XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 73 utakmica za dan
Sreda, 25 Avgust 2021

Fudbal

25.08.2021 17:00 OFK Alakince 1 : 1 Svetlost
25.08.2021 17:00 Fruškogorski partizan 1 : 4 Slavija
25.08.2021 17:00 Blizna 1 : 2 Zlot
25.08.2021 17:00 Rudar (St) 5 : 0 Kolare
25.08.2021 17:00 Rudar (SR) 0 : 1 Mladi Borac
25.08.2021 17:00 Moravac 2015 1 : 4 Napredak
25.08.2021 17:00 Mladost 8 : 1 GFK Tabane
25.08.2021 17:00 Partizan (M) 1 : 0 OFK Juhor 2016
25.08.2021 17:00 Budućnost (M) 3 : 2 Morava
25.08.2021 17:00 Budućnost (Đ) 2 : 0 Sloga
25.08.2021 17:00 Partizan (G) 4 : 2 Dragocvet
25.08.2021 17:00 Javor 2 : 3 Juhor (G)
25.08.2021 17:00 Ribnik 1 : 3 Garevina
25.08.2021 17:00 Leotar 2 : 2 Posušje
25.08.2021 Radnički (N) 4 : 2 OFK Radnički
25.08.2021 10:00 Spartak ŽK 12 : 0 Mladost (NS)
25.08.2021 10:00 Vojvodina 2 : 0 Proleter
25.08.2021 10:00 Kabel 1 : 3 Index
25.08.2021 17:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 0 Tisa Njerš
25.08.2021 10:00 Radnički 1912 2 : 0 Hajduk 1912
25.08.2021 12:00 Radnički (Š) 1 : 1 Železničar
25.08.2021 10:00 Radnički (NP) 1 : 5 Petar Puača
25.08.2021 10:00 Radnički (SM) 0 : 1 Inđija
25.08.2021 10:00 Petrika 5 : 3 Radnički (Zr)
25.08.2021 10:00 Dinamo 1945 0 : 0 Omladinac
25.08.2021 14:00 GFK Sloven 5 : 1 OFK Vršac
25.08.2021 11:00 Studentski Grad 5 : 1 Brodarac 2
25.08.2021 Timočanin 5 : 4 Mineralac
25.08.2021 Vlasina 4 : 1 Timok 1919
25.08.2021 Budućnost 5 : 1 GFK Dubočica
25.08.2021 Dinamo 7 : 2 SFS Borac
25.08.2021 Radnički (P) 1 : 2 Trayal
25.08.2021 00:00 Radnički 2 1 : 2 GFK Jagodina
25.08.2021 Real Niš 2 : 0 OFK Radnički
25.08.2021 17:30 Spartak ŽK 2 : 2 TSC
25.08.2021 12:00 Vojvodina 0 : 1 Proleter (NS)
25.08.2021 12:00 Kabel 7 : 0 Index
25.08.2021 15:00 RFK NS 1921 1 : 0 Tisa Njerš
25.08.2021 12:00 Radnički 1912 5 : 4 Hajduk 1912
25.08.2021 10:00 Podrinje 1 : 4 Železničar
25.08.2021 12:00 Proleter 2006 3 : 1 Petar Puača
25.08.2021 12:00 Radnički (SM) 2 : 4 Inđija
25.08.2021 12:00 Petrika 3 : 1 Radnički (Zr)
25.08.2021 12:00 Dinamo 1945 0 : 3 Omladinac
25.08.2021 14:00 ODR 2 : 2 OFK Vršac
25.08.2021 Trio 0 : 10 Real
25.08.2021 Car Konstantin 0 : 0 Lider MGM
25.08.2021 Trayal Knez Lazar 3 : 4 SFS Borac
25.08.2021 OFK Radnički 3 : 0 Napredak
25.08.2021 Timok 1919 2 : 0 GFK Jagodina
25.08.2021 Šampion 2014 0 : 2 Duel Juniors
25.08.2021 Radnički (N) 12 : 0 Vlasina
25.08.2021 00:00 Arena Su 1 : 3 OFK Kikinda 1909
25.08.2021 10:00 Proleter 2006 9 : 2 Omladinac
25.08.2021 Budućnost 6 : 1 Mineralac
25.08.2021 BSK 0 : 14 Trnovac
25.08.2021 Čekmin 6 : 0 Vučje
25.08.2021 OFK Kosanica 1 : 2 Kopernikus Železničar 2
25.08.2021 Lugina 1 : 6 Real Niš
25.08.2021 SFK Morava 0 : 12 Dinamo
25.08.2021 17:30 Lavice Dubočica 6 : 0 Rosulja 2014
25.08.2021 15:30 Fudbol per femra 4 : 0 Levač
25.08.2021 16:00 Majdanpek 0 : 10 Napredak junior 2018
25.08.2021 11:00 Jedinstvo 2014 11 : 0 Ozren
25.08.2021 15:00 Dinamo 3 : 0 Jagodina
25.08.2021 00:00 Nacional 8 : 2 Napredak
25.08.2021 00:00 Trajal - Prosoker 2 : 3 OFK Paraćin
25.08.2021 00:00 Timok 1919 1 : 0 GFK Jagodina
25.08.2021 00:00 Radnički 8 : 0 Vlasina
25.08.2021 00:00 OFK Šampion 0 : 7 Duel Juniors
25.08.2021 00:00 Radnički 2 1 : 0 Lider MGM
25.08.2021 00:00 Trio 3 : 3 Real Niš
25.08.2021 00:00 Kopernikus Železničar 5 : 0 Radnički
3:1
0' Protokol
Glavni sudija: Nenad Đorđević Delegat utakmice: Milan Lojanica Prvi pomoćni sudija: Slobodan Krstić Drugi pomoćni sudija: Miloš Mitić 4. sudija: Marko Delibašić Posmatrač: Milivoje Aksentijević