XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
318 utakmica za dan Subota, 23 Mart 2019


Fudbal

23.03
15:00
Cement
Kabel
0
2
23.03.2019 15:00 0 : 2
23.03
15:00
Omladinac
┼Żelezni─Źar
0
0
23.03.2019 15:00 0 : 0
23.03
15:00
Ba─Źka 1901
Mladost
1
0
23.03.2019 15:00 1 : 0
23.03
15:00
Hajduk 1912
─îSK Pivara
5
1
23.03.2019 15:00 5 : 1
23.03
15:00
Bratstvo 1946
Dinamo 1945
2
0
23.03.2019 15:00 2 : 0
23.03
15:00
Radni─Źki (SM)
Radni─Źki (NP)
2
0
23.03.2019 15:00 2 : 0
23.03
14:30
Sloga 33
Mladi radnik 1926
0
0
23.03.2019 14:30 0 : 0
23.03
14:30
Sloga (P┼Ż)
Jedinstvo (Ub)
1
0
23.03.2019 14:30 1 : 0
23.03
14:30
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
0
0
23.03.2019 14:30 0 : 0
23.03
14:30
Tutin
Loznica
2
0
23.03.2019 14:30 2 : 0
23.03
16:00
Jagodina Tabane
Radni─Źki (P)
0
1
23.03.2019 16:00 0 : 1
23.03
16:00
Rtanj
Budu─çnost
1
4
23.03.2019 16:00 1 : 4
23.03
16:00
Trstenik PPT
Jedinstvo (P)
0
1
23.03.2019 16:00 0 : 1
23.03
16:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
Pukovac
4
0
23.03.2019 16:00 4 : 0
23.03
16:00
Jedinstvo (B)
Zaplanjac
0
0
23.03.2019 16:00 0 : 0
23.03
16:00
Radni─Źki (S)
Car Konstantin
3
1
23.03.2019 16:00 3 : 1
23.03
15:00
Radni─Źki (NB)
Jedinstvo
1
1
23.03.2019 15:00 1 : 1
23.03
15:00
OFK Beograd
IMT
0
3
23.03.2019 15:00 0 : 3
IMT
23.03
10:00
BASK
Grafi─Źar
0
2
23.03.2019 10:00 0 : 2
23.03
15:00
Lokomotiva
Kolubara
1
2
23.03.2019 15:00 1 : 2
23.03
11:00
GSP Polet Dor─çol
Brodarac
1
0
23.03.2019 11:00 1 : 0
23.03
15:00
Krajina
Kikinda 1909
1
0
23.03.2019 15:00 1 : 0
23.03
15:00
Budu─çnost
Mladost (O)
0
2
23.03.2019 15:00 0 : 2
23.03
15:00
Begej
Radni─Źki (K)
3
1
23.03.2019 15:00 3 : 1
23.03
15:00
Jedinstvo (NB)
Sloboda
0
0
23.03.2019 15:00 0 : 0
23.03
15:00
Kozara
Vojvodina 1928
1
0
23.03.2019 15:00 1 : 0
23.03
15:00
Sloga
Jedinstvo (BK)
2
1
23.03.2019 15:00 2 : 1
23.03
15:00
BAK
Radni─Źki (S)
1
0
23.03.2019 15:00
BAK
1 : 0
23.03
15:00
OFK Proleter
┼ŻAK
4
0
23.03.2019 15:00 4 : 0
23.03
15:00
Sloga (E)
Podrinje
2
0
23.03.2019 15:00 2 : 0
23.03
15:00
1. Maj Ruma
Sremac Vojka
0
0
23.03.2019 15:00 0 : 0
23.03
15:00
Sloga (─î)
Radni─Źki 1912
2
2
23.03.2019 15:00 2 : 2
23.03
15:00
Crvenka
OFK Vrbas
4
1
23.03.2019 15:00 4 : 1
23.03
15:00
Radni─Źki (S)
Polet (K)
3
1
23.03.2019 15:00 3 : 1
23.03
15:00
BSK
Budu─çnost
2
1
23.03.2019 15:00
BSK
2 : 1
23.03
15:00
Mladost APA
Tisa
2
1
23.03.2019 15:00 2 : 1
23.03
14:30
Apolon 2018
Gru┼ża
1
2
23.03.2019 14:30 1 : 2
23.03
14:30
Šumadija 1903
Šumadija (T)
2
3
23.03.2019 14:30 2 : 3
23.03
14:30
Sloga
Kara─Ĺor─Ĺe
2
0
23.03.2019 14:30 2 : 0
23.03
14:30
Sušica
Bane 1931
5
1
23.03.2019 14:30 5 : 1
23.03
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
OFK Aran─Ĺelovac 1979
0
1
23.03.2019 14:30 0 : 1
23.03
14:30
Ma─Źva 2005
┼Żelezni─Źar
0
0
23.03.2019 14:30 0 : 0
23.03
14:30
Zadrugar
OFK Divci
4
0
23.03.2019 14:30 4 : 0
23.03
14:30
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Radjevac
0
1
23.03.2019 14:30 0 : 1
23.03
14:30
Radni─Źki (V)
Radni─Źki Stobeks
1
0
23.03.2019 14:30 1 : 0
23.03
14:30
Spartak 1924
Borac
1
0
23.03.2019 14:30 1 : 0
23.03
14:30
Ribnica
Vrelo Sport
3
0
23.03.2019 14:30 3 : 0
23.03
14:30
Sevojno
Sloboda
3
2
23.03.2019 14:30 3 : 2
23.03
14:30
Takovo
Polimlje
4
0
23.03.2019 14:30 4 : 0
23.03
14:30
Budu─çnost
Jedinstvo Putevi
0
1
23.03.2019 14:30 0 : 1
23.03
16:00
Morava
P─Źinja
1
2
23.03.2019 16:00 1 : 2
23.03
16:00
Sloga
Balkanski
1
3
23.03.2019 16:00 1 : 3
23.03
16:00
Budu─çnost
Tanasko Raji─ç
0
0
23.03.2019 16:00 0 : 0
23.03
16:00
Sloga
Rembas
1
2
23.03.2019 16:00 1 : 2
23.03
16:00
OFK Topli─Źanin
Jastrebac (B)
1
0
23.03.2019 16:00 1 : 0
23.03
16:00
Svrljig
Kablovi
1
0
23.03.2019 16:00 1 : 0
23.03
16:00
Brodoremont
Hajduk Veljko
1
2
23.03.2019 16:00 1 : 2
23.03
15:00
Turbina
Hajduk
2
1
23.03.2019 15:00 2 : 1
23.03
15:00
Mladenovac
Komgrap
3
0
23.03.2019 15:00 3 : 0
23.03
15:30
Polet
Crvena zvezda (VS)
0
1
23.03.2019 15:30 0 : 1
23.03
15:30
Tvr─Ĺava
Kulpin
3
0
23.03.2019 15:30 3 : 0
23.03
14:30
Sloga Bat 1924
Lokomotiva
1
0
23.03.2019 14:30 1 : 0
23.03
15:30
Slavija
Petrovaradin
1
1
23.03.2019 15:30 1 : 1
23.03
15:30
RFK Novi Sad 1921
┼ŻSK
3
0
23.03.2019 15:30 3 : 0
23.03
15:30
Sloga
Radni─Źki 1905
0
2
23.03.2019 15:30 0 : 2
23.03
15:30
Panonija IM Topola
Obili─ç
2
0
23.03.2019 15:30 2 : 0
23.03
15:30
Njegoš
Preporod
5
0
23.03.2019 15:30 5 : 0
23.03
15:00
Dunav
Rakovica
3
1
23.03.2019 15:00 3 : 1
23.03
14:30
Parmenac
Spartak
3
3
23.03.2019 14:30 3 : 3
23.03
15:00
Omladinac
Mataruge
1
0
23.03.2019 15:00 1 : 0
23.03
15:30
Ribnik
─îitluk
2
0
23.03.2019 15:30 2 : 0
23.03
15:30
Varvarin
Poljoprivrednik
1
0
23.03.2019 15:30 1 : 0
23.03
15:00
Jevremovac
Dušan Silni
0
4
23.03.2019 15:00 0 : 4
23.03
15:00
Sindjeli─ç
Sloga (LŠ)
1
1
23.03.2019 15:00 1 : 1
23.03
14:30
Jedinstvo (Lj)
─Éerdap
1
0
23.03.2019 14:30 1 : 0
23.03
14:30
Trgova─Źki
Rudar (K)
2
1
23.03.2019 14:30 2 : 1
23.03
15:30
Sloga
Morava (┼Ż)
0
4
23.03.2019 15:30 0 : 4
23.03
15:30
Doljevac
OFK Napredak 1929
1
2
23.03.2019 15:30 1 : 2
23.03
16:00
Rudna Glava
Brestovac
4
1
23.03.2019 16:00 4 : 1
23.03
16:00
Bor 1919
Pore─Ź
3
0
23.03.2019 16:00 3 : 0
23.03
16:00
BSK
Blizna
4
2
23.03.2019 16:00
BSK
4 : 2
23.03
14:00
Rubribreza
Tvrdojevac
2
0
23.03.2019 14:00 2 : 0
23.03
14:00
Banjani
OFK Br─Ĺanac
0
0
23.03.2019 14:00 0 : 0
23.03
14:00
Radnik
Iskra
4
1
23.03.2019 14:00 4 : 1
23.03
14:00
OFK Jabu─Źje
Trli─ç
0
5
23.03.2019 14:00 0 : 5
23.03
15:00
Sloga (D)
Erdoglija 1931
3
1
23.03.2019 15:00 3 : 1
23.03
14:30
Prvi partizan
Je┼żevica
1
3
23.03.2019 14:30 1 : 3
23.03
16:00
Rudar Vrška Čuka
OFK Knjaz
5
0
23.03.2019 16:00 5 : 0
23.03
16:00
Velika Jasikova
Mid┼żor (K)
4
2
23.03.2019 16:00 4 : 2
23.03
15:00
Nebeski Andjeli
Levosoje
2
1
23.03.2019 15:00 2 : 1
23.03
14:00
Kaleni─ç
Joševa
0
1
23.03.2019 14:00 0 : 1
23.03
14:00
Crvena Jabuka
─îu─Źuge
1
4
23.03.2019 14:00 1 : 4
23.03
14:00
Rudar
Šarbane
1
1
23.03.2019 14:00 1 : 1
23.03
15:30
Jedinstvo
Ba─Źka
3
0
23.03.2019 15:30 3 : 0
23.03
15:30
┼Żelezni─Źar
Borac
4
1
23.03.2019 15:30 4 : 1
23.03
15:00
Vojvodina (CC)
Borac (VS)
1
1
23.03.2019 15:00 1 : 1
23.03
15:30
Garevina
Sloga (L)
1
2
23.03.2019 15:30 1 : 2
23.03
15:30
Velika Drenova
Gradina
2
1
23.03.2019 15:30 2 : 1
23.03
16:00
Vinora─Źa
Partizan
3
2
23.03.2019 16:00 3 : 2
23.03
16:00
Morava
Ursule
0
1
23.03.2019 16:00 0 : 1
23.03
16:00
Sin─Ĺeli─ç 1934
Šumadinac
1
3
23.03.2019 16:00 1 : 3
23.03
16:00
Mladost (GM)
15. Avgust 1950
3
0
23.03.2019 16:00 3 : 0
23.03
13:30
Beljanica
Omladinski
3
0
23.03.2019 13:30 3 : 0
23.03
16:00
Radni─Źki
Budu─çnost
1
1
23.03.2019 16:00 1 : 1
23.03
16:00
Rudar (St)
Pomoravlje
3
2
23.03.2019 16:00 3 : 2
23.03
14:00
Junior Novo Naselje
Mladost (VK)
3
0
23.03.2019 14:00 3 : 0
23.03
14:00
Djurinci
OFK Slatina
5
3
23.03.2019 14:00 5 : 3
23.03
15:00
Vojvoda
OFK Roga─Źa
7
2
23.03.2019 15:00 7 : 2
23.03
15:00
Bogutova─Źka Banja
Zvezda
5
2
23.03.2019 15:00 5 : 2
23.03
15:00
Mlada krila
Borac (V)
1
4
23.03.2019 15:00 1 : 4
23.03
15:00
Mladi radnik 1925
Tavnik
0
1
23.03.2019 15:00 0 : 1
23.03
14:30
Marjan
Udarnik Trska 1947
2
0
23.03.2019 14:30 2 : 0
23.03
14:30
Kara─Ĺor─Ĺe 2013 (Vi┼í)
BSK
1
0
23.03.2019 14:30 1 : 0
BSK
23.03
15:00
Azbukovica
Jadar 1961 (GD)
1
3
23.03.2019 15:00 1 : 3
23.03
14:30
Kralj Petar I
B 2000
3
3
23.03.2019 14:30 3 : 3
23.03
15:30
Radni─Źki
Planta┼ża
2
1
23.03.2019 15:30 2 : 1
23.03
15:30
Jedinstvo (Š)
Radnik Sušica
2
2
23.03.2019 15:30 2 : 2
23.03
15:00
Cer
Drina
0
0
23.03.2019 15:00
Cer
0 : 0
23.03
15:00
Torpedo 1924
Majur
0
5
23.03.2019 15:00 0 : 5
23.03
15:00
Radni─Źki
Trešnjevka
3
2
23.03.2019 15:00 3 : 2
23.03
15:30
Tornjoš
Šampion
4
1
23.03.2019 15:30 4 : 1
23.03
14:30
┼Żitkovica 2017
Sirakovo
1
2
23.03.2019 14:30 1 : 2
23.03
14:30
Rade Milošević
Jedinstvo (K)
1
2
23.03.2019 14:30 1 : 2
23.03
14:30
Jasenovac
Manastirica
4
0
23.03.2019 14:30 4 : 0
23.03
15:00
Vojlovica 2018
Polet
0
2
23.03.2019 15:00 0 : 2
23.03
12:00
Petli─ç SD 026
Omladinac
1
3
23.03.2019 12:00 1 : 3
23.03
Globoder
Mladost VPD
4
1
23.03.2019 4 : 1
23.03
Modrica
┼Żabare
0
1
23.03.2019 0 : 1
23.03
16:00
Jedinstvo 2014
Mladost 2013
1
1
23.03.2019 16:00 1 : 1
23.03
16:00
Belpos
Hajduk
2
3
23.03.2019 16:00 2 : 3
23.03
15:00
Napredak
Jašunja
4
2
23.03.2019 15:00 4 : 2
23.03
15:00
Navalin
Rudar 1973
3
1
23.03.2019 15:00 3 : 1
23.03
15:00
Petlova─Źa
Partizan
1
2
23.03.2019 15:00 1 : 2
23.03
15:00
Metaloplastika
Sloga
0
4
23.03.2019 15:00 0 : 4
23.03
15:30
Lider
Dinamo 1923
3
0
23.03.2019 15:30 3 : 0
23.03
15:30
Borac (BG)
Dinamo (S)
4
1
23.03.2019 15:30 4 : 1
23.03
15:00
No─çaj
Grani─Źar
2
0
23.03.2019 15:00 2 : 0
23.03
14:30
Sutjeska
┼Żeljezni─Źar Sport Team
1
2
23.03.2019 14:30 1 : 2
23.03
14:30
Drina
Kozara
1
0
23.03.2019 14:30 1 : 0
23.03
14:30
Sloga
Borac
0
0
23.03.2019 14:30 0 : 0
23.03
14:30
Sloboda
Tekstilac
0
2
23.03.2019 14:30 0 : 2
23.03
14:30
Slavija
Podrinje
2
0
23.03.2019 14:30 2 : 0
23.03
14:30
Alfa
Rudar Prijedor
0
0
23.03.2019 14:30 0 : 0
23.03
12:00
Adria
Zabjelo
3
0
23.03.2019 12:00 3 : 0
23.03
15:00
Polimlje
Petnjica
1
3
23.03.2019 15:00 1 : 3
23.03
15:00
Gusinje
Komovi
2
3
23.03.2019 15:00 2 : 3
23.03
14:30
Sloga (R)
Cetinje
2
2
23.03.2019 14:30 2 : 2
23.03
15:00
In─Ĺija
Zlatibor
2
0
23.03.2019 15:00 2 : 0
23.03
15:00
Sin─Ĺeli─ç
Javor Matis
1
0
23.03.2019 15:00 1 : 0
23.03
15:00
Budu─çnost
Metalac
2
1
23.03.2019 15:00 2 : 1
23.03
15:00
Be┼żanija
OFK ┼Żarkovo
3
2
23.03.2019 15:00 3 : 2
23.03
15:00
Novi Pazar
TSC
0
1
23.03.2019 15:00 0 : 1
TSC
23.03
15:00
Radni─Źki 1923
Be─Źej 1918
2
0
23.03.2019 15:00 2 : 0
23.03
18:30
Borac
Trajal
0
1
23.03.2019 18:30 0 : 1
23.03
15:00
Sloboda
Teleoptik
3
3
23.03.2019 15:00 3 : 3
23.03
14:00
Po┼żarevac
Vojvodina
0
2
23.03.2019 14:00 0 : 2
23.03
13:30
Kolibri
Kara─Ĺor─Ĺe
0
0
23.03.2019 13:30 0 : 0
23.03
16:00
Polet
Ma─Źva
1
4
23.03.2019 16:00 1 : 4
23.03
15:00
TSC
Radni─Źki 2012
5
0
23.03.2019 15:00
TSC
5 : 0
23.03
Brezovica
Radni─Źki ┼áaba─Źki
5
1
23.03.2019 5 : 1
23.03
Vrelo sport
Provo
0
8
23.03.2019 0 : 8
23.03
Drina
Radni─Źki
0
1
23.03.2019 0 : 1
23.03
13:00
Rvati
Posavina
2
3
23.03.2019 13:00 2 : 3
23.03
11:00
Polet
Jedinstvo
4
1
23.03.2019 11:00 4 : 1
23.03
11:00
Crvena Zastava
Budu─çnost
5
0
23.03.2019 11:00 5 : 0
23.03
10:00
Borac (NS)
TSC
0
0
23.03.2019 10:00 0 : 0
TSC
23.03
10:00
┼Żelezni─Źar
In─Ĺija
1
0
23.03.2019 10:00 1 : 0
23.03
12:00
Be─Źkerek 023
Petar Pua─Źa
1
2
23.03.2019 12:00 1 : 2
23.03
14:30
Šabac
Sunrise
1
0
23.03.2019 14:30 1 : 0
23.03
10:00
Napredak
Kara─Ĺor─Ĺe
1
6
23.03.2019 10:00 1 : 6
23.03
11:00
Partizan 1945
Jasenica 2017
1
0
23.03.2019 11:00 1 : 0
23.03
11:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Zvi┼żd
3
0
23.03.2019 11:00 3 : 0
23.03
10:00
VGSK
Vodoja┼ża
0
4
23.03.2019 10:00 0 : 4
23.03
13:00
Rad MK
─îukari─Źki MK
1
1
23.03.2019 13:00 1 : 1
23.03
15:00
Brodarac MK
Crvena zvezda MK
2
0
23.03.2019 15:00 2 : 0
23.03
16:00
O11 MK
Radni─Źki (NB) MK
0
4
23.03.2019 16:00 0 : 4
23.03
10:00
Proleter 2006
Borac (S)
9
0
23.03.2019 10:00 9 : 0
23.03
10:00
RFK N.S. 1921
Index
2
0
23.03.2019 10:00 2 : 0
23.03
10:00
Srem
Radni─Źki (NP)
2
2
23.03.2019 10:00 2 : 2
23.03
10:00
Vojvodina
In─Ĺija
4
0
23.03.2019 10:00 4 : 0
23.03
10:00
GFK Sloven
Petar Pua─Źa
1
2
23.03.2019 10:00 1 : 2
23.03
Apolon 4
OFK AS 2003
0
3
23.03.2019 0 : 3
23.03
15:00
Jošanica
Kiker
0
2
23.03.2019 15:00 0 : 2
23.03
Sport Klub 99
Novi Pazar
4
0
23.03.2019 4 : 0
23.03
Kosmet
Radni─Źki 1923
2
1
23.03.2019 2 : 1
23.03
Bane
Pazar Juniors
1
4
23.03.2019 1 : 4
23.03
Apolon
Šumadija 1903
2
0
23.03.2019 2 : 0
23.03
Mokra Gora
Bubamara
0
1
23.03.2019 0 : 1
23.03
10:00
Sloga
Radni─Źki
1
12
23.03.2019 10:00 1 : 12
23.03
14:30
BASK
Kolubara
1
6
23.03.2019 14:30 1 : 6
23.03
15:30
Lokomotiva
Sin─Ĺeli─ç
2
1
23.03.2019 15:30 2 : 1
23.03
10:00
IMT
DIF
9
3
23.03.2019 10:00
IMT
9 : 3
DIF
23.03
13:00
Preševo
Kolibri
1
0
23.03.2019 13:00 1 : 0
23.03
16:00
Vu─Źice
Napredak junior 2018
1
1
23.03.2019 16:00 1 : 1
23.03
TSC
Polet
2
0
23.03.2019
TSC
2 : 0
23.03
Banat
Vojvodina
0
7
23.03.2019 0 : 7
23.03
Spartak
Staji─çevo 2017
22
1
23.03.2019 22 : 1
23.03
Mladost
In─Ĺija
23.03.2019 :
23.03
Mladost
TSC
0
8
23.03.2019 0 : 8
TSC
23.03
In─Ĺija
Spartak
23.03.2019 :
23.03
Staji─çevo 2017
Ba─Źka
1
3
23.03.2019 1 : 3
23.03
Voja Ga─Źi─ç
Banat
23.03.2019 :
23.03
Vojvodina
Polet
6
0
23.03.2019 6 : 0
23.03
11:00
Olimpik
Jedinstvo
5
0
23.03.2019 11:00 5 : 0
23.03
12:00
IMT
Budu─çnost
10
0
23.03.2019 12:00
IMT
10 : 0
23.03
09:00
Be┼żanija
Srem
6
0
23.03.2019 09:00 6 : 0
23.03
15:30
Zemun B
Šumadinac
7
1
23.03.2019 15:30 7 : 1
23.03
11:00
Milutinac
Sin─Ĺeli─ç
1
0
23.03.2019 11:00 1 : 0

Košarka

23.03
19:00
Omladinac
Hajduk
69
63
23.03.2019 19:00 69 : 63
23.03
18:00
Kris Kros
Jedinstvo
67
90
23.03.2019 18:00 67 : 90
23.03
17:30
Mladost Veternik
┼Żelezni─Źar
66
54
23.03.2019 17:30 66 : 54
23.03
14:30
Fair Play
Radnik
95
74
23.03.2019 14:30 95 : 74
23.03
14:00
Bor RTB
Jastrebac
92
71
23.03.2019 14:00 92 : 71
23.03
17:00
Niš
Jugbasket
20
0
23.03.2019 17:00 20 : 0
23.03
16:30
OKK Junior
Dimitrovgrad
88
77
23.03.2019 16:30 88 : 77
23.03
17:00
Prokuplje
Morava
0
20
23.03.2019 17:00 0 : 20
23.03
13:20
Actavis Academy
Jablanica
59
90
23.03.2019 13:20 59 : 90
23.03
19:00
Klik
Zekas 75
95
84
23.03.2019 19:00 95 : 84
23.03
19:00
Zlatar
Po┼żarevac
71
64
23.03.2019 19:00 71 : 64
23.03
20:00
Radni─Źki
Smederevo
109
87
23.03.2019 20:00 109 : 87
23.03
12:15
Eko Sport
Beko
67
61
23.03.2019 12:15 67 : 61
23.03
20:30
Astra
Bor─Źa
72
51
23.03.2019 20:30 72 : 51
23.03
17:00
Loznica
Ub
20
0
23.03.2019 17:00 20 : 0
Ub
23.03
18:00
Šabac
Ub
105
63
23.03.2019 18:00 105 : 63
Ub
23.03
20:00
┼Żelezni─Źar
Mileševac
72
97
23.03.2019 20:00 72 : 97
23.03
11:35
AS Basket
LA Basket
62
80
23.03.2019 11:35 62 : 80
23.03
16:30
Vizura
Mladenovac
96
79
23.03.2019 16:30 96 : 79
23.03
19:15
BASK
┼Żarkovo 2
72
76
23.03.2019 19:15 72 : 76
23.03
21:40
Mladost 2
Barajevo Bambi
56
79
23.03.2019 21:40 56 : 79
23.03
19:00
Crvena zvezda MTS
Partizan NIS
106
101
23.03.2019 19:00 106 : 101
1:0
23.03
19:00
Konstantin
Pirot
94
93
23.03.2019 19:00 94 : 93
23.03
19:00
Mladost (SP)
Proleter Naftagas
94
87
23.03.2019 19:00 94 : 87
23.03
17:00
Plana
Sloga
67
71
23.03.2019 17:00 67 : 71
23.03
18:00
Zdravlje Leskovac
Napredak Bosphorus
71
75
23.03.2019 18:00 71 : 75
23.03
19:30
Zemun Fitofarmacija
┼Żarkovo
94
85
23.03.2019 19:30 94 : 85
23.03
15:00
Crvena zvezda
Budu─çnost
56
85
23.03.2019 15:00 56 : 85
23.03
19:00
Beroe
Celje
61
58
23.03.2019 19:00 61 : 58
23.03
16:20
Radni─Źki (Bg)
Karaburma
82
61
23.03.2019 16:20 82 : 61

Odbojka

23.03
Lotus
Tehni─Źar
1
3
23.03.2019 1 : 3
23.03
Antena
FAP Livnica
1
3
23.03.2019 1 : 3
23.03
14:00
Proleter
Dunav Volley
2
3
23.03.2019 14:00 2 : 3
23.03
20:00
Kulpin
Vrbas
3
0
23.03.2019 20:00 3 : 0
23.03
20:00
Hercegovina
Vojvodina NS Seme 2
0
3
23.03.2019 20:00 0 : 3
23.03
18:30
As Beograd
Crnjanski
3
0
23.03.2019 18:30 3 : 0
23.03
19:00
Rudar
Lucky Star
3
2
23.03.2019 19:00 3 : 2
23.03
19:00
Šumadija
Blok Aut
3
0
23.03.2019 19:00 3 : 0
23.03
19:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Roda
3
0
23.03.2019 19:00 3 : 0
23.03
18:00
Stra┼żilovo
Mladost
0
3
23.03.2019 18:00 0 : 3
23.03
20:00
Dunav Voley 2
Srem Iton 2
3
0
23.03.2019 20:00 3 : 0
23.03
18:00
Vojvodina
Mladi radnik
0
3
23.03.2019 18:00 0 : 3
23.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (Su)
0
3
23.03.2019 19:00 0 : 3
23.03
18:00
Niš
Spartak (Lj)
3
0
23.03.2019 18:00 3 : 0
2:0
23.03
19:00
Klek Srbijašume
Banat
3
1
23.03.2019 19:00 3 : 1
23.03
18:00
Metalac Takovo
Jagodina
3
0
23.03.2019 18:00 3 : 0
23.03
18:00
Dubo─Źica
Bor
3
1
23.03.2019 18:00 3 : 1
Bor
23.03
20:00
Panda
Knja┼żevac
3
1
23.03.2019 20:00 3 : 1
23.03
14:30
Novi Sad
Futog Vest
3
0
23.03.2019 14:30 3 : 0
23.03
15:00
Partizan
Lavice 07
3
2
23.03.2019 15:00 3 : 2
23.03
16:00
Slavija
Panonija
1
3
23.03.2019 16:00 1 : 3
23.03
13:00
Tehni─Źar
Sloboda S
3
2
23.03.2019 13:00 3 : 2
23.03
18:00
Crnokosa Artos
Novi Pazar
0
3
23.03.2019 18:00 0 : 3
23.03
19:00
Mladi Radnik
Partizan 2
0
3
23.03.2019 19:00 0 : 3
23.03
18:30
AS Batajnica
Šumadija
3
0
23.03.2019 18:30 3 : 0
23.03
18:00
Ribnica
Fortuna Plus
3
0
23.03.2019 18:00 3 : 0
23.03
16:30
Karadjordje
Lazarevac
0
3
23.03.2019 16:30 0 : 3
23.03
17:40
Lucky Star
Tehni─Źar (Sd)
3
0
23.03.2019 17:40 3 : 0
23.03
16:45
Imlek
Red Fox-Sme─Ź 5
3
0
23.03.2019 16:45 3 : 0
23.03
18:30
AS
Akademija Singidunum
3
1
23.03.2019 18:30
AS
3 : 1
23.03
15:45
Volleyland
Blok Aut
3
0
23.03.2019 15:45 3 : 0
23.03
19:00
Obili─ç
Dunav
0
3
23.03.2019 19:00 0 : 3
23.03
16:30
┼Żiti┼íte
Hercegovina
1
3
23.03.2019 16:30 1 : 3
23.03
17:00
Kikinda
Vršac
3
0
23.03.2019 17:00 3 : 0
23.03
19:00
Goks IN
Libero
3
2
23.03.2019 19:00 3 : 2
23.03
18:00
Maks
Dunav
3
0
23.03.2019 18:00 3 : 0
23.03
12:00
NS Tim
Srem 2
3
0
23.03.2019 12:00 3 : 0
23.03
16:00
Bagljaš 023
Mladost
3
0
23.03.2019 16:00 3 : 0
23.03
19:45
Novi Sad 2
Grbi─ç
3
1
23.03.2019 19:45 3 : 1
23.03
18:00
Sloga 2016
Jasenica (SP)
3
0
23.03.2019 18:00 3 : 0
23.03
18:00
Para─çin
Sme─Ź SV
3
1
23.03.2019 18:00 3 : 1
23.03
18:00
Srem
Ub
0
3
23.03.2019 18:00 0 : 3
Ub
0:2
23.03
19:30
Radni─Źki (Bg)
Zlatibor
3
0
23.03.2019 19:30 3 : 0
23.03
19:00
In─Ĺija
Ivanjica
1
3
23.03.2019 19:00 1 : 3
23.03
10:45
┼Żeleznik 2012
Mladenovac
3
1
23.03.2019 10:45 3 : 1
23.03
14:00
Lazarevac
Kolubara
3
0
23.03.2019 14:00 3 : 0
23.03
09:00
AS Batajnica
Lucky Star
3
1
23.03.2019 09:00 3 : 1
23.03
10:45
Beograd
Partizan
3
1
23.03.2019 10:45 3 : 1
23.03
12:45
Vizurine Ajkulice
Imlek
3
2
23.03.2019 12:45 3 : 2
23.03
09:00
Crvena zvezda
Roda
0
3
23.03.2019 09:00 0 : 3
23.03
12:45
Sterija
AS
0
3
23.03.2019 12:45 0 : 3
AS
23.03
13:00
TENT
Blok Aut
3
1
23.03.2019 13:00 3 : 1

Rukomet

23.03
18:00
Jabuka
Mladost TSK
26
20
23.03.2019 18:00 26 : 20
23.03
18:00
Banatski Karlovac
Radni─Źki 1958
37
20
23.03.2019 18:00 37 : 20
23.03
17:00
Dolovo
Mladost
29
22
23.03.2019 17:00 29 : 22
23.03
19:00
Mladost
Šamot 65 2
30
23
23.03.2019 19:00 30 : 23
23.03
18:00
┼Żupa
Omladinac
19
24
23.03.2019 18:00 19 : 24
23.03
19:00
Radni─Źki
Rtanj
28
20
23.03.2019 19:00 28 : 20
23.03
19:00
Heba
ORK Bor
28
34
23.03.2019 19:00 28 : 34
23.03
15:00
Crepaja
Pan─Źevo
28
31
23.03.2019 15:00 28 : 31
23.03
18:00
Senta
Somborelektro
34
37
23.03.2019 18:00 34 : 37
23.03
19:00
Potisje Pleteks
Naftagas
33
29
23.03.2019 19:00 33 : 29
23.03
20:30
RK SC Vo┼żdovac 2012 - 2
Bari─Ź
43
31
23.03.2019 20:30 43 : 31
23.03
19:00
Hajduk Veljko 2
─Éerdap
21
20
23.03.2019 19:00 21 : 20
23.03
19:00
Jadran
Temerin
25
23
23.03.2019 19:00 25 : 23
23.03
19:00
Proleter (┼Ż)
Ravangrad
26
14
23.03.2019 19:00 26 : 14
23.03
19:00
Mladost
Laki
38
30
23.03.2019 19:00 38 : 30
23.03
18:00
Loznica grad
Mladi radnik
23
36
23.03.2019 18:00 23 : 36