 14:00 Mokra Gora 34 : 28 Jagodina

Vaterpolo

06.12.2020 17:45 Dorćol 14 : 4 Vračar
06.12.2020 10:30 Singidunum 13 : 13 TENT

Futsal

06.12.2020 20:00 Tisa 4 : 4 Zufo
06.12.2020 15:00 RB 12 : 11 Oplenac
06.12.2020 16:30 Župski rubin 4 : 1 SFU Leposavić
06.12.2020 10:00 Hram 4 : 5 Oftal - C
06.12.2020 11:30 Flash 3 : 10 PP 192
06.12.2020 13:00 Braća Nedić 1 : 4 Bajina Bašta
06.12.2020 14:00 Aranđelovac 3 : 7 Karađorđe 2015
RaleR i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MiljanV i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MiljanV i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MiljanV i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MiljanV i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MiljanV i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MiljanV i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MiljanV i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MiljanV i još 2 korisnika su tipovali utakmicu