21.10
18:30
Crvena zvezda
Javor Matis
3
2
|
21.10.2023 18:30 | 3 : 2 | |||||||
21.10
19:00
Voždovac
TSC
1
1
|
21.10.2023 19:00 | 1 : 1 |
21.10
14:00
Jedinstvo (Ub)
InÄija Toyo Tires
1
1
|
21.10.2023 14:00 | 1 : 1 | |||||||
21.10
14:00
RadniÄki (NB)
Metalac
2
0
|
21.10.2023 14:00 | 2 : 0 | |||||||
21.10
18:00
GFK DuboÄica
GFK Sloboda
1
0
|
21.10.2023 18:00 | 1 : 0 | |||||||
21.10
14:00
OFK Beograd
Mladost GAT
2
0
|
21.10.2023 14:00 | 2 : 0 |
21.10
15:00
GFK Jagodina
MeŔevo
1
1
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
21.10
15:00
Dunav
PÄinja
1
0
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
21.10
15:00
OFK SinÄeliÄ
Vlasina
0
0
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 0 | |||||||
21.10
15:00
RadniÄki (S)
BuduÄnost (P)
4
0
|
21.10.2023 15:00 | 4 : 0 | |||||||
21.10
15:00
Äerdap
Jedinstvo 1936
1
0
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
21.10
14:30
OFK BaÄka
GFK Sloven
0
5
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 5 | |||||||
21.10
14:30
RadniÄki (Z)
Naftagas
0
2
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 2 | |||||||
21.10
14:30
1. Maj Ruma
Hajduk 1912
0
0
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
ŽelezniÄar (I)
Jedinstvo (SP)
0
0
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
21.10
12:00
Studentski grad
Jedinstvo
0
0
|
21.10.2023 12:00 | 0 : 0 | |||||||
21.10
10:00
SinÄeliÄ
RadniÄki
1
0
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 0 | |||||||
21.10
11:00
Teleoptik
Zemun
2
1
|
21.10.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
21.10
11:00
GSP Polet DorÄol
PKB
0
1
|
21.10.2023 11:00 | 0 : 1 | |||||||
21.10
14:00
Brodarac
BASK TEK
1
0
|
21.10.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Rad
UÅ”Äe Novi Beograd
1
1
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
21.10
13:30
Sloga (P)
Sloga 33
1
0
|
21.10.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
21.10
13:30
Mladi radnik 1926
Takovo
1
1
|
21.10.2023 13:30 | 1 : 1 | |||||||
21.10
13:30
FAP
Omladinac (Z)
1
0
|
21.10.2023 13:30 | 1 : 0 | |||||||
21.10
13:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Vrelo Sport
0
0
|
21.10.2023 13:30 | 0 : 0 | |||||||
21.10
13:30
Zlatibor
Borac 1926
1
4
|
21.10.2023 13:30 | 1 : 4 | |||||||
21.10
13:30
JoŔanica
Tutin
2
2
|
21.10.2023 13:30 | 2 : 2 | |||||||
21.10
13:30
Real
Loznica
1
1
|
21.10.2023 13:30 | 1 : 1 |
21.10
14:30
Mladost
Jadran
0
1
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 1 | |||||||
21.10
14:30
Sloboda
Hajduk (D)
0
0
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 0 | |||||||
21.10
14:30
Hajduk (B)
TSK
4
1
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 1 | |||||||
21.10
14:30
Cement
RadniÄki (Å )
1
2
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
RadniÄki (NP)
Dunav
0
0
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Veternik
Index
2
1
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
21.10
14:30
BajŔa
Hercegovac
3
1
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
BaÄka 1901
Vojvodina (BG)
2
3
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
OFK Vrbas
Mladost (BP)
4
0
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga
Ravangrad 2018
3
2
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 2 | |||||||
21.10
14:30
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
ObiliÄ
1
0
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
21.10
14:30
Kozara
BuduÄnost
2
1
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
21.10
14:30
Rusanda
Begej
0
2
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 2 | |||||||
21.10
14:30
BAK
Sloboda
0
0
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 0 | |||||||
21.10
14:30
Jedinstvo (BK)
Crvena zvezda
4
3
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 3 |
21.10
15:00
Jedinstvo (B)
Nebeski Andjeli
1
1
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
21.10
15:00
Jastrebac
Mladost 1959
2
2
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
GraÄanica
Pusta Reka
1
2
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
OFK TopliÄanin
Gracko
5
0
|
21.10.2023 15:00 | 5 : 0 | |||||||
21.10
15:00
SFK Morava
Svetlost
7
1
|
21.10.2023 15:00 | 7 : 1 |
|
21.10
15:00
OFK Napredak 1929
NaŔa krila 1936
0
3
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
RadniÄki 2020
Palilulac
1
3
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Svrljig
Pukovac
0
0
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
21.10
15:00
TrebiÄ
Balkanski
0
2
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
OFK Knjaz
Rajko MitiÄ
4
1
|
21.10.2023 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Lužnica
OFK Zlot
4
0
|
21.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
21.10
15:00
LevaÄ
KuŔiljevo
2
1
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
21.10
15:00
Blagotin
Župa
2
2
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
21.10
15:00
Juhor
Mladi borac
1
2
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
21.10
15:00
KFK Ravna gora Barajevo
Crvena zvezda
1
0
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Hajduk
Umka
0
1
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
BSK BorÄa
Zuce 2019
1
3
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Balkan Mirijevo
Napredak
2
2
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
21.10
13:30
TrepÄa
Bane 1931
1
3
|
21.10.2023 13:30 | 1 : 3 | |||||||
21.10
13:30
Gruža
Mokra Gora
0
1
|
21.10.2023 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
13:30
Sloga
Å umadija 1903
2
0
|
21.10.2023 13:30 | 2 : 0 |
21.10
13:30
MaÄva 1929
OFK Divci
3
1
|
21.10.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
21.10
13:30
Cer
Lipolist
0
2
|
21.10.2023 13:30 | 0 : 2 | |||||||
21.10
13:30
Ribnica
OFK OseÄina
1
1
|
21.10.2023 13:30 | 1 : 1 |
21.10
13:30
Omladinac (Å )
OFK Napredak
0
4
|
21.10.2023 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
13:30
Sloboda
VGSK
2
5
|
21.10.2023 13:30 | 2 : 5 |
|
||||||
21.10
13:30
Äerdap
RSK
2
2
|
21.10.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
13:30
Å umadija (A)
Sloga 1924
2
0
|
21.10.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
13:30
Å umadinac 1913
Morava
0
3
|
21.10.2023 13:30 | 0 : 3 |
|
21.10
14:00
Morava (M)
Proleter
3
1
|
21.10.2023 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
KaraÄorÄe
Rudar
0
1
|
21.10.2023 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
KoŔtampolje
Omladinac (NS)
1
0
|
21.10.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
21.10
14:30
ÄSK Pivara
Krila Krajine
1
1
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
21.10
14:30
Polet
Lipar
2
4
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 4 |
21.10
15:00
Mladost
Å umadija 1934
6
1
|
21.10.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
21.10
15:00
FruŔkogorski partizan
BaÄka (B)
5
0
|
21.10.2023 15:00 | 5 : 0 | |||||||
21.10
15:00
Crvena zvezda
Proleter 1951
1
2
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Å ajkaÅ” 1908
JugoviÄ
1
0
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 0 | |||||||
21.10
15:00
Omladinac
OFK Sirig
1
6
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 6 |
21.10
15:00
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
3
1
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
21.10
13:30
Delija
Jedinstvo
0
2
|
21.10.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
21.10
14:30
BuduÄnost
Jadran
3
0
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
21.10
14:30
Iskra
Jedinstvo
4
0
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 0 | |||||||
21.10
14:30
NjegoÅ”
Tomislavci
1
3
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
Napredak
Vinogradar
5
3
|
21.10.2023 14:30 | 5 : 3 | |||||||
21.10
14:30
AFK
Srbobran
0
4
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
14:30
Udarnik ViŔnjevac
Äoka
1
2
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
21.10
14:30
Podrinje
RadniÄki (I)
0
1
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Hajduk (V)
Sremac (V)
1
1
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Partizan
Polet (NK)
3
1
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
21.10
15:00
OFK Kopaonik 1931
Sloga (D)
2
0
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
21.10
15:00
Å arbanovac
KljuÄ
7
0
|
21.10.2023 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
PoreÄ
Rudna Glava
1
4
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
15:00
Polom
Urovica
3
1
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
21.10
14:30
Borac 1950
Morava
1
5
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 5 | |||||||
21.10
14:30
Rudar (SR)
Kolare
3
0
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
21.10
14:30
Junior Novo Naselje
Pepeljevac
4
0
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
OFK JabuÄje
ZSK
1
1
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
21.10
14:30
OFK BrÄanac
Žabari
3
3
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 3 |
|
21.10
13:30
SASK
Omladinac
15
0
|
21.10.2023 13:30 | 15 : 0 |
|
21.10
13:30
Sloga
Spartak 1976
0
2
|
21.10.2023 13:30 | 0 : 2 |
|
21.10
14:30
Jasenovac
Sloga 1945
0
2
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 2 |
|
21.10
15:00
Heroj Polet
PoŔtar Zvezdara
7
1
|
21.10.2023 15:00 | 7 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Bežanija
Posavac TiŔma
3
1
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Beograd Karaburma
Dunav
1
2
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Borac
Busije
1
0
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
21.10
15:00
Å umadija
LisoviÄ 1977
0
2
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Torpedo
RuŔanj
0
4
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 4 |
|
21.10
15:00
BSK
OsniÄ
5
2
|
21.10.2023 15:00 | 5 : 2 | |||||||
21.10
15:00
Midžor
GraniÄar
3
0
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Hajduk
Omladinac
0
1
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
21.10
14:30
Jastrebac
MaloŔiŔte
0
3
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 3 | |||||||
21.10
14:30
Moravac
Arbanasce
2
1
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
21.10
15:00
BuduÄnost
Moravac
4
0
|
21.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
21.10
15:00
Jedinstvo
Polet
1
2
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
21.10
15:00
Tavnik
BogutovaÄka Banja
5
2
|
21.10.2023 15:00 | 5 : 2 |
|
21.10
15:00
Slavija
Seljak
1
2
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
21.10
15:00
KaraÅ” (J)
Dunav
0
0
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloga (M)
Vojvodina (S)
1
3
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
21.10
14:30
TvrÄava
Vojvodina
1
3
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
MagliÄ
OFK Stari Grad
1
2
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
21.10
14:30
OFK Odžaci
Jedinstvo LemeÅ”
4
0
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 0 |
21.10
15:00
Pobednik
Posavina
3
0
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
21.10
14:30
Ursule
Å antarovac
1
1
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
21.10
14:30
Partizan
Bratstvo
7
0
|
21.10.2023 14:30 | 7 : 0 | |||||||
21.10
14:30
Jedinstvo
VinoraÄa
2
0
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
21.10
14:30
Sloboda
Mladost
2
0
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 0 |
|
21.10
15:00
Sofeks
Stražilovo
1
4
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 4 |
|
21.10
15:00
Derbi 2016
Morava
4
0
|
21.10.2023 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Jedinstvo ŠiŔava
Veliko Trnjane
6
3
|
21.10.2023 15:00 | 6 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
OFK Pomoravlje
Å umadija
3
2
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
21.10
14:30
Mladost
Istok 63
2
1
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
21.10
14:30
Beljanica
Heroj
5
1
|
21.10.2023 14:30 | 5 : 1 |
21.10
15:00
POFK Metaloplastika 2006
Sloga
4
3
|
21.10.2023 15:00 | 4 : 3 |
|
21.10
16:00
Rekreativo 011
Borac 1923
0
1
|
21.10.2023 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
SinÄeliÄ 2012
Velika MoŔtanica
3
1
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Zmaj Novi grad
BSK 1925
2
1
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Železnik 1930
Milutinac
0
0
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 0 |
|
21.10
15:00
Rudar
Sloga
6
1
|
21.10.2023 15:00 | 6 : 1 |
|
21.10
11:00
Rakovica
Dedinje
3
0
|
21.10.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
21.10
14:30
Bjelica
GoruŔica
1
4
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 4 |
21.10
15:00
Mladost (PP)
Rankovac
5
1
|
21.10.2023 15:00 | 5 : 1 | |||||||
21.10
15:00
Å ipurske Livade
Sloga (K)
1
3
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
21.10
15:00
Rongo Siti
NiŔavac
3
1
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 1 | |||||||
21.10
15:00
BuduÄnost
Temac
1
1
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 1 |
21.10
13:30
GlavaÅ”
Å umadija
1
2
|
21.10.2023 13:30 | 1 : 2 |
|
21.10
14:30
Gredetin
Mladost 1955
1
4
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 4 |
21.10
15:00
BSK
Mudrakovac
7
0
|
21.10.2023 15:00 | 7 : 0 | |||||||
21.10
15:00
Pepeljevac 1947
Rasina
3
1
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 1 |
21.10
15:00
Sloga
Slavija
1
2
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
HorgoÅ” 1911
Hajduk
5
1
|
21.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
21.10
14:00
Mladost (P)
Crvena zvezda
2
1
|
21.10.2023 14:00 | 2 : 1 | |||||||
21.10
14:00
Borac
Kotlenik
5
5
|
21.10.2023 14:00 | 5 : 5 |
|
21.10
13:30
PetliÄ SD 2006
Badljevica
2
0
|
21.10.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
13:30
Landol
Godomin
2
2
|
21.10.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
21.10
14:30
Petka
OFK Borac
1
0
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Mladost (Ä)
Sloboda
2
2
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
21.10
15:00
Knežica
10. februar
5
1
|
21.10.2023 15:00 | 5 : 1 |
21.10
15:00
Egeta
Lokomotiva
4
2
|
21.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Rtkovo
Omladinac
5
0
|
21.10.2023 15:00 | 5 : 0 |
|
21.10
10:00
Beli Orlovi
Omladinac
0
4
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 4 | |||||||
21.10
10:00
BeÄevica
Grivac
2
2
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
21.10
14:30
Sport
Dunav
4
2
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 2 | |||||||
21.10
14:30
Jedinstvo (S)
TeleÄka
10
0
|
21.10.2023 14:30 | 10 : 0 | |||||||
21.10
14:30
Jedinstvo 1947
PIK 2023
3
0
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 0 |
21.10
14:30
Borac 012
Sloga Vitez
4
1
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Dunavac
Mip Majdan
0
3
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 3 | |||||||
21.10
14:30
Margum
Moravac 1933
1
1
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 1 |
|
21.10
14:00
Donja Trnava
Jarmenovci
3
3
|
21.10.2023 14:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
Radoje DomanoviÄ
Å atornja
2
3
|
21.10.2023 14:00 | 2 : 3 |
|
21.10
15:30
Mladost
Gradac
2
0
|
21.10.2023 15:30 | 2 : 0 |
21.10
15:00
Mladost (DL)
Turekovac
2
2
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Navalin
Gornje Sinkovce
7
0
|
21.10.2023 15:00 | 7 : 0 |
|
21.10
15:00
Rapid
Solunac
3
0
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
NaŔa Krajina
Vladimirovac
1
3
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Dobrica
JanoŔik
1
2
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
21.10
14:30
Mladost (S)
BSK
3
1
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 1 |
|
21.10
14:30
OFK Bosut
Sremac
3
2
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga (Ä)
Mitros
2
2
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga (Z)
Srem
2
7
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 7 |
|
||||||
21.10
14:30
Planinac
Sloboda
4
5
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 5 |
|
||||||
21.10
14:30
Napredak 2021
OFK Sparta
4
1
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 1 |
|
21.10
14:30
Mali Borak
Mladost (V)
0
0
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Strmovo 1968
Kolubara
1
2
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Ratkovac
Stepanje
1
0
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 0 |
|
21.10
15:00
Milakovac 2018
ZgodaÄica
3
3
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 3 | |||||||
21.10
15:00
Mladi radnik 1925
Lasta
2
0
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
21.10
15:00
Mladost
14. Oktobar
0
2
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloga (LÅ )
Jadar 07
4
1
|
21.10.2023 15:00 | 4 : 1 | |||||||
21.10
15:00
TE GuÄevo
Sloga (K)
2
1
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
21.10
14:30
Rudar 1945
Brgule
0
4
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 4 |
21.10
15:00
Duel Juniors
Žabare
0
3
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 3 |
|
21.10
14:30
Trnava
SFK Glogovac
2
5
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 5 |
21.10
14:30
Pobeda
Borac
2
1
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
21.10
14:30
Napredak (VC)
Radnik
4
1
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 1 | |||||||
21.10
14:30
Napredak (T)
Mladi Hrast
5
0
|
21.10.2023 14:30 | 5 : 0 |
21.10
14:30
Petar Dobrnjac
Omladinac
6
2
|
21.10.2023 14:30 | 6 : 2 |
21.10
14:30
Melnica
ZabrÄe 1936
|
21.10.2023 14:30 |
|
|||||||
21.10
14:30
Manastirica
Rudar 1947
6
1
|
21.10.2023 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Mladost
Jedinstvo
1
2
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 2 | |||||||
21.10
14:30
Bata BuliÄ
Vukan
0
3
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 3 |
|
21.10
14:00
Brezovac
Vrbica
1
0
|
21.10.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
21.10
14:00
Lipovica
Resava
2
2
|
21.10.2023 14:00 | 2 : 2 |
21.10
20:45
ŽeljezniÄar
Zvijezda 09
1
0
|
21.10.2023 20:45 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
13:30
Sloga
Å iroki Brijeg
1
0
|
21.10.2023 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
18:30
PosuŔje
GOÅ K
0
0
|
21.10.2023 18:30 | 0 : 0 |
|
21.10
14:30
Sloboda
Borac
4
0
|
21.10.2023 14:30 | 4 : 0 | |||||||
21.10
14:30
Drina
Kozara
0
0
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 0 | |||||||
21.10
14:30
LaktaŔi
Slavija
3
0
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
21.10
14:30
Famos
Romanija
2
1
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 1 | |||||||
21.10
17:00
Sutjeska
LjubiÄ
5
1
|
21.10.2023 17:00 | 5 : 1 | |||||||
21.10
14:30
ŽeljezniÄar
Radnik
0
0
|
21.10.2023 14:30 | 0 : 0 |
21.10
15:00
Arsenal
Mornar
2
2
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Sutjeska
Jedinstvo
2
0
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Rudar
OFK Petrovac
1
0
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
16:00
DeÄiÄ
Mladost DG
4
1
|
21.10.2023 16:00 | 4 : 1 |
|
21.10
21:00
Celta Vigo
AtlƩtico Madrid
0
3
|
21.10.2023 21:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
16:15
Getafe
Real Betis
1
1
|
21.10.2023 16:15 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Real Sociedad
Mallorca
1
0
|
21.10.2023 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
18:30
Sevilla
Real Madrid
1
1
|
21.10.2023 18:30 | 1 : 1 |
|
21.10
21:00
OGC Nice
Olympique de Marseille
1
0
|
21.10.2023 21:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
17:00
PSG
Strasbourg
3
0
|
21.10.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
21.10
16:00
Bournemouth
Wolverhampton
1
2
|
21.10.2023 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
16:00
Brentford
Burnley
3
0
|
21.10.2023 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
18:30
Chelsea
Arsenal
2
2
|
21.10.2023 18:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
13:30
Liverpool
Everton
2
0
|
21.10.2023 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
16:00
Manchester City
Brighton & Hove Albion
2
1
|
21.10.2023 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
16:00
Newcastle United
Crystal Palace
4
0
|
21.10.2023 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
16:00
Nottingham Forest
Luton Town
2
2
|
21.10.2023 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
21:00
Sheffield United
Manchester United
1
2
|
21.10.2023 21:00 | 1 : 2 |
|
21.10
15:30
Union Berlin
Stuttgart
0
3
|
21.10.2023 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
15:30
Darmstadt 98
RB Leipzig
1
3
|
21.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
15:30
SC Freiburg
Bochum 1848
2
1
|
21.10.2023 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
1
3
|
21.10.2023 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
15:30
Wolfsburg
Bayer 04 Leverkusen
1
2
|
21.10.2023 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
18:30
Mainz 05
Bayern MĆ¼nchen
1
3
|
21.10.2023 18:30 | 1 : 3 |
|
21.10
15:00
Hellas Verona
Napoli
1
3
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
20:45
Sassuolo
Lazio
0
2
|
21.10.2023 20:45 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
18:00
Torino
Inter
0
3
|
21.10.2023 18:00 | 0 : 3 |
|
21.10
12:00
Nika 2020
MaÄva
4
5
|
21.10.2023 12:00 | 4 : 5 |
|
21.10
13:00
RFK GrafiÄar
Novi Pazar
1
3
|
21.10.2023 13:00 | 1 : 3 | |||||||
21.10
13:30
Mladost (L)
Voždovac
2
1
|
21.10.2023 13:30 | 2 : 1 | |||||||
21.10
13:00
ÄukariÄki
RadniÄki (N)
1
0
|
21.10.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.10
12:30
RadniÄki 1923
Jedinstvo (Ub)
3
3
|
21.10.2023 12:30 | 3 : 3 |
21.10
14:00
OFK VrŔac
Kabel
3
0
|
21.10.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
TSC
Petar PuaÄa
11
0
|
21.10.2023 15:00 | 11 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
ODR
Petrika
2
0
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
11:00
Derby 2015
ŽelezniÄar
2
3
|
21.10.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
RFK Novi Sad 1921
InÄija
1
1
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 1 | |||||||
21.10
10:00
Vojvodina
RadniÄki (SM)
2
0
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
21.10
11:00
GFK Sloboda
Borac 1926
1
2
|
21.10.2023 11:00 | 1 : 2 | |||||||
21.10
11:00
Jedinstvo Putevi
FAP
1
0
|
21.10.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
21.10
14:30
Loznica
Smederevo 1924
1
2
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
11:00
RadniÄki (V)
Javor Matis
1
1
|
21.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
21.10
13:30
OFK Kikinda
Tekstilac
3
0
|
21.10.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
21.10
15:00
Omladinac
Spartak 1976
0
1
|
21.10.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloboda
Polet
1
1
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 1 | |||||||
21.10
14:00
JoŔanica
Zlatibor
3
0
|
21.10.2023 14:00 | 3 : 0 |
|
21.10
14:00
Jasenica 2017
Udarnik
2
1
|
21.10.2023 14:00 | 2 : 1 | |||||||
21.10
10:00
Å umadija (T)
Sloga 33
2
0
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
21.10
12:00
Dinamo 1945
Omladinac
3
3
|
21.10.2023 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
10:00
Napredak
Podunavac
0
4
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
21.10
10:00
Lokomotiva
BASK TEK
0
0
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
21.10
13:00
FSFV
OFK Žarkovo
1
1
|
21.10.2023 13:00 | 1 : 1 |
21.10
15:00
OFK BuduÄnost
GSP Polet
3
0
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
09:00
Umka
Torlak
1
8
|
21.10.2023 09:00 | 1 : 8 |
|
||||||
21.10
11:30
IMT
Zmaj Novi grad
7
0
|
21.10.2023 11:30 | 7 : 0 |
|
21.10
10:00
Jedinstvo (P)
MeŔevo
1
5
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 5 |
|
21.10
12:00
SU Dinamo Jug
Knez 2022
2
1
|
21.10.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
21.10
13:30
Radnik
Sloga (L)
|
21.10.2023 13:30 | : | |||||||
21.10
13:30
ŽelezniÄar Kusadak
Crvena zvezda
3
1
|
21.10.2023 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
13:30
Sloga (M)
Podunavac
3
0
|
21.10.2023 13:30 | 3 : 0 |
21.10
Å evac
Borac
1
4
|
21.10.2023 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
Jedinstvo
RadniÄki
13
0
|
21.10.2023 | 13 : 0 |
|
21.10
Mladost
OFK BeÄej 1918
0
2
|
21.10.2023 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
Cement
Sloga
5
0
|
21.10.2023 | 5 : 0 |
|
||||||
21.10
Borac
ŽSK
8
1
|
21.10.2023 | 8 : 1 |
|
21.10
10:30
TSC
Ravangrad 2018
3
0
|
21.10.2023 10:30 | 3 : 0 | |||||||
21.10
12:30
ODR
Petrika
1
1
|
21.10.2023 12:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
10:00
Mladost (L)
ŽelezniÄar
0
3
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
10:00
Sloven
InÄija
1
1
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 1 | |||||||
21.10
12:00
Vojvodina
RadniÄki (SM)
9
0
|
21.10.2023 12:00 | 9 : 0 |
|
21.10
13:30
AF Duljaj
KaraÄorÄe
7
0
|
21.10.2023 13:30 | 7 : 0 |
|
||||||
21.10
09:00
Å umadija 1903 II
Arsenal
4
0
|
21.10.2023 09:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
Sloga 1924
Smederevo 1924
0
9
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
21.10
10:00
Å umadija (A)
RSK
9
0
|
21.10.2023 10:00 | 9 : 0 |
|
21.10
13:30
GFK Sloboda
Borac 1926
3
0
|
21.10.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
13:30
Jedinstvo Putevi
FAP
4
2
|
21.10.2023 13:30 | 4 : 2 |
21.10
11:00
OFK Kikinda
OFK BaÄka
5
0
|
21.10.2023 11:00 | 5 : 0 | |||||||
21.10
12:00
Krila Krajine
Tisa NjerÅ”
2
0
|
21.10.2023 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
11:00
Crvenka
TSC
0
9
|
21.10.2023 11:00 | 0 : 9 |
|
21.10
15:30
Nacional
Tutin
4
1
|
21.10.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
10:00
Takovo
KaraÄorÄe
10
1
|
21.10.2023 10:00 | 10 : 1 |
|
||||||
21.10
12:00
Novi Pazar
Rudar (KM)
4
0
|
21.10.2023 12:00 | 4 : 0 |
|
21.10
12:00
Loznica
MaÄva
4
1
|
21.10.2023 12:00 | 4 : 1 | |||||||
21.10
10:00
Sunrise Å abac
RadniÄki (K)
2
1
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 1 | |||||||
21.10
10:00
BuduÄnost
Borac
7
0
|
21.10.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
21.10
11:00
Skela
Duboko
2
4
|
21.10.2023 11:00 | 2 : 4 |
|
21.10
10:00
Dinamo 1945
Podunavac
3
0
|
21.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
12:00
BuduÄnost
Omladinac
2
4
|
21.10.2023 12:00 | 2 : 4 |
|
||||||
21.10
10:00
BeÄkerek 023
RadniÄki (NP)
4
1
|
21.10.2023 10:00 | 4 : 1 | |||||||
21.10
11:00
Voja GaÄiÄ
RadniÄki (Z)
0
7
|
21.10.2023 11:00 | 0 : 7 |
|
||||||
21.10
20:00
OFK VrŔac
Proleter 2006
4
1
|
21.10.2023 20:00 | 4 : 1 |
|
21.10
10:00
Tavankut
Preporod
1
6
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
21.10
13:00
BajŔa
AFK
2
2
|
21.10.2023 13:00 | 2 : 2 |
|
21.10
09:00
Bežanija
Beograd Karaburma
4
1
|
21.10.2023 09:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Ada
OFK Beograd
1
5
|
21.10.2023 14:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.10
16:00
Kolubara
IMT
2
3
|
21.10.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
12:00
Prva Iskra
BSK
2
1
|
21.10.2023 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
09:00
Rad
011
1
4
|
21.10.2023 09:00 | 1 : 4 |
|
21.10
15:00
OFK Mladenovac
RadniÄki (O)
3
2
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
15:30
Zvezdara
Železnik 1930
6
0
|
21.10.2023 15:30 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
Omladinac
Crvenka
1
4
|
21.10.2023 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
12:30
Žarkovo 2000
ŠuŔnjar 1977
9
2
|
21.10.2023 12:30 | 9 : 2 |
|
21.10
10:00
BuduÄnost
Trayal
1
2
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
10:00
Lider MGM
Timok 1919
3
0
|
21.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
Kopernikus ŽeležniÄar
OFK RadniÄki
2
0
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
21.10
13:00
Car Konstantin
Morava
1
5
|
21.10.2023 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.10
15:00
BSK
RadniÄki 1924 (K)
2
3
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 3 |
|
21.10
10:00
Fruskogorac
GraniÄar 1924
2
2
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
LSK
Sremac
2
2
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 2 | |||||||
21.10
10:00
Dunav
Donji Srem 2015
8
2
|
21.10.2023 10:00 | 8 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
TrgovaÄki
Kupinovo
16
1
|
21.10.2023 14:30 | 16 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Srem
GraniÄar
4
2
|
21.10.2023 15:00 | 4 : 2 |
|
21.10
18:00
Sloboda
Hajduk (B)
3
0
|
21.10.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
10:00
RadniÄki 1910
1. Maj
0
0
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 0 |
21.10
13:00
Hajduk Veljko
OFK 019
1
1
|
21.10.2023 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
10:00
Trstenik PPT
Jedinstvo 1936
2
1
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
21.10
15:00
Zastava 1973
Gruža
1
2
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
12:00
Stanovo 1941
SuŔica
0
0
|
21.10.2023 12:00 | 0 : 0 |
21.10
Jugoslavija
BAK
0
9
|
21.10.2023 | 0 : 9 |
|
||||||
21.10
HajduÄica
Sloga (BNS)
3
2
|
21.10.2023 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
Polet (Id)
Polet (Iz)
0
9
|
21.10.2023 | 0 : 9 |
|
||||||
21.10
Sloga (P)
RadniÄki
2
2
|
21.10.2023 | 2 : 2 |
|
21.10
12:00
ObiliÄ
Batovac
2
2
|
21.10.2023 12:00 | 2 : 2 |
|
21.10
13:30
Polet
Smederevo 1924
1
8
|
21.10.2023 13:30 | 1 : 8 |
|
21.10
10:00
Sloga (S)
Sloga (BB)
2
5
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 5 |
|
21.10
10:00
Hajduk (S)
Hajduk 1912
1
2
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
10:00
Mladost APA
SFU Internacional 2020
6
0
|
21.10.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
Polet
Ravangrad 2018
1
8
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
21.10
10:00
ŽAK
Kordun
2
1
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 1 |
|
21.10
Kabel
RFK Novi Sad 1921
4
1
|
21.10.2023 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
Mladost
Petrika
0
3
|
21.10.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
Prof. Bolesnikov
Borac
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
OFK JugoviÄ
Susek
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
Srbobran
OFK Sirig
2
2
|
21.10.2023 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
TSK
Proleter
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
Derby 2015
OFK BeÄej 1918
2
0
|
21.10.2023 | 2 : 0 |
|
21.10
11:00
MaŔinac
RadniÄki 1923
3
0
|
21.10.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
21.10
13:00
Partizan
RFK GrafiÄar
3
0
|
21.10.2023 13:00 | 3 : 0 |
|
21.10
10:00
Arena Su
VoŔini klinci
1
10
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 10 |
|
||||||
21.10
10:00
Petar PuaÄa
RFK Novi Sad 1921
0
2
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:15
Vojvodina
Spartak ŽK
4
0
|
21.10.2023 14:15 | 4 : 0 | |||||||
21.10
10:00
Krila Krajine
TSC
1
1
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
21.10
10:00
InÄija
Proleter 2006
6
0
|
21.10.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
11:00
RadniÄki (SM)
OFK VrŔac
3
0
|
21.10.2023 11:00 | 3 : 0 |
|
21.10
11:00
Kiker
Pazar Juniors
2
2
|
21.10.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
10:00
Kosmet
Titan
3
1
|
21.10.2023 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
11:00
Bane 1931
Sport Klub 99
1
4
|
21.10.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
10:00
Novi Pazar
Rudar
4
0
|
21.10.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
21.10
13:00
GauÄosi
Javor Matis
1
0
|
21.10.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
21.10
10:00
Polimlje
Jedinstvo Putevi
0
3
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
21.10
10:00
Drina
POFK Savacium
2
0
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 0 | |||||||
21.10
10:00
Loznica
MaÄva
0
4
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 4 | |||||||
21.10
15:00
RaÄevac
Jedinstvo (Ub)
1
2
|
21.10.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
10:00
OFK Senjak
Omladinac 2014
4
3
|
21.10.2023 10:00 | 4 : 3 |
|
21.10
10:00
Mladi radnik 1926
Å umadija 1903
3
0
|
21.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
09:30
Jasenica 2017
Soko 2015
4
1
|
21.10.2023 09:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
10:00
SuŔica
RSK
0
4
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
21.10
10:00
Jedinstvo
BuduÄnost
0
7
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 7 |
|
||||||
21.10
10:00
Zabrežje
Posavina
3
0
|
21.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
21.10
10:30
SU Team Akademija
TSC
0
2
|
21.10.2023 10:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
09:30
Tisa NjerÅ”
ObiliÄ
1
3
|
21.10.2023 09:30 | 1 : 3 |
|
21.10
09:30
Subotica
BaÄka
1
3
|
21.10.2023 09:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
10:00
ÄurÄin
Solunac N&Ä JerkoviÄ
3
4
|
21.10.2023 10:00 | 3 : 4 |
|
21.10
15:30
Partizan
RFK GrafiÄar
1
0
|
21.10.2023 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
09:00
Crvena zvezda
OLE
5
0
|
21.10.2023 09:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.10
09:00
ÄukariÄki
Rad
4
3
|
21.10.2023 09:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
12:00
Voždovac
OFK Beograd
0
3
|
21.10.2023 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
10:30
Žarkovo 2000
Zemun
7
3
|
21.10.2023 10:30 | 7 : 3 |
|
||||||
21.10
09:30
Brodarac
Teleoptik
2
2
|
21.10.2023 09:30 | 2 : 2 |
|
21.10
09:30
Kordun
Internacional 2020
3
0
|
21.10.2023 09:30 | 3 : 0 | |||||||
21.10
18:00
Sloga
Jedinstvo StaniÅ”iÄ
2
0
|
21.10.2023 18:00 | 2 : 0 |
21.10
Å umadija 1903
Gruža
2
3
|
21.10.2023 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
SuŔica
Srbija
3
1
|
21.10.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
Arsenal 1930
RadniÄki 1923
0
2
|
21.10.2023 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
Lokomotiva
Olimp 2015
3
1
|
21.10.2023 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
Zastava 1973
Stanovo 1941
6
0
|
21.10.2023 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
KaraÄorÄe
Morava (VP)
1
1
|
21.10.2023 | 1 : 1 |
|
21.10
Crvena zvezda
Potporanj
2
4
|
21.10.2023 | 2 : 4 | |||||||
21.10
Banatul
Ratar
2
2
|
21.10.2023 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
Inviktus 2020
Partizan
4
2
|
21.10.2023 | 4 : 2 | |||||||
21.10
Polet
Kristal 2018
5
1
|
21.10.2023 | 5 : 1 |
|
21.10
Omladinac
Jugoslavija
5
2
|
21.10.2023 | 5 : 2 |
|
||||||
21.10
BSK
Borac
0
3
|
21.10.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
Voja GaÄiÄ
Mladost
7
0
|
21.10.2023 | 7 : 0 |
|
||||||
21.10
Jedinstvo SteviÄ
Dolovo
2
2
|
21.10.2023 | 2 : 2 |
21.10
Proleter
BuduÄnost
10
0
|
21.10.2023 | 10 : 0 | |||||||
21.10
Bubamara 2010
Spartak 1911
3
4
|
21.10.2023 | 3 : 4 |
|
||||||
21.10
Unirea
Glogonj
2
6
|
21.10.2023 | 2 : 6 |
|
||||||
21.10
Dolina
Borac
1
3
|
21.10.2023 | 1 : 3 |
|
21.10
11:00
Zvižd
Integral
10
0
|
21.10.2023 11:00 | 10 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
OPK Rudar 1933
VGSK
1
2
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
10:30
Polet (SD)
ŽelezniÄar
0
10
|
21.10.2023 10:30 | 0 : 10 |
|
21.10
09:30
Udarnik
Omladinac
5
1
|
21.10.2023 09:30 | 5 : 1 |
|
||||||
21.10
11:30
Mladost (NS)
Mladi borac
4
1
|
21.10.2023 11:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
10:30
ŽelezniÄar Kusadak
Osipaonica
3
1
|
21.10.2023 10:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
10:00
Mladi radnik 1940
Tesla
0
2
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 2 | |||||||
21.10
11:30
Sloga
PetliÄ SD 2006
0
9
|
21.10.2023 11:30 | 0 : 9 |
|
21.10
Tisa NjerÅ”
Äoka
12
0
|
21.10.2023 | 12 : 0 |
|
||||||
21.10
Senta
Jedinstvo (SK)
1
1
|
21.10.2023 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
Jedinstvo (BPS)
AFK
2
2
|
21.10.2023 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
Kevi
Vinogradar
|
21.10.2023 | : |
21.10
11:00
Zlatar
SFU Role 8
3
3
|
21.10.2023 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
13:00
GFK Sloboda
Sloga (S)
13
0
|
21.10.2023 13:00 | 13 : 0 |
|
||||||
21.10
13:00
Sevojno
Crvena zvezda (U)
4
3
|
21.10.2023 13:00 | 4 : 3 |
|
21.10
11:00
BuduÄnost
Apolon 2018
0
4
|
21.10.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
21.10
MaÄva 1929
DuŔko
1
2
|
21.10.2023 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
Hajduk Stanko
ŽelezniÄar
1
9
|
21.10.2023 | 1 : 9 |
|
||||||
21.10
Lipolist
Mladi borac
0
7
|
21.10.2023 | 0 : 7 |
|
||||||
21.10
MaÄva (Å )
Cer
13
0
|
21.10.2023 | 13 : 0 |
|
||||||
21.10
Vrelo sport
RadniÄki
3
4
|
21.10.2023 | 3 : 4 |
|
||||||
21.10
Sunrise Å abac
Loznica
8
1
|
21.10.2023 | 8 : 1 |
|
||||||
21.10
Mladost
Jedinstvo 1945
9
0
|
21.10.2023 | 9 : 0 |
|
21.10
10:00
BuduÄnost
Mladost
|
21.10.2023 10:00 |
|
|||||||
21.10
10:00
Iskra
EÄÅ”eg
|
21.10.2023 10:00 |
|
|||||||
21.10
10:00
Vojvodina
NjegoÅ”
|
21.10.2023 10:00 |
|
|||||||
21.10
10:00
Sloboda
Jadran
|
21.10.2023 10:00 |
|
21.10
10:00
Real
GFK DuboÄica
2
4
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 4 |
|
||||||
21.10
11:00
RadniÄki (P)
Mineralac
9
0
|
21.10.2023 11:00 | 9 : 0 |
|
||||||
21.10
11:00
OFK Å ampion 2014
Radnik
4
1
|
21.10.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
12:30
BuduÄnost
SU Prestiž - Joca RistiÄ
2
1
|
21.10.2023 12:30 | 2 : 1 |
|
21.10
14:30
Jedinstvo
Loznica
2
1
|
21.10.2023 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
12:00
Pazar
ŽGFK Borac
0
8
|
21.10.2023 12:00 | 0 : 8 |
|
21.10
11:00
Kolibri
Rosulja 2014
14
0
|
21.10.2023 11:00 | 14 : 0 |
|
21.10
10:00
Zvezda B 2018
Kolubara
0
4
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
12:00
Crvena zvezda
Železnik 1930
14
1
|
21.10.2023 12:00 | 14 : 1 |
|
21.10
12:00
TSC
BAK
11
0
|
21.10.2023 12:00 | 11 : 0 | |||||||
21.10
11:00
Spartak d.o.o.
Ruma
4
3
|
21.10.2023 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
Banat
Spartak
0
15
|
21.10.2023 14:00 | 0 : 15 | |||||||
21.10
15:00
Prave Dame
Vojvodina
6
0
|
21.10.2023 15:00 | 6 : 0 |
21.10
09:00
SU Team Akademija
Ravangrad 2018
0
2
|
21.10.2023 09:00 | 0 : 2 | |||||||
21.10
09:00
TSC 12
BajŔa
0
2
|
21.10.2023 09:00 | 0 : 2 |
|
21.10
10:00
Mladost
RadniÄki 1905
0
6
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
21.10
10:00
BaÄka 1901
Tomislavci
5
0
|
21.10.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
Bikovo
Napredak
0
2
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 2 |
|
21.10
13:00
Feniks
Tika-taka
7
1
|
21.10.2023 13:00 | 7 : 1 | |||||||
21.10
10:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
KaraÄorÄe
0
3
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 3 |
21.10
11:00
SFU Gornjak
ŽelezniÄar
1
1
|
21.10.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
12:00
OPK Rudar 1933
Vojvoda Milenko
4
3
|
21.10.2023 12:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
10:00
Sloga 33
TrgovaÄki
14
2
|
21.10.2023 10:00 | 14 : 2 |
|
21.10
BaÄka
ObiliÄ
1
0
|
21.10.2023 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
Jedinstvo
Olimpija
2
3
|
21.10.2023 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
Sloga
AFK
0
5
|
21.10.2023 | 0 : 5 |
|
21.10
10:00
TeŔnjar Stari grad
Vojvode
1
5
|
21.10.2023 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.10
10:00
Omladinac 2014
Jedinstvo
0
3
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
10:00
OFK Senjak
OFK OseÄina
12
1
|
21.10.2023 10:00 | 12 : 1 |
|
21.10
10:00
Borac 1
Takovo
5
1
|
21.10.2023 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Kiker
Javor
2
1
|
21.10.2023 15:00 | 2 : 1 | |||||||
21.10
10:00
Ares 2015
Mladost
7
0
|
21.10.2023 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
Titan
Metalac
7
2
|
21.10.2023 10:00 | 7 : 2 |
|
||||||
21.10
10:00
BuduÄnost
GauÄosi
2
0
|
21.10.2023 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
Apolon 2018
Sloboda
3
0
|
21.10.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
21.10
10:00
Rojkovac
BuduÄnost
0
1
|
21.10.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
10:50
Omladinac
Pobednik
3
0
|
21.10.2023 10:50 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
11:40
Obrenovac 1905
Zabrežje
2
0
|
21.10.2023 11:40 | 2 : 0 |
|
21.10
17:00
Krka
Zadar
75
88
|
21.10.2023 17:00 | 75 : 88 |
21.10
19:30
Sloga
VrŔac
70
89
|
21.10.2023 19:30 | 70 : 89 | |||||||
21.10
19:00
Metalac
Spartak
84
76
|
21.10.2023 19:00 | 84 : 76 | |||||||
21.10
18:00
Zlatibor Gold gondola
Mladost MaxBet
98
90
|
21.10.2023 18:00 | 98 : 90 | |||||||
21.10
18:00
OKK Novi Pazar
OKK Beograd
78
74
|
21.10.2023 18:00 | 78 : 74 | |||||||
21.10
19:00
Joker
ÄaÄak 94 Quantox
87
79
|
21.10.2023 19:00 | 87 : 79 | |||||||
21.10
19:00
Sloboda
SPD RadniÄki
85
87
|
21.10.2023 19:00 | 85 : 87 |
21.10
19:30
Star
Proleter Naftagas
94
93
|
21.10.2023 19:30 | 94 : 93 | |||||||
21.10
19:00
Mladost (SP)
BKK RadniÄki
61
76
|
21.10.2023 19:00 | 61 : 76 | |||||||
21.10
18:00
ŽelezniÄar
Kolubara LA 2003
87
75
|
21.10.2023 18:00 | 87 : 75 | |||||||
21.10
20:00
Loznica
Bor Rtb
86
84
|
21.10.2023 20:00 | 86 : 84 | |||||||
21.10
17:00
Radnik
Hercegovac
93
88
|
21.10.2023 17:00 | 93 : 88 | |||||||
21.10
16:00
Morava
Klik
74
106
|
21.10.2023 16:00 | 74 : 106 | |||||||
21.10
18:00
Beko
Pirot
75
71
|
21.10.2023 18:00 | 75 : 71 | |||||||
21.10
18:00
Dunav
Borac Zemun
84
106
|
21.10.2023 18:00 | 84 : 106 |
21.10
16:30
Ratnici
NiÅ”
52
90
|
21.10.2023 16:30 | 52 : 90 | |||||||
21.10
16:00
Panteri
Bin
79
64
|
21.10.2023 16:00 | 79 : 64 | |||||||
21.10
14:30
Konstantin
Marinos
75
59
|
21.10.2023 14:30 | 75 : 59 | |||||||
21.10
19:00
Napredak
TopliÄanin
69
63
|
21.10.2023 19:00 | 69 : 63 | |||||||
21.10
18:30
Borac 016
Knjaževac 1950
94
41
|
21.10.2023 18:30 | 94 : 41 |
21.10
18:00
Dunav 2014
Topola
80
72
|
21.10.2023 18:00 | 80 : 72 | |||||||
21.10
19:30
Sveti ÄorÄe
RadniÄki
113
78
|
21.10.2023 19:30 | 113 : 78 | |||||||
21.10
19:00
Akademik
Sloven
95
74
|
21.10.2023 19:00 | 95 : 74 | |||||||
21.10
21:00
Stara Pazova
Vrbas
90
83
|
21.10.2023 21:00 | 90 : 83 |
21.10
19:00
Svilajnac
Zlatar
79
66
|
21.10.2023 19:00 | 79 : 66 |
21.10
14:00
MileŔevac
Ivanjica
59
88
|
21.10.2023 14:00 | 59 : 88 | |||||||
21.10
17:00
Plana
Zekas 75
93
81
|
21.10.2023 17:00 | 93 : 81 |
21.10
13:30
Žitko Basket
Mladenovac
69
73
|
21.10.2023 13:30 | 69 : 73 | |||||||
21.10
15:00
Paragon
Torlak
98
58
|
21.10.2023 15:00 | 98 : 58 |
21.10
13:00
Beovuk 72
Flash
95
70
|
21.10.2023 13:00 | 95 : 70 |
21.10
20:00
Ras
Astra
64
86
|
21.10.2023 20:00 | 64 : 86 | |||||||
21.10
12:50
Zvezdara
ABBA
83
65
|
21.10.2023 12:50 | 83 : 65 |
21.10
20:30
Pusta Reka
Svrljig
64
78
|
21.10.2023 20:30 | 64 : 78 | |||||||
21.10
17:00
Mladost Vesna
OKK Vlasotince
59
90
|
21.10.2023 17:00 | 59 : 90 | |||||||
21.10
16:00
KurŔumlija
Actavis Academy
80
68
|
21.10.2023 16:00 | 80 : 68 |
21.10
17:00
Vojvodina 021
Novosadska ŽKA
80
69
|
21.10.2023 17:00 | 80 : 69 | |||||||
21.10
15:00
Mega MIS
Crvena zvezda mts
82
73
|
21.10.2023 15:00 | 82 : 73 | |||||||
21.10
18:00
Sloga Maya Consulting
Partizan 1953
73
76
|
21.10.2023 18:00 | 73 : 76 |
21.10
15:00
ÄA basket
Srbobran
56
60
|
21.10.2023 15:00 | 56 : 60 | |||||||
21.10
19:00
Proleter 023
SPD RadniÄki
92
60
|
21.10.2023 19:00 | 92 : 60 | |||||||
21.10
Ras
VrŔac
20
0
|
21.10.2023 | 20 : 0 |
|
21.10
18:00
Mladi radnik
Jedinstvo (SP)
0
3
|
21.10.2023 18:00 | 0 : 3 | |||||||
21.10
17:00
Takovo
Ribnica
1
3
|
21.10.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
21.10
18:00
Partizan EFBET
SPD RadniÄki
3
1
|
21.10.2023 18:00 | 3 : 1 | |||||||
21.10
19:00
KaraÄorÄe
Spartak (S)
3
0
|
21.10.2023 19:00 | 3 : 0 |
21.10
16:00
Dunav Volley
Klek SrbijaŔume
3
0
|
21.10.2023 16:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
19:00
Mladenovac
Spartak (Lj)
0
3
|
21.10.2023 19:00 | 0 : 3 | |||||||
21.10
19:00
TopliÄanin
Novi Sad
0
3
|
21.10.2023 19:00 | 0 : 3 | |||||||
21.10
19:00
VGSK
Novi Pazar
1
3
|
21.10.2023 19:00 | 1 : 3 | |||||||
21.10
20:00
ŽelezniÄar
DuboÄica
0
3
|
21.10.2023 20:00 | 0 : 3 | |||||||
21.10
19:00
Smederevo Carina
Kosovska Mitrovica
3
0
|
21.10.2023 19:00 | 3 : 0 |
21.10
13:00
Vojvodina 2
Futog
2
3
|
21.10.2023 13:00 | 2 : 3 |
21.10
19:00
FAP Livnica
Užice
2
3
|
21.10.2023 19:00 | 2 : 3 |
21.10
18:00
Jablanica
TopliÄki Vitezovi
1
3
|
21.10.2023 18:00 | 1 : 3 |
21.10
20:30
Crnjanski
Spas
3
0
|
21.10.2023 20:30 | 3 : 0 | |||||||
21.10
20:00
Sloga 2015
Lucky Star
0
3
|
21.10.2023 20:00 | 0 : 3 | |||||||
21.10
14:30
VA 014
Rudar
1
3
|
21.10.2023 14:30 | 1 : 3 |
21.10
17:00
Mladost
Stražilovo 2
1
3
|
21.10.2023 17:00 | 1 : 3 |
21.10
19:00
Hajduk
Botafogo
3
0
|
21.10.2023 19:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
11:00
Dunav Voley 2
Sombor
1
3
|
21.10.2023 11:00 | 1 : 3 | |||||||
21.10
19:00
MagliÄ 1953
Mladost
3
2
|
21.10.2023 19:00 | 3 : 2 |
21.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Klek
3
0
|
21.10.2023 19:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
19:00
ŽelezniÄar
Srem
3
1
|
21.10.2023 19:00 | 3 : 1 |
21.10
15:00
Crno Bele 011
AS Batajnica
3
0
|
21.10.2023 15:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
16:30
Beograd
Valjevo
3
0
|
21.10.2023 16:30 | 3 : 0 | |||||||
21.10
20:00
Takovo
Novi Sad
1
3
|
21.10.2023 20:00 | 1 : 3 | |||||||
21.10
20:00
Zlatibor
Borac (Ä)
3
1
|
21.10.2023 20:00 | 3 : 1 |
21.10
18:00
Vranje
Jagodina
2
3
|
21.10.2023 18:00 | 2 : 3 |
21.10
19:00
Lotus
Gimnazijalac
0
3
|
21.10.2023 19:00 | 0 : 3 | |||||||
21.10
16:30
Trendtex
TehniÄar
1
3
|
21.10.2023 16:30 | 1 : 3 |
21.10
19:30
Omladinac 2
NS Volej Team
2
3
|
21.10.2023 19:30 | 2 : 3 |
21.10
17:00
ObiliÄ
SmeÄ 5
3
0
|
21.10.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
Srbijanka 014
Crnjanski
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 | |||||||
21.10
TENT 2
Ub 2
3
1
|
21.10.2023 | 3 : 1 | |||||||
21.10
Kolubara
Å umadija
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 | |||||||
21.10
14:30
Lazarevac
RadniÄki
3
0
|
21.10.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
21.10
13:00
Smederevo
Spartak
3
0
|
21.10.2023 13:00 | 3 : 0 |
21.10
14:45
Å trand Volej 2
SK Volej
1
3
|
21.10.2023 14:45 | 1 : 3 | |||||||
21.10
15:30
Novi Sad 2
Blok aut
3
1
|
21.10.2023 15:30 | 3 : 1 |
21.10
14:00
TSK Volley 2018
Jedinstvo 2
0
3
|
21.10.2023 14:00 | 0 : 3 |
21.10
16:30
Hajduk
Voriors
3
1
|
21.10.2023 16:30 | 3 : 1 | |||||||
21.10
15:30
Apatin
Sutjeska
3
0
|
21.10.2023 15:30 | 3 : 0 | |||||||
21.10
13:30
Spartak 2
Subotica
3
1
|
21.10.2023 13:30 | 3 : 1 |
21.10
18:00
BavaniŔte
Kikinda 0230
3
1
|
21.10.2023 18:00 | 3 : 1 | |||||||
21.10
16:30
ŽitiŔte
BagljaÅ” 023
0
3
|
21.10.2023 16:30 | 0 : 3 |
21.10
Tutin
Trstenik
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 | |||||||
21.10
RaŔka
Sloboda S
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 | |||||||
21.10
Župa
Sportisimo
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 | |||||||
21.10
Vrba 2019
Stopanja
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 | |||||||
21.10
Rudar
Novi Pazar 2
3
2
|
21.10.2023 | 3 : 2 | |||||||
21.10
13:30
ŽOK Bagdala
ŽOK Napredak 037
3
2
|
21.10.2023 13:30 | 3 : 2 |
21.10
20:00
Crvena zvezda 2
Mladenovac
3
1
|
21.10.2023 20:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
19:00
Lucky Star
AS
1
3
|
21.10.2023 19:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
17:00
Blok Aut
ŽelezniÄar
0
3
|
21.10.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
19:00
Sterija
Volleyland
3
2
|
21.10.2023 19:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
18:00
Roda
Voždovac
0
3
|
21.10.2023 18:00 | 0 : 3 |
|
21.10
TvrÄava L
Rudar
0
3
|
21.10.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
AS Volley
Jasenica (SP)
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
Sloga 2015 Jedinstvo
Mladi radnik
0
3
|
21.10.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
Dunav 17
Carina
3
0
|
21.10.2023 | 3 : 0 |
|
21.10
19:00
Ub
SPD RadniÄki
37
34
|
21.10.2023 19:00 | 37 : 34 | |||||||
21.10
19:00
DuboÄica 54
ObiliÄ
38
28
|
21.10.2023 19:00 | 38 : 28 | |||||||
21.10
19:00
JugoviÄ
Vranje 1957
36
30
|
21.10.2023 19:00 | 36 : 30 |
21.10
18:00
Hercegovac
Vrbas Petrol
32
31
|
21.10.2023 18:00 | 32 : 31 | |||||||
21.10
19:00
InÄija
Spartak
28
21
|
21.10.2023 19:00 | 28 : 21 | |||||||
21.10
19:30
SinÄeliÄ
Lavovi BP
23
32
|
21.10.2023 19:30 | 23 : 32 |
21.10
19:00
Rudar
TopliÄanin
37
24
|
21.10.2023 19:00 | 37 : 24 | |||||||
21.10
17:30
Loznica
Hajduk Veljko
32
23
|
21.10.2023 17:30 | 32 : 23 | |||||||
21.10
18:00
GoÄ Merkur
Priboj
27
19
|
21.10.2023 18:00 | 27 : 19 | |||||||
21.10
20:00
Morava
Vlasotince
30
30
|
21.10.2023 20:00 | 30 : 30 |
21.10
19:00
Potisje Pleteks
Jedinstvo
25
23
|
21.10.2023 19:00 | 25 : 23 | |||||||
21.10
19:00
Banatski Karlovac
Jabuka
30
32
|
21.10.2023 19:00 | 30 : 32 | |||||||
21.10
19:00
Mladost TSK
ŽSK 1955
22
19
|
21.10.2023 19:00 | 22 : 19 |
21.10
20:00
Dalmatinac
RadniÄki 1958
33
33
|
21.10.2023 20:00 | 33 : 33 | |||||||
21.10
19:00
PIK Prigrevica
Putinci
24
24
|
21.10.2023 19:00 | 24 : 24 |
21.10
16:00
GrafiÄar
Srbobran
16
17
|
21.10.2023 16:00 | 16 : 17 |
21.10
14:00
Hajduk (B)
Hajduk (Ä)
30
34
|
21.10.2023 14:00 | 30 : 34 |
21.10
18:30
ZajeÄar 1949
ŽitoraÄa
38
29
|
21.10.2023 18:30 | 38 : 29 | |||||||
21.10
19:00
ORK Bor
DuboÄica 54 - 2
38
16
|
21.10.2023 19:00 | 38 : 16 | |||||||
21.10
19:00
KurŔumlija
BSK Heba
27
24
|
21.10.2023 19:00 | 27 : 24 |
21.10
20:00
Župa 54
Zlatar
29
25
|
21.10.2023 20:00 | 29 : 25 | |||||||
21.10
20:00
Jagodina
Mokra Gora
27
33
|
21.10.2023 20:00 | 27 : 33 | |||||||
21.10
20:00
SPD RadniÄki 2
KruŔevac
37
24
|
21.10.2023 20:00 | 37 : 24 | |||||||
21.10
13:30
Å amot 65 2
MaÄva
18
28
|
21.10.2023 13:30 | 18 : 28 |
21.10
18:30
Novi Beograd
Mladenovac
36
20
|
21.10.2023 18:30 | 36 : 20 |
21.10
20:00
Mladi radnik 2
Radan
49
27
|
21.10.2023 20:00 | 49 : 27 |
21.10
19:00
Arilje
Metalac 2
18
18
|
21.10.2023 19:00 | 18 : 18 |
21.10
15:00
Vojvodina
Bekament BB
25
28
|
21.10.2023 15:00 | 25 : 28 | |||||||
21.10
18:00
SPD RadniÄki
Crvena zvezda
21
29
|
21.10.2023 18:00 | 21 : 29 |
21.10
17:00
Temerin
TopliÄanin
24
27
|
21.10.2023 17:00 | 24 : 27 |
21.10
15:30
RadniÄki
Krule
37
34
|
21.10.2023 15:30 | 37 : 34 | |||||||
21.10
16:30
Halas Jožef
Sloven
18
27
|
21.10.2023 16:30 | 18 : 27 |
21.10
16:00
Vrbas
Jabuka 95
16
34
|
21.10.2023 16:00 | 16 : 34 | |||||||
21.10
17:30
Petrovaradin
Temerin 2
24
15
|
21.10.2023 17:30 | 24 : 15 |
21.10
13:30
Pazar 2003
Metalac AD
20
34
|
21.10.2023 13:30 | 20 : 34 | |||||||
21.10
19:00
Bekament BB - 2
SPD RadniÄki - 2
27
23
|
21.10.2023 19:00 | 27 : 23 |
21.10
13:00
Rudar
ZajeÄar 1949
11
36
|
21.10.2023 13:00 | 11 : 36 | |||||||
21.10
14:00
NemanjiÄ
Rtanj
26
39
|
21.10.2023 14:00 | 26 : 39 | |||||||
21.10
19:00
Äerdap
Sloga
25
32
|
21.10.2023 19:00 | 25 : 32 |
21.10
19:00
Mladost
Radan
36
9
|
21.10.2023 19:00 | 36 : 9 |
21.10
20:00
Proleter
Partizan
11
15
|
21.10.2023 20:00 | 11 : 15 | |||||||
21.10
19:45
Novi Beograd
Vojvodina
25
2
|
21.10.2023 19:45 | 25 : 2 |
21.10
17:45
NBG Vukovi
Valis Vega
13
11
|
21.10.2023 17:45 | 13 : 11 | |||||||
21.10
20:00
BVK Crvena zvezda
SPD RadniÄki
15
14
|
21.10.2023 20:00 | P 15 : 14 | |||||||
21.10
20:45
TaÅ”
Nais
17
18
|
21.10.2023 20:45 | P 17 : 18 |
21.10
19:00
Novi Pazar
Novi Sad
0
6
|
21.10.2023 19:00 | 0 : 6 | |||||||
21.10
19:00
Vranje
FON Banjica
4
3
|
21.10.2023 19:00 | 4 : 3 |
21.10
21:00
Bele crkve
Leskovac
3
5
|
21.10.2023 21:00 | 3 : 5 |
21.10
20:00
Zufo
Zadrugar 2017
4
1
|
21.10.2023 20:00 | 4 : 1 | |||||||
21.10
18:00
BSK
Rosulja
2
1
|
21.10.2023 18:00 | 2 : 1 |
21.10
21:00
Ares
Zenon
5
0
|
21.10.2023 21:00 | 5 : 0 |
21.10
Novi Beograd
Partizan 1953
12
66
|
21.10.2023 | 12 : 66 |
|
21.10
20:00
Vojvodina
Mladost
3
5
|
21.10.2023 20:00 | 3 : 5 | |||||||
21.10
19:15
Triglav
MedveÅ”Äak Mladi
6
1
|
21.10.2023 19:15 | 6 : 1 | |||||||
21.10
19:00
Crvena zvezda
Playboy Slavija
5
0
|
21.10.2023 19:00 | 5 : 0 | |||||||
21.10
18:00
HDD Acroni Jesenice
Sisak
3
2
|
21.10.2023 18:00 | E 3 : 2 |
21.10
17:00
Spin Art
LeposaviÄ
4
2
|
21.10.2023 17:00 | 4 : 2 |
|
21.10
19:00
Å evica
Melnica
2
4
|
21.10.2023 19:00 | 2 : 4 |
|
||||||
21.10
19:00
Brana PaunoviÄ
KuÄevo
4
1
|
21.10.2023 19:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
19:00
Tribrode i KusiÄe
Spin-N
4
1
|
21.10.2023 19:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
19:00
BubuŔinac 1970
Požarevac 2
4
1
|
21.10.2023 19:00 | 4 : 1 |